Bagažas 1 528

RYANAIR

ryanair_bagazo_reikalavimai

Ryanair skatina keleivius susimokėti už bagažą iš anksto, o ne atvykus į oro uostą, nes oro uoste kaina žymiai šokteli. Vienas asmuo gali gabenti iki 3 vnt. registruoto bagažo. Nepamirškite užsiregistruoti į skrydį, atsispausdinti įlaipinimo kortelę ir laiku atvykti į oro uostą. Būkite atidūs!

Ryanair rankinis bagažas

Nemokamo Ryanair rankinio bagažo išmatavimai: 55 x 40 x 20 cm.  Svoris negali viršyti 10 kg.

Papildomai ir nemokamai aviakompanija į lėktuvo saloną leidžia įsinešti ir antrą krepšį – mažą moterišką rankinę, krepšį, kuris neturėtų viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Oro uoste įsigytas prekes galima neštis atskirai.

Įlaipinimo pirmenybę (įskaitant „Flexi“, „Flexi Plus“ ar „Family Plus“ bilietą) turintys keleiviai gali pasiimti mažą ir didelį salono krepšį, nebent dėl darbinių priežasčių didįjį salono krepšį reikėtų atiduoti vežti bagažo skyriuje.

Jeigu jūsų rankinis bagažas yra didesnis negu nurodyti išmatavimai ir netelpa į oro uostuose esančias bagažo patikros dėžes, Ryanair atstovai paprašys bagažą užregistruoti. Tai jums kainuos papildomai.

Kūdikiams (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuriuos ant kelių laikys suaugęs asmuo, salono krepšio turėti negalima, tačiau kūdikį lydinčiam asmeniui leidžiama papildomai prie salono krepšio pasiimti iki 5 kg sveriantį kūdikio reikmenims skirtą krepšį, taip pat galima vežtis 2 vaiko įrangos vienetus: sulankstomą vežimėlį, automobilinę kėdutę arba kelioninę lovelę

Vaiko įranga turi būti registruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų įranga registruojama su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama taip pat kaip jūsų registruotas bagažas. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą.

Ryanair registruotas bagažas

Registruoto bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 81 x 119 x 119 cm.

Registruotas bagažas gali būti iki 20 kg. Už kiekvieną papildomą kilogramą, jeigu bagažas svers daugiau negu leistina norma, teks susimokėti po 10 eurų. Bet koks registruotas bagažas NEGALI viršyti 32 kg.

Po užsiregistravimo į skrydį vis dar galite internetu nusipirkti: registruotą bagažą, pirmenybinį įlaipinimą, kūdikių ir sporto įrangą, muzikos instrumentus. Šias paslaugas galite pirkti iki skrydžio likus ne mažiau kaip 2 valandoms.

Intensyvaus keliavimo laikotarpiu, pvz., per Kalėdas, Velykas, vasarą, ir tam tikrais maršrutais registruotojo bagažo mokestis vienam asmeniui gali keistis.

WIZZAIR

wizz_luggage

Wizzair rankinis bagažas

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 55 x 40 x 23 cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis turi tilpti po keleivio sėdyne priešais jus arba, jei yra vietos, viršutinėje bagažo lentynoje.

Daugiau nei vieną orlaivio salono bagažo vienetą gabenantiems keleiviams bus neleidžiama eiti pro saugos vartus ir jų bus paprašyta grįžti į registracijos punktą, kitaip supakuoti arba išmesti papildomus rankinio bagažo vienetus

Keleiviams, įsigijusiems pirmenybinio įlaipinimo paslaugą „WIZZ Priority“, leidžiama gabenti 1 papildomai rankinę, nešiojamojo kompiuterio krepšį arba fotoaparato krepšį, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 18 cm.

Papildomai galite gabenti: paltą arba apklotą, mobilųjį telefoną, skaitinį, jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, automobilinę kėdutę arba sulankstomą vežimėlį, ramentų porą neįgaliesiems.

Taip pat, su savimi salone galite turėti įsigytas prekes perėjus oro uosto saugumo patikros procedūras.

Dėmesio!!! Keliaujant su bet kokia aviakompanija rankiniame bagaže negali būti skysčių, kurių indelių talpa didesnė nei 100 ml, o bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 litro. Skysčiai, neviršijantys nustatytų normų, turi būti sudėti į 1 litro plastikinius, permatomus, užsegamus maišelius. Kai kuriuose oro uostuose šie maišeliai yra nemokami. Praėjus saugumo patikros punktą, „Duty Free“ parduotuvėse galėsite pirkti gėrimus ir kitus skysčius bet kokioje talpoje.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

Wizzair registruotas bagažas

Registruoto Wizzair bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 149 x 119 x 171 cm.

Vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 20 arba 32 kilogramų. Su Wizzair kompanija galite gabenti iki 6 vienetų registruoto bagažo.

Wizzair nemokamai leidžia pasiimti 1 daiktą, skirtą vaikui – sulankstomą vežimėlį arba kūdikiui skirtą mašininę kėdutę. Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai (nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus).

Keleivis turi galimybę įsigijęs 20 kg registruoto bagažo vienetą, iki skrydžio likus ne mažiau nei 3 val. pasikeisti jį į 32 kg bagažą. Iš 32 kg į 20 kg bagažą pasikeisti nėra galimybės.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

DAIKTAI, KURIOS GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA SKRAIDINTI RYANAIR IR WIZZAIR SKRYDŽIUOSE

Kai kurie daiktai neskraidinami, jei:

 • yra didelė tikimybė, kad jie gali sukelti pavojų lėktuvui, asmenims ar nuosavybei;
 • yra didelė tikimybė, kad jie gali būti sugadinti skraidinant;
 • jie netinkamai supakuoti;
 • jie yra uždrausti pagal įstatymus, reglamentus arba įsakus, galiojančius šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią skrendama;
 •  jų negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • jie gali sukelti nepatogumų arba pasibjaurėjimą lėktuve esantiems asmenims.

Toliau nurodytus daiktus griežtai draudžiama skraidinti:

 • šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
 • bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
 • degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
 • radioaktyviąsias medžiagas;
 • suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
 • nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
 • ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
 • lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
 • daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
 • medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
 • daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • žmogaus palaikus;
 • daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose;
GYVŪNAI

Ryanair ir Wizzair aviakompanijos gyvūnų neskraidina.

MAISTO PRODUKTŲ GABENIMAS

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui. Visų šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių;
 • 400 cigarilių;
 • 200 cigarų;
 • 1 kg tabako;
 • 10 litrų stipriųjų gėrimų;
 • 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
 • 110 litrų alaus.

Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

Tabako gabenimas į Airiją

Į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

 • 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3 l  alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
 • 2 l alaus (2.5 %)  ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
 • 18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Maisto gabenimas  į Norvegiją

Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno) vienam asmeniui (asmuo vyresnis nei 10 m. amžiaus). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus t.p. galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

Maistas rankiniame bagaže

Visi birūs produktai – užpilamos košės, sriubos – puikus sprendimas. Beje, dėl visa ko, geriau išmesti aliejų, esantį greitai paruošiamų makaronų pakuotėse ar sriubose, nes gali tekti dėl skysčio išmesti visus makaronus.

Su savimi galite pasiimti tikrų makaronų, sūrio, dešros, rūkytos mėsos, duonos, košę. Tik atkreipkite dėmesį, kad sūris negali būti mocarela supakuota vandenyje, o šlapią dešrą (kai pakuotėje yra skysčio) verčiau sudėkite iškart į sumuštinius ar išpakuokite.

Prie negendančių produktų priskiriamus konservus teks palikti namie, nes skystis esantis konservo viduje paprastai būna priežastimi išmesti šį maisto produktą oro uosto patikros punkte.

Nepamirškite įsidėti kavos, arbatų, cukraus, jei reikia druskos, pipirų. Galima vežtis tiek visą pakį, tiek išbertą į popierinį ar plastikinį maišelį, kad turinys nepasklistų po visą bagažą, verčiau sudėkite birų turtą į kelis maišelius. Vietoje cukraus galite įsimesti saldiklių, o kava gali būti supakuota į maišiukus.

Jei sugalvosite pasiimti į mažus maišiukus supakuoto medaus ar kečupo, majonezo, garstyčių ir pan. juos teks „deklaruoti“ kaip skystį ir jis užims vietą būtent tame maišelyje, kur yra visi jūsų 10 buteliukų 100 mililitrų.

Beje, venkite birius produktus vežtis didelės taros (litro ir pan.) buteliuose, nes gali tekti aiškintis, kam jis jums toks didelis.

000-104  ,
1V0-601  ,
1Z0-060
2V0-621  ,
200-125  ,
100-105  ,
200-310
350-018  ,
70-412
70-534
700-501  ,
70-461  ,
1Z0-051  ,
70-533
70-487
MB6-703
000-017
70-487
70-270  ,
200-125  ,
642-732
2V0-621
N10-006
220-902
220-802  ,
VCP550
MB5-705
70-411
JN0-102
400-101
70-243
9L0-066
000-080
70-347
070-461
70-347
1Y0-201
C_TFIN52_66
2V0-621
9L0-066
70-533
c2010-652
200-125  ,
700-501
NSE4
000-017
LX0-104
70-462
70-462
350-001
VCP550
70-461

1 528 thoughts on “Bagažas

 1. Ruta Spa 21, 2013 10:57 am

  Atsiprasau, jau radau – max 10 buteliuku po 100 ml.

 2. Ruta Spa 21, 2013 10:53 am

  Laba diena,
  kiek vienetu buteliuku po 100 ml(sampunas, kondicionierius, kvepalai, kremai) galima veztis rankiniame bagaze Ryanair vienam zmogui?

 3. M Spa 12, 2013 12:51 am

  Laba diena,
  Ar galima veštis nagų lako buteliukus rankiniame bagaže? Ir ar juos reikia įdėti į specialius maišelius kaip kvepalus ar kitus skysčius? Ačiū

 4. egidija Spa 11, 2013 1:17 pm

  skrendu su rynair is anglijos i italija ar galima vezti rankiniame bagaze manu kruopu du maisiukus po 1kg ir grikiu kruopu 2maiselius po 1 kg ? dar vienas klausimas: as pirkdama bilietus neuzsisakiau registruoto bagazo , ar galiu pries pat skrydi atsivezti ir vietoje susimoketi uz ji?aciu

  • Simona Spa 15, 2013 10:19 am

   Galite vežti. Registruotą bagažą galite užsisakyti ir prieš skrydį oro uoste ir prisijungus prie savo rezervacijos internetu.

 5. Jurgita Spa 10, 2013 7:17 pm

  Laba diena, ar galima registruotame bagaze vezti automobilio detale, kurios svoris yra 15 kg.Aciu

 6. Elena Spa 9, 2013 3:01 pm

  Sveiki, keliauju į Portugaliją su Ryanair. Rankiniame bagaže noriu turėti skystų kosmetinių priemonių (pudra, kremas), kurių tūris 30-50ml. 1. Ar galiu vežtis 20vnt buteliukų jeigu jie sudaro nepilną 1 litrą? 2. Ar būtinai turi būti buteliukas, ar gali gali būti kremas savo pakuotėje (plastikinė tūtelė)? T.y. turėsiu juos vis tiek perpilti ar nereikės?

 7. Liuda Spa 6, 2013 4:13 pm

  Sveiki,
  skrisiu su Ryanair i Škotija, ar galima rankiniame bagaže vežtis kelionini lygintuva

  Ačiū

 8. Ieva Rgs 30, 2013 5:15 pm

  Sveiki, skrisiu su ryanair i anglija. norejau suzinoti kiek galima veztis cigareciu rankiniame bagaze, ir ar galima skraidintis rankiniame bagaze perkant , sakykim alk, buteli parduotuveje „duty free“. vieni sako kad tas raudonas maiselis neissiskaito i svori ir galima imtis tam nustatyta kiekio alk, gerimu, o kiti kad turi tilpti tas maiselis i bendra svori rankinio bagazo, o dar kiti kad veztis galima tik ta kieki skyscio kiek nustatyta lektuve (10*100ml). aciu

 9. Erika Rgs 28, 2013 3:46 pm

  laba diena,norejau paklausti,pirmadieni uzsakome bilietus kelionei is vilniaus i londona be persedimu,vykstu su vaiku kuriam yra 2metai ir 7menesiai,vaikui uztenka tureti tik asmens tapatybes kortele?ir ar tokio amziaus vaikui priklauso nemokamas rankinis bagazas?jei vaikui priklauso rankinis bagazas,tai ar galima du rankinius bagazus sudeti i viena lagamina?nes kiek supratau kad vieno rankinio bagazas gali buti iki 10kg,tai du rankiniai bagazai sudarytu apie 20kg…

  • Simona Spa 2, 2013 9:09 am

   Taip, vaikui priklauso rankinis bagažas iki 10 kg. Sudėti į vieno Jūs negalite. Turite turėti 2 vnt. bagažo jums ir vaikui.

 10. Gerda Rgs 27, 2013 8:26 pm

  Laba diena, skrendu su Raynair (i prieki) ir Wizzair (atgal) i Londona, imu tik rankini bagaza. Kaip reikia gabenti kvepalus savo naudojimui? Ar galima purskiamus ar galima tik skystus (tepamus). Aciu uz atsakyma.

 11. Dovydas Rgs 25, 2013 5:30 pm

  Dar noreciau paklausti prie keturiu bloku,kiek galima butu gramu ar kilogramu skraidintis tabako?

  • Simona Spa 2, 2013 9:06 am

   Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui. Visų šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

   800 cigarečių;
   400 cigarilių;
   200 cigarų;
   1 kg tabako;

 12. Milda Rgs 25, 2013 10:22 am

  labadiena, skrisim i norvegija su norvegian, noriu registruotame bagaze deti 1l degtines, 2 butelius sampano ir 1buteli vyno, ar galima tiek? o ka pvz daryti su vyno buteliu dekupazuotu, aisku banderole paliksiu, bet pacio butelio vidaus nesimatys, nes bus nudazytas? o kiek galima bloku cigareciu, nes kazkur buvo pamineta, kad rankiniame galima du blokus, o kaip su registruotu ar cia tie du blokai turi buti nupirkti duty free, nes skrendant i norvegija lyg galimas tik vienas blokas?? aciu

  • Simona Rgs 25, 2013 10:56 am

   Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

   1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
   2l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
   18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

 13. Rasa Rgs 24, 2013 10:53 pm

  Sveiki,,
  Sūnus skrenda su Ryanair į Italija. Ar mėlynių džemas priskiriamas prie skysčių?

 14. Dovydas Rgs 24, 2013 10:26 pm

  Laba diena, spalio menesi 28 diena skrendu Kaunas-Bristol, noreciau paklausti kiek galima skraidintis bloku cigareciu prie saves? Aciu uz atsakyma.

 15. Karolina Rgs 24, 2013 9:55 pm

  Norėjau paklausti dėl kosmetikos spalio mėnesį su wizzair skrisiu į Barselona. Keliausiu tik su rankiniu bagažu. Kaip daryti su kosmetika (kvepalais, tušas, šampūnas, dušo želė, pudra sausa ir skysta, lupų blizgesys, dantų pasta). Ar man juos perpilti i mazesnio turio buteliukus , kurios parduoda parduotuvėse?ar jeigu nesiekia 100ml. ir palikti taip kaip jau supakuota.? Kaip elgtis su tais produktais kurių perpilti negalima(kvepalai, tušas, pudra ar lupų dažai)?

  • Simona Rgs 25, 2013 10:45 am

   Visos priemonės, kurios viršija 100 ml. turi būti perpiltos į buteliukus ir sudaryti ne daugiau nei 100 ml. Jeigu negalite perpilti ir kiekis viršija nustatytą ribą, reikėtų atsisakyti gabenimo.

   • Aušra Spa 14, 2013 10:55 am

    Sveiki. Yra ribojimas rankiniui bagažui, skysčiams jame ir pan. O ar perėjus patikrą, nusipirkus duty free alchoholio, maisto, kvėpalų ir pan. taip pat yra ribojimas kiekiui, ar tada galima nusipirkti ir didesnius kiekius, tik svarbu, kad tilptų į rankinį bagažą? Ar visrtiek skysčio turi būti tik po 100ml. 10 vienetų?

 16. Žilvinas Rgs 24, 2013 6:26 pm

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaže vežtis skutimosi peiliuką? dantų pastą?

  • Simona Rgs 25, 2013 10:44 am

   Galite vežtis, bet ašmenys turi būti apsaugoti. Dantų pasta laikomas skysčiu, todėl dedama į skysčių maišelį.

 17. egidija Rgs 24, 2013 1:09 pm

  skrendame i Italija su ryanair kompanija,norejau paklausti ar galima veztis rukytos desros,duonos,neispakuotu kvepalu,plauku tiesinimo znyples kiek maciau galima.ar vaikas 6 metu gali tureti savo rankini bagaza?Aciu.

  • Simona Rgs 24, 2013 2:19 pm

   Taip, 6 m. vaikas jau turi rankinį bagažą iki 10 kg.
   Galite vežti visus gaminius, tik kvepalai turi keliauti į skysčių maišelį. Plaukų tiesinimo žnyples, taip pat, galite vežtis.

 18. Rita Rgs 24, 2013 12:02 pm

  Laba diena.Noreciau paklaust ar galiu deti i rankini bagaza 2 nedideles meskeres ir kabliukus zuvim gaudit,nedideli atsuktuva 13,5 cm ir kremo kudikiui 125gr tubelei.isskrendu rytoi 7.00.Aciu

  • Simona Rgs 24, 2013 2:28 pm

   Jeigu meškerė telpą į rankinį bagažą, tai vežtis galite. Dėl atsuktuvo gabenimo pasitikslinkite muitinės informacijoje. Kremą vežti galite, bet jis yra laikomas skysčiu ir turi būti ne didesnis nei 100 ml.

 19. zigmas Rgs 23, 2013 9:26 pm

  skrisiu su wizzair, ir mano tašės matmenys šiek tiek didesnes ilgyje, bet ji susipaudžia ir tikrai tilptų i tą dežę, ar kils kokių nesklandumų dėl matmenų?

 20. Lina Rgs 23, 2013 9:47 am

  Skrendu su ryanair, iš Lietuvos į Londoną, ar galima rankiniame bagaže turėti sausainių?

 21. daiva Rgs 23, 2013 9:11 am

  sveiki tai kad maiselio ismatavime netelpa 10buteliuku po 100ml.ar gsli i didesni maiseli.

 22. Rasa Rgs 22, 2013 7:44 pm

  Sveiki, atsiprašau, jei kartojuosi, tačiau skrisiu su Wizzair kompanija iš Vilniaus į Londoną. Ar galiu rankiniame bagaže turėti plaukų tiesinimo žnyples? Ačiū už atsakymą!

 23. daiva Rgs 22, 2013 1:49 pm

  sveiki.norejau paklaust ar rankiniam bagaze gali susideti buteliukus pi100ml i kelius maiselius ar turi tilpt i viena .juk litras skysciy i viena neimanoma sudet.aciy

  • Simona Rgs 23, 2013 8:50 am

   Jūsų turimi buteliukai turi tilpti į vien maišelį. Galite gabent ne daugiau 10 vnt. buteliukų su skysčiu iki 100 ml.

 24. Inga Rgs 22, 2013 11:35 am

  Sveiki skrendu ryanaie lektuvu i Airija, bet Paryziui persedimas yra. Kiek galima alkoholio ir cigareciu bloku pirkti duty free ir skraidinti rankiniame bagaze kad nekiltu problemu?

  • Simona Rgs 23, 2013 8:52 am

   Ne daugiau kaip:
   800 cigarečių;
   10 litrų stipriųjų gėrimų;
   20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
   110 litrų alaus.
   Primename, kad į rankinį bagažą galite dėti iki 1l 10 vnt. buteliukų po 100 ml.

 25. Svarbu Rgs 21, 2013 12:04 pm

  laba diena. skrendu is lt i norvegija kiek rankinime bagaze galiu veztis cigareciu. ir ar cigaretes ir alkoholi gliu nusipirkti is anksto ar butina tik uz vartu?

  • Simona Rgs 23, 2013 8:55 am

   Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:
   1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
   2l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
   18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

 26. Algirdas Rgs 21, 2013 10:01 am

  Ar galima į rankinį bagažą imti sustingusį medų?

  • Simona Rgs 23, 2013 8:55 am

   Iki 100 ml – taip.
   Medus yra laikomas skystis, todėl negalite didelio kiekio jo vežtis, nebent dėsite į registruotą bagažą.

 27. daiva Rgs 19, 2013 12:00 pm

  laba diena.Norejau paklaust kaip papildomai uzsisakyt registruota bagaza skrendu su RYANAIR..ir i lektuvo bilieta ieina tik rankinis bagazas 10kg.bilieta sakiaus internetu todel man nerode kad neiena registruotas bagazas i bilieta. kiek kainuotu pvz15kg.ir kaip su kuo susisiekt esu Ispanijoje.ACIU

 28. jolanta Rgs 18, 2013 11:04 am

  kiek cigareciu ir degtines galiu deti i rankini bagaza skrendant ryneir i londona?ir kaip turiu ipakuoti alkoholi?
  aciu.

  • Simona Rgs 20, 2013 3:26 pm

   Galite vežti iki 4 blokų cigarečių.
   Į rankinį bagažą galite įsidėti skysčių iki 1l, t.y. 10 vnt. buteliukų po 100 ml.

 29. Gražina Rgs 18, 2013 8:35 am

  Ar galima rankiniam bagaže vežtis obuolių? Skrendu su Ryanair.

 30. D. Rgs 17, 2013 7:22 am

  Laba diena,
  ar galima vežtis rankiniame bagaže blakstienų rietiklį?

 31. jelena stalkiene Rgs 16, 2013 8:13 pm

  sveiki,kiek galiu veztis skyscio bagaze,ar galima tarkim tureti sampuna,kuris virsyja 100ml?ar butina deti i specialius maiselius?

 32. Zaneta Rgs 16, 2013 9:51 am

  Sveiki,kaip isigyti bilieta IS Norvegijos( Stavanger) i Latvija (Ryga) skrydziui su gyvunu? Kokie reikalavimai skraidinant suniuka? Aciu

 33. svetlana Rgs 16, 2013 7:20 am

  laba diena noriu paklausi ar galima į rankini bagaža deti kepta ar žalia mesa ir kaip supakuoti

 34. Jurgita Rgs 14, 2013 7:41 pm

  Sveiki. Norėčiau paklausti ar galima vežtis šokolado ir kitų saldumynų pirktų ne „Duty free“, iš Norvegijos į Lietuvą, rankiniame bagaže, skrendant per „Wizzair“ aviakompaniją? Ar yra nurodytas kiekis?
  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 35. Sandra Rgs 11, 2013 1:55 pm

  Sveiki, norėjau pasiteiraut ar galima rankiniame bagaže skraidint kaljaną,jo tabaką ir angliukus? Dėkui

 36. Sandra Rgs 10, 2013 7:29 pm

  Labas vakaras.

  Norėjau pasiteirauti kiek vienetų bintų galima gabenti viename rankinio bagažo lagamine, skrendant Ryanair lėktuvu?

 37. Anzelika Rgs 9, 2013 6:16 pm

  Sveiki!!! su kokiom aviakompanijom galima skraidynti gyvunus???

 38. Tomas Rgs 9, 2013 10:13 am

  Sveiki,

  Skrisime su Wizzair. Ar galima nemokamai pasiimti kūdikio vežimuką ir ar kūdikui priklauso koks nors rankinis bagažas?

 39. V.J. Rgs 9, 2013 9:57 am

  Sveiki,
  noriu paklausti, ar skrendant su vaiku ryanair Lietuva-Anglija reikia tureti tevo sutikima skristi su mama (tevai neissiskyre)? kokius dokumentus tureti sus savimi?

 40. Elena Rgs 9, 2013 9:55 am

  sveiki, skrisiu pirma karta is vilniaus i Norvegija. Turesiu registruota bagaza ir rankini. gal galetumete parasyti visa eiga iki ilaipinimo i lektuva, ka tureciau padaryti pirmiausia ir kaip viskas vyksta su bagazu?

  • Indrė Spa 10, 2013 11:06 am

   Registracija skrydžiui
   Atvykti į oro uostą privaloma ne vėliau kaip prieš 2 valandas iki skrydžio. Oro uoste reikia užsiregistruoti skrydžiui bei pereiti pasienio kontrolės postą. Prie registracijos vartų keliautojams užregistruojamas bagažas. Toliau seka pasienio kontrolė, asmens dokumentų patikrinimas. Paskutinis postas yra saugumo patikros tarnyba, kur tikrinamas rankinis bagažas, asmenys tikrinami metalo detektoriumi. Oro uosto tarnybos turi teisę neįleisti į lėktuvą apsvaigusių nuo alkoholinių ar narkotinių medžiagų asmenų, arba, jeigu jų būsena (protinė, fizinė) gali kelti pavojų skrydžio saugumui, kitiems keleiviams ar įgulai. Praėjus visus patikros postus, laukiama įlaipinimo į lėktuvą paskelbimo. Skrydžio registracija paprastai užbaigiama likus 30 – 40 minučių iki skrydžio. Registracijai pasibaigus, pavėlavę keliautojai į lėktuvą neįleidžiami.
   Bagažas
   Oro transporto vežėjas nustato leidžiamą bagažo svorį, kiekį ir dydį. Nustačius bagažo viršsvorį, imamas mokestis už kiekvieną papildomą kilogramą (įkainį nustato oro transporto vežėjas). Nestandartinio bagažo gabenimo taisykles irgi nurodo oro transporto vežėjas. Registruojamame bagaže neturėtų būti lengvai dūžtančių daiktų, gendančių produktų, vertingų daiktų (pinigų, juvelyrinių dirbinių, dokumentų ir pan.), fotoaparatų ir vaizdo kamerų. Rankiniame bagaže draudžiama vežti skysčius, šaunamuosius ginklus, jų kopijas, aštrius daiktus (durklus, peilius, manikiūro rinkinius, žirkles ir kt.). Nuo 2006 m. visuose ES oro uostuose (taip pat Norvegijos, Šveicarijos ir Islandijos) įsigaliojo taisyklės, pagal kurias ribojamas skysčių įsinešamas į orlaivio saloną. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelį kiekį skysčių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Indai su skysčiais privalo būti įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinę, ne didesnę nei 1 litro, pakuotę; viena pakuotė – vienam keleiviui. Išlygos yra taikomos ligoniams (galima gabenti kelionės metu reikalingus medikamentus bei dietinius produktus), su kūdikiais keliaujantiems tėvams (maistelis kūdikiams). Jeigu kelionės metu bagažas dingsta arba yra sugadinamas, apie tai nedelsiant reikia pranešti oro uosto bagažo tvarkymo tarnybai, užpildyti bagažo dingimo dokumentus.

 41. Sandra Rgs 8, 2013 2:43 pm

  Sveiki, ar Ryanair oro linijose yra ziurimas rankinio bagazo svoris? ar svarbus tik matmenys, o svoris gali virsyti 10kg?

 42. Rasa Rgs 7, 2013 9:16 pm

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis sketi ?

 43. Loreta Rgs 7, 2013 3:01 pm

  ar galima keliaujant į Maltą su Rynair tiesioginiu reisu iš Kauno rankiniame babaže vežtis „lietuvisko midaus“ suvenyrinį rinkinį (6 buteliukai po 40ml, stiprumas nuo 15 iki 50 laipsniu), jei jie įeina į 10 vnt. skysčio iki 1l.?man sako, kad alkoholio aplamai rankiniame bagaže vežti negalima…

 44. Violeta Rgs 5, 2013 5:31 pm

  Sveiki, veido odos ligai gydyti skirti kremai ir tepalai yra po 30 g. tiubelėse . Kai kurie receptiniai. Ar galėsiu gabenti rankiniame bagaze. Skrendu Ryanair.

 45. Eglė Rgs 5, 2013 2:08 pm

  Laba diena, norejau paklausti, skrisim su wizzair, mergytei 2m ir 4men. ar galima pasiimti vezimeli? ar uz ji nereikes moketi?

 46. Jolita Rgs 4, 2013 7:50 pm

  Ar galima su Ryanair, i lektuvo kabina tureti 3X pakelius vitaminu. Visos dezutes skirtingu pavadinimu? Skrendam is Uk i LTU.
  Aciu.

 47. Viktorija Rgs 4, 2013 10:33 am

  Laba diena,
  norėčiau paklausti ar galima skristi su neužsisegančiu rankiniu bagažu, nes mano nešiojamas kompiuteris kyšo iš rankinės. Laukiu atsakymo skubiai, ryt išskrendu.
  Pagarbiai, Viktorija

  • Indrė Rgs 4, 2013 2:15 pm

   Nėra taisyklių, kad būtinai turi užsisegti. Pagal taisykles visi daiktai turi tilpti į vieną bagažą.
   Bandykite skristi.

 48. Mila Rgs 4, 2013 10:29 am

  Laba diena,
  As Vokietijoje isigijau Protein ir Creatine, plastmasinese buteluose miltai 1000kg.
  Ar galima bus gabenti rankiname bagaze? Skrendu su Raynair.

 49. Roma Rgs 3, 2013 6:26 pm

  Sveiki, skrendame su Raynair. Ar galima vežtis švirkštus, ampules ir kelioninį sulankstomą lygintuvą?

  • Indrė Rgs 4, 2013 2:22 pm

   Švirkštą galima vežtis rankiniame bagaže, jei jo adata ne ilgesnė nei 6 cm.
   Vaistus kapsulėse (jei tai ne psichotropiniai vaistai) galima vežtis talpose, ne didesnėse nei 100 ml. Visi skysčiai turi būti sudėti į 1 l talpos maišelį. Galima vežtis nors ir 10 vnt. ampulių, kuriose telpa iki 100 ml skysčio kiekvienoje, tačiau jos turi tilpti į 1 l talpos maišelį.
   Visiems receptiniams vaistams reikalingos gydytojo pažymos.

   Lygintuvą taip pat galite turėti

 50. Alma Rgs 3, 2013 8:36 am

  Ar galima rankiniame bagaže vežti kieto muilo gabaliuką, kurio svoris 125 gr?

 51. Renata Rgs 1, 2013 7:00 pm

  Sveiki. Su Wizzair skrisiu i Norvegija. Norejau paklausti, ar nemokamai galiu veztis rankinuka ir maza rankini bagaza? Ir dar noriu duty free parduotuveje nupirkti alkoholio lauktuvems, pagal leidziamas normas. Ar reikes uz kazka moketi papildomai?

  • Indrė Rgs 4, 2013 2:27 pm

   Jūs galite turėti vieną rankinį bagažą – t. y. Jūsų rankinukas turi tilpti į Jūsų maža rankinį bagažą.

   Visos prekės pirktos Duty Free turi tilpti į Jūsų turimą rankinį bagažą

 52. Ruta Rgs 1, 2013 3:11 pm

  Sveiki,

  skrendu is Vilniaus i Eindhovena Wizzair oro linijomis. Rankinime bagaze noriu veztis dvi taures (vestuvines), ar bus galima?
  Dekui

 53. rima Rgp 30, 2013 7:23 pm

  Sveiki, norejau pasiklausti su seima ruosiames skristi 2savaitem i svecius i anglija ,per ryanair ar galiu i rankini bagaza,isideti vaistus ventolin? Ir inchaliatoriu siem vaistam?jis yra plasmasinis su. Guma..ar reikia vaistam recepto?

 54. Asta Rgp 30, 2013 9:57 am

  Sveiki, skrendu su wizzair, su mažu orlaivio salono krepšiu, krepšio išoriniai matmenys: H47 x W34 x D16cm. Ar galiu skristi su tokiu krepšiu?

 55. Edalija Rgp 29, 2013 7:49 pm

  Laba diena,
  skrendant su Wizzair ar galima rankiniame bagaže vežtis dvi krikštolines vestuvines taures.
  Ačiū

 56. Rita Rgp 29, 2013 6:31 pm

  Sveiki norejau pasiteirauti del rankinio bagazo skrendant su wizzair,ar yra ribojamas svoris ar tik svarbu kuprines ar lagamino matmenys? ir jei ribojamas svoris tai koks jis? Aciu uz atsakyma

 57. Rasa Rgp 29, 2013 1:37 pm

  Kur galeciau suzinoti ar buna skrydziu is Vilniaus i Stansenda ryte arba diena?

 58. Ernesta Rgp 28, 2013 5:18 pm

  Sveiki,žadu važiuoti į Ameriką,ar bus galima dėtis,kaip ir visi 10kg?Jei pirkciau papildomai?Kiek kilogramų galima? Labai ačiū už atsakymą.Praverstų ir daugiau informacijos apie tolimas keliones. 🙂

  • Indrė Rgp 29, 2013 1:07 pm

   Rankinio bagažo dydis priklauso nuo avia kompanijos. Dažniausiai skrydžiams į Ameriką į bilieto kainą būna įskaičiuotas ir registruotas bagažas.

 59. Rasa Rgp 28, 2013 1:19 pm

  Sveiki, kiek papildomai moketi reikia uz didesni nei leistinas rankini bagaza skrendant su Wizair, jei jo matmenys atitinka Ryanair reikalavimus?

 60. Arturas Rgp 27, 2013 10:51 pm

  Sveiki. Ar galima i nerankini bagaza isidet daugiau negu litra skysciu? Noriu paimti, 1l alkoholio ir pora buteliuku parfumo, ar del to, galeciau tureti kokiu nors nemalonumu? Ir pvz, jei vezu koki nors skysti ir tame inde pacio skyscio maziau negu taros turis, kaip skaiciuojama? Ar taros turis, ar tiesiog ant akies skyscio kiekis?

 61. rasa Rgp 27, 2013 7:50 pm

  sveiki , norejau paklausti ar galiu tureti su savimi vaistus nuo kraujospudzio? aciu.

 62. Aura Rgp 27, 2013 6:59 pm

  sveiki, skrendu per ryanair is Lietuvos i Norvegija. Ar galima rankiniame bagaze veztis apie 2kg rukytos desros,mesos?

  • Indrė Rgp 28, 2013 2:03 pm

   Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno) vienam asmeniui (asmuo vyresnis nei 10 m. amžiaus). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus t.p. galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 63. Raimunda Rgp 27, 2013 3:01 pm

  Laba diena,
  skrendu su Ryanair į Airiją. Kartu skrenda 5 metukų anūkas. Ar galime į rankinį bagažą dėti į plastikinį maišelį LEGO konstruktorių išpakuotą iš dėžutės?
  Ačiū.

 64. Lina Rgp 27, 2013 2:19 pm

  Sveiki, ruošiuosi skristi su Ryanair iš Londono Lutono oro uosto į Kauną. Norėjau paklausti ar galiu turėti rankiniame bagaže pluokų tiesinimo žnyples, dėžutę papuošalais ir lauktuvių – raktų pakabučių? iš anksto dėkoju už atsakymą :))

 65. birutė Rgp 26, 2013 9:00 pm

  sveiki,dukra skris į Londoną,ar ji gali tetai nuvežti vaistų nuo širdies ligų, kraujo spaudimo ir žvakučių nuo grybelio.Visi vaistai nereceptiniai. Ar yra kokie apribojimai dėl kiekio.Ačiū už atsakymą.

  • Indrė Rgp 28, 2013 2:05 pm

   Gali gabenti. Vaistų kiekiui nėra apribojimo, tačiau jie gali būti skirti tik skrendančio asmeniui naudojimui.

 66. tadas Rgp 26, 2013 6:58 pm

  Laba,
  peilius gabenti registroutam bagaze ka daryti del asariniu kaip jas gabenti uz jas mokejau 25 Lt. ir naujos registroutam bagaze ir idejus i kokia sandaria talpa?

 67. danel Rgp 26, 2013 3:39 pm

  skrysiu su wizzair ir ryanair, ar galiu gabenti rankiniame bagaze akumuliatorini atsuktuva/greztuva? aciu uz atsakyma

 68. Sandra Rgp 26, 2013 12:26 pm

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže skraidinti vienkartinius skustuvus, nagu žirklutes, pincetus?

 69. Neringa Rgp 25, 2013 10:41 pm

  Labas vakaras, skrisiu su vaiku kuriam 2 metai ir 3 suauge pasiemam 4 rankinius bagazus, ar galiu pasimti mamos krepsi ir vaikiska vezima

  • Indrė Rgp 26, 2013 4:09 pm

   Jei vaikui jau yra 2 metai ir skrendate su Ryanair avia kompanija – nemokamas vežimėlis jau nepriklauso, tačiau vaikui jau priklauso rankinis bagažas. Mamos krepšelis turi tilpti į vieną iš rankinių lagaminų.

 70. ligita Rgp 25, 2013 2:11 pm

  atsiprasau jei pasikartosiu , bet ar galiu tureti rankiniame bagaze 4 blokus cigareciu , skrendu is vilniaus I anglija Ryanair,
  o jei tureciau kiseneje dar viena pakeli cigareciu bet jau puse isrukytu , ar is manes atimtu visas cigaretes?

  • Indrė Rgp 26, 2013 4:11 pm

   Jei Jūs pilnametis – galite turėti 4 blokus cigarečių. Dėl vieno pakelio cigarečių manau problemų nekils 🙂

 71. Gita Rgp 23, 2013 6:41 pm

  Sveiki.Ar skrendant su Ryanair ir tik rankiniu bagazu,papildomai galima pasiimti moteriska rankine,kurioje bus dokumentai ,pinigine?Ar rankine teks deti i lagamina?

  • Indrė Rgp 26, 2013 4:15 pm

   Rankinė turės būti talpinama rankiniame bagaže

   • Elena Rgs 9, 2013 9:39 am

    sveiki, skrisiu pirma karta su Wizzair is Vilniaus i Norvegija, turiu uzsisakiusi registruota bagaza ir taip pat turesiu rankini bagaza. Gal galetumete parasyti visa eiga iki ilipimo i lektuva, ka turesiu padaryti pirmiausia? Skrendu pirma karta. Is anksto dekoju uz atsakyma.

    • Indrė Spa 10, 2013 11:06 am

     Registracija skrydžiui
     Atvykti į oro uostą privaloma ne vėliau kaip prieš 2 valandas iki skrydžio. Oro uoste reikia užsiregistruoti skrydžiui bei pereiti pasienio kontrolės postą. Prie registracijos vartų keliautojams užregistruojamas bagažas. Toliau seka pasienio kontrolė, asmens dokumentų patikrinimas. Paskutinis postas yra saugumo patikros tarnyba, kur tikrinamas rankinis bagažas, asmenys tikrinami metalo detektoriumi. Oro uosto tarnybos turi teisę neįleisti į lėktuvą apsvaigusių nuo alkoholinių ar narkotinių medžiagų asmenų, arba, jeigu jų būsena (protinė, fizinė) gali kelti pavojų skrydžio saugumui, kitiems keleiviams ar įgulai. Praėjus visus patikros postus, laukiama įlaipinimo į lėktuvą paskelbimo. Skrydžio registracija paprastai užbaigiama likus 30 – 40 minučių iki skrydžio. Registracijai pasibaigus, pavėlavę keliautojai į lėktuvą neįleidžiami.
     Bagažas
     Oro transporto vežėjas nustato leidžiamą bagažo svorį, kiekį ir dydį. Nustačius bagažo viršsvorį, imamas mokestis už kiekvieną papildomą kilogramą (įkainį nustato oro transporto vežėjas). Nestandartinio bagažo gabenimo taisykles irgi nurodo oro transporto vežėjas. Registruojamame bagaže neturėtų būti lengvai dūžtančių daiktų, gendančių produktų, vertingų daiktų (pinigų, juvelyrinių dirbinių, dokumentų ir pan.), fotoaparatų ir vaizdo kamerų. Rankiniame bagaže draudžiama vežti skysčius, šaunamuosius ginklus, jų kopijas, aštrius daiktus (durklus, peilius, manikiūro rinkinius, žirkles ir kt.). Nuo 2006 m. visuose ES oro uostuose (taip pat Norvegijos, Šveicarijos ir Islandijos) įsigaliojo taisyklės, pagal kurias ribojamas skysčių įsinešamas į orlaivio saloną. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelį kiekį skysčių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Indai su skysčiais privalo būti įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinę, ne didesnę nei 1 litro, pakuotę; viena pakuotė – vienam keleiviui. Išlygos yra taikomos ligoniams (galima gabenti kelionės metu reikalingus medikamentus bei dietinius produktus), su kūdikiais keliaujantiems tėvams (maistelis kūdikiams). Jeigu kelionės metu bagažas dingsta arba yra sugadinamas, apie tai nedelsiant reikia pranešti oro uosto bagažo tvarkymo tarnybai, užpildyti bagažo dingimo dokumentus.

 72. Danguolė Rgp 22, 2013 7:03 pm

  Ar galima rankiniame bagaže vežti nešiojamą kompiuterį skrendant su Wizzair lėktuvu.

 73. tromas Rgp 22, 2013 1:39 pm

  Noriu per norvegija i malta tik su rankiniu bagazu nusiskraidint 0,7 litro vyno buteli. Skrisiu su ryanair. Ar tai imanoma ? o is lietuvos i norvegijo to 0,7 butelio taip pat veztis negalima ?

 74. tromas Rgp 22, 2013 1:04 pm

  Noriu veztis 0,7 litro vynoper norvegija i malta su ryanair. Ar tai imanoma kaip nors persivezt rankiniam bagaze ?

 75. mindaugas Rgp 22, 2013 9:03 am

  ar butina dvirati registruoti kaip sporto iranga jei jis yra visiskai isardytas?

 76. Justinas Rgp 22, 2013 1:30 am

  sveiki draugai pasakojo kad I es salis galima veztis 16 bloku cigareciu registruotame lagamine ? skrendu Is vilniaus I uk

 77. Justinas Rgp 22, 2013 1:10 am

  sveiki, noreciau paklausti kiek bloku cigareciu galima veztis registruotame bagaze Ryanair is vilniaus I UK? ir ar palaidi pakeliai skaiciuojasi jei turesiu viena pradaryta pakeli papildomai?

  dar klausimas: kokiomis oro linijomis is lietuvos I uk galima perskraidinti kate?

  • Indrė Rgp 22, 2013 1:11 pm

   į UK galite vežti ne daugiau 4 blokų cigarečių. Gyvūnus gabenta tik reguliarių jų reisų avia komanijos – pvz Airbaltic

 78. danute Rgp 21, 2013 5:43 pm

  Ar galima rankoniam bagaže veštis gyvų gėlių puokštelę, nes skrendu į vestuves. Ačiū

  • Indrė Rgp 22, 2013 1:15 pm

   Galima, jei tilps į Jūsų rankinį lagaminą.

  • Aida Spa 13, 2013 6:25 pm

   Laba diena,
   1. ar skrendant į Škotiją rankiniame bagaže galima vežtis sviesto ir nevakumuotos rūkytos mėsos;
   2. jeigu skrenda 77 m. pensininkas, II gr. invalidas, ar yra įlaipinimo pirmenybė, ar kokios kt. nemokamos paslaugos.
   Ačiū

   • Simona Spa 15, 2013 10:44 am

    Sveiki,
    1. Sviestas yra skystis, todėl gabenti turite specialiame maišelyje, ne daugiau nei 100 ml. O mėsą gabenti galite, tik supakuokite, kad nesklistų viliojantys kvapai.
    2. Deja, bet jokių nemokamų paslaugų nėra.

 79. Sandra Rgp 21, 2013 1:33 pm

  Sveiki dar karta,
  Kiek maždaug +- gali kainuoti vaiko kėdutė prie bagažo?

  Ačiū už atsakyma.

  • Indrė Rgp 22, 2013 1:21 pm

   Papildoma kūdikio įranga – automobilinė kėdutė, kelioninė lovelė ar kt. – registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio įranga iki 20 kg iš anksto registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei registruojate oro uoste arba per Ryanair skambučių centrą, kaina aukštesnė – 20 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą.

 80. Aina Rgp 21, 2013 12:25 pm

  Sveiki,
  Skrisiu su 1metuku kudikiu su Ryanair is Kauno i Airija…Ka galiu isideti i rankini bagaza kudikiui, ta prasme kokio maisto, nes juk ka jis valgo tikrai nera pirkti dar tokio maisto aeruoste ar lektuve…noriu suzinoti ka griestai draudziama nestis ir ka galima i rankini bagaza isideti kudikiui, tas pats ir su arbatele?

  • Indrė Rgp 22, 2013 1:17 pm

   Tokių taisyklių, kad griežtai draudžiama iš kūdikio maisto nėra. Galite turėti vaikiškos paruoštos košelės ar arbatos didesnėje taroje, tačiau gali tekti Jums paragauti oro uosto patikroje.

 81. Haroldas Rgp 20, 2013 7:27 pm

  Sveiki, norėjau paklausti ar daiktai kuriuos vežamės savo kišenėse, diržas bei striukė yra priskaičiuojami prie bagažo svorio ar ne ? Ačiū

 82. Agnė Rgp 20, 2013 12:57 pm

  Sveiki,
  Skrendu iš Kauno į Kiprą ryanair, ar galiu vežtis kelis blokus cigarečių rankiniame bagaže baltarusiškomis banderolėmis?
  Ačiū

  • Indrė Rgp 20, 2013 1:04 pm

   Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

  • Ieva Lap 4, 2013 1:27 pm

   Laba,

   aš vyksiu su vaikučiu, kuriam pusantrų metų ir nešiuos jį nešynėje be vežimo, tai nelieps man jos pakuotis į rankinį ar galėsiu su ja ant pilvo ir praeiti, kaip su drabužiu?

   taip pat vaikui reikės gertuvės su vandeniu ar bus problemų? Ar geriau pasiimti į rankinį tik gertuvę, o vandenį nusipirkti praėjus punktą ir susipilti?

   Dėkui!

   • Simona Lap 5, 2013 1:17 pm

    Sveiki,
    Tikrai nelieps jo pakuoti į rankinį bagažą. Drąsiai galite praeiti.
    Į keliaujančius su kūdikiu darbuotojai žiūri kiek atlaidžiau. Tai galite pasiimti su savimi ir vandenuko, ir mišinuko.

 83. Erika Rgp 20, 2013 12:14 am

  labas vakaras, as skrendu su 3men mergyte ir su savim turesim vezimeli, ar reikia pries skrydi ji kazkur uzregistruot, ar reikia eit tiesiai prie vartu? aciu:)

 84. Darius Rgp 19, 2013 9:36 pm

  Sveiki, ar galima skrendant su Wizzair kompanija vežtis du (mažą ir didelį) salono krepšius?

 85. Eva Rgp 18, 2013 4:36 pm

  Sveiki, skrendu su Raynair, is Liverpoolio i Vilniu, ar galiu pasiimti neispakuotus 50ml kvepalus su dezute rankiniame bagaze, jei jie nepirkti dutyfree? Dekui.

 86. Erika Rgp 18, 2013 11:27 am

  Sveiki, skrendu su Ryanair is Kauno i London Stansted, ar galiu rankinem bagaze tureti 4 blokus cigareciu ir tabako kilograma? ar nebus problemu? 🙂

 87. Dovile Rgp 17, 2013 8:05 pm

  Sveiki, noreciau paklausti, kiek galima tureti su savimi 100 ml talpos indeliu vezant rankiniame bagaze. Skendu su Ryanair. Dar noreciau paklausti, skardines su uogienemis ar sirupais kurie yra iki 500g yra tinkami vezti rankiniame bagaze. Dekoju uz atsakyma 🙂

  • Indrė Rgp 19, 2013 11:01 pm

   Sveiki,
   kiek galima tureti su savimi 100 ml talpos indeliu vezant rankiniame bagaze.
   Atsakome – 10 vienetų.
   skardines su uogienemis ar sirupais kurie yra iki 500g yra tinkami vezti rankiniame bagaže.
   Atsakome – nerekomenduojame turėti rankiniame bagaže, nes gali palaikyti skysčiu.

 88. Deividas Rgp 17, 2013 6:53 pm

  Labas vakaras, noreciau pasiteirauti. Kokio svorio turi buti mazasis orlaivio bagazas (nemokamas), kuris kisasi po sedimaja vieta. Nes kiek skaiciau tai nerandu nieko, kas butu susyje su svoriu, raso tik, kad matmenys atitiktu.

  • Deividas Rgp 17, 2013 6:54 pm

   Skrendu Wizzair’u

   • LINA Spa 17, 2013 7:58 pm

    Ar tinkamas raynair skrydziui lagamino ismatavimai 60x38x19 rankiniam bagazui?Ar 7 metu dukrytei reikalingas tecio leidimas jei ji turi tecio pavarde ,su vyru mes nesusituoke.

    • Simona Spa 18, 2013 2:19 pm

     Ryanair kompanijos rankinis bagažas yra 55x40x20 cm.
     Tėčio sutikimas nėra reikalingas, jeigu jūs turite gimimo liudijimą, kuriame parašyta, kad jūs esate mama.

  • Indrė Rgp 19, 2013 11:02 pm

   Wizzair – rankinis lagaminas nesveriamas – jam svorio apribojimų nėra

 89. Loreta Rgp 16, 2013 4:51 pm

  Sveiki :))
  20 diena ruosiuosi skristi su Ryanair. Pirkau bilieta be iprasto bagazo. Skrisiu tik su rankiniu. Draugai prigasdino, kad negalesiu skristi su dauguma daiktu, kuriuos ketinu pasiimti i rankini bagaza. Tai yra papuosalai, laikrodziai, tusti vaiku buteliukai ir kiti supakuoti zaislai (NE MINKSTI), remeliai, pelenines, dovana-tusinukas., tusti dubeneliai, sportbaciai, bei mazas tuscias rankinukas toj pacioj vienoj kuprinej. Ar galima visa tai veztis? Is anksto didelis aciu Indrei :))

 90. Mindaugas Rgp 16, 2013 4:33 pm

  Ar yra kokie nors reikalavimai registruoto bagazo pakavimu wizzair’e? ar galima gabenti sudejus tiesiog kartono dezej daiktus?

 91. Pingback: Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių Daugiau - Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių ←

 92. Giedrius Rgp 15, 2013 8:22 pm

  Sveiki,
  norejau paklausti, koks yra leistinas cigareciu kiekis rankiniame bagaze, skrendant is Kauno i Frankfurt Hahn (Vokietija) su Ryanair.
  Dekoju uz atsakyma.

 93. arturas Rgp 15, 2013 8:10 pm

  sveiki cigaretes ir alchoholi reike pirkti uz vartu ar galima tureti su savimi

  • Indrė Rgp 19, 2013 11:08 pm

   Galite turėtu su savimi, tik nepamirškite, kad alkoholis – tai skystis ir jam yra apribojimai rankiniame bagaže

 94. Agne Rgp 15, 2013 2:55 pm

  Sveiki, skrendu is Rygos i Norvegija su rynnair oro linijomis, norejau paklausti ar galiu rankiniame bagaze tureti plauku tiesintuva?

  Ar ji reikes isimti pries svieciant tase kaip kompiuteri? ar ramiai gali tikrinti daigtus su tiesintuvu, problemu nekils?

  Aciu uz atsakyma

  • Indrė Rgp 20, 2013 9:32 am

   Laba diena,

   krendu is Rygos i Norvegija su rynnair oro linijomis, norejau paklausti ar galiu rankiniame bagaze tureti plauku tiesintuva?

   Atsakome: Taip, galite

   Ar ji reikes isimti pries svieciant tase kaip kompiuteri? ar ramiai gali tikrinti daigtus su tiesintuvu, problemu nekils?

   Atsakome: problemų neturėtų kilti.

 95. Sandra Rgp 15, 2013 12:16 pm

  Laba diena,
  Rugsėjo 8 diena, mes su dukryte ( 3 mėn.) skrisime į Lietuva. Norėjau paklausi, ar būtu galima kartu pasimti ir vaiko kėdute prie vežimėlio į liektuvo bagaža? ir ar bus taikoma papildomas mokestis už kėdute….
  Bus karu su vežimėliu vaiko lopšys, bet dar norėčiau pasimti ir kėdute.
  Ačiū už atsakyma 🙂

 96. julija Rgp 14, 2013 8:44 pm

  sveiki , kompiuteri skaitmeni fotoporata i rankini bagaza galima ?

  • Dovile Rgs 1, 2013 12:39 am

   Sveiki pirma karta skrisiu lektuvu ant lagamino etiketes yra sie ismatavimai 48-34-17 cm parasyta maksimalus leistinas lagamino svoris yra 5 kg, bet kai isigijau bilieta nemokamas rankinis bagazas yra 10 kg. Ar galiu si lagamina nestis i lektuva kaip rankini bagaza? Skrisiu su Ryanair lektuvu. Is anksto dekoju.

   • Indrė Rgs 4, 2013 2:30 pm

    Galite drąsiai skristi, nes Ryanair avia kompanijos rankinio bagažo išmatavimai yra 55*40*20 ir leistinas svoris – 10 kg

 97. Ilija Rgp 14, 2013 8:05 pm

  Labas Indrė. Biletas jau užsakitas. Kur bir kaip galima apmoketi už Didelio orlaivio salono bagažą?
  Ačiu

 98. simona Rgp 13, 2013 9:03 pm

  Laba diena,

  Ruosiuosi skristi i Didziaja Britanija su SAS oro linijomis ir veztis tik rankini bagaza. Noreciau pasitikslinti, ar tikrai galima rankiniame bagaze veztis 4 blokus cigareciu?
  Aciu.

 99. Indre Rgp 13, 2013 6:43 pm

  Sveiki:)
  ar galiu su wizz,rankiniame bagaze veztis nagu priauginimo priemones i Norvegija? nes ten vistiek skysciai(gelis ir t.t.)…. lempa kiek radau-galima. labai skubiai reikia atsakymo,nes penktadieny skrydis.

 100. Oli Rgp 13, 2013 4:50 pm

  Laba diena Indre,
  rugsejo men su Raynier skrendu atostogu su vaiku kuriam tuo metu bus 2 metai ir 3men. jam priklauso rankinis bagazas tad norejau paklausti ka galima ir kokia talpa gali buti skirta vaiko maistui ir gerimui?ir kokia situacija su vaiko vezimeliu?priklauso ar nepriklauso jis?mokamas ar ne?
  Isanksto Dekoju uz atsakyma 🙂

  • Indrė Rgp 13, 2013 5:17 pm

   Laba diena,
   Vaikams virš 2 metų nemokamas vežimėlis nepriklauso – reikia užsakyti papildimai. Maisto produktus galite vežti rankiniame bagaže, tačiau skysčių apribojimai bus taikomi.

   • Emigrantas Spa 3, 2013 10:24 pm

    Sveikos.
    WizzAir rašo, kad mažo salono bagažo dydis max yra 42x32x25cm. Ar gali man iškilti bėdų, jei mano bagažo dydis – 47x34x16cm? Manau gerai pagrudęs sukiščiau jį po sedynę 🙂

Komentuoti nebegalima.

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!