birmingemas

Daugumą skrydžių į Birmingemą vykdomi su pesėdimais
Lėktuvų bilietus į Birmingemą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Birmingemas – antras pagal dydį Jungtinės Karalystės miestas, garsėjantis parduotuvėmis, dviem futbolo klubais – Birmingham City ir Aston Villa, Cadbury šokolado fabriku ir vandens kanalų sistema.
Birmingemas vienas svarbiausių Jungitnės Karalystės ekonominių centrų, išaugęs pramonės perversmo metu. Iš jo magistraliniai keliai veda į Mančesterį, Notingamą, Šefildą, Šriusberį, Londoną, Bristolį, Northamptoną. Be to, į daugelį didžiųjų miestų rieda traukiniai, pvz šiaurinį Londoną iš Birmingemo galite pasiekti per 1,5 valandos.
Birmingemas garsėja ir vienu populiariausių Europoje Birmingemo džiazo festivaliu, pritraukiančiu į gatves minias miesto gyventojų bei svečių.
Lankytinos vietos:

Šv. Pilypo katedra – anglikonų bažnyčia;
Šv. Čedo katedra – katalikų bažnyčia;
Birmingemo muziejus ir dailės galerija;
Juvelyrų kvartalo muziejus;
Thinktank mokslo muziejus;
Šokolado muziejus;
Birmingemo botanikos sodas;
Satono parkas.

Tiesioginius skrydžius iš Kauno į Birmingemą vykdo Ryanair pigių skrydžių bendrovė.
Nuo oro uosto iki miesto dar lieka 13 kilometrų. Iki miesto nuvykti galima traukiniu (kaina – 3,1 svaro) bei autobusais (900 ir 966 maršrutai, kaina – 1,8 svaro).
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Birmingemą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Ryanair nebevykdys skrydžių į Birmingemą

Kovo 29 dieną pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ paskutinį kartą skraidins keleivius maršrutu Vilnius – Birmingemas – Vilnius. Keletą metų vykę skrydžiai nutraukiami tą pačią dieną, kada numatyta ir „Brexit“ data. Kodėl priimtas toks sprendimas – nėra aišku, tik žinoma, jog po kovo 29 dienos Lietuva nebeturės galimybės tiesiogiai susisiekti su Birmingemo miestu. Tą padaryti bus galima 2 galimybėmis: skristi su persėdimais arba nuvykus į artimiausius oro uostus – Bristolį, Lutoną ...

Lėktuvų bilietai iš Kauno tik nuo 35 Lt !

Akcija: pigūs RYANAIR bilietai iš Kauno dar pigiau! Kainos nurodytos be oro uosto mokesčių skrydžiams į vieną pusę iš Kauno. nuo 35 Lt – Stoholmą (Skavsta), Tamperę; nuo 73 Lt  – į Frankfurtą (Hahn); nuo 80 Lt  – į Londoną (Luton) nuo 91 Lt – į Birminghemą, Bristolį; nuo 104 Lt – į Londoną (Stansted ir Gatwick) nuo 117 Lt  – į Edinburgą; nuo 138 Lt – į Maltą, Paphos; nuo 142 Lt  – į Dubliną; nuo ...

Negali neskristi! Lėktuvų bilietai tik nuo 9 Lt!

Gera naujiena: Neturi banko kortelės? Tik čia Jūs galite rezervuoti visų aviakompanijų (įskaitant ir „Ryanair“) lėktuvų bilietus ir sumokėti už juos banko pavedimu arba grynaisiais mūsų biuruose. Pigūs RYANAIR lėktuvų bilietai iš Kauno ir Vilniaus dar pigiau! Kaina tik nuo 9 Lt! Iš Kauno: Oslas nuo 9 Lt, Lidsas, Liverpulis nuo 35 Lt, Briuselis, Stokholmas, Tamperė nuo 38 Lt, Birmingemas nuo 76 Lt, Bristolis nuo 77 Lt, Frankfurtas (Hahn) nuo 80 Lt, Londonas (Gatwick, Luton, Stansted) nuo87 Lt, Edinburgas nuo 118 Lt, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!