Bagažas 1 528

RYANAIR

ryanair_bagazo_reikalavimai

Ryanair skatina keleivius susimokėti už bagažą iš anksto, o ne atvykus į oro uostą, nes oro uoste kaina žymiai šokteli. Vienas asmuo gali gabenti iki 3 vnt. registruoto bagažo. Nepamirškite užsiregistruoti į skrydį, atsispausdinti įlaipinimo kortelę ir laiku atvykti į oro uostą. Būkite atidūs!

Ryanair rankinis bagažas

Nemokamo Ryanair rankinio bagažo išmatavimai: 55 x 40 x 20 cm.  Svoris negali viršyti 10 kg.

Papildomai ir nemokamai aviakompanija į lėktuvo saloną leidžia įsinešti ir antrą krepšį – mažą moterišką rankinę, krepšį, kuris neturėtų viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Oro uoste įsigytas prekes galima neštis atskirai.

Įlaipinimo pirmenybę (įskaitant „Flexi“, „Flexi Plus“ ar „Family Plus“ bilietą) turintys keleiviai gali pasiimti mažą ir didelį salono krepšį, nebent dėl darbinių priežasčių didįjį salono krepšį reikėtų atiduoti vežti bagažo skyriuje.

Jeigu jūsų rankinis bagažas yra didesnis negu nurodyti išmatavimai ir netelpa į oro uostuose esančias bagažo patikros dėžes, Ryanair atstovai paprašys bagažą užregistruoti. Tai jums kainuos papildomai.

Kūdikiams (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuriuos ant kelių laikys suaugęs asmuo, salono krepšio turėti negalima, tačiau kūdikį lydinčiam asmeniui leidžiama papildomai prie salono krepšio pasiimti iki 5 kg sveriantį kūdikio reikmenims skirtą krepšį, taip pat galima vežtis 2 vaiko įrangos vienetus: sulankstomą vežimėlį, automobilinę kėdutę arba kelioninę lovelę

Vaiko įranga turi būti registruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų įranga registruojama su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama taip pat kaip jūsų registruotas bagažas. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą.

Ryanair registruotas bagažas

Registruoto bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 81 x 119 x 119 cm.

Registruotas bagažas gali būti iki 20 kg. Už kiekvieną papildomą kilogramą, jeigu bagažas svers daugiau negu leistina norma, teks susimokėti po 10 eurų. Bet koks registruotas bagažas NEGALI viršyti 32 kg.

Po užsiregistravimo į skrydį vis dar galite internetu nusipirkti: registruotą bagažą, pirmenybinį įlaipinimą, kūdikių ir sporto įrangą, muzikos instrumentus. Šias paslaugas galite pirkti iki skrydžio likus ne mažiau kaip 2 valandoms.

Intensyvaus keliavimo laikotarpiu, pvz., per Kalėdas, Velykas, vasarą, ir tam tikrais maršrutais registruotojo bagažo mokestis vienam asmeniui gali keistis.

WIZZAIR

wizz_luggage

Wizzair rankinis bagažas

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 55 x 40 x 23 cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis turi tilpti po keleivio sėdyne priešais jus arba, jei yra vietos, viršutinėje bagažo lentynoje.

Daugiau nei vieną orlaivio salono bagažo vienetą gabenantiems keleiviams bus neleidžiama eiti pro saugos vartus ir jų bus paprašyta grįžti į registracijos punktą, kitaip supakuoti arba išmesti papildomus rankinio bagažo vienetus

Keleiviams, įsigijusiems pirmenybinio įlaipinimo paslaugą „WIZZ Priority“, leidžiama gabenti 1 papildomai rankinę, nešiojamojo kompiuterio krepšį arba fotoaparato krepšį, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 18 cm.

Papildomai galite gabenti: paltą arba apklotą, mobilųjį telefoną, skaitinį, jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, automobilinę kėdutę arba sulankstomą vežimėlį, ramentų porą neįgaliesiems.

Taip pat, su savimi salone galite turėti įsigytas prekes perėjus oro uosto saugumo patikros procedūras.

Dėmesio!!! Keliaujant su bet kokia aviakompanija rankiniame bagaže negali būti skysčių, kurių indelių talpa didesnė nei 100 ml, o bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 litro. Skysčiai, neviršijantys nustatytų normų, turi būti sudėti į 1 litro plastikinius, permatomus, užsegamus maišelius. Kai kuriuose oro uostuose šie maišeliai yra nemokami. Praėjus saugumo patikros punktą, „Duty Free“ parduotuvėse galėsite pirkti gėrimus ir kitus skysčius bet kokioje talpoje.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

Wizzair registruotas bagažas

Registruoto Wizzair bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 149 x 119 x 171 cm.

Vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 20 arba 32 kilogramų. Su Wizzair kompanija galite gabenti iki 6 vienetų registruoto bagažo.

Wizzair nemokamai leidžia pasiimti 1 daiktą, skirtą vaikui – sulankstomą vežimėlį arba kūdikiui skirtą mašininę kėdutę. Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai (nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus).

Keleivis turi galimybę įsigijęs 20 kg registruoto bagažo vienetą, iki skrydžio likus ne mažiau nei 3 val. pasikeisti jį į 32 kg bagažą. Iš 32 kg į 20 kg bagažą pasikeisti nėra galimybės.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

DAIKTAI, KURIOS GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA SKRAIDINTI RYANAIR IR WIZZAIR SKRYDŽIUOSE

Kai kurie daiktai neskraidinami, jei:

 • yra didelė tikimybė, kad jie gali sukelti pavojų lėktuvui, asmenims ar nuosavybei;
 • yra didelė tikimybė, kad jie gali būti sugadinti skraidinant;
 • jie netinkamai supakuoti;
 • jie yra uždrausti pagal įstatymus, reglamentus arba įsakus, galiojančius šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią skrendama;
 •  jų negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • jie gali sukelti nepatogumų arba pasibjaurėjimą lėktuve esantiems asmenims.

Toliau nurodytus daiktus griežtai draudžiama skraidinti:

 • šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
 • bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
 • degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
 • radioaktyviąsias medžiagas;
 • suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
 • nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
 • ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
 • lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
 • daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
 • medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
 • daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • žmogaus palaikus;
 • daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose;
GYVŪNAI

Ryanair ir Wizzair aviakompanijos gyvūnų neskraidina.

MAISTO PRODUKTŲ GABENIMAS

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui. Visų šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių;
 • 400 cigarilių;
 • 200 cigarų;
 • 1 kg tabako;
 • 10 litrų stipriųjų gėrimų;
 • 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
 • 110 litrų alaus.

Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

Tabako gabenimas į Airiją

Į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

 • 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3 l  alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
 • 2 l alaus (2.5 %)  ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
 • 18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Maisto gabenimas  į Norvegiją

Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno) vienam asmeniui (asmuo vyresnis nei 10 m. amžiaus). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus t.p. galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

Maistas rankiniame bagaže

Visi birūs produktai – užpilamos košės, sriubos – puikus sprendimas. Beje, dėl visa ko, geriau išmesti aliejų, esantį greitai paruošiamų makaronų pakuotėse ar sriubose, nes gali tekti dėl skysčio išmesti visus makaronus.

Su savimi galite pasiimti tikrų makaronų, sūrio, dešros, rūkytos mėsos, duonos, košę. Tik atkreipkite dėmesį, kad sūris negali būti mocarela supakuota vandenyje, o šlapią dešrą (kai pakuotėje yra skysčio) verčiau sudėkite iškart į sumuštinius ar išpakuokite.

Prie negendančių produktų priskiriamus konservus teks palikti namie, nes skystis esantis konservo viduje paprastai būna priežastimi išmesti šį maisto produktą oro uosto patikros punkte.

Nepamirškite įsidėti kavos, arbatų, cukraus, jei reikia druskos, pipirų. Galima vežtis tiek visą pakį, tiek išbertą į popierinį ar plastikinį maišelį, kad turinys nepasklistų po visą bagažą, verčiau sudėkite birų turtą į kelis maišelius. Vietoje cukraus galite įsimesti saldiklių, o kava gali būti supakuota į maišiukus.

Jei sugalvosite pasiimti į mažus maišiukus supakuoto medaus ar kečupo, majonezo, garstyčių ir pan. juos teks „deklaruoti“ kaip skystį ir jis užims vietą būtent tame maišelyje, kur yra visi jūsų 10 buteliukų 100 mililitrų.

Beje, venkite birius produktus vežtis didelės taros (litro ir pan.) buteliuose, nes gali tekti aiškintis, kam jis jums toks didelis.

000-104  ,
1V0-601  ,
1Z0-060
2V0-621  ,
200-125  ,
100-105  ,
200-310
350-018  ,
70-412
70-534
700-501  ,
70-461  ,
1Z0-051  ,
70-533
70-487
MB6-703
000-017
70-487
70-270  ,
200-125  ,
642-732
2V0-621
N10-006
220-902
220-802  ,
VCP550
MB5-705
70-411
JN0-102
400-101
70-243
9L0-066
000-080
70-347
070-461
70-347
1Y0-201
C_TFIN52_66
2V0-621
9L0-066
70-533
c2010-652
200-125  ,
700-501
NSE4
000-017
LX0-104
70-462
70-462
350-001
VCP550
70-461

1 528 thoughts on “Bagažas

1 4 5 6
 1. Saule Gru 10, 2016 3:42 pm

  Po užsiregistravimo į skrydi reikalingas papildomas bagazas . Kaip ,nusipirkti registruotą bagažą?
  Aciu

  • Simona | Lektuvu bilietai Gru 12, 2016 8:21 am

   Laba diena,

   Papildomą bagažą galite užsisakyti susisiekus su agentūra per kurią įsigijote bilietus.

 2. Airina Lap 3, 2016 7:00 pm

  Sveiki, ar galima Rynair veztis rankiniame bagaze torta?

  • Neringa Lap 8, 2016 7:59 am

   Sveiki,
   Jei torto sudėtinės dalys nėra skystos ar tirštos konsistencijos, telpa į aviakompanijos numatytus rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimus, tuomet galima tortą vežtis rankiniame bagaže. Aviakompanija Ryanair leidžia pasiimti antrą mažą rankinę į lėktuvo vidų, tad jei tortas atitiktų tos rankinės išmatavimus (35x20x20 cm), būtų galima vežtis vietoj jos.

 3. Ingre Spa 25, 2016 8:04 pm

  Sveiki ar galima skraidinti lektuvu tepalus 5 litras? Bagaze wizzair i norvegija. Butu aciu uz atsakyma

  • Neringa Spa 27, 2016 2:19 pm

   Sveiki,
   Tepalai yra priskiriami skysčiams ir turėtų būti gebenami pagal skysčio gabenimo taisykles, ne didesnėse kaip 100 ml talpose. Taip pat visus skysčius reikia sudėti į vieną sandariai užsegamą peršviečiamą maišelį. Bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l, nebent gabensite registruotame bagaže.

 4. Živilė Spa 14, 2016 8:31 am

  Laba diena, norėjau paklausti dėl automobilines kedutes ar ją galima pasiimti nemokamai? Ar reikia mokėti papildomai moketi? skrendam is vilniaus i norvegija. Skrendam su wizzair

 5. Vika Spa 8, 2016 5:35 pm

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima vežtis didelį kiekį saldumynų, guminukų?

 6. Andrius Spa 3, 2016 6:56 pm

  Sveiki,

  kokie yra Wizzair’o sportinio bagažo max išmatavimai? Koks max svoris?

  Dėkui

 7. Regina Rgp 31, 2016 5:35 am

  Kaip nusigabenti gitarą į Vieną!

 8. Algimanta Rgp 21, 2016 12:57 pm

  Laba diena, rugsejo gale visa šeima savaitei skrisime į Vokietiją su Ryanair. Tam laikotarpiui bus reikalingi naudojami vaistai: SEROGUEL XR 300mg,FEVARIN 100mg,OLANZEPINE ORION 10mg,ESCITALOPRAM 20mg, BROMAZEPAMUM 6mg bei vaistai nuo didelio kraujo spaudimo. Ar tam neturėsime problemu?

  • Renata | Lektuvų bilietai Rgp 23, 2016 10:20 am

   Algimanta, skrendant lėktuvu galima su savimi turėti tik nedidelį kiekį vaistų būtinam vartojimui. Todėl dėl Jūsų nurodyto kiekio vaistų nesklandumų kilti neturėtų. Taip pat, svarbu žinoti, kad turint receptinius vaistus, kartu su jais būtina turėti receptą arba jo kopiją.

 9. Gražina Rgp 19, 2016 12:47 pm

  Sveiki, skrendu i Šveicarija, kiek galiu registruotam bagaze vest cigareciu ir alkoholio?

  • Neringa Rgp 19, 2016 3:05 pm

   Sveiki,
   Gražina, į Šveicariją galima įsivežti ne daugiau kaip 800 cigarečių (4 blokus), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako,
   – 10 litrų stipriųjų gėrimų,
   – 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso),
   – 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
   – 110 litrų alaus.
   Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.

 10. Lina Rgp 15, 2016 9:01 pm

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže vežtis skutimosi peiliukus?

 11. uk Lie 26, 2016 10:14 pm

  sveiki norejau paklaust ar galima deti daiktus i tarkim krepsi kuris pilnai neuzsidaro bet atitinka svori ir ismatavimus, cia kaip rankini bagaza turiu omeny

 12. Edita Lie 22, 2016 4:34 am

  Noriu papildomai registruoti bagažą internetu. Kaip tai atlikti?

  • Renata | Lektuvų bilietai Rgp 5, 2016 10:09 am

   Edita, ne orlaivio salono bagažo registracija vyksta oro uoste prieš skrydį. Jeigu Jus domina, kaip papildomai įsigyti bagažą, turėtumėte kreiptis uzsakymai@zigzag.lt elektroniniu paštu ir Jums bus pateikti sprendimo būdai.

 13. Marius Lie 17, 2016 9:33 pm

  Sveiki,

  Ar kils nesklandumų jei turimo rankinio bagažo matmenys yra 56x36x23 ir 55x41x20? Oro linijos – Norwegian.

  • Neringa Rgp 3, 2016 11:13 am

   Mariau, kiekvienas bagažas turi atitikti nurodytus reikalavimus, rankinis Norwegian oro linijų leidžiamas bagažas (iki 10 kg) neturi viršyti 55 x 40 x 23 cm išmatavimų.
   Jeigu Jūsų bagažas neatitiks reikalavimų, gali būti paprašyta registruoti už papildomą mokestį kaip registruotą bagažą.

 14. Slava Lie 7, 2016 8:48 pm

  Sveiki.
  Pirkou biletus i kijieva bet be bagazo, bet dabar noreciau dapirkti bagaza kiek kainoja ? Kaip tai padarit ? Ir kajna butu pirmin adgal ar adgal reikietu dasipirkt ?

 15. Laura Lie 7, 2016 9:33 am

  Laba diena, norėjau paklausti jusu , ar galima tureti Epiliatoriu, ,rankiniame bagaže

 16. rita Lie 6, 2016 2:12 pm

  Sveiki, ar galima veztis gitara prie saves , skrendant Turkish Airlines lektuvu .ar reiks moketi papildomai ir kiek

  • Neringa Rgp 3, 2016 1:47 pm

   Sveiki, jei muzikos instrumento matmenys neviršija rankinio bagažo apribojimų 55x40x20 cm, 8 kg., tuomet gabenti galima. Muzikos instrumentai viršijantys rankinio bagažo apribojimus gali būti gabenami salone su sąlyga, jei išpirkote papildomą vietą instrumentui. Kaina skaičiuojama priklausomai nuo Jūsų maršruto bei portalo, kuriame užsakinėjate.

 17. Renata Bir 29, 2016 5:28 am

  Laba diena, jei mano neregistruoto bagažo matmenys neatitinka standarto,bet jis neviršija 10 kg,ar reikės man ji registruoti.

  • Renata | Lektuvų bilietai Bir 30, 2016 5:35 pm

   Renata, Jūsų rankinis bagažas turi atitikti visus nurodytus aviakompanijos reikalavimus. Jeigu viršija matmenis, nepaisant svorio, Jūs turėsite registruoti kaip registruotą bagažą.

 18. Kamilė Bir 18, 2016 6:52 pm

  Sveiki. Norėjau paklausti dėl WizzAir didelio orlaivio salono bagažo. Išmatavimai turi būti 56x 45×25 , bet pas mane ilgis yra 58cm. Ar labai bus atkreiptas dėmesys į tai ir bus liepta atiduoti į bagažą su tam tikru mokesčiu?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bir 30, 2016 5:08 pm

   Kamile, kiekvienas bagažas turi atitikti nurodytus reikalavimus. Jeigu Jūsų bagažas neatitiks reikalavimų, gali būti paprašyta registruoti už papildomą mokestį kaip registruotą bagažą.

 19. Valentinas Bir 8, 2016 3:34 pm

  Sveiki, jai noreciau skristi i osla ir transportuoti dvirati kuris sveria 11kg galima rasyti kaip sporto inventorius ar reikia rasyti dviratis ?

  • Renata | Lektuvų bilietai Rgp 5, 2016 10:18 am

   Valentinai, kiekviena aviakompanija nurodo skirtingus sporto įrangos reikalavimus. Užsakant Ryanair aviakompanijoje paslaugą, reikia nurodyti, jog gabenate dviratį. Tuo tarpu Wizzair reikėtų nurodyti kaip sporto įrangos gabenimas. Jeigu domina kitos aviakompanijos paslauga, prašome nurodyti tikslų pavadinimą.

 20. Monika Bir 7, 2016 6:21 pm

  Sveiki,

  skrendu su wizzair į Norvegiją, ir norėčiau paklausti dėl nešiojamo kompiuterio. Ar galiu turėti jį rankiniame bagaže?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bir 30, 2016 4:40 pm

   Monika, nešiojamą kompiuterį galima turėti rankiniame bagaže, jei šis atitinka aviakompanijos taikomus bagažo matmenis.

 21. migle Bir 1, 2016 3:42 pm

  ar galiu skristi viena man 10 m i UK’

  • Renata | Lektuvų bilietai Bir 30, 2016 4:37 pm

   Migle, 10 metų vaikai negali skristi vieni, juos būtinai turi lydėti suaugęs asmuo (dalis avialinijų pripažįsta ir lydinčius asmenis nuo 16 metų).

 22. Lina Geg 28, 2016 7:48 am

  Sveiki, renkantis registruota bagaza Vilnius – Kutaisis – Vilnius 1 bagazas iki 23 kg. 39 eurai. Bet cia ir pirmyn ir atgal uz tapacia kaina? Ar tik pirmyn o atgal vel reikes pirkti?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bir 30, 2016 4:32 pm

   Lina, bagažo kaina portale yra nurodoma vienam skrydžiui, į vieną pusę. Jeigu domina tikslesnė bagažo kaina, prašome nurodyti avialinijas, kuriomis planuojate skristi.

 23. Jurgita Geg 25, 2016 2:37 pm

  Man 15 metų. Ar galiu skristi viena į Frankfurtą?

  • Renata | Lektuvų bilietai Geg 26, 2016 4:59 pm

   Jurgita, taip yra galimybė skristi vienai į Frankfurtą. Tačiau skrydžiui galėtumėte rinktis tik AirBaltic, Easy Jet, Norwegian air arba Wizzair avialinijas.

 24. Linas Geg 25, 2016 2:36 pm

  Galiu turet alkoholiniu gerimu rankiniam bagazE? keliauju su Ryanair

  • Renata | Lektuvų bilietai Geg 26, 2016 5:14 pm

   Linai, alkoholinių gėrimų pasiimti į rankinį bagažą nepavyks dėl skysčių apribojimo (skysčiai turi būti supilami į ne didesnes nei 100 ml specialias talpas). Tačiau yra galimybė įsigyti gėrimus Duty Free oro uosto parduotuvėse.

 25. KArolis Geg 25, 2016 2:36 pm

  Sveiki.kaip rasyti vardus ir pavardes perkant bilietus? su nosinem ir pan. ar be?

  • Renata | Lektuvų bilietai Geg 26, 2016 5:37 pm

   Karoli, perkant bilietus visus duomenis reikia rašyti lotyniškomis raidėmis, tai yra be lietuviškų nosinių ir kitų simbolių.

 26. Del suniuko Geg 25, 2016 11:44 am

  Labas, kiek kainuoja parskraidint suniuka su Ryanair is Anglijos? arba Wizzair

  • Renata | Lektuvų bilietai Geg 26, 2016 4:53 pm

   Sveiki, Ryanair avialinijomis skristi kartu su augintiniu yra griežtai draudžiama. Su Wizzair taip pat yra neleistina, tačiau aviakompanija daro išimtį specialiai treniruotiems aklųjų keleivių šunims – vedliams, kurie turi atitinkamus dokumentus.

 27. Jonas Geg 25, 2016 11:39 am

  Laba diena, kiek galima veztis cigareciu i Anglija?

  • Renata | Lektuvų bilietai Geg 26, 2016 4:37 pm

   Jonai, į Angliją galima vežtis iki 40 pakelių cigarečių, tai yra iki 4 blokų.

 28. doma Geg 23, 2016 10:00 pm

  Sveiki. Su 2mėn.dukra skrisime į Liverpulį, nusipirkome wizzair kompanijos bilietus, iš Rygos tačiau nesuprantu ar galiu paimti vaiko vežimėlį, nes biliete niekas nenurodyta. O vežimas mūsų didelis, tačiau susilanksto į dvi dalis lopšys +važiuoklė. Kaip žinoti ar galima imti vėžimėlį ar ne. O dėl kūdikio maisto, geriau pasiimti vandens mišiniui ar bus galima gauti šilto vandens skrydžio metu? Ačiū.

  • Juste Geg 24, 2016 1:35 pm

   Kūdikiai neturi teisės į jokį Wizzair bagažą išskyrus sulankstomą ar nesulankstomą vežimėlį / kūdikiui skirtą mašininę kėdutę vienam kūdikiui (vežama nemokamai). Atkreipiame dėmesį, kad vežimėlius būtina registruoti kartu su bagažu, jie bus vežami nemokamai tik tuo atveju, jei vyksta kūdikis / vaikas, kuriam tas daiktas skirtas.
   Skrydžio metu turėtų būti galimybė maistelį ar vandenį pašildyti. Pasak aviacijos saugumo taisyklių, skrydžio metu reikalingam kūdikio maistui, apribojimai netaikomi. Tad turėtų nekilti problemų, jei vandenuką kūdikiui nešitės iš anksto.

 29. inga Geg 23, 2016 4:46 am

  Ar galima uzsakyti bagaza oro uoste?

 30. Jolita Geg 22, 2016 6:54 pm

  Sveiki, skrendu į Zageba su Turkish airlines 05.26-06.06 1-as persėdimais Stambule, į bilieto kaina įskaičiuotas rankinis bagažas ir registruotas. Kokie išmatavimai taikomi rankiniam ir registruotam bagažui. Ačiū

  • Juste Geg 24, 2016 1:12 pm

   Turkish Airlines bagažo išmatavimai:
   rankinis bagažas iki 8 kg (55x40x23 cm), papildomai galima turėti vieną asmeninį daiktą;
   registruotas bagažas (ekonominė klasė) iki 20 kg. Išmatavimai nenurodomi.

 31. Ausra Geg 10, 2016 6:24 am

  Sveiki,o Kauno oro uoste reikia pirkti ar duoda tuos permatomus maiselius?

 32. Rita Bal 19, 2016 10:56 am

  Laba diena. Su Rynair skrendu kartu su dukromis ( 9m. bei 15 m. ), .Ar jos kiekviena taip pat , kaip ir aš gali turėti rankinį bagažą 55 x 40 x 20 cm bei 35 x 20 x 20 cm ?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 11:35 am

   Rita, taip, vaikams nuo 2 metų priklauso tokie patys rankinio bagažo bei papildomos mažos rankinės reikalavimai.

 33. ALMA Bal 17, 2016 6:55 am

  Sveiki, noreciau suzinoti, ar galiu wizair avialiniju lektuvu vezti rankiniame bagaze i Londona rukytos mesos , fermentinio ir varskes surio, “zuiki“? Ar svarbu tik bagazo ismatavimai, ar ziurimas ir svoris?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 12:05 pm

   Alma, skrendant wizzair avialinijomis į Londoną yra nedraudžiama vežtis rūkytos mėsos, fermentinio bei varškės sūrio rankiniame bagaže, tačiau visi produktai turėtų būti supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 34. Sandra Bal 6, 2016 12:27 pm

  Sveiki. Vaikui virs dvieju metu. Triju nera. Ar galima nemokamai veztis vezimeli? Aciu

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 11:38 am

   Sandra, kiekviena aviakompanija turi savo reikalavimus, todėl norėčiau sužinoti su kokia aviakompanija Jūs planuojate skristi.

 35. Irena Bal 6, 2016 9:08 am

  Laba diena, skrendu iš Kauno į Edinburgą ir atgal su Rynairo lėktuvu. Man reikalingas registruotas bagažas skrendant atgal i Kauną. Lagaminą įsigysiu Edinburge. Noriu sužinoti ar apmokėjimas galimas į vieną pusę, kokia kaina ir koks svoris turėtų būti ir kada turiu užsimokėti už registruotą bagažą. Dėkoju už atsakymą.

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 11:53 am

   Irena, taip, už registruotą bagažą yra galimybė mokėti tik už vieną pusę, pasirenkant arba iki 15 kg arba iki 20 kg svorio bagažą, kurio išmatavimai negali viršyti 81 x 119 x 119 cm. Kaina priklauso nuo sezono bei pirkimo vietos, užsakant oro uoste brangiau. Žiemos sezonu 15kg kaina apie 20Eur, 20kg – 30Eur, vasaros sezonu 15kg – 30Eur, 20kg – 40Eur. Užsakyti bagažą internetu galima ne vėliau kaip 2 val. iki skrydžio.

 36. Sigitas Bal 4, 2016 1:59 pm

  Užsisakiau 15 kg registruotą bagažą, bet pagalvojau, kad reikia 20 ką daryti?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 4, 2016 2:31 pm

   Sigitai, kiekvienoje avialinijoje yra skirtingi reikalavimai. ,,Ryanair“ keisti bagažo dydį, net su priemoka, nebūtų galimybės. Tuo tarpu, ,,wizzair“ būtų galimybė. Jeigu jus domina kitos avialinijos, prašau pateikite tikslesnį pavadinimą.

 37. Samanta Bal 4, 2016 1:57 pm

  Niekad anksčiau nekeliavau su registruotu bagažu, ką turėčiau žinoti?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 4, 2016 2:45 pm

   Samanta, visų pirma yra svarbu nepamiršti į bagažo atidavimo punktą atvykti gerokai anksčiau iki skrydžio. Taip pat, svarbu atsižvelgti į informaciją apie daiktus, kuriuos draudžiama gabenti lėktuvu bei lagamino dydį ir svorį, kuris turėtų atitikti avialinijos teikiamus reikalavimus.

 38. Vytautas Bal 4, 2016 1:56 pm

  Ar skiriasi wizzair ir ryanair taisyklės dėl vežamų daiktų rankiniame bagaže

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 4, 2016 2:52 pm

   Vytautai, Europos Komisija nustatė bendrą daiktų sąrašą, kuriuos keleiviai gali pasiimti į lėktuvą. Įtrauktos prekės ir medžiagos, kurios yra griežtai draudžiamos, siekiant pasirūpinti aviacijos žmonių saugumu. Todėl wizzair ir ryanair taisyklės sutampa dėl vežamų daiktų rankiniame bagaže.

 39. Dalia Bal 4, 2016 1:55 pm

  Ar galiu vežti maisto produktus savo rankiniame bagaže? Kokie yra apribojimai maistui

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 4, 2016 3:00 pm

   Dalia, keliaujant ES šalyse maisto produktus galite vežtis rankiniame bagaže be apribojimų, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai. Tačiau ne ES šalyse bagaže maisto produktai nepripažįstami, tad juos gali tekti arba suvalgyti, arba išmesti.

 40. Inga Bal 4, 2016 1:54 pm

  Kiek kainuoja orlaivio bagažas wizzair?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 5, 2016 9:30 am

   Inga, mažas orlaivio salono krepšys (42 x 32 x 25 cm) nieko nekainuoja. Didelį orlaivio salono bagažą (56 x 45 x 25 cm, svoris iki 10kg) už vieną skrydį ir vieną keleivį 10-20EUR užsisakant internetu, 35EUR perkant oro uoste bei prie vartų.

 41. Kęstas Bal 4, 2016 1:53 pm

  Kokio dydžio bagažą galiu vežti nemokamai wizzair, o kiek ryanair?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 5, 2016 9:24 am

   Kęstai, wizzair avialinijoje galima vežtis nemokamai tik mažą rankinį bagažą, kuris atitiktų išmatavimus : 42 x 32 x 25 cm. Ryanair galima vežtis iki 10kg rankinį bagažą: 55 x 40 x 20 cm, taip pat antrą mažą bagažą(moteriška rankinė, mažas krepšys): 35 x 20 x 20 cm.

 42. Rimas Kov 31, 2016 3:34 pm

  Laba diena, galima veztis lektuvu Elektronine cigarete? jeigu ji bus rankiniam nemokamam bagaze? bei 100ml skysti jai taipat i bagaza desiu

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 12:14 pm

   Rimai, rankiniame bagaže elektroninę cigaretę galite vežtis, papildomus skysčius taip pat, tik visi skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 mililitrų, talpose, ir šias talpas turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį krepšelį.

 43. Andrius Kov 29, 2016 5:22 pm

  Ar galima vežti šiaurietiško vaikščiojimo lazdas, jeigu išardytos jos telpa i standartini
  lagaminą 55x40x20
  Kaunas-Malta-Kaunas FR8659 2016.03.31-2016.04.07

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 2:18 pm

   Andriau, jeigu tikrai atitinka bagažo reikalavimus, skrendant pasiėmus šiaurietiško vaikščiojimo lazdas problemų nekils.

 44. daumantas Kov 29, 2016 8:57 am

  sveiki skrisiu iš liverpulio i vilniu , ir nerandu jokios informacijos, dėl dėžės, nes norečiau pasimti su savimi siuntini kurio matmenis 100cm x 25cm x 25cm svoris 8 kg

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 2:23 pm

   Daumantai, kiekvienoje avialinijoje yra skirtingi bagažo reikalavimai, jeigu jūsų dėžes matmenys neatitiks tam tikros avialinijos rankinio bagažo reikalavimų, jums teks mokėti papildomai už registruotą bagažą.

 45. Simona Kov 22, 2016 6:15 pm

  Sveiki,
  Ar 2 metu vaikui automobiline kedute skraidinama nemokamai ar cia tik iki 2 metu?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 2:04 pm

   Simona, kiekvienoje avialinijoje yra skirtingi reikalavimai bei mokesčiai susiję su vaikų įrangą, jei vis dar domina atsakymas, prašau nurodyti konkrečią avialiniją.

 46. Simona Kov 21, 2016 9:56 pm

  Sveiki. 🙂 Ar galima su savimi turėti kelias pudras po 30ml ir tušus 5.? 🙂 Ir šiaip kosmetinė visa, kurioje daugiau nėra skystų daiktų.? 🙂 Ar oro uostę nereikės man nieko išmesti.? 🙂 Skrisiu iš Bergeno į Ryga. 🙂

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 1:51 pm

   Simona, taip galima turėti su savimi kosmetiką, tačiau skysčiai (tušas, skysta pudra) vežant rankiniame bagaže turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose, sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį. Tuo tarpu, registruotas bagažas kosmetikos apribojimų neturi.

 47. Mari Vas 13, 2016 11:35 am

  Sveiki,
  Ar galima būtų vežtis kartu gitarą ?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 1:41 pm

   Mari, gitarą galima vežtis lėktuvo salone, tačiau mus domintų su kokia aviakompanija Jūs planuoja skristi, nes kiekviena turi savus reikalavimus instrumentų gabenimo klausimais.

 48. Arunas Sau 29, 2015 7:56 am

  sveiki
  nelabai supratau sio paaiskinimo prie RyanAir registruoto bagazo:
  **Mokestis taikomas visiems skrydžiams į/iš Kosą, Rodą, Larnaką, Volos, kai bagažą pirksite atskirai. Pvz.: turite nusipirkę lėktuvo bilietus iš/į Kosą tik su rankiniu bagažu, bet vėliau nusprendžiate nusipirkti ir registruotą bagažą. Tokiu atveju už jį mokėsite daugiau nei pirkdami iš karto su bilietais.

  Skrisim i Kosa , tai cia koks dar mokestis bus?
  Aciu
  Arunas

 49. Birutė Sau 27, 2015 7:16 pm

  Ar galima su Wizzair vežti į Angliją rankiniame bagaže šakotį arba medaus tortą? Ačiū.

 50. inga Sau 26, 2014 1:48 am

  sveiki noreciau da paklausti ar radijo kasetes galima vestis

 51. inga Sau 24, 2014 7:03 pm

  sveiki ar galima vestis dezodorantus 150 ml

 52. Ieva Sau 24, 2014 3:53 pm

  Sveiki,
  Turiu vieną klausimėlį. Neužilgo skrisiu į Angliją ir kilo klausimas man dėl veido prausimo, drėkinimo priemonių. Ar būtų galima gabentis veido priežiūros priemones rankiniame bagaže, jei jų buteliukų talpa šiek tiek viršyja 100 ml, bet buteliukai jau nėra pilni (priemonių šiek tiek daugiau nei pusę buteliuko)?

  • Simona Sau 27, 2014 10:37 am

   Sveiki,

   Ant buteliukų talpos turi būti parašyta talpa, ne didesnė nei 100 ml. Tik tada galėsi be problemų gabenti savo priemones.

 53. inga Sau 23, 2014 8:03 pm

  ar gali;a vestis plauku zele

 54. VITA Sau 23, 2014 5:17 pm

  Laba diena. noreciau suzinoti rankinio bagazo taisykles ? ir ar gali paimti stiuardese rankini bagaza motyvuodama tuo , kad nebera vietos lektuve ir atiduoti ji i bagazo skyriu netasakydama uz jo turini . aciu

  • Simona Sau 24, 2014 3:25 pm

   Sveiki,
   Mes jau bendravome vakar online pagalba. Į jūsų šiuos klausimus gali atsakyti tik aviakompanijos atstovai.

 55. Zita Sau 23, 2014 4:14 pm

  Laba diena skrendu su Wzzair kila klausimu del registruoto bagazo.Taisyklese parasyta ,kad galima 32kg,bet nelabai supratau uz kokia kaina.Tai butu is Vilniaus I Aberdeena su persedimu Londone.Aciu

  • Simona Sau 24, 2014 3:23 pm

   Sveiki,
   Taip, galimas 32 kg registruotas bagažas, jo kainą galite matyti darydami užsakymą.

   • agne Sau 26, 2014 2:20 pm

    Laba diena , aš skrisiu iš Vilniaus oro uosto į Lutoną , skrendu su Wizzair, pirmą kartą skrisiu ir nežinau nieko 😀 tai va, jai aš pasiimsiu mėsos rukytos ir ten dar visokios , tai kaip ją pakuot ? ir kiek kg galima jos veštis ? galima į vieną užspaudžiamą maišelį dėti ne vieną daigta o kelis ? 🙂

    • Simona Sau 27, 2014 11:04 am

     Sveiki,
     Sveiki,
     Šiuo metu dėl iškilusių grėsmių Lietuvoje su mėsos produktais, rekomenduojame prieš skrydį pasiskambinti į Muitinę dėl šio klausimo.

 56. viktorija Sau 23, 2014 2:49 pm

  Sveiki skrendu ryanair imone i londona is rygos ar galiu vestis 4 blokus cigareciu?

 57. Inga Sau 23, 2014 9:34 am

  Sveiki, su ryanair skrisiu i Dublina, cia paskaicius informacija pasimeciau del nemokamo rankinio bagazo matmenu. Ant mano elektroninio bilieto rasoma: cabin bag – max size -55-40-20 cms – 10 kg plus one small bag up to 35-20-20 cms. Sakykit ar reikes kazka moket uz bagaza ar ne?

 58. Daina Sau 22, 2014 9:31 pm

  Ir dar klausimas, ar galima i lektuva paimti vaikams (iki 2 metu) maisto, tarkim desreliu, blynu ar kazko panasaus 🙂 ?

 59. Daina Sau 22, 2014 9:27 pm

  Sveiki,

  Skrendant su Wizzair, ar galima i rankini bagaza paimti tuscius kudikiu buteliukus, kuriu talpa 340 ml?

 60. nastia Sau 22, 2014 7:17 pm

  tusa ir lupu blizgesi ?

 61. nastia Sau 22, 2014 7:16 pm

  laba diena ! ar galiu vezti kompaktine pudra ran.bagaze?

 62. Jurga Sau 21, 2014 9:18 pm

  Laba diena, iskilo toks klausimas. Ar galeciau pasiimti i lektuvo salona gitara? Jeigu taip, kiek tektu primoketi +-? Ji nera sunki (visi zinome kaip atrodo), turiu jai minksta dekla. Tiesiog idomu, ar taip imanoma, nes apie muzikos instrumentu gabenima niekur neradau info. Aciu.

  • Simona Sau 27, 2014 11:06 am

   Sveiki,
   Galite. Turite pirkti papildomą vietą šalia savęs.

   • Migle Sau 28, 2014 9:26 pm

    Sveiki,
    Vasario pradzioje su Ryanair skrysiu i Norvegija, ar rankiniame bagaze galiu vestis maisto produktu, kaip rukytos namines desros, surio? Dar tuo paciu ar moteriskos rankines svoris neribojimas? ar jis bus nemokamas jei ismatavimai 28x12x32, nes pagal duotus ismatavimus skiriais, bet bus minksta rankine tai tilpti turetu i deze oro uoste.

    • Simona Sau 29, 2014 11:27 am

     Sveiki,
     Šiuo metu mėsos produktų gabenti nerekomenduojame. Sūris priskiriamas skysčiams – tai geriau dėti į registruotą bagažą. Moteriškos rankinės svoris nėra ribojamas. Moteriškos rankinės išmatavimai: 35x20x20 cm.

 63. Jolanta Sau 21, 2014 8:42 pm

  Sveiki, noreciau suzinoti ar rankiniame bagaze galima vezti elektroninius prietaisus pvz plauku dziovintuva, znyples plaukams tiesinti,epiliatoriu? Ar galma tureti pinceta,vaistus nuo skausmo,kompaktini diska?
  Aciu

 64. olegas Sau 20, 2014 4:26 pm

  skrisiu i londona. galiu veztis naminiu lasiniu su rankiniu bagazu ir kaip supakuoti?

 65. Giedre K. Sau 20, 2014 4:19 pm

  Sveiki, jei bagazo matmenys mano bus skrendant su wizzair 32 x 18 x 47 cm tai man tekS moket kaip uz dideli oro bagaza?

 66. gytautenas Sau 20, 2014 11:00 am

  skrydis su ryanair i ispanija .ar galiu vezti auto detale kuris nera dydelis?

1 4 5 6

Komentuoti nebegalima.

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!