Bagažas 1 528

RYANAIR

ryanair_bagazo_reikalavimai

Ryanair skatina keleivius susimokėti už bagažą iš anksto, o ne atvykus į oro uostą, nes oro uoste kaina žymiai šokteli. Vienas asmuo gali gabenti iki 3 vnt. registruoto bagažo. Nepamirškite užsiregistruoti į skrydį, atsispausdinti įlaipinimo kortelę ir laiku atvykti į oro uostą. Būkite atidūs!

Ryanair rankinis bagažas

Nemokamo Ryanair rankinio bagažo išmatavimai: 55 x 40 x 20 cm.  Svoris negali viršyti 10 kg.

Papildomai ir nemokamai aviakompanija į lėktuvo saloną leidžia įsinešti ir antrą krepšį – mažą moterišką rankinę, krepšį, kuris neturėtų viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Oro uoste įsigytas prekes galima neštis atskirai.

Įlaipinimo pirmenybę (įskaitant „Flexi“, „Flexi Plus“ ar „Family Plus“ bilietą) turintys keleiviai gali pasiimti mažą ir didelį salono krepšį, nebent dėl darbinių priežasčių didįjį salono krepšį reikėtų atiduoti vežti bagažo skyriuje.

Jeigu jūsų rankinis bagažas yra didesnis negu nurodyti išmatavimai ir netelpa į oro uostuose esančias bagažo patikros dėžes, Ryanair atstovai paprašys bagažą užregistruoti. Tai jums kainuos papildomai.

Kūdikiams (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuriuos ant kelių laikys suaugęs asmuo, salono krepšio turėti negalima, tačiau kūdikį lydinčiam asmeniui leidžiama papildomai prie salono krepšio pasiimti iki 5 kg sveriantį kūdikio reikmenims skirtą krepšį, taip pat galima vežtis 2 vaiko įrangos vienetus: sulankstomą vežimėlį, automobilinę kėdutę arba kelioninę lovelę

Vaiko įranga turi būti registruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų įranga registruojama su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama taip pat kaip jūsų registruotas bagažas. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą.

Ryanair registruotas bagažas

Registruoto bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 81 x 119 x 119 cm.

Registruotas bagažas gali būti iki 20 kg. Už kiekvieną papildomą kilogramą, jeigu bagažas svers daugiau negu leistina norma, teks susimokėti po 10 eurų. Bet koks registruotas bagažas NEGALI viršyti 32 kg.

Po užsiregistravimo į skrydį vis dar galite internetu nusipirkti: registruotą bagažą, pirmenybinį įlaipinimą, kūdikių ir sporto įrangą, muzikos instrumentus. Šias paslaugas galite pirkti iki skrydžio likus ne mažiau kaip 2 valandoms.

Intensyvaus keliavimo laikotarpiu, pvz., per Kalėdas, Velykas, vasarą, ir tam tikrais maršrutais registruotojo bagažo mokestis vienam asmeniui gali keistis.

WIZZAIR

wizz_luggage

Wizzair rankinis bagažas

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 55 x 40 x 23 cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis turi tilpti po keleivio sėdyne priešais jus arba, jei yra vietos, viršutinėje bagažo lentynoje.

Daugiau nei vieną orlaivio salono bagažo vienetą gabenantiems keleiviams bus neleidžiama eiti pro saugos vartus ir jų bus paprašyta grįžti į registracijos punktą, kitaip supakuoti arba išmesti papildomus rankinio bagažo vienetus

Keleiviams, įsigijusiems pirmenybinio įlaipinimo paslaugą „WIZZ Priority“, leidžiama gabenti 1 papildomai rankinę, nešiojamojo kompiuterio krepšį arba fotoaparato krepšį, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 18 cm.

Papildomai galite gabenti: paltą arba apklotą, mobilųjį telefoną, skaitinį, jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, automobilinę kėdutę arba sulankstomą vežimėlį, ramentų porą neįgaliesiems.

Taip pat, su savimi salone galite turėti įsigytas prekes perėjus oro uosto saugumo patikros procedūras.

Dėmesio!!! Keliaujant su bet kokia aviakompanija rankiniame bagaže negali būti skysčių, kurių indelių talpa didesnė nei 100 ml, o bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 litro. Skysčiai, neviršijantys nustatytų normų, turi būti sudėti į 1 litro plastikinius, permatomus, užsegamus maišelius. Kai kuriuose oro uostuose šie maišeliai yra nemokami. Praėjus saugumo patikros punktą, „Duty Free“ parduotuvėse galėsite pirkti gėrimus ir kitus skysčius bet kokioje talpoje.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

Wizzair registruotas bagažas

Registruoto Wizzair bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 149 x 119 x 171 cm.

Vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 20 arba 32 kilogramų. Su Wizzair kompanija galite gabenti iki 6 vienetų registruoto bagažo.

Wizzair nemokamai leidžia pasiimti 1 daiktą, skirtą vaikui – sulankstomą vežimėlį arba kūdikiui skirtą mašininę kėdutę. Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai (nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus).

Keleivis turi galimybę įsigijęs 20 kg registruoto bagažo vienetą, iki skrydžio likus ne mažiau nei 3 val. pasikeisti jį į 32 kg bagažą. Iš 32 kg į 20 kg bagažą pasikeisti nėra galimybės.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

DAIKTAI, KURIOS GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA SKRAIDINTI RYANAIR IR WIZZAIR SKRYDŽIUOSE

Kai kurie daiktai neskraidinami, jei:

 • yra didelė tikimybė, kad jie gali sukelti pavojų lėktuvui, asmenims ar nuosavybei;
 • yra didelė tikimybė, kad jie gali būti sugadinti skraidinant;
 • jie netinkamai supakuoti;
 • jie yra uždrausti pagal įstatymus, reglamentus arba įsakus, galiojančius šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią skrendama;
 •  jų negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • jie gali sukelti nepatogumų arba pasibjaurėjimą lėktuve esantiems asmenims.

Toliau nurodytus daiktus griežtai draudžiama skraidinti:

 • šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
 • bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
 • degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
 • radioaktyviąsias medžiagas;
 • suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
 • nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
 • ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
 • lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
 • daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
 • medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
 • daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • žmogaus palaikus;
 • daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose;
GYVŪNAI

Ryanair ir Wizzair aviakompanijos gyvūnų neskraidina.

MAISTO PRODUKTŲ GABENIMAS

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui. Visų šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių;
 • 400 cigarilių;
 • 200 cigarų;
 • 1 kg tabako;
 • 10 litrų stipriųjų gėrimų;
 • 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
 • 110 litrų alaus.

Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

Tabako gabenimas į Airiją

Į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

 • 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3 l  alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
 • 2 l alaus (2.5 %)  ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
 • 18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Maisto gabenimas  į Norvegiją

Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno) vienam asmeniui (asmuo vyresnis nei 10 m. amžiaus). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus t.p. galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

Maistas rankiniame bagaže

Visi birūs produktai – užpilamos košės, sriubos – puikus sprendimas. Beje, dėl visa ko, geriau išmesti aliejų, esantį greitai paruošiamų makaronų pakuotėse ar sriubose, nes gali tekti dėl skysčio išmesti visus makaronus.

Su savimi galite pasiimti tikrų makaronų, sūrio, dešros, rūkytos mėsos, duonos, košę. Tik atkreipkite dėmesį, kad sūris negali būti mocarela supakuota vandenyje, o šlapią dešrą (kai pakuotėje yra skysčio) verčiau sudėkite iškart į sumuštinius ar išpakuokite.

Prie negendančių produktų priskiriamus konservus teks palikti namie, nes skystis esantis konservo viduje paprastai būna priežastimi išmesti šį maisto produktą oro uosto patikros punkte.

Nepamirškite įsidėti kavos, arbatų, cukraus, jei reikia druskos, pipirų. Galima vežtis tiek visą pakį, tiek išbertą į popierinį ar plastikinį maišelį, kad turinys nepasklistų po visą bagažą, verčiau sudėkite birų turtą į kelis maišelius. Vietoje cukraus galite įsimesti saldiklių, o kava gali būti supakuota į maišiukus.

Jei sugalvosite pasiimti į mažus maišiukus supakuoto medaus ar kečupo, majonezo, garstyčių ir pan. juos teks „deklaruoti“ kaip skystį ir jis užims vietą būtent tame maišelyje, kur yra visi jūsų 10 buteliukų 100 mililitrų.

Beje, venkite birius produktus vežtis didelės taros (litro ir pan.) buteliuose, nes gali tekti aiškintis, kam jis jums toks didelis.

000-104  ,
1V0-601  ,
1Z0-060
2V0-621  ,
200-125  ,
100-105  ,
200-310
350-018  ,
70-412
70-534
700-501  ,
70-461  ,
1Z0-051  ,
70-533
70-487
MB6-703
000-017
70-487
70-270  ,
200-125  ,
642-732
2V0-621
N10-006
220-902
220-802  ,
VCP550
MB5-705
70-411
JN0-102
400-101
70-243
9L0-066
000-080
70-347
070-461
70-347
1Y0-201
C_TFIN52_66
2V0-621
9L0-066
70-533
c2010-652
200-125  ,
700-501
NSE4
000-017
LX0-104
70-462
70-462
350-001
VCP550
70-461

1 528 thoughts on “Bagažas

 1. Sandrit Sau 18, 2014 11:46 pm

  Sveiki,

  Skrendu su wizz, ar galiu vežtis vieną vienkartinį skutimosi peiliuką, su plastmasine apsauga ant peiliuko galvutės ? ir ar jis turi būti įdėtas į maišelį jeigu galima?

 2. karolina Sau 18, 2014 11:43 pm

  Sveiki,

  Ar sausa veido pudra(egipto zeme), ir lupdazis, taip pat turi buti supakuoti i maiseli ?

 3. Ana Sau 17, 2014 5:51 pm

  Labas vakaras ar galima su savim i lektuva nestis vezimeli ?Ar mokamai?

  • Simona Sau 22, 2014 11:21 am

   Sveiki,
   Galite nemokamai gabenti vežimėlį, jeigu kūdikiui yra iki 2 metų. Jį paims iš jūsų prie įėjimo į lėktuvą.

 4. Simona Sau 16, 2014 8:35 pm

  Laba diena,
  norėčiau pasiteirauti, koks yra mažas orlaivio bagažo maximalus svoris ir koks yra didelio orlaivio bagažo maximalus svoris keliaujant Wizzair bendrove? Parašyti tik matmenys – negi negalioja jokie svorio limitai?

 5. Giedre Sau 16, 2014 6:51 pm

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galima veztis mezgimo virbalus.

 6. Anonimas Sau 16, 2014 5:28 pm

  Laba diena, ar galima i rankine bagaza deti zaidimu konsole, pavyzdiui Xbox 360 Slim?

 7. simona Sau 14, 2014 1:51 pm

  Sveiki, mano rankinio bagazo dydis 50x34x23 ar tik skrendant su Ryanair? Ant lagamino raso,kad tinka.

  aciu

  • Simona Sau 15, 2014 9:50 am

   Sveiki,
   Ryanair rankinio bagažo išmatavimai yra 55x40x20 cm.

   • keliautoja O Sau 16, 2014 1:23 pm

    Sveiki, skrendu su kudikiu Ryanair avialinijomis. Ar kudikio maistas (kartu ir termosas), pampersai ir vienkartines serveteles – tai gali buti kaip kudikio keliones reikmenys ir juos galiu sudeti i atskira kudikio krepsi, ar turiu deti i savo rankini bagaza? Zinau, kad galiu vestis kudikio vezimeli nemokamai, tai gal galiu siuos daiktus sudeti i vezimeli, kol prieisime iki lektuvo, o paskui tiesiog pasiimti i rankas lektuve?.Aciu uz info.

 8. Giedre Sau 14, 2014 11:09 am

  Sveiki,norejau paklausti ar skrendant i anglija galima rankiniame bagaze vesti nuotrauku remeli.. ar tai gali man sukelti kazkokiu nepatogumu?

 9. Sandra Sau 14, 2014 3:49 am

  Sveiki,
  Noriu pasiteirauti, skrendant tiek Wizzair, tiek Ryanair kiek gali būti svorio paklaida (mažo ir didelio bagažo)? Jeigu mano bagažas yra 20kg, o svers tarkim 20,8kg ar man teks palengvinti bagažą? Ačiū už atsakymą.

  • Simona Sau 14, 2014 10:06 am

   Sveiki,
   Jūsų bagažas turi sverti lygiai tiek, kiek yra nurodytą. Jeigu turėsite kelis gramus per daug, tai kaip reaguos oro uosto darbuotojai, priklausys tik nuo jų.

 10. Romas Sau 13, 2014 9:43 pm

  Sveiki,
  Kodėl kvepalai įtraukti į draudžiamų daiktų sarašą, bet komentaruose teigiama , kad juos gabentis galima? Ar su savimi imant naujus kvepalus, būtina išpakuoti juos iš dėžutės dedant į maišelį ?

  • Simona Sau 14, 2014 10:05 am

   Sveiki,
   Kvepalus galite vežtis, tik jie turi būti iki 100 ml. Jeigu jie yra pirkti Dury free tai galite nepakuoti, o jeigu ne – tai reikia išpakuoti.

 11. zmogus Sau 13, 2014 8:57 pm

  skrendant su wizair labai anksti leidzia atsispausdinti įlaipinimo kortele ar kaip ji vadinasi, nes kiek pamenu ryanair leidzia likus tik 15d iki skrydzio, o man iki atgalinio liko 25 dienos, ir leido ja atsispausdinti, tai cia viskas tvarkoje ar ne?> uzteks ilaipinimo to atspausdinto lapo su barkodais kad galeciau skristi? nes man keista kad taip anksti leidzia

 12. asta Sau 13, 2014 7:57 pm

  sveiki ar galiu veztis rankiniame bagaze su ryanair rukytu lasiniu,kmynu,rusisku cigareciu 10 pakeliu su rusiskom banderolem

 13. Marija CH Sau 13, 2014 7:31 pm

  sveiki, norejau paklausti ar galima rankiniam bagaze veztis cigareciu? skrendant su wizaair, ir kiek?

 14. Evaldas Sau 13, 2014 3:37 pm

  Trumpas dar klausimėlis – ar su savimi į lėktuvą galima prie fotoaparato pasiimti įkroviklį-t.y. laidus prie kompiuterio,ir dar- šampūnas kurio tūris 350ml. turbūt su savimi,kad ir vaakuminiame maišelyje neleidžiama …Dėkui

  • Simona Sau 14, 2014 9:55 am

   Kroviklį pasiimti galite, o šampūno geriau tokio kiekio neimkite – lieps išmesti, kadangi viršija 100 ml talpą.

 15. Liepa Sau 13, 2014 1:14 pm

  Laba diena,

  Skrendu į Airiją su Ryanair kompanija, turiu rankini bagaža. Perskaičiau apie skysčių gabenimo taisykles ir papildomą rankinę. Radau parašyta, kad „Praėjus patikros punktą, esančiose „Duty Free“ parduotuvėse galėsite pirkti gėrimus bet kokios talpos.“
  Norėjau paklausti, ar tikrai bus galima i mažą rankinę nusipirkti alkoholio ir jo Airijoje po skrydžio neišmes?

  • Simona Sau 14, 2014 9:54 am

   Sveiki,
   Taip, praėjus patikros punktą galite pirkti alkoholį, bet tik tokį kiekį, kiek leidžia įsivežti šalies įstatymai.

 16. Evaldas Sau 12, 2014 10:41 pm

  Laba diena,

  Tik čia forume,radau kad vežantis papildomą krepšį,t.y. kurio išmatavimai 35x20x20 radau atsakymą jog jis įeina į bendrą bagažo svorį.Kodėl šios info niekur nėra Ryanair tinklapyje,nejau atvykus į aerouostą ten iškiltu problema su apmokestinimu jei viršytų bendrą svorį.Tai kam tada tas papildomas krepšys?

  • Simona Sau 13, 2014 10:19 am

   Sveiki,

   Pradžioje Ryanair skelbė info, kad įeina, bet vėliau pakeitė informaciją.
   Šiuo metu papildomos rankinės svoris nėra ribojamas ir neįeina į bendrą rankinio bagažo svorį.

 17. Arūnas Mažintas Sau 12, 2014 11:25 am

  Sveiki.
  Išsipirkome sporto inventoriaus (slidžių) gabenimą. Ar slidžių maišo ilgis taip pat neturi viršyti 1,71 metro? Ar slidžių batus ar šalmą galiu įdėti į tą patį slidžių maišą? Ačiū

 18. Neringa Sau 9, 2014 6:47 pm

  Sveiki, sausio 22 d. skrendame į Izraelį, TelAvivą, pirkome bilietus be jokio išskirtinio bagažo, kaip suprantu, su rankiniu bagažu.Gal galėtumėt patikslinti koks yra Wizz rankinio bagažo svoris, kuris telpa po sedyne, ismatavimus randu,, o svorio- niekur. Ačiū.

 19. Aistė Sau 8, 2014 9:27 pm

  Laba diena,

  vasario mėnesį planuoju vykti į Italiją (Romą arba Milaną). Galvoju vežtis gitarą, skaičiau ankstesniame komentare, kad gitara gali būti vežama tik salone, tačiau ar būtina jai pirkti bilietą iš anksto? Ar galima už gitaros vežimą sumokėti oro uoste? Ir kur ji bus padėta skrydžio metu?

  Iš anksto dėkoju už informaciją
  Aistė

  • Simona Sau 9, 2014 9:38 am

   Sveiki,

   Vežant gitarą, reikia išsipirkti Muzikos instrumento inventoriaus bagažą, kurio kaina yra 190 LT.
   Arba galite išsipirkti tuščią vietą šalia jūsų, bet tai kainuos brangiau.

 20. Edgaras Sau 8, 2014 9:17 pm

  Labas vakaras,
  Norejau pasiteirauti kaip su vaistu prasivezimu savoms reikmems su ryanair oro linijomis. Toki kaip mezym forte, raniberlas, ir kaip su purskiamais gerkles, kurie yra metaliniuose flakoneliuose. O vezantis su savimi antibijotikus israsytus seimos gydytojo reikalingas receptas, ar tokiu vaistu isvis negalima gabentis?

  • Simona Sau 9, 2014 9:27 am

   Sveiki,

   Vaistus savo reikmėms galite gabentis, tik kiekis neturi būti didelis. Receptiniams vaistams yra būtinas receptas, todėl kelionėje turite turėti.

 21. Dona Sau 8, 2014 9:11 pm

  Ar galima į rankinį bagažą imti automobilines grandines ratams?

 22. Ingrida Sau 5, 2014 12:05 am

  Sveiki,vasario menesi noriu skristi is ispanijos i lietuva su wizzair ir iskilo keletas klausimeliu: pirmiausiai tai ar galeciau bilietus nusipirkti jusu puslapyje is ispanijos,ar man juos turi nupirkti kas nors is lietuvos? skrisiu su 3 metuku suneliu,ar jis jau negali veztis nemokamo vezimelio?

  • Simona Sau 6, 2014 2:14 pm

   Sveiki,
   1. Taip, galite įsigyti bilietus pas mus skrydžiams iš Ispanijos.
   2. Wizzair nemokamai leidžia gabenti vežimėlį vaikams iki 3 metų, o Ryanair iki 2 metų.

 23. Gerda Sau 4, 2014 12:45 pm

  ar iki 10 viename maiselyje? ar 10 apskritai? nes skysciu leistinanorma 1l:) butu gerai zinoti. ir taip pat kaip su seseliais skaistalais, jei tai sausa nesusije su skysciai galiu nedeti i maiseli?

 24. Gerda Sau 2, 2014 10:35 pm

  Sveiki, nusipirkau bileitus wizzair, skrendu is Uk, i Lietuva, noreciau paklausti, ar galiu gabenti 2buteliukus kvepalu po 50ml? Juos reiketu ideti i viena maiseli ar i du atskirus? ir Taip pat vezuosi kosmetika, tai dvi krempudros po 30ml, keli lupu blizgesiai, sausi seseliai, skaistalai, tusas, ar tai nevirsys leistinu normu? ir kaip as tureciau juos ipakuoti, ar kvepalus ir visa kosmetika i viena bendra permatoma maiseli, ar i atskirus?:) Taip pat, skrendat su wizzair, neperkant bagazo, as galiu tureti tik viena nesuli 10 kg, ir atitinkanciu matmenu, ar galiu su savomi tureti tarkim atskirai fotoaparata ideta i juo krepsi? ar privalau viska sugrusti i viena nesuli 10kg?

  • Simona Sau 3, 2014 2:53 pm

   Sveiki,
   Galite vežti du buteliukus po 50 ml, jie turi būti viename maišelyje.
   Kreminė pudra, lūpų blizgesys, tušas taip pat turi būti maišelyje. Viso tokių priemonių turite turėti iki 10 vnt.
   Wizzair kompanijos rankinis mažas orlaivio salono bagažas neturi svorio apribojimų. Svarbu, kad tilptų į nurodytus matmenis.

 25. Asta Sau 2, 2014 12:15 pm

  sveiki,

  kiek vnt cigarečių galima vežtis vienam asmeniui i norvegiją?ir ar tas kiekis yra per abu bagažus(pvz. orlaivio salono ir registruoto)ar galima vienam asmeniui skirtą kiekį dėti į orlaivio saloną ir tokį pat kiekį į registruotą bagažą?

  dėkui

 26. arunas Gru 31, 2013 5:50 pm

  skrisiu ryanair reisu , ar vyrui taip pa t galima tureti ta vadinama papildoma rankini bagaza – nesiojama kompiuteri, nes visur kalba eina tik apie moteriskas rankines, aciu.

 27. Laura Gru 30, 2013 10:08 am

  Sveiki.Jei as rankiniame bagaze vesiuosi kosmetine kurioje tik lupu blizgis,skysta pudra 30ml,ir akiu tusas,tai butina pirkti maiseli ir ideti tik sias priemones?Aciu labai.

 28. Sandra Gru 28, 2013 6:27 pm

  Sveiki, skrisiu iš pradžių su ryanair o vėliau su wizzair kompanija, tai jeigu aš į Ryanair įsinešu du rankinius bagažus, ką man vėliau daryti skrendant su Wizzair? Ar galima išsipirkti antrą rankinį bagažą wizzair? Ačiū už atsakymą.

  • Simona Gru 30, 2013 9:57 am

   Sveiki,
   Skrendant su wizzair kompaniją galite vežtis tik vieną rankinį bagažą. Jūsų atveju galite išsipirkti didelį orlaivio salono bagažą ir sudėti abu ryanair bagažus į vieną.

 29. IevA Gru 28, 2013 4:21 pm

  Laba diena,
  norėjau pasiteirauti:
  skrendu su wizzair, ketinu pasiimti kuprine, kurios aukstis apie 55 cm, taciau ketinu jos neprikrauti pilnai ir lektuve jos virsutine dali prilenkti prie apacios, kad tilptu po priekine sedyne. Ar tai skaitysis, kad nevirsija 42 cm, ar turi buti pati tase mazesne, nesvarbu, kad ir tiltu i ta deze?

  • Simona Gru 30, 2013 9:56 am

   Sveiki,

   Jeigu jūsų kuprinė tilps į niša oro uoste, kuri yra skirta mažam orlaivio salono bagažui, tai problemų kilti neturėtų.

 30. Agne Gru 27, 2013 12:05 pm

  Laba diena, norėčiau Ryanair kompanijos lektuvo salone gabentis urna su velionio pelenais. Kokius dokumentus turiu turėti? Ar jų nereikia?

  • Simona Gru 30, 2013 9:55 am

   Sveiki,
   Su Ryanair’u galima skraidinti urną su pelenais turint mirties liudijimo, kremavimo liudijimo kopijas ir urną tinkamai supakavus. Visi dokumentai turi būti versti į anglų kalbą.

 31. juste Gru 26, 2013 10:13 pm

  sveiki, kaip su wiizair bagazu? ka su juo darote? sveriate ar kisate i ta deze ? ir ar galima dar prie bagazo pasiimti rankine o ne i lagamina kisti ?
  aciu

  • Simona Gru 27, 2013 10:25 am

   Sveiki,
   Su bagažu mes nieko nedarome. Šiuos veiksmus atlieka oro uosto darbuotojai.
   Oro uoste bagažas yra sveriamas ir dedamas į dėžę matuojant jo išmatavimus. Wizzair kompanija leidžia turėti tik 1 vnt. rankinio bagažo, tai reiškia, kad jūsų rankinė turi tilpti į rankinį bagažą.

 32. Simona Gru 25, 2013 11:27 pm

  Sveiki.
  Ar galiu be jokios baimes i rankini detis saldainius? Ju tikrai neismes?
  Taip pat girdejau, kad Ryanair dabar leidzia atskirai, kitoje rankineje, isinesti i lektuva duty free pirktas prekes, ir ar tai antrai rankinej nera taikomas joks atskiras mokestis? Ar tai gali buti pvz.: moteriska, vidutinio dydzio, rankine? Yra svorio apribojimu?
  Dekui.

  • Simona Gru 27, 2013 10:21 am

   Sveiki,
   Neturėtų išmesti.
   Antroji rankinė ar pirkinių maišelis yra 35x20x20 cm, svoris nėra ribojamas. Joks papildomas mokestis nėra taikomas.

 33. Ram Gru 19, 2013 11:31 pm

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vešti 500ml talpos tuščią plastikinį indą, kurio viršus nusiima (panašus į uždengiamą puodelį)? Skrendant su Ryanair.

 34. Renata Gru 19, 2013 4:06 pm

  Laba diena ,norėjau pasiteirauti ,jei vežu rankiniam bagaže kvapalus du vienetus po 100ml, ar būtina įdėti į maišelius,prieš patikrą oro uoste ?

 35. Simona Gru 19, 2013 10:38 am

  Laba diena,

  gruodžio pabaigoje skrendu į Škotiją, ar galiu vežti 4 blokus cigarečių ir 3 blokus cigarilių? Turėsiu registruotą ir rankinį bagažą. Ar leidžiama registruotame bagaže vežtis dešras ir sūrį?

  • Simona Gru 19, 2013 2:43 pm

   Sveiki,
   Maisto produktus vežtis galite registruotame bagaže. Galite vežtis 800 cigarečių ir
   400 cigarilių.

 36. Indrė Gru 18, 2013 9:18 pm

  Sveiki, kokios yra salygos norint pakeisti skrydzio atgaline data ir kiek tai kainuotu? ir iki kada galima keisti datas?

  • Simona Gru 19, 2013 2:32 pm

   Sveiki,
   Datas galima keisti iki tol, kol atliekate registraciją (check-in). Dėl keitimo galimybės ir kainos teiraukitės konsultantų tel. 8600 26766

 37. Dovile Gru 18, 2013 8:04 pm

  Sveiki, ar butina naujus kvepalus, dezuteje ir celafanuotis deti i specialu maiseli keliaujant su rankiniu bagazu? aciu 🙂

 38. Burutė Gru 18, 2013 11:34 am

  Žadu skristi pas dukrą į Angliją,noriu registruotame bagaže nuvežti peilių rinkinį,ar galima ?

 39. Dovydas Gru 18, 2013 10:21 am

  Sveiki,
  Šeštadienį skrendu i Olandija ir turiu pasiemęs tik mažą orlaivio salono krepšį. Tačiau po dviejų savaičių grižtu atgal i Lietuva ir čia jau turiu užsisakęs normalų bagažą, tai jis man skaitysis kaip registruotas bagažas ar kaip?? Skrendu su wizzair

  • Simona Gru 19, 2013 2:28 pm

   Sveiki,
   Įdomu kas tai yra „normalus“ bagažas. Jeigu Jūsų įlaipinimo kupone yra parašyta „Bagažas 1“ tai reiškia, kad jums priklauso registruotas bagažas iki 32 kg.

 40. Aukse Gru 14, 2013 7:33 pm

  Sveiki, ar galima oro uoste issipirkti bagaza, nes bilietus nusipirkom su rankiniu bagazu, ir kokia kaina butu?

  • Simona Gru 16, 2013 1:24 pm

   Sveiki,
   Galite. Kaina priklauso nuo skrydžio. Bet jeigu dar yra laiko, galite nusipirkti internetu.

  • Vaida Gru 19, 2013 2:44 pm

   Sveiki,
   Sausio menesi skrisime su vaiku, kuriam bus 1 metai ir 11 men. su Ryanair i Anglija. Grisime, kai vaikui jau bus 2 metukai. Vesimes sulankstoma vezimuka. Norejau pasitikslinti, ar vaikui taip pat priklauso rankinis bagazas?

 41. milda Gru 12, 2013 7:39 pm

  labas,
  kiek blokų cigarečių galima vežtis į Airiją. Ačiū.

 42. Jolita Gru 11, 2013 5:46 pm

  Sveiki,
  Ar yra kokios nors baudos, jei nepilnametis veza cigaretes? Jei taip, kokios?

 43. Ina Gru 11, 2013 4:28 pm

  Sweiki.Skrendu su Wizzair,uzsakius viena rankini nemokama bagaza ir viena registruota 32 kg,ar galiu uzsakyt dar viena registruota bagaza 32 kg,kai bilietas jau uzsakytas?

 44. Edgaras Gru 10, 2013 4:47 pm

  Labas, kaip suprantu vieno 0,7 stiklinio butelio, stipriojo gerimo veztis negaliu? reikia isskirstiti po 100ml? aciu

 45. Rasa Gru 10, 2013 1:46 pm

  Sveiki,

  Mes skrendam su visa seima i Airija, sakykit ar galima i viena bagaza isideti dekim alkoholio ar cigareciu uz du suaugusius ir beje ar galima vezti toki alkoholi kuris supakuotas i dezute ir jo kiekis 3l ?

  ACIU uz atsakyma!

  • Simona Gru 11, 2013 2:28 pm

   Sveiki,
   Į 1 vnt. bagažo galite dėti tik 1 asmeniui galima kiekį cigarečių ir alkoholio. Galite gabenti alkoholį, kuris yra supakuotas į dėžutę (3l).

 46. Violeta Gru 9, 2013 12:48 pm

  Sveiki, skrendu su Rynair i Londona. Ar galiu rankinime bagaže vežtis video kameros trikojį stovą ( kojos ilgos, bet susistumia ir pagal matmenis į rankini bagažą tilptų)?

 47. orinta Gru 9, 2013 12:39 am

  sveiki, sausi skrisiu is manchesterio i riga, su bagazu kur neturi virsyti 10kg, kiek mililitru galiu vesti kvepalu?

 48. Lina Gru 8, 2013 8:34 pm

  Sveiki, norėjau paklausti ar galiu rankiniame bagaže vežti salbutamolio inhaliatorių (vaistai nuo astmos) ar tai bus laikoma skysčiu. Ačiū

  • Simona Gru 9, 2013 11:51 am

   Sveiki,
   Jeigu tai yra skysčio pavidale, tai taip – turite dėti prie skysčių. Jeigu tai yra receptinis vaistas – būtinas receptas.

 49. Valentina Gru 8, 2013 8:23 am

  Sveiki, skrendu su Ryanair i Londona,ar galima vezti rankiniame bagaze susaldyta farsa,ar mesa?Su Wizzair tai galima.Aciu.

  • Simona Gru 9, 2013 11:49 am

   Sveiki,
   Pagal taisykles neapdorotos mėsos produktų vežtis negalima. Bet jeigu jau su wizzair bandėte – pavyko, tai galite ir su kitą aviakompanija rizikuoti.

 50. Agnietė Gru 6, 2013 9:38 am

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti dėl papildomo rankinio bagažo. Ar tai gali būti fotoaparatas? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 51. Gabija Gru 6, 2013 12:08 am

  Sveiki,skrendame į Tel Avivą su Wizzair.Ar galime vežtis sauso maisto,sumuštinių,sausainių,saldainių,šokolado,šakotį.Viskas telpa į rankinį bagažą.Iš anksto dėkoju.

 52. Aiste Gru 4, 2013 4:16 pm

  Sveiki, pirkau bilieta wizzair ir neuzsakinejau jokiu papildomu bagazu, maniau uzteks maziuko nemokamo, taciau dabar noriu uzsisakyti didesni salono bagaza (56 x 45 x 25 cm). Ar nusipirkusi bilieta galiu ta padaryti ar jau neimanoma is anskto? Oro uoste dvigubu ar trigubu sumu tikrai nenoriu moketi.

  • Simona Gru 6, 2013 4:19 pm

   Sveiki,
   Galite taip padaryti internetu. Susisiekite su konsultantais tel. 8600 26766 ir padės jums tai atlikti.

 53. Milda Gru 3, 2013 7:52 pm

  o skrendant i norvegija su norvegian ka daryti su sakociu?rankiniame bus galima ji tureti?

  • Simona Gru 4, 2013 11:50 am

   Sveiki,
   Jeigu jis atitinka rankinio bagažo išmatavimus, tai galite turėti kaip rankinį bagažą.

   • Viktorija Gru 5, 2013 7:49 pm

    Sveiki,
    Su wizz air skrendu i olandija, kiek pakeliu cigareciu galima veztis, ar gali nepilnametis veztis cigareciu? Jei vezuosi 2 blokus cigareciu ar dar galiu pasiimti tabako?

    • Simona Gru 6, 2013 4:22 pm

     Sveiki,
     Nepilnametis cigarečių gabenti negali.
     Į Olandiją galite vežtis iki 4 blokų cigarečių ir iki 1 kg tabako.

 54. Vitoldas Gru 3, 2013 7:43 pm

  Sveiki,

  Skrendu su Ryanair. Ar rankiniame bagaže galiu vežtis sandariai vakuumuotos žuvies pakuočių (sūdyta, rūkyta lašišos filė) (iš parduotuvės)? Ten būna šiek tiek aliejaus, skysčio..

  • Simona Gru 4, 2013 12:01 pm

   Sveiki,
   Į rankinį bagažą nerekomenduojame dėti minėtų produktų, gali palaikyti skysčiais ir teks išmesti.

 55. Dovilė Gru 3, 2013 5:41 pm

  Labas vakaras,

  Skrisime su Ryanair i Sardiniją. Ar galima į rankinį bagažą įsidėti jau pagamintų namie sumuštinių?

 56. Arnoldas Gru 2, 2013 6:34 pm

  laba diena o ar galima vestis tattoo masineles su tusu ir adatom?rankiniame bagaze

  • Simona Gru 3, 2013 5:29 pm

   Sveiki,
   Tušas yra skystis, tai turi būti maišelyje. O adatos gali sukelti problemų. Teiraukite informacijos muitinėje.

 57. Kristina Gru 2, 2013 5:42 pm

  Sveiki,Gruodzio 12d. skrendame su suneliu i Airija,pirkome bilieta per Ryanair,suneliui 1.5m .Turiu 210ml ir 125ml talpos buteliukus maisteliui,kuriu prireiks,kad vaikas uzmigtu ir ismiegotu per skrydi,(kuris bus 21val,trukme 3val 15min) ,noreciau abu buteliukus pasiimti su jau paruostu misinuku,ka tokiu atveju daryti? Skrisiu pirma karta,buciau dekinga,jei parasytumete visa eiga,ka reikes daryti,nuvykus i oro uosta.Keliausime be vezimelio.

  • Simona Gru 3, 2013 5:24 pm

   Sveiki,
   Galite pasiimti minėtos talpos buteliukus maisteliui. Jūsų gali per patikrą paprašyti paragauti dėl saugumo.
   Atvykti į oro uostą privaloma ne vėliau kaip prieš 2 valandas iki skrydžio. Oro uoste reikia užsiregistruoti skrydžiui bei pereiti pasienio kontrolės postą. Prie registracijos vartų keliautojams užregistruojamas bagažas. Toliau seka pasienio kontrolė, asmens dokumentų patikrinimas. Paskutinis postas yra saugumo patikros tarnyba, kur tikrinamas rankinis bagažas, asmenys tikrinami metalo detektoriumi. Oro uosto tarnybos turi teisę neįleisti į lėktuvą apsvaigusių nuo alkoholinių ar narkotinių medžiagų asmenų, arba, jeigu jų būsena (protinė, fizinė) gali kelti pavojų skrydžio saugumui, kitiems keleiviams ar įgulai. Praėjus visus patikros postus, laukiama įlaipinimo į lėktuvą paskelbimo. Skrydžio registracija paprastai užbaigiama likus 30 – 40 minučių iki skrydžio. Registracijai pasibaigus, pavėlavę keliautojai į lėktuvą neįleidžiami.

 58. Eglė Gru 1, 2013 9:08 pm

  Sveiki, gruodi skrendu su Ryanair. Turiesiu tik rankini bagaza, jeigu mano bagazo svoris virsis keliais kilogramais pvz svers 12 – 13 kg, kokia suma man reikes damoketi? aciu labai

  • Simona Gru 2, 2013 11:45 am

   Sveiki,
   Jeigu jūsų rankinis bagažas bus sunkesnis nei 10 kg, tai jį apmokestins kaip registruotą ir gabens jį registruoto bagažo skyriuje.

  • Viktorija Gru 14, 2013 2:35 pm

   Sveiki, ar galiu naudoti papildoma ryanair rankini mazaji bagaza kaip fotoaparata su deklu? Ar butina per patikra kad butu viskas vieno bagazo vienete ir veliau istraukti ar galima iskart eiti su dviejais? Aciu uz atsakyma

   • Simona Gru 16, 2013 1:23 pm

    Sveiki,
    Galite fotoaparatą su dėklu laikyti kaip antrą rankinį bagažą. per patikrą eikite kaip su dviem, nereikia dėti į rankinį bagažą.

 59. Agne Gru 1, 2013 7:40 pm

  Sveiki, noreciau suzinoti ar skrendant su ryanair galima veztis stikla, pavizdziui zvakides tt.

 60. Inga Lap 30, 2013 12:59 pm

  Laba diena, norėjau paklausti dėl papildomo moteriškos rankinės ryanair, ar tai gali būti kompiuteris?

 61. simikee Lap 29, 2013 6:32 pm

  Laba vakara,
  Ar vienas asmuo prie saves rankiniame bagaze gali veztis 800 cigareciu ir 1kg tabako, skrendu su wizzair is rygos i londona. aciu

 62. Ramunas Lap 29, 2013 4:37 pm

  sveiki, skrendu i UK ir turiu daugiau nei nurodita cigareciu norma (4 blokus) kaip man irodyti, kad as esu rukantis tenai esanciai apsaugai? aciu is anksto uz atsakyma 🙂

 63. Renata Lap 28, 2013 1:00 pm

  Sveiki, teiravausi dėl leidimo nemokamai vežtis vežimuką vaikui. Gavau atsakyma, kad iki 3 metu nemokamai leidžia. Jei vaikui 3 m. 3 mėn, ar dar galioja šis leidimas?
  Ir dar, ar tiesa, kad įsigijus bilietus iki spalio 4 d. dar galioja leidimas kartu nemokamai vežtis didesnį rankinį bagažą?

  • Simona Lap 29, 2013 10:10 am

   Sveiki,
   Jeigu keliaujate su wizzair kompanija, tai nesvarbu, kada pirktas bilietas, Jums priklauso nemokamas mažas orlaivio salono bagažas, kurio matmenys 42x32x25 cm.
   Pagal taisykles wizzair kompanija leidžia nemokamai vežtis vežimėlį vaikams iki 3 m. O ar leis Jums nemokamai keliauti 3 m. 3 mėn. su vežimėliu – atsakyti negalime.

 64. Angele Lap 28, 2013 12:35 pm

  Su Rynairu skrendu XII, 20 i Kauna. Zinau kad galima nestis papildoma rankine, Bet nerandu informacijos apie jos svori. ??? Labai jums aciu uz pagalba.

 65. Renata Lap 28, 2013 8:35 am

  Noriu pasiteirauti, ar Wizzair leidžia vežtis vieną vežimą vaikui (3 m.) nemokamai? Ryanair leidžia turėti vaikui ir rankinį bagažą nemokamai ir vieną vežimą.

 66. Tomas Lap 27, 2013 10:01 am

  As pats rukau 12 metu Brolis 8 metus ir nepatikejo kad esame rukantys.Neisivaizduoju kaip taip galima?

  • Simona Lap 27, 2013 4:33 pm

   Jeigu Jūs esate pilnamečiai ir vežėtės tiek cigarečių, kiek yra galima, tai neturėjo atimti, nebent buvo kokia svari priežastis. Apgailestaujame, bet Jūsų problemos išspręsti negalime.

 67. Tomas Lap 26, 2013 3:25 pm

  Sveiki, skridome vakar is lt i uk muitine uk ateme cigaretes is manes ir is brolio ka tokiu atveju daryti?

 68. Evelina Lap 25, 2013 6:41 pm

  Sveiki,
  Nusipirkau bilieta is ryanair ir skrendu i italija , ar galima tureti rankini bagza ir tuo paciu moteriska rankine?
  aciu.

  • Simona Lap 26, 2013 9:49 am

   Sveiki,
   Pigių skrydžių bendrovė Ryanair nuo 2013 m. gruodžio 1 d. leis nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą nešulį – mažą moterišką rankinę. Rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų.

 69. Birutė Lap 25, 2013 2:47 pm

  Sveiki, ar tiesa, kad jau galima rankiniame bagaže atskirai turėti rankinuką ir gėrimus, kurie įsigyti iš Duty ?

  • Simona Lap 26, 2013 9:46 am

   Sveiki,
   Su aviakompanija Ryanair papildomą rankinuką galėsite turėti tik nuo gruodžio 1 d.
   Su aviakompanija wizzair, jūsų pirktos prekės duty free turi tiltpi į jūsų rankinį bagažą.

 70. Giedre Lap 24, 2013 10:20 pm

  Skrendant iš Lietuvos į Angliją, gali 4 blokus cigarečių vežtis?:)

 71. Aivaras Lap 24, 2013 3:05 pm

  Sveiki, ar galima savo rankiniame bagaze veztis 2 nesiojamus kompiuterius ?

  Aciu.

 72. Lina Lap 24, 2013 3:01 pm

  ar galima tureti savo rankiniame bagaze 2 nesiojamus kompiuterius ?

 73. Denisas Lap 23, 2013 11:16 pm

  Sveiki, skrendu iš Anglijos, bilietas nupirktas iš „Ryanair“ kompanijos. Esu nupirkęs registruotą bagažą, ar galiu jame vežti kaljaną?

 74. Lina Lap 19, 2013 9:33 pm

  sveiki, ar galiu su savimi tureti du laptopus?

 75. Viktorija Lap 17, 2013 10:20 pm

  Sveiki. Kitą savaitę skrendu su Wizzair kompanijos lėktuvu į Angliją. Turiu tik rankinį bagažą. Ar galima jame gabenti 50ml, 15ml, 15ml, ir 15ml kremus? Jie yra supakuoti į dėžutę, apsauginė plėvelė taip pat nenulupta. Ačiū

 76. Olga Lap 16, 2013 10:13 pm

  Skrendam i Paryziu gruodzio men. su WIZZAR,su rankiniu bagazu.Biletai jau uzsakyti internetu.Kaip
  apmoketi uz didesni leistina rankini bagaza 56x45x25?
  Didelis aciu uz atsakyma.

 77. Laima Lap 16, 2013 4:04 pm

  Sveiki, skrendant lektuvu su registruotu bagazu, galima veztis daugiau nei 50ml skysciu?

 78. Vygantas Lap 15, 2013 3:01 pm

  Sveiki, skrisiu is romos i kisiniova (moldova), kuri nera ES valstybe. Kokius kiekius cigareciu ir alkoholio galiu gabenti? ar nebutu apribojimu stipresniam nei 45 * laipsniu gerimams?
  Aciu.

 79. Ieva Lap 15, 2013 1:22 pm
 80. Aušra Lap 14, 2013 5:43 pm

  Sveiki. Ar galima vežtis 4 blokus rankiniame bagaže?

 81. Akvilė Lap 13, 2013 11:20 pm

  Sveiki, skrendu wizzair ir noriu paklausti kiek turi sverti mažas orlaivio salono krepšys? 😉

 82. Aurelija Lap 10, 2013 2:48 pm

  Sveiki,
  skrisime su Ryanair kompanija… As, vyras ir musu 3 menesiu kudikis. Noreciau paklausti kaip su vezimeliu? Ar reik moketi papildomai? ar turi but kokie nors ismatavimai? Tarkim mes iki oro uosto atvaziuosim su automobilio kedute, o paskui ji issideda I vezimeli….ar nebus per didelis svoris ir ismatavimai? o gal galima automobiline kedute I lektuvo salona pasiimti?
  Dekojam ir laukiam atsakymo…

  • Simona Lap 12, 2013 12:23 pm

   Sveiki,
   Vežimėlis iki 2 m. kūdikiams yra nemokamas. Jei jūsų automobilio kėdutė užsidedanti ant ratų, t.y. ant vežimėlio trukdo susilankstyti pačius rėmus, tai gali kilti problemų. Jeigu sulanksčius rėmus, lieka kėdutė, tai traktuojama, kad yra du daiktai ir už vieną iš jų jums reikės susimokėti. Nemokamai yra gabenamas vežimėlis, kuris išvien susilanksto ir sudaro tik vieną gabenamą daiktą.

 83. Agota Lap 8, 2013 10:54 pm

  sveiki, norėjau paklausti. Man yra 17m. keliausiu su giminaičiu pilnamečiu, ar vistiek man reikia tėvų sutikimo ir pan?

 84. * Lap 4, 2013 9:25 pm

  Skrendu į Angliją, man 17 metų. Ar pakanka turėti bilietą ir asmens tapatybės kortelę?

  • Simona Lap 5, 2013 1:18 pm

   Sveiki,
   Nepakanka. Dar reikia turėti tėvų sutikimą, kuris yra notaro patvirtintas, kad Jūs galite skristi viena.

   • vidmantas Lap 5, 2013 10:35 pm

    galima jei skrendi is savo salies is kitos sales skrendant reike nuotaro nuosprendziuo dar pats skraidziau zinau

   • TOmas Lap 6, 2013 3:05 pm

    Sveiki, norėjau paklausti ar Vilniaus oro uoste yra „dėžė“ bagažo matavimui Wizzair kompanijai, kaip kad yra Ryanair’o?

 85. Rasa Lap 3, 2013 11:58 am

  sveiki,
  as skrendu is vilniaus i londona,ar galiu rankiniame bagaze jau susavimi tureti 4 blokus cigareciu?ir sesej noriu nuvesti rukyto gaminio,kumpio,ar galima?aciu:)

 86. edita Lap 3, 2013 1:12 am

  Sveiki,skrendu su registruotu bagažu iš londono į vilniu su rayner. Galiu registruotam bagaže laikyti kvepalus 150ml ir kūno losijonus 225ml? Ir ar galima skraidinti alkoholį,jai tap koki kieki registruotam bagaže?

 87. Nijolė Lap 2, 2013 12:34 pm

  Sveiki,
  skrendu su WIZZAIR į Stavangerį, turių vieną registruotą ir vieną salono bagažą. Tačiau manęs paprašė papildomai nuvežti gitarą, kurios išmatavimai (110x45x17).

  Kokios yra jos gabenimo taisyklės šia kompanija, nes keliuose dokumentuose skirtingos nuorodos? 🙂

  Pagarbiai

  • Simona Lap 5, 2013 1:10 pm

   Gitarai turėsite įsigyti papildomą vietą (už suaugusiojo bilieto kainą). Vietą tokiam bagažui galima rezervuoti internetu, keleivio pavardės lauke įvedus keleivio pavardę, o vardo lauke įvedus EXST.
   Atminkite, kad didesnius už violončelę instrumentus (pvz., kontrabosas, arfa ir pan.) būtina užregistruoti pažymint ribotos atsakomybės kortele. Šie instrumentai per dideli ir per sunkūs, kad tilptų ant sėdynės.
   Jei instrumento su dėklu matmenys neviršija 56x45x25 cm ir 10 kg (už papildomą mokestį, jį galima vežti kaip rankinį bagažą. Atminkite, kad muzikos instrumentas gali būti tik orlaivio salono bagažas.

 88. Rita Lap 1, 2013 5:56 pm

  Sveiki, noriu suzinoti – jei skrenda neigalus zmogus kuris juda tik vaikstynes pagalba ar tokiu atveju leidziama naudotis vaikstyne eiti su ja iki lektuvo ir sulankscius padeti vaikstyne salone? ar visdelto ja reiks priduoti i bagazo skyriu? deje be vaikstynes zmogus judeti eiti niekur negales. Kokios salygos yra tokiu atveju neigaliam zmoguj kuris nori skristi bet negali judeti be papidomos preimones? Vaikstynes parametrai – plotis 60 cm, ilgis 72 cm. Sulankstytos vaikštynės plotis 26 cm. Svoris apie 9 kg.

  • Simona Lap 5, 2013 1:06 pm

   Sveiki,
   Užsakant skrydį reikia pažymėti, kad žmogus yra neįgalus ir turės papildomos įrangos. Tai yra nemokama. Keliausite su vaikštyne iki lėktuvo, o po to stiuardesė paims ir patalpins ją į lėktuvo salono bagažo skyrių.

 89. Ernesta Lap 1, 2013 8:31 am

  o galiu registruotame bagaže įsidėti šampūną ir dušo želę?

 90. Ernesta Spa 31, 2013 9:11 am

  O kiek grynųjų Norvegijos pinigėliu galima pasiimti su savimi, kad nekiltų bėdų oro uoste?

 91. Viktoras Spa 30, 2013 9:10 pm

  Labas kiek galima vezti rukalu ir alkogolio rankiniam ir registrotame bagaze.Skrendant i Dublina

 92. zita Spa 30, 2013 2:05 pm

  Sveiki norejau pasidometi kiek galima vestis pinigu i Anglija grynu? Aciu.

 93. Nijolė Spa 30, 2013 11:17 am

  Sveiki,norėčiau paklausti , ar skrendant su Wizzair kompiuterį reikia dėti į rankinį bagažą,ar galima neštis atskirai dėkle.Ačiū

 94. Nicole Spa 29, 2013 7:06 pm

  Sveiki, skrendu su Ryanair i Dublina is Rygos.Ar galiu rankiniame bagaze veztis stacionaru kompiuteri. Skrendame dviese, svoris nebus daugiau kaip 10 kg.

  • Simona Spa 30, 2013 12:06 pm

   Sveiki, dėl tokio apribojimo informacijos neturime. Svarbu tilptumėte į rankinio bagažo išmatavimus ir svorį.

 95. Sandra Spa 29, 2013 3:21 pm

  Sveiki ,noreciau informacijos ,skrendame is UK su kudykiu i LT ir noreciau suzinoti kaip su vezimu ir misinuku ? ar galeciau tureti pagaminto misinuko?ir kiek galeciau vestis uzpakuoto misinuko? Aciu

  • Simona Spa 29, 2013 4:28 pm

   Sveiki,
   Iki 2 m. kūdikiui vežimėlis yra nemokamai gabenamas.
   Mišinukų irgi galite įsidėti. Geriau nesivežkite daugiau nei leidžiama, t.y. 10 vnt. po 100 ml.

 96. Aurimas Spa 29, 2013 9:40 am

  Laba diena,

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis varškės sūrelius? Tarkime 20 vnt.

 97. Inesa Spa 26, 2013 3:07 pm

  Laba diena. As uz poros savaiciu skrisiu su Rainair is Svedijos i lietuva. Nusipirkau lagaminuka kad jo nereiketu registruoti ir kad ji galeciau nestis i salona su savimi.
  Lagaminuko ismataimai yra 52x33x23 cm, svoris 3 kg. Ar as praeisiu su juo i salona ar reikes registruoti? Ir koks svoris lestinas didziausias? Dekoju uz atsakymus.

  • Simona Spa 29, 2013 11:03 am

   Sveiki,
   Ryanair rankinio bagažo išmatavimai yra 55x40x20 cm. Svoris iki 10 kg.
   Jeigu jūsų bagažas tilps į nišą, esančią oro uoste, neturėtų kilti problemų, o jeigu netilps, tuomet reikės registruoti bagažą.

 98. Ieva Spa 26, 2013 1:12 pm

  Laba diena,

  Skrendu su Ryanair, imu tik rankinį bagažą. Nieko baisaus, jei mano dušo želė, šampūnas bus 50ml talpos buteliukuose, tarkime veido kremas 10ml talpos indelyje, dezodorantas – 30ml? 1l tikrai neviršysiu, tik ar neprikibs prie talpos?
  Ačiū

  • Simona Spa 29, 2013 10:58 am

   Sveiki,
   Neturėtų kilti jokių problemų. Svarbu neviršykite 10 vnt. buteliukų kiekio. Taip pat, visi buteliukai turi būti specialiame maišelyje.

 99. Agnė Spa 23, 2013 8:03 pm

  Sveiki,
  Jei galima alkoholinių gėrimų vešti iki litro, tai jie gali būti toje savo butelyje, ar būtina ir juos išpilstyti po 100ml?

  • Simona Spa 24, 2013 11:11 am

   Sveiki,
   Jeigu vešite rankiniame bagaže, tai turi būti talpoje iki 100 ml, o jeigu registruotame, tai galite vežti tam tikrai šaliai leistiną kiekį.

 100. Saulė Spa 21, 2013 9:19 pm

  Sveiki,

  mano rankinio lagamino išmatavimai yra 46x33x23cm . Keliais cm neatitinka Ryanair reikalavimų, tačiau perkant buvom informuoti, kad lagaminas atitinka rankinio bagažo reikalavimus. Ar man jau neleis skristi su šiuo lagaminu?

  • Simona Spa 22, 2013 2:25 pm

   Sveiki,
   Ryanair rankinio bagažo išmatavimai yra 55x40x20 cm. Jeigu jūsų bagažas tilps į nišą, kuri yra oro uoste, tai neturėtų kilti jokių problemų.

Komentuoti nebegalima.

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!