Abu Dabis

Abu Dabis – Al Karama gatvė Lėktuvų bilietus į Abu Dabį galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miesta:
Abu Dabis – miestas Jungtinių Arabų Emyratų šiaurės centrinėje dalyje ir emyrato sostinė. Pats miestas yra Persijos įlankos saloje. Pagrindinė gatvė – 7 km ilgio Corniche bulvaras, pasižymintis gražiai sutvarkyta gamta. Abu Dabis yra finansinis, transporto ir komunikacijų centras, esantis naftos gausiame regione.
Anksčiau Abu Dabis nebuvo niekuo labai išsiskiriantis miestas iš kitų. Tačiau 1960 m. atrasti naftos klodai tapo Abu Dabio iškilimo, garsaus vardo ir turtų kaltininku. Šiuo metu, tai vienas moderniausių ir labiausiai besiplečiančių miestų pasaulyje.

Gyventojų skaičius: 621 tūkst. (iš kurių daugiau nei 80 proc. imigrantai);
Valiuta: Dirham;
Oro uostas: Port Zaido.

Lankytinos vietos:

Al Ain zoologijos sodas ir akvariumas;
Al Ain nacionalinis muziejus;
Khalifa Park muziejus;
Al Husn rūmai;
Abu Dabio viduryje, prie molo įkurtas kultūros paveldo miestelis;
Al Maaqta fortas – 200 metų senumo tvirtovė.

Nusipirkite lėktuvų bilietus į Abu Dabį, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Su AirBaltic vykdomi skrydžiai į Abu Dabį

Airbaltic – populiari oro linijų bendrovė Baltijos šalyse, kurios tinklas apima Europą, Skandinaviją, Artimuosius Rytus, Rusiją. Iš Lietuvos sostinės Vilniaus su Air Baltic galima pasiekti Taliną, Paryžių, Miuncheną, Berlyną bei Amsterdamą. Pažymėtina, jog per Rygos oro uostą galimas susisiekimas su kitomis kryptimis. Susisiekimas per Rygos oro uostą labai patogus. Išskirtina, jog AirBaltic yra punktualiausia oro linijų kampanija.  Puiki naujiena! Nuo spalio 28 d. pradėti sezoniniai skrydžiai iš Rygos į Abu ...

Vienos dienos išpardavimo kryptis – Abu Dabis!

Abu Dabis – amžinos saulės žemė! airBaltic pristato naująjį maršrutą į Abu Dabį, didžiausią iš visų septynių Arabų emyratų. Čia ištisus metus galima mėgautis saule, pamatyti tiek senovinius paminklus, tiek ir puikius 21 a. architektūros pavyzdžius. Leiskitės į egzotiškus nuotykius bendradarbiaujant su „Etihad Airways“ siūlomais patogiais jungiamaisiais skrydžiais per Abu Dabį į didžiuosius miestus Australijoje, Azijoje, Afrikoje ir Vidurio Rytuose arba iš jų. Nepraleiskite progos! Tik šiandien (spalio 9 d.) – specialus ...

Nauja airBaltic kryptis AbuDhabi

Nauji Air Baltic tiesioginiai skrydžiai į Abu Dhabi jau nuo 2013 gruodžio 16d.! Informuojame, jog nuo gruodžio 16d. airBaltic pradės vykdyti tiesioginius skrydžius tarp Rygos ir JAE miesto Abu Dhabi (AUH). Skrydžiai bus vykdomi 4 kartus per savaitę.
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!