Bagažas 1 528

RYANAIR

ryanair_bagazo_reikalavimai

Ryanair skatina keleivius susimokėti už bagažą iš anksto, o ne atvykus į oro uostą, nes oro uoste kaina žymiai šokteli. Vienas asmuo gali gabenti iki 3 vnt. registruoto bagažo. Nepamirškite užsiregistruoti į skrydį, atsispausdinti įlaipinimo kortelę ir laiku atvykti į oro uostą. Būkite atidūs!

Ryanair rankinis bagažas

Nemokamo Ryanair rankinio bagažo išmatavimai: 55 x 40 x 20 cm.  Svoris negali viršyti 10 kg.

Papildomai ir nemokamai aviakompanija į lėktuvo saloną leidžia įsinešti ir antrą krepšį – mažą moterišką rankinę, krepšį, kuris neturėtų viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Oro uoste įsigytas prekes galima neštis atskirai.

Įlaipinimo pirmenybę (įskaitant „Flexi“, „Flexi Plus“ ar „Family Plus“ bilietą) turintys keleiviai gali pasiimti mažą ir didelį salono krepšį, nebent dėl darbinių priežasčių didįjį salono krepšį reikėtų atiduoti vežti bagažo skyriuje.

Jeigu jūsų rankinis bagažas yra didesnis negu nurodyti išmatavimai ir netelpa į oro uostuose esančias bagažo patikros dėžes, Ryanair atstovai paprašys bagažą užregistruoti. Tai jums kainuos papildomai.

Kūdikiams (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuriuos ant kelių laikys suaugęs asmuo, salono krepšio turėti negalima, tačiau kūdikį lydinčiam asmeniui leidžiama papildomai prie salono krepšio pasiimti iki 5 kg sveriantį kūdikio reikmenims skirtą krepšį, taip pat galima vežtis 2 vaiko įrangos vienetus: sulankstomą vežimėlį, automobilinę kėdutę arba kelioninę lovelę

Vaiko įranga turi būti registruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų įranga registruojama su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama taip pat kaip jūsų registruotas bagažas. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą.

Ryanair registruotas bagažas

Registruoto bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 81 x 119 x 119 cm.

Registruotas bagažas gali būti iki 20 kg. Už kiekvieną papildomą kilogramą, jeigu bagažas svers daugiau negu leistina norma, teks susimokėti po 10 eurų. Bet koks registruotas bagažas NEGALI viršyti 32 kg.

Po užsiregistravimo į skrydį vis dar galite internetu nusipirkti: registruotą bagažą, pirmenybinį įlaipinimą, kūdikių ir sporto įrangą, muzikos instrumentus. Šias paslaugas galite pirkti iki skrydžio likus ne mažiau kaip 2 valandoms.

Intensyvaus keliavimo laikotarpiu, pvz., per Kalėdas, Velykas, vasarą, ir tam tikrais maršrutais registruotojo bagažo mokestis vienam asmeniui gali keistis.

WIZZAIR

wizz_luggage

Wizzair rankinis bagažas

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 55 x 40 x 23 cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis turi tilpti po keleivio sėdyne priešais jus arba, jei yra vietos, viršutinėje bagažo lentynoje.

Daugiau nei vieną orlaivio salono bagažo vienetą gabenantiems keleiviams bus neleidžiama eiti pro saugos vartus ir jų bus paprašyta grįžti į registracijos punktą, kitaip supakuoti arba išmesti papildomus rankinio bagažo vienetus

Keleiviams, įsigijusiems pirmenybinio įlaipinimo paslaugą „WIZZ Priority“, leidžiama gabenti 1 papildomai rankinę, nešiojamojo kompiuterio krepšį arba fotoaparato krepšį, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 18 cm.

Papildomai galite gabenti: paltą arba apklotą, mobilųjį telefoną, skaitinį, jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, automobilinę kėdutę arba sulankstomą vežimėlį, ramentų porą neįgaliesiems.

Taip pat, su savimi salone galite turėti įsigytas prekes perėjus oro uosto saugumo patikros procedūras.

Dėmesio!!! Keliaujant su bet kokia aviakompanija rankiniame bagaže negali būti skysčių, kurių indelių talpa didesnė nei 100 ml, o bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 litro. Skysčiai, neviršijantys nustatytų normų, turi būti sudėti į 1 litro plastikinius, permatomus, užsegamus maišelius. Kai kuriuose oro uostuose šie maišeliai yra nemokami. Praėjus saugumo patikros punktą, „Duty Free“ parduotuvėse galėsite pirkti gėrimus ir kitus skysčius bet kokioje talpoje.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

Wizzair registruotas bagažas

Registruoto Wizzair bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 149 x 119 x 171 cm.

Vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 20 arba 32 kilogramų. Su Wizzair kompanija galite gabenti iki 6 vienetų registruoto bagažo.

Wizzair nemokamai leidžia pasiimti 1 daiktą, skirtą vaikui – sulankstomą vežimėlį arba kūdikiui skirtą mašininę kėdutę. Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai (nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus).

Keleivis turi galimybę įsigijęs 20 kg registruoto bagažo vienetą, iki skrydžio likus ne mažiau nei 3 val. pasikeisti jį į 32 kg bagažą. Iš 32 kg į 20 kg bagažą pasikeisti nėra galimybės.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

DAIKTAI, KURIOS GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA SKRAIDINTI RYANAIR IR WIZZAIR SKRYDŽIUOSE

Kai kurie daiktai neskraidinami, jei:

 • yra didelė tikimybė, kad jie gali sukelti pavojų lėktuvui, asmenims ar nuosavybei;
 • yra didelė tikimybė, kad jie gali būti sugadinti skraidinant;
 • jie netinkamai supakuoti;
 • jie yra uždrausti pagal įstatymus, reglamentus arba įsakus, galiojančius šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią skrendama;
 •  jų negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • jie gali sukelti nepatogumų arba pasibjaurėjimą lėktuve esantiems asmenims.

Toliau nurodytus daiktus griežtai draudžiama skraidinti:

 • šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
 • bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
 • degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
 • radioaktyviąsias medžiagas;
 • suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
 • nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
 • ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
 • lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
 • daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
 • medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
 • daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • žmogaus palaikus;
 • daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose;
GYVŪNAI

Ryanair ir Wizzair aviakompanijos gyvūnų neskraidina.

MAISTO PRODUKTŲ GABENIMAS

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui. Visų šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių;
 • 400 cigarilių;
 • 200 cigarų;
 • 1 kg tabako;
 • 10 litrų stipriųjų gėrimų;
 • 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
 • 110 litrų alaus.

Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

Tabako gabenimas į Airiją

Į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

 • 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3 l  alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
 • 2 l alaus (2.5 %)  ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
 • 18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Maisto gabenimas  į Norvegiją

Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno) vienam asmeniui (asmuo vyresnis nei 10 m. amžiaus). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus t.p. galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

Maistas rankiniame bagaže

Visi birūs produktai – užpilamos košės, sriubos – puikus sprendimas. Beje, dėl visa ko, geriau išmesti aliejų, esantį greitai paruošiamų makaronų pakuotėse ar sriubose, nes gali tekti dėl skysčio išmesti visus makaronus.

Su savimi galite pasiimti tikrų makaronų, sūrio, dešros, rūkytos mėsos, duonos, košę. Tik atkreipkite dėmesį, kad sūris negali būti mocarela supakuota vandenyje, o šlapią dešrą (kai pakuotėje yra skysčio) verčiau sudėkite iškart į sumuštinius ar išpakuokite.

Prie negendančių produktų priskiriamus konservus teks palikti namie, nes skystis esantis konservo viduje paprastai būna priežastimi išmesti šį maisto produktą oro uosto patikros punkte.

Nepamirškite įsidėti kavos, arbatų, cukraus, jei reikia druskos, pipirų. Galima vežtis tiek visą pakį, tiek išbertą į popierinį ar plastikinį maišelį, kad turinys nepasklistų po visą bagažą, verčiau sudėkite birų turtą į kelis maišelius. Vietoje cukraus galite įsimesti saldiklių, o kava gali būti supakuota į maišiukus.

Jei sugalvosite pasiimti į mažus maišiukus supakuoto medaus ar kečupo, majonezo, garstyčių ir pan. juos teks „deklaruoti“ kaip skystį ir jis užims vietą būtent tame maišelyje, kur yra visi jūsų 10 buteliukų 100 mililitrų.

Beje, venkite birius produktus vežtis didelės taros (litro ir pan.) buteliuose, nes gali tekti aiškintis, kam jis jums toks didelis.

000-104  ,
1V0-601  ,
1Z0-060
2V0-621  ,
200-125  ,
100-105  ,
200-310
350-018  ,
70-412
70-534
700-501  ,
70-461  ,
1Z0-051  ,
70-533
70-487
MB6-703
000-017
70-487
70-270  ,
200-125  ,
642-732
2V0-621
N10-006
220-902
220-802  ,
VCP550
MB5-705
70-411
JN0-102
400-101
70-243
9L0-066
000-080
70-347
070-461
70-347
1Y0-201
C_TFIN52_66
2V0-621
9L0-066
70-533
c2010-652
200-125  ,
700-501
NSE4
000-017
LX0-104
70-462
70-462
350-001
VCP550
70-461

1 528 thoughts on “Bagažas

1 2 3 6
 1. martyna Geg 29, 2013 2:25 pm

  Labas norejau paklaust,jei buvome sustabdyti uk Su 15 bloku cigareciu ir juos ateme,bet man pasirode kad jie pateike nevisai rimtas priezastis.Todel mes apskundeme ju sprendima,tiesa kad jei pralaimesime byla uz teisma teks patiems susimoket?

 2. Donata Geg 29, 2013 7:32 am

  Laba diena, norejau paklausti ar jei pakuosiu i rankini bagaza saldainius karvute, neteks ju ismesti?

 3. Akvile Geg 27, 2013 9:50 pm

  Laba diena, Noriu paklausti, man yra 17 metu. Ar as galiu i Norvegija vesti kava ir koks didziausias kiekis turetu buti, ir kaip supakuotas?

  • Simona Geg 28, 2013 9:14 am

   Sveiki,
   Taip, galite vežti kavą. Jos kiekis nėra ribojamas. Geriausia turėkite supakuotą originalioje pakuotėje.

 4. Danguolė Geg 27, 2013 8:55 pm

  Laba diena,
  noriu pasiteirauti ar skrendant su Ryanair galima rankiniame bagaze tureti plauku tiesintuva? Is anksto dekoju 🙂

 5. Saulė Geg 26, 2013 4:13 pm

  Laba diena, skrendu į Kretą su persėdimu, kurio trukmė: 1 val. 35 min.

  Wizzair Vilnius-Eindhovenas
  RyanAir Eindhovenas-Chanija, Kreta

  Su savimi vešiuosi 10kg rankinį bagažą ir 15kg registruotą. Ar suspėsiu susitvarkyti per tokį laiką? Ar problemų nekils dėl bagažo? Kas blogo gali nutikti ir ką tokiais atvejais daryti?
  Ačiū.

  • Indrė Geg 27, 2013 8:54 am

   Laba diena,

   Jei lėktuvai skris numatytu laiku – laiko turėtų užtekti. Per tokį laiką Jūs turėtumete speti atsiimti ir vėl iš naujo užregistruoti bagažą. Blogiausia kas gali nutikti – nespėsite priduoti bagažo ir užsiregistruoti sekančiam skrydžiui. Tokiu atveju – visą atsakomybę už vėlavimą į skrydį Jūs prisimate patys – reikėtų pirkti naują aviabilietą sekančiam skrydžiui.

  • Inga Geg 31, 2013 10:51 am

   Laba diena, norėjau paklausti ar i rankini bagaža galiu detis veido šveitikli kuris yra 150ml?

   • Simona Geg 31, 2013 11:46 am

    Sveiki,
    Negalite. Visi skysčiai turi būti iki 100 ml.

    • Jonas Bir 3, 2013 3:00 pm

     Jeigu as uzsisakiau wizzair dideli orlaivio bagaza ir mano lagaminas yra didesnis 4cm ar mane priims i lektuva neuzsisakius registrota bagaza?

     • Indrė Bir 3, 2013 3:39 pm

      Jūsų bagažas turi tilpti į nurodytus išmatavimus. Jei sutalpinti nepavyks – pasiūlys dėti į registruojamą bagažą.

  • Ruta Lie 9, 2013 3:42 pm

   Sveiki,
   Kokie yra Wizzair mokesčiai už registruotą bagažą? Ar jie priklauso nuo bagažo svorio?

 6. Kaciutee Geg 26, 2013 1:09 pm

  Sveiki. Kur reikia prieš išskrendant palikti bagažą? Ar galima lėktuve turėti rankinę? Ar galima klausytis muzikos skrendant? Ar lėktuve galima fotografuoti? Kiek kilogramų galima neštis į lėktuvą rankinėje? Ačiū.

  • Indrė Geg 27, 2013 8:50 am

   Sveiki
   Kur reikia prieš išskrendant palikti bagažą?
   Atsakymas: Registruojamą bagažą reikia priduoti registracijos vietoje;
   Ar galima lėktuve turėti rankinę?
   Atsakymas: Taip – galite;
   Ar galima klausytis muzikos skrendant?
   Atsakymas – Taip, galite;
   Ar lėktuve galima fotografuoti?
   Atsakymas – Taip, galite;
   Kiek kilogramų galima neštis į lėktuvą rankinėje?
   Atsakymas – priklausomai nuo aviakompanijos.

 7. ..... Geg 25, 2013 10:30 pm

  Labas vakaras,

  ar galima į rankinį bagažą dėti rutulinį dezodorantą (klausiu dėl to, kad jis yra skystas)?

 8. Irma Geg 25, 2013 7:09 pm

  Laba diena,
  2013-05-28 su aviakompanija wizzair skrendu į Londoną.
  Norėčiau pasiteirauti ar į rankiniam bagaže galima vežti du suventrinius puodelius, kurios veščiau dovanų. Jeigu galima tai kaip jie turėtu būti supakuoti?
  Ačiū už atsakymą

 9. Reda Geg 25, 2013 3:49 pm

  Laba diena. Skrendam su Ryanair. Norejau paklausti apie skyscius, turiu kremo nuo saules 150 ml pakuote. Ar galima is originalios pakuotes perpilti i pakuote be jokiu zenklu. Dekui.

 10. Agne Geg 25, 2013 6:36 am

  laba ryta,noriu paklausti,jai vaikui 8 metai jam jau priklauso rankinis bagazas?

 11. ..... Geg 24, 2013 10:15 am

  Laba diena,

  norėčiau paklausti ar į rankinį bagažą galima dėti plaukų džiovintuvą?

 12. Daiva Geg 24, 2013 7:44 am

  sveiki,skrendame su ryanair su kudikiu 5 menesiu,skraidinsime ir vezimeli,norejau paklaust kadangi vezimelis dvieju daliu sedimoji dalis lankstant nusiema susilanksto tik remai ar tokius vezimelius galima skraidint, kai reikia vezimeli ardyt iseina 2 dalys bandziau cia ieskot atsakymo bet neradau,buciau dekinga jei atsakytumet

  • Indrė Geg 24, 2013 11:18 am

   Laba diena,

   Gabenti galite. Kūdikiui priklauso vežimėlis gabenti nemokamai, jei jis yra kaip vienas vežimelis važiuojant iki lėktuvo (kaip suprantame taip ir yra), nėra skirtumo ar po sulankstymo bus viena ar dvi dalys – visvien bus gabenamas nemokamai.

 13. ..... Geg 23, 2013 9:40 pm

  Labas vakaras,

  norėčiau paklausti ar oro uoste einant pro patikrinimus tuos man reiks iš kuprinės išimti daiktus (pvz telefoną, kompiuterį, pinigine, cigaretes, raktus….) ?

 14. Justina Geg 23, 2013 8:33 pm

  Ar reikia tevo igaliojimo skrendant is uk I lietuva su ryanair? (mums keli men) .Ar galima iki lektuvo naudoti masinine kedute su remais? Aciu

  • Indrė Geg 24, 2013 6:01 am

   Jei kūdikis skrenda su mama – tėvelio sutikimo jau nereikia. Kūdikiui priklauso vežimėlis arba automobilinė kėdutė – gabenamas nemokamai ir atiduodate prie lėktuvo.

 15. Anicetas Geg 23, 2013 11:36 am

  Laba diena.Ruošiuosi skristi į Norvegija Ryanair kompanijos lėktuvu ,noriu paklausti ar galima vežtis šaldytą vištieną vakume? Ačiu.

  • Indrė Geg 23, 2013 12:12 pm

   Laba diena,

   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.

  • Toma Geg 28, 2013 4:30 am

   Sveiki,
   kaip bus su skysciais rankiniame bagaze nupirktais jau duty free, jei skrydis yra su persedimu? (pvz.: skrendant Ryanair is Kauno i Valencija su persedimu Frankfurte) Ar Frankfurte (Hahn) reikes is naujo praeiti patikra ir vel atitikti 100mlx10 taisykle? Tokiu atveju lauktuves tektu isgerti dar lektuve 🙂

   • Simona Geg 28, 2013 9:16 am

    Sveiki,
    Taip, iš naujo vyks bagažo tikrinimo procesas Frankfurte, todėl neturėtumėte viršyti leistinų normų. Teks lauktuves sumažinti 🙂

 16. Keleive Geg 22, 2013 3:44 pm

  Sveiki,

  skrendame su Ryanair i Kos (Graikija). Ar i rankini bagaza galiu pasiimti zirklutes, metalini pinceta, skutimosi peiliukus?

  • Indrė Geg 23, 2013 12:16 pm

   Sveiki,
   Glite turėti: žirklutes ne ilgesnėmis nei 6 cm ašmenimis, vienkartinius skustuvus su uždaromais peiliukais. Metalinį pincepą tūrėtų leisti.

 17. ..... Geg 21, 2013 5:08 pm

  Laba diena,

  ar galima cigarete vežtis taip kad 2 blokai būtu įdėti į rankinį bagažą o du į registruotąjį ar reikia juos visus kartu dėti?

  • Indrė Geg 22, 2013 8:03 am

   Galite dėti atskirai arba viską į vieną bagažą

   • Akvile Rgs 10, 2013 3:32 pm

    Sveiki,
    norejau paklausti, ar registruojamame bagaze irgi ribojamas skysciu kiekis ir talpos? Jei noriu veztis duso zele (250 ml) ir kitu higienos prekiu, ar ju neatims? Ir kaip su purskalais nuo vabzdziu? Galima registruojamame bagaze veztis buteliuka?

 18. Valentina Geg 21, 2013 1:14 pm

  Laba diena, skrendu Ryanair kompanija iš Vilniaus į Liverpool, todėl norėjau pasiteirauti ar galiu veštis siūvimo mašinėlę rankiniame bagaže, jos svoris ir dydis neviršija nustatytų parametrų. jeigu galima veštis, kaip ji turėtų būti supakuota. Labai ačiū už atsakymą.

 19. Darius Geg 21, 2013 7:19 am

  Negaliu dabar sito pasakyti, nes jie uzsakyti yra anglijoje. Turiu koda ir su tuo kodu reikia atsispauzdinti kuponus, tik dabar galvos skausmas kur ir i koki puslapi eiti kad atsiprinterioti tuos kuponus:)

 20. Darius Geg 21, 2013 7:05 am

  Su Wizzair i Anglija birzelio 5d. Y Donkasteri.

 21. Darius Geg 21, 2013 6:54 am

  Labas rytas. Gal galite suteikti informacija? Bilietai uzsakyti dar kova. Ar atvykus i orouosta galite juos atprinterioti? Ar man ieskoti pas ka kad atprinteriotu? Ir i koki puslapi eiti kad atsiprinteriot?

  • Indrė Geg 21, 2013 7:05 am

   Labas rytas,

   Su kokia aviakompanija skrisite? Oro uoste registracija yra mokama (jei tai pigių skrydžių aviakompanija). Rekomenduojame įlaipinimo kuponus atsispausdinti iš anksto.

 22. Neringa Geg 20, 2013 9:00 pm

  Vaikeliui 9 men ar jam priklauso rankinis bagazas?

 23. Mantas Geg 20, 2013 8:34 pm

  Sveiki, norėčiau paklausti ar galima rankiniame bagaže vežtis mėsos apie 9 kg?

 24. Gintare Geg 20, 2013 8:03 pm

  Laba diena, neuzilgo su kudikiu skrendu i Norvegija, turesiu tik rankini bagaza ar galima su savimi dar tureti kudikio nesyne/vaikjuoste, kurioje nesiuosi vaika?

 25. Jurate Geg 20, 2013 8:51 am

  Laba diena. Turim bilietus -Boarding pass – jau su nurodytomis vietomis lektuve. skrendam i Diuseldorfa su rynair 28/6. A reikes registruotis oro uoste ar galim iskarto eiti prie geito? turesim tik rankini bagaza. Atgal is weezes[Diuseldorf] išskrendam sestadieni- 0630, didele problema pasiekt oro uosta! Ačiu.

 26. ..... Geg 19, 2013 8:26 pm

  Labas vakaras,

  norėjau paklausti kiek galima gabenti cigarečių rankiniame bagaže ir ar galima į rankinį bagažą pasiimti vaistų? Taip pat norėčiau sužinoti ar galima nešiojamą kompiuterį į lėktuvą pasiimti atskirai (nededant jo į rankinio bagažo krepšį) ? Skrisiu į Angliją su wizz air.

  Ačiū už atsakymą

  • Indrė Geg 20, 2013 8:49 am

   Laba diena,

   Cigarečių galite vežti – 4 blokus. Vaistų galite turėti savo reikmėms. Receptiniams vaistams reikalingas gydytojo receptas. Nešiojamas kompiuteris turėtų tilpti į Jūsų rankinį bagažą.

 27. cher Geg 17, 2013 6:18 pm

  Sveiki.
  Jeigu man yra 17 metų, ar reikia kokio nors notariško tėvų leidimo skristi vienai į Paryžių su Ryanair? Ar toks leidimas būtų reikalingas skrendant ir su Wizzair?

  • Indrė Geg 20, 2013 8:47 am

   Laba diena,

   Ne – jokio notariško patvirtinimo Jums nereikia. Ši tvarka nepriklauso nuo avia kompanijos su kuria skrisite

   • Gintarė Geg 25, 2013 11:45 am

    Laba diena, noriu pasiteirauti 🙂

    Skrendu su wizzair į Angliją, tai tarkim, pasiskaitinėjau, kad galima vežtis 4 blokus cigarečių, tai čia tik registruotame bagaže tiek galiu ar dar ir rankiniame? Ta prasme 4 rankiniame ir 4 registruotame, ar išviso 4? 🙂

    Ačiū už atsakymą.

    • Indrė Geg 27, 2013 8:46 am

     Laba diena,

     Iš viso asmuo gali gabenti 4 blogus cigarečių. Juos galite gabenti tiek rankiniame tiek registruojamame bagaže.

     • Laura Geg 30, 2013 4:27 pm

      Laba diena,

      Norėčiau paklausti. Ar žmogui turinčiam invalidumo pažymą ir sunkiai vaikščiojančiam su ramentais, būs suteikta oro uoste kažkokia pagalba? Skrendame su Ryanair į Angliją. Ar atvykus į Angliją, jam būs suteikta pagalba?
      Ar žmogaus ramentai (be kurių asmuo negali vaikščioti) yra iskaičiuojami kaip bagažas?
      Nepilnametis, turi su savimi turėti leidimą kopiją ar originalą?

      Iš anksto ačiū už atsakymą.

     • Simona Geg 30, 2013 4:34 pm

      Laba diena, p. Laura,
      Vykstant neįgaliam asmeniui, užsakant bilietą galite pasirinkti papildomą pagalbą oro uoste sunkiai judantiems žmonėms arba užsakius bilietą paskambinti į bilietų biurą, kur prie Jūsų turimo bilieto bus priskirta pagalba oro uoste. Tai nieko nekainuoja.
      Ramentai, visos judėti padedančios pagalbos priemonės yra gabenamos nemokamai.
      Nepilnamečiui vaikui reikia turėti leidimo originalą.

     • Rita Bir 2, 2013 3:22 pm

      Laba diena,
      Iš Reykjaviko skrendu į Kauną.Persėdimas Gatvike .Ar Duty Free Reykjavike nusipirkus alkoholinį gėrimą galiu jau persėdant įsinešti rankiniam bagaže nes kito bagažo neturiu
      Ačiū

     • Indrė Bir 3, 2013 6:15 am

      Laba diena,

      Jei tai 2 atskiri skrydžiai – tada negalite, nes Londone Jūs iš naujo turėsite pereiti patikrą.

     • Agne Bir 2, 2013 3:41 pm

      sveiki,
      norejau paklausti ar galiu vestis rankiniame bagaze tabako paleisto dar dezutes bet sandariai uzdaryto, saldainiu sokoladiniu tarp dezuciu ir mesos gaminiu rukytu ir kiek? aciu

     • Indrė Bir 3, 2013 6:16 am

      Sveiki,

      Taip, galite. Maisto produktai gali būti vežami tik savo reikmėms.

 28. Gerda Geg 15, 2013 6:16 pm

  Laba diena, esu nepilnametė ir noriu išskristi į Angliją pas gimines. Su manim skristų lydintis asmuo(pilnametis), ar reikia dar tėvų sutikimo ir kokio patvirtinimo reikia?

 29. Gerda Geg 15, 2013 6:11 pm

  Sveiki, esu nepilnametė ir noriu vasarai skristi į Angliją pas gimines. Su manim skristų lydintis asmuo(pilnametis). Ar reikia dar tėvų sutikimo ir patvirtinto notaro ar ne?

  • Aiste Geg 16, 2013 6:08 pm

   Sveiki, skrendu su rynair I londona, ar leidziama prie rankinio bagazo nestis dar ir rankine? Taip pat planuojam lauktuviu vesti torta ar praleistu jei nestumem ji rankose?

   • Simona Geg 17, 2013 9:33 am

    Sveiki,
    Jūsų rankinis bagažas turi būti vienas vienetas. Negalite papildomai turėti rankinę ar krepšį. Rankose torto vežtis negalite, jį galite turėti hermetiniame indelyje rankiniame bagaže.

 30. Greta Geg 15, 2013 11:52 am

  Laba diena, norejau paklausti ar tinka rankinis bagazas su tokiais ismatavimais 46x34x22, skrendant su ryanair? 🙂

 31. Lena Geg 15, 2013 6:42 am

  Sveiki, norejau pakalsuti del registurojamo bagazo. Rasoma, kad matmenys 81x119x119. Ar gali lagaminas buti mazesnis? Ar turi buti butent tokiu ismatavimu?

 32. Nezinomoji Geg 14, 2013 10:23 pm

  Sveiki, norèjau paklausti ar yra žmoniu, kurie kreipesi del to, kad padetu lektuve su vaikais ir panasiai ?

 33. Laura Geg 14, 2013 2:40 pm

  Sveiki, ar toks lagaminas tiktu rankiniam bagazui? Nes truputi nesusigaudau su tais matmenimis. http://lagaminai.lt/index.php?route=product/product&product_id=503

  • Indrė Geg 14, 2013 3:05 pm

   Laba diena,

   Nuoroda neaktyvi

   • Darius Geg 17, 2013 4:51 pm

    Laba diena. Norejau paklausti. Skrysime i Donkasteri su Wizzair. Bus 1 metuku kudikis, ka ir kur eiti ir ka daryti atvykus i orouosta pirmoj eilei. Skrysim pirma karta ir nezinom informacijos. Aciu!

    • Indrė Geg 20, 2013 8:46 am

     Laba diena,

     Atvykus į oro uostą, jei neturite registruojamo bagažo Jums reikia eiti link patikros. Praėjus patikrinimą Jūs einate registruotis skrydžiui.

  • Saulius Geg 15, 2013 7:44 am

   Kaip suprantu, su Ryanair tiktų (55x40x20 leistinas), o su Wizzair netiktų (42x32x25 leistinas). Jūsų nurodyto lagamino matmenys 55x36x20.

   • Indrė Geg 15, 2013 8:44 am

    Jūs visiškai teisus 🙂

   • Dovile Lap 12, 2013 9:03 pm

    labas vakaras skrendam su wizzar kompanija i anglija kiek bloku cigareciu galime tureti rankineme bagaze?
    Ar yra apribotas rankinio bagazo svoris? ar tik gabaritai?
    Ar yra kazkoks daiktu sarasas ka as galiu vestis rankineme bagaze? ar galiu jame veztis rubus?

    • Simona Lap 14, 2013 12:32 pm

     Sveiki, galite gabenti iki 4 blokų cigarečių. Jeigu tai yra wizzair kompanija, tai svoris nėra ribojamas, svarbu, kad tilptumėte į išmatavimus. Plačiau apie bagažą skaityti čia.

 34. Rasa Geg 13, 2013 11:15 pm

  sveiki ,kiek kainuoja Wizzair ir Ryanair registruotas bagazas?

 35. Tomas Geg 13, 2013 6:16 pm

  Sveiki ko reike jeigu noriu keliauti i uk man 16m keliautciau su pusesere kurios toke pati pavarde ( ar butinas tevu sutikimas ir pns) su wizzair

  • Indrė Geg 14, 2013 9:06 am

   Sveiki,

   Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 36. Saulius Geg 13, 2013 1:34 pm

  Sveiki,
  Skrisim su „Ryanair“, turėdami tik rankinį bagažą (10kg). Norėjau paklausti ar „Duty Free“ parduotuvėje pirkti skysčiai (alkoholiniai gėrimai) skaičiuojasi į bendrą leidžiamų turėti skysčių kiekį (10x100ml)?
  P.s. Suprantu, kad jie turės tilpti į rankinį bagažą, bet kaip su kiekiu?

  • Indrė Geg 14, 2013 9:08 am

   Sveiki,

   „Duty Free“ pirkti skysčiai (alkoholiniai gėrimai, gėrimai, kvepalai ir pan) nėra skaičiuojami į leistiną skysčių kiekį, bet jie turi tilpti į vieną rankinį bagažą.

 37. Geg 12, 2013 9:14 pm

  ar registruotam 15 ar 20 kg bagazui yra maisto apribojimai( ko galima veztis ko ne, kiek)
  kiek cigareciu galima veztis rankiniame bagaze ryanaire?
  ar pirkti bilieta galima tik kreditine kortele ar tinka ir paprasta ne kreditine ?(pvz swedbank)

 38. Kaciutee Geg 12, 2013 5:13 pm

  Sveiki, norėjau paklausti, ar lėktuve, skrydžio metu galima fotografuoti? Ar šiaip skrendant su Ryanair galima būti įsijungus mobilųjį? Ar galima imti metalinius daiktus?

  • Indrė Geg 13, 2013 9:04 am

   Sveiki,

   Kilimo ir tūpimo metu – visi telefonai turi būti išjungti, nebent Jūsų telefonas palaiko rėžimą „Skrydžio rėžimas“. Lektuvui pakilus – fotografuoti galite. Metalinių daiktų į lėktuvą neštis negalima.

 39. arunas Geg 12, 2013 4:54 pm

  laba diena ar galiu det i rankini bagaza vakume supakuotas desras,suri?Ačiū

  • Indrė Geg 13, 2013 9:06 am

   Laba diena,

   Mėsos gaminius galite. Sūrio nerekomenduojame, nes daugelis aviakompanijų jį laiko kaip skystį ir neleidžia gabenti.

   • Rūta Lie 19, 2013 10:56 am

    Sveiki, is Romos Fiumicino oro uosto su wizzair skrisiu i Vilniu, turesiu rankini bagaza, kurio ismatavimai 56 x 45 x 25 , ar ji bus galima registruoti oro uoste ir kiek tai kainuos?

 40. justinaL Geg 12, 2013 4:01 pm

  Laba diena. Planuojame skristi su kūdikiu, skaičiau, kad vežimėliai skraidinami nemokamai, tačiau musų vežimas lopšinis(susiskleidžia tik rėmas). Ar reikia specialiai supakuoti vežimą (kad nesulūžtų, neišsiteptų)? Ar atlyginama už vežimėlio sugadinimą?

 41. JONAS Geg 10, 2013 5:36 pm

  Sveiki, geguzes viduryje skrisiu i su wizzairu i Norvegija,Sandefjord.Ar galiu didziajame bagaze vezti elektrini grazta, kitaip vadinama drele,ji nauja, originalioje pakuoteje

  • Indrė Geg 13, 2013 9:10 am

   Sveiki,

   Rankiniame bagaže gabenti DRAUDŽIAMA: amatininkų įrankius, skalpelius, atsuktuvus, grąžtus, reples, raižytuvus ir t.t.
   Registruotame bagaže – galite

 42. stasysstaska Geg 9, 2013 4:09 pm

  noreciau paklausti nuo kokio amziaus vaikai gali skristi wizzair be suaugusiuju palydos,nes vienam vaikui dar nera visiskai 14m.(truksta poros savaiciu)?

  • Indrė Geg 10, 2013 8:50 am

   Jei vaikas keliaus vienas – jam turi būti pilnų 14 metų ir daugiau. Jaunesnis – turi skristi su susaugusiojo palyda.

 43. stasysstaska Geg 9, 2013 2:48 pm

  labai dekingas uz atsakymus,tikrai negalvojau,kad taip operatyviai dirbate/aciu

 44. stasysstaska Geg 9, 2013 10:20 am

  noriu paklausti: su kokiom avia kompanijom galima parskristi vieniems nepilnameciams (14m) is Londono i Vilniu be palydovu.juos isodins ir pasitiks suaugusieji?ar su ryanairs negalima?jei galima parasykit issamiau.

  • Indrė Geg 9, 2013 10:34 am

   Laba diena,

   14 metų asmuo gali keliauti vienas tik su aviakompanija Wizzair. Tačiau įsodinimo ir palydos paslaugos ši aviakompanija neturi. Aviakompanijoje Ryanair – asmenys neturintys 16 metų keliauti vieni negali.

 45. Gytis Geg 8, 2013 11:10 pm

  Labas vakaras, noriu sužinoti ar galima vežtis rankiniame bagaže tokius vaistus ( anglies kapsulės, Paracetamolis ir Lopedium) ? jie parduodami be recepto, beto ar nebus problemų Maltos oro uoste, jei čia galima?
  Ačiū iškart.

  • Indrė Geg 9, 2013 6:46 am

   Sveiki,

   Nereceptinius vaistus galite gabenti rankiniame bagaže. Receptiniams – reikalinga gydytojo pažyma.

 46. stasysstaska Geg 8, 2013 6:09 pm

  ar nepilnameciai(14m.)gali vieni skristi su wizz pvz. is londono i vilniu?

 47. Jurga Geg 8, 2013 8:51 am

  Sveiki,
  Norejau paklausti ar Wizair vykdo skrydzius i Liverpuli? Jei man neuztenka vien tik rankinio bagazo ir uzsisakysiu papildoma registruojama bagaza: kaip man reiketu uzregistruoti ta bagaza (pries skrydi), ji paims is manes ar paciai reikes kazkur nunesti? Kokia tvarka tai daroma? pries kiek laiko reikia atvykti i oro uosta?

  • Indrė Geg 8, 2013 9:23 am

   Sveiki,

   Šiuo metu Wizz air nevykdo skrydžių į Liverpulį. Prieš skrydį registruojamą bagažą priduosite prie registracijos vietos, bagažą atiduosite ir eisite patikros link. Orouoste rekomenduojame būti ne vėliau kaip 2 val iki skrydžio.

 48. Darius. Geg 5, 2013 2:37 pm

  Laba diena. Skrysiu i Donkasteri. Kaip mum uzsake bilietus tai neirase vezimelio, vaikui 1 metukai. Ar uz vezimeli reikes damoket jei skrysime su juo. Ar galima su savim pasiimti i salona maza kisenine video kamera? Dekoju is anksto.

  • Indrė Geg 6, 2013 6:35 am

   laba diena,

   Vaikams iki 2 metų vežimėlis ar automobilinė kėdutė priklauso gabenti nemokamai. Kamerą galite imti.

 49. Liepa Geg 4, 2013 4:13 pm

  Laba diena, norėčiau paklausti ar skrendant su Ryanair’u rankiniame bagaže galima vežtis skustuvėlius? Ar jie turėtų būti kažkaip ypatingai supakuoti ir pan? Taip pat noriu pasitikslinti, ar skysčiai tikrai turi būti supilstyti į ne didesnę kaip 100ml tarą? Ačiū

  • Indrė Geg 6, 2013 6:40 am

   Laba diena,

   Taip, galite gabenti skustuvėlius. Specialių reikalavimų jiems nėra. Dėl skysčių – taip vienas indelis negali būti didesnis nei 100 ml.

 50. Vilmis Geg 3, 2013 3:37 pm

  Ar galima gabenti urna su pelėnais lėktuvu?

  • Simona Geg 3, 2013 3:39 pm

   Jei skrendate su Ryanair, pagal aviakompanijos taisykles kapsulę galite gabenti kaip papildomą rankinio bagažo vienetą (ji negali viršyti standartinių rankinio bagažo išmatavimų) nemokamai, jei turite mirties liudijimo ir kremavimo liudijimo kopijas. Kapsulė privalo būti supakuota taip, kad nebūtų trikdomi kiti keleiviai, t.y. jie nematytų, kas yra viduje. Dokumentų pateikimo ir tinkamas įpakavimo sąlygos galioja skrendant su bet kuria aviakompanija.

 51. Gabija Geg 3, 2013 3:06 am

  Ar galima išpakuoti dar nepasiekus tikslo tą 1l maišelį? Pvz jeigu tame maišelyje yra gėrimas, ir užsimanai gerti, galima išpakuoti?
  Ir dar vienas klausimas, jeigu man 16 metų ar galiu skristi į Angliją be tėvų? ar reikia notoro sutikimo ar kažko panašaus?

  • Indrė Geg 3, 2013 5:57 am

   Taip galite išpakuoti 🙂 Jei Jau turite 16 metų skristi viena galite, tačiau turite turėti tėvų leidimą keliauti vienai

 52. Brigita Geg 3, 2013 12:02 am

  Kur galima nusipirkti tą 1l maišelį skysčiams ir kiek jis kainuoja?

 53. Greta Geg 2, 2013 11:46 pm

  Sveiki, į rankinį bagažą galima dėtis pvz.: skystą pudrą, blakstienų tušą, lūpdažį?
  Šokoladą ar kokius sausainius? sultis galima dėtis? nes būsiu tik su rankine.

  • Indrė Geg 3, 2013 5:55 am

   Rankiniame bagaže galite turėti iki 1l skysčių, tačiau skystis turi būti ne didesniame nei 100 ml buteliuke. Skysta pudra, tušas, lūpdažis – laikomi skysčiais rankiniame bagaže. Maisto produktai yra leidžiami rankiniame bagaže. Negalima dėtis tik medaus.

 54. Ieva Geg 2, 2013 6:45 pm

  Laba diena

  Gegužės mėnesį su Ryanair skrisiu į UK. Norėjau paklausti, ar leidžiama rankiniame bagaže turėti vaistų? Jie Lietuvoje yra parduodami be recepto, bet kai kuriose kitose ES šalyse jis yra reikalingas. Nežinau, UK jis yra receptinis. Šitiems vaistams gydytojo recepto neturiu.

 55. Lukrecija Geg 2, 2013 2:21 pm

  Sveiki,

  happyfly.lt puslapyje perkant bilieta su persedimu (skraidina is pradziu wizzair po ir rynnair) leidzia pasirinkti, 15kg arba 20kg registruojama pagaza. Jei su rynnair ledzia tik 15kg, tai pasirinkus 20kg ir papildomai primokejus, visvien reiks tuos 5kg likviduoti? Ar kaip?

  • Indrė Geg 2, 2013 2:28 pm

   Sveiki,

   Komentruoti happyfly.lt puslapio nes negalime. Iš praktikos galime pasakyti, kad aviakompanija leidžia gabenti 15 arba 20 kg registruojamą bagažą o Wizz air – 32 kg.

 56. Oli Geg 2, 2013 12:38 pm

  Laba diena,Siandien skrisiu su Ryanair kompanijos lektuvu i Airija,prasom tiksliai parasyti koks leistinas registruoto bagazo svoris 1asmeniui,15kg-ar 20kg.Dekoju is anksto.

  • Simona Geg 2, 2013 1:10 pm

   Laba diena, registruoto bagažo svoris priklauso nuo to, kokį Jūs išsipirkote. Galite turėti 15 kg ar 20 kg. Pasitikrinkite, kad yra parašytą ant įlaipinimo kupono.

   • Samanta Rgs 9, 2013 8:14 pm

    Sveiki, norejau paklausti ar galima tureti papildoma nedideli rankinuka salia saves. Ir kokiu vaistu negalima tureti. Ir ar isvis galima vaistu tureti?

    • Indrė Rgs 10, 2013 3:35 pm

     Negalite turėti psichotropinių vaistų jei neturite recepto. Rankinuko nerekomenduojame turėti, nes JUms priklauso tik 1 rankinis bagažas

 57. henrika Geg 1, 2013 8:22 am

  norejau paildyti, skrendu tik su mazu orlaivio salono krepšiu. ar pasikeistu kiekiai alkoholio ir cigareciu jei sriksciau su dideliu orlaivio salono bagazu, ar su registruotu. aciu uz info

 58. henrika Geg 1, 2013 8:09 am

  sveiki, skrisiu is lietuvos i norvegija su vizzair. kiek galiu veztis alkoholio ir kokio, ir kiek bloku galiu vestis cigareziu. aciu

  • Indrė Geg 2, 2013 6:14 am

   Laba diena,

   Galite gabenti 1 bloką cigarečių ir 1 l alkoholio. Tačiau informuojame, kad rankiniame bagaže skystis turi būti ne didesnėje nei 100 ml talpoje.

   • agne Geg 23, 2013 5:34 pm

    laba diena kiek galima vezti cigareciu i anglija rankiniam bagaze skrendu su ryanair

    • Indrė Geg 24, 2013 6:02 am

     Sveiki,

     Galite gabenti 4 blokus.

    • Mindaugas Geg 28, 2013 8:26 am

     Laba diena, skrendu Ryanair kompanijos lėktuvu, ar galiu su savimi į lėktuvo saloną pasiimti vaikišką aitvarą? Aitvaras supakuotas į spec. dėkliuką, matmenys: 50×15, svoris 700g. Dėklas su aitvaru netelpa į lagaminą, todėl bus vežamas atskirai, bendras bagažo svoris neviršys numatytu 10 kg. Ar nebus aitvaras apmokestintas kaip papildomas bagažo vienetas? Ačiū.

 59. Aistė Bal 30, 2013 9:56 pm

  Labas vakaras

  Skrendame su Rynair oro linijomis, skysčius (kvepalaus, tušą) reiki įdėti į viena maišelį 1l, ar atskirai juos sudėti (Į ATSKIRUS MAIŠELIUS?)

  AČIŪ

  • Indrė Geg 2, 2013 6:11 am

   Laba diena,

   Skrydžio metu galite turėti tik 1 1l talpos maišelį. Visus daiktus sudėkite į 1 maišelį.

 60. vaidusikas Bal 30, 2013 9:09 pm

  ketinu skirsiti i Roma su Wizzair 2013-05-11, ten nurodoma 1 bagazo vienetas (1), ar tai reiskia, kad halesiu vezti tik pati maziausia vieneta? ar ta diddesni

  • Indrė Geg 2, 2013 6:09 am

   Laba diena,

   Jei papildomai neužsakėte didelio orlaivio salono – skrydžio metu galėsite turėti tiki mažą nemokamą orlaivio bagažą.

   • Ruta Geg 9, 2013 7:45 am

    Sveiki,

    Norejau pasiteirauti ar registruojantis wizzair skrydziui reikia kazkur papildomai nurodyti rankinio bagazo dydzius (vienas mazas – kitas didelis), ar jau jie yra parinkti automatiskai?

    • Indrė Geg 9, 2013 8:22 am

     Sveiki,

     Registruojantis internetu – nereikia. Nebent norite nusipirkti didesnį. Didesnis turi būti apmokėtas iš anksto perkant aviabilietą. Oro uoste prieš skrydį – turėsite įdėti Jūsų bagažus į specialią nišą, kurioje ir bus patikrinta – kokio dydžio Jūsų rankinis bagažas

     • Laura Geg 15, 2013 6:39 am

      Tuomet rasau matmenis . Išmatavimai (I x P x A) cm: 36 x 20 x 55. Ar svarbu matmenu isdestymo tvarka, nes rayniero reikalavimai 55 x40 x20.

     • Indrė Geg 15, 2013 8:43 am

      Yra niša, kurios išmatavimai 55x40x20 – jei jūsų bagažas į ją tilps – tuomet problemų nėra.

     • Raimonda Sau 25, 2014 5:51 pm

      labas, noreciau suzinoti ar kompiuteri galima vestis su savimi, ar jis turi buti bagazo skyriuje? taip pat, koks yra svoris neapmokestintas, 15 ar 20?

     • Simona Sau 27, 2014 10:43 am

      Sveiki,
      Kompiuteris turi tilpti į jūsų rankinį bagažą.
      Registruotas bagažas skrendant pigiomis skrydžių bendrovėmis yra apmokestinamas.

   • Raimonda Spa 4, 2013 4:01 pm

    laba diena, ar galima rankiniame bagaze veztis biria pudra ir akiu seselius? r tai neieina i skyscius?

 61. Skaiste Bal 29, 2013 11:15 pm

  Sveiki, noriu Jusu paklausti: mano vaikui yra virs 2 metu ar galiu vietoj jam priklausancio nemokamo rankinio bagazo pasiimti vaikiska vezimeli? Aciu.

  • Indrė Bal 30, 2013 8:17 am

   Laba diena,

   Ne, negalite.

   • SILVIJA Bal 30, 2013 11:27 am

    sveiki,skrendu su Wizzair kompanija,tai kaip supratau skrendant su kudikiu iki 2 metu,vezimukas ir krepsys nemokamas,nors perkant bilieta niekur nebuvo nurodyta pazymeti,kad norima skraidinti vezima.

    • Indrė Bal 30, 2013 12:46 pm

     Sveiki,

     Papildomai nereikia nurodyti, kad norite gabentis vežimuką, nes kūdikiui iki 2 metų jis priklauso nemokamas. papildomas bagažas kūdikiui nėra priskiriamas – galite vežtis tik kūdikio maistą, jei jis yra būtinas

 62. Simona Bal 28, 2013 9:36 pm

  Sveiki,
  skrendu su rankiniu bagazu ir dar kelis klausimus turiu:
  1. ar galima mazas nagu zirklutes tureti;
  2. nedideli pinceta;
  3. skutimosi peiliuka;
  4. ar galima plauku sampuna i koki kitoki mazesnes talpos buteliuka isipilti;

  aciu

  • Indrė Bal 29, 2013 8:23 am

   Sveiki,

   Nagų žirklutes galite gabenti jei ašmenys ne ilgesni nei 6 cm. Pincetą bei skutimosi peiliuką galite gabenti rankiniame bagaže. Šampūną galite persipilti į indelį iki 100 ml.

 63. Vida Bal 26, 2013 9:19 pm

  Sveiki, noriu vežti dovanu paveikslą, kurio išmatavimai 60x45x1,5. Svoris apie 2 kg. Skrendu Ryanair į Dubliną.
  Ar galiu paveikslą imti kaip rankinį bagažą, jei tik vieną jį turėsiu, ar reikia pirkti bagažą ir būtinai priduoti su lagaminais? Bijau, kad sudaužys.

  • Indrė Bal 29, 2013 8:56 am

   Laba diena,

   Mūsų nurodyti matmenys netelpa į rankinio bagažo išmatavimus. Paveikslą reikės dėti į registruojamą bagažą labai gerai jį supakavus

 64. Sigitas Bal 25, 2013 6:02 pm

  Sveiki,

  Vasarą skrendame su wizzair atostogauti ir nesuprantu kaip yra su vaikų nedideliais vežimukais. Vaikučiui 3 metukai, ir kelionėse reikalingas. Rašo, kad registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, bet nenurodo amžiaus. Ar už jį reikės papildomai mokėti ir tai skaitosi kaip registruojamas bagažas, ar visgi nemokamai?
  Ačiū

  • Indrė Bal 25, 2013 7:09 pm

   Laba diena,

   Vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis (vaikas iki 2 metų). Tačiau jei vykstama be kūdikio, šie daiktai bus skraidinami tik kaip registruotasis bagažas už papildomą mokestį.

 65. Simona Bal 24, 2013 4:40 pm

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galiu veztis plauku tiesintuva?
  aciu

  • laura Bal 27, 2013 1:47 pm

   sveiki, skrisiu su rynair kompanija is londono i lietuva su dvieju menesiu kudikiu turiu vezimeli dvieju daliu man jis mokamas ar ne?? ir dar noreciau zinoti ar galima rankineme bagaze vezti gliukozamino tabletes jos kaip papildai vitaminai..ir kiek ju galima veztis? ir kaip su kudikiu lektuve reikia turet specialia nesykle ar kaip?is anksto dekoju

   • Indrė Bal 30, 2013 8:59 am

    Sveiki,

    Kūdikiui priklauso nemokamas vežimėlis arba automobilinė kėdutė. Kūdikis lėktuve bus laikomas ant rankų, o vežimėlį ar automobilinę kėdutę atiduosite stiurdesėms. Gliukozamino tabletes galite vežti jei jos nėra receptinis vaistas.

 66. gvidas Bal 22, 2013 8:44 pm

  laba, noriu skristi su ryanair is frankfurto i kauna su 2 registruotais bagazais, ar taip galima, kiek kainuoja, kur nusipirkti antram bagazui??

 67. Rima Bal 18, 2013 12:41 pm

  Sveiki, keliausiu Ryanair oro linijomis į Stanstedą Londonas pas seserį pasisvečiuoti. Ar galiu rankiniame bagaže vežti cigaretes? Koks kiekis leidžiamas? Ar blokais galima, ar reikia blokus išardyti?
  Ačiū.

  • Simona Bal 18, 2013 1:33 pm

   Sveiki, p. Rima,
   Galite vežtis iki 4 blokų. Galite vežti blokais, nereikia ardyti.

   • Diana Geg 12, 2013 7:32 am

    Laba diena, ar galima rankiniame bagaze veztis receptines kontraceptines tabletes? Recepta turiu, ar ji reikes parodyti? Ar reikia dar kokios pazymos is gydytojo?

 68. asta Bal 17, 2013 6:01 pm

  Sveiki, skrendame su Wizzair, imame tik rankini bagaza,
  1.Kaip yra su kvepalais?
  2.Ar galima veztis daugiau nei viena akiu tusa?
  3.Ir ar galima imti vaikui (2 m.) vezimeli kuris yra is dvieju daliu(sedyne ir ratai)?
  Dekui)

  • Indrė Bal 18, 2013 5:55 am

   Sveiki,

   kvepalai kaip ir tušas yra skystis, ir jiems galioja skysčių gabenimo taisyklės: skysčiai turi būti sudėti į 1l maišelį, skysčio buteliukas negali būti didesnis nei 100ml; tušų skaičius nėra ribojamas.

   Nemokamas vežimėlio gabenimas priklauso tik kūdikiui. Jei vaikui jau yra 2 metai – vežimėlis gabenamas už papildomą mokestį.

 69. Kristina Bal 12, 2013 11:18 am

  skrendame į Rodą. ten, kaip girdėjome, yra uodų:) ar galima į renkinį bagažą įsimesti 100 ml purškiamo skysčio atbaidančio uodus?

 70. Vilmis Bal 11, 2013 9:12 am

  norėčiau sužinoti, kokios yra sąlygos keliaujant su neįgaliu vaiku (judėjimo negalia):
  1. Ar neįgaliojo vežimėlis yra gabenamas nemokamai?
  2. Ar neįgaliojo vežimėlis gabenamas krovinių skyriuje, ar salone? (t.y. neįgalusis gali sėdėti savo vežimėlyje skrydžio metu ar ne)
  3. Ar yra keliami reikalavimai neįgaliojo vežimėlio išmatavimams?
  4. Ar neįgaliojo vežimėlio svoris yra įskaičiuojamas į bagažo svorį?
  5. Ar yra taikomos nuolaidos neįgaliesiems, juos lydintiems asmenims ir pan. (t.y. ką dar turėčiau žinoti keliaudama su neįgaliuoju

  • Simona Bal 11, 2013 9:17 am

   1. Taip, neįgaliojo vežimėlis yra gabenamas nemokamai.
   2. Neįgalusis negali sėdėti skrydžio metu. Vežimėlį atiduosite prieš pat įlipant į lėktuvą.
   3. Nėra keliami jokie reikalavimai.
   4. Vežimėlio svoris nėra įskaičiuojamas į bagažo svorį.
   5. Nėra taikomos jokios nuolaidos.
   Rekomenduojame perkant bilietą užsisakyti palydą oro uoste. Jums padės lengviau prisiregistruoti ir pasiekti tikslą.

 71. Laura Bal 10, 2013 10:47 am

  Sveiki,
  skrisime su dvynukais is airijos i lietuva. Ar mums reiks moketi uz vezimeli, kuris yra dvigubas (sedynes eina viena paskui kita), kurias sulankstant vezimuka reikia nuimti kad susilenktu remas.
  Logiskai mastant jei turetum kiekvienam vaikui po vezimeli, jie uzimtu dvigubai daugiau vietos nei sitas vienas.
  Labai lauksiu atsakymo

  • Simona Bal 11, 2013 9:20 am

   p. Laura,
   Jums nereikės mokėti už dvigubą vežimėlį. Svarbu, kad būtų galima jį sulenkti.

   • Kristina Lie 29, 2013 11:03 pm

    Sveiki. Greitu laiku skrisiu su ryanair i anglija turesiu tik rankini bagaza ar jame gale buti kvepalai 90ml purskiamas dezodorantas 150ml ir kremas tubeliai 75ml ir viskas is tokiu skysciu? Aciu labai.

  • laura Bal 17, 2013 4:25 pm

   sveiki,,skrisime su sunumi i kauna is birminghemoo geguzes vidury,,sunui 1 metai ir 10menesiu,,, o nupirkau bilieta jam ne infant o nuo 2 metuku,,ar bus problemu,,aciu

  • gabriele Lie 15, 2013 11:21 pm

   Laba diena,skrendu su wizzair rugpjucio menesi i alesunda(norvegija) kiek galima vestis rankiniam bagaze cigareciu bloku. Aciu uz ats.

 72. Eglė Bal 7, 2013 9:38 pm

  Sveiki, skrisiu į Liverpulį. Turiu keletą klausimų:
  1. Kiek galima vežtis cigareėių ir ar svarbu kuriame bagaže įsidėsiu (rankiniame ar registruotame)?
  2. Ar registruotas bagažas taip pat turi išmatavimus? Tuomet kokie jie?
  3. Ar rankinis bagažas gali sverti ne daugiau kaip 10kg?
  4. Kiek laiko prieš skrydį rekomenduojama jau būti oro uoste?
  5. Kaip rekomenduotina pasižymėti bagažą?
  Ačiū už atsakymus!

  • Simona Bal 8, 2013 10:12 am

   Sveiki, p. Egle,
   1. Galite vežtis iki 4 blokų cigarečių. Kur jas įsidėsite – nėra svarbu.
   2. Registruotas bagažas turi išmatavimus. Bet kompanijom Wizzair ir Ryanair jie yra skirtingi. Wizzair didžiausi vieno pro bagažo skyriaus duris telpančio bagažo vieneto matmenys yra: plotis: 1,499 m, aukštis: 1,194 m, ilgis: 1,715 m. Ryanair neturi būti didesni nei – 81x119x119 cm.
   3. Jei skrendate su Ryanair, tai jūsų rankinis bagažas negali sverti daugiau nei 10 kg, o su Wizzair turite „tipti“ į nurodytus matmenis priklausomai nuo salono bagaži tipo.
   4. Rekomenduojame būti 2 val. iki skrydžio.
   5. Galite pasirinkti jums priimtina žymėjimą: užsirišti skarelę ar juostelę.

 73. nata Bal 7, 2013 12:39 pm

  Laba diena. Skrydis is Anglijos i Italija ,Ryanair linijomis. Noriu suzinoti ,ar leidziama rankiniame bagaze tureti keleta vienkartiniu (plastmasiniu) sakuciu, elektrini maza virduli 0,8 l (plastmasini) arba elektrine vandens virinimo maza spirale? Noreciau dar suzinoti apie maista vakuuminiame ipakavime, jei tai mesos gaminys ,daznai jame buna kazkiek susikaupusio skyscio, ar tai irgi gali sukelti problema? Ar galima isideti i maza permatoma politileno maiseli ,valgomosios druskos?

  Is anksto dekoju.

  • Simona Bal 8, 2013 10:04 am

   Laba diena,
   Galite vežtis visus gerai įpakuotu daiktus. Mėsos gaminį įsidėkite į užspaudžiamą maišelį.

   • Dainius Bir 27, 2013 10:46 pm

    Labas vakaras, as jau turiu atsispausdines bilietus i UK be bagazo, bet dabar nusprendziau pasiimti bagaza, ar as galiu uz bagaza susimoketi oro uoste?

   • Rima Spa 26, 2013 6:45 pm

    Ar galima vešti briedžio ragus jei tai dovana

    • Simona Spa 29, 2013 11:10 am

     Registruotame bagaže galite.

    • Marija Sau 27, 2014 1:47 pm

     Sveiki,
     skrendu su Wizzair į Voketiją. Iškilo keli klausimai:
     1. Kaip supratau, sūrelius rankiniame bagaže vežti galima, bet jie bus traktuojami kaip skysčiai. Jei sudėsiu sūrelius į 1l talpos dėžutę, tai jų užimamas tūris ir bus skaičiuojamas kaip dėžutės?
     2. Ar technikos svoris įeina į rankinio bagažo svorį? Pavyzdžiui, jei vežuosi fotoaparatą, ar galėsiu jį išsiimti prieš bagažo svėrimą?

     • Simona Sau 27, 2014 4:53 pm

      Sveiki,
      1. Jūs galite vežti iki 10 vnt. talpų su iki 100 ml. skysčiu. Tai reiškia, kad jūsų sūrelis, nors ir 50 ml. vistiek bus traktuojamas kaip 1 vnt. Juos talpinti turėsite į maišelį, skirta skysčiams.
      2. Taip, įeina.

  • Gabrielė Spa 13, 2013 3:52 pm

   Man 16 metų.Ar reikai turėti tėvų sutikimą skrendant į Angliją ?

 74. Dovile Bal 5, 2013 11:24 am

  Laba diena, norejau paklausti kaip reikia uzsisakyti didesni salono bagaza internetu? Skrisiu is londono, Luton oro uosto, o uzsisakiau bilieta is pigusskrydis.lt, esu uzsiregistravusi wiss air’u puslapyje, bet nieko neleidzia uzsakineti, nes net nerodo jog toks skrydis bus.
  Dekui

 75. Laima Bal 4, 2013 3:18 pm

  Laba diena,

  su dviem mažamečiais sūnumis skrendame į Londoną. Jiems nustatytos bronchinės astmos ir todėl su savimi turėti reikalingos plastikinės“pypkės“ su vaistais(flixotide ir ventoline). Skrendame su Ryanair aviakompanija ir turime tik rankinius bagažus. Ar praleis,nekonfiskuos iš mūsų tų „pypkių“?
  Ačiū

  • Indrė Bal 4, 2013 3:58 pm

   Laba diena, p. Laima,

   „Pypkes“ ir vaistus galite gabentis kartu, tačiau rekomenduojame turėti pažymą ar komepsuojamų vaistų knygeles, kad šie vaistai Jūsų vaikams yra būtini.

 76. julija Bal 4, 2013 10:20 am

  Laba diena,
  Gegužės mėn. skrendu į Alikantę Raynair lėktuvu.Kokio svorio galiu vežtis registruota bagažą ir kiek už jį turėsiu mokėti.

  • Simona Bal 4, 2013 10:24 am

   Laba diena, p. Julija,
   Su Ryanair pigių skrydžių kompanija galite vežtis dviejų tipo registruotus bagažus: iki 15 kg ir iki 20 kg.

 77. rita Kov 30, 2013 4:36 pm

  turim lagamina kurio ismatavimai 46x34x22, tai pagal ryanair ilgio ir aukscio ismatavimai mazesni, o plotis didesnis 2 cm. ar tai reiskia kad mes jo negalim pasiimti i rankini bagaza?

  • Indrė Kov 31, 2013 7:49 pm

   Sveiki,

   Jei Jūsų lagaminas tilps į ryanair rankinio bagažo nišą esančią orouoste – reiškia galite skristi. Bet jei ne (jei lagamino negalėsite paspausti, kad tilptų į 20 cm) – kaip rankinio gabenti negalėsite.

 78. Svetlana Kov 29, 2013 6:55 pm

  Laba diena. Balanzio menesi skrendu Ryanair kompanija liektuvu i Londona.Mano bagazo
  ismerai 59x40x20,o svoris 9.5 kg.Ar reike tokia bagaza registruoti ir moketi?

  • Indrė Kov 31, 2013 7:46 pm

   Laba diena, p. Svetlana

   Ryanair aviakompanijos rankinio bagažo išmatavimai yra 55cm x 40cm x 20cm. Kadangi juos virsijate – Jums reikės registruoti kaip registruojamą bagažą ir mokėti registruojamo bagažo kainą.

 79. Grazvydas Kov 18, 2013 12:02 pm

  Laba diena Indra. Ne visiskai supratau? As esu Neigalusis vidutinio poreikio lygio, vakar dukra teravosi išskrisdama i Briuseli, gavo atsakyma ; GALYMA rankyme bagaze. Kaip neigaliam zmogui, 73 metu, sergant hipertonine lyga (padidintas kraujospudis) buti 10 dienu be vaistu, yra nejgalaus pazymejimas, . Dar reikia pazymejimo is gydytojo kad butini. Vaistai tabletes. norejau išsamios informacijos nes yra skyrtingos .Ačiu .

 80. eva Kov 16, 2013 9:44 pm

  norejau suzinoti kaip reikia uzsakyti ta didesni rankinio bagazo vieneta jei uzsakymas jau buvo padarytas?

 81. Dovile Kov 15, 2013 11:26 am

  skrendant ryanair, rankiniame bagaze galima veztis kosmetikos priemones?

 82. Žaneta Kov 7, 2013 3:54 pm

  Nuo kada gali naujagimis skristi lėktuvu? skrendame su ryanair.

  • Simona Kov 7, 2013 3:57 pm

   Kūdikiui turi būti ne mažiau 8 dienos. Bet gydytojas turi patvirtinti, kad jis/ji gali vykti lėktuvu.

  • Irena Kov 12, 2013 8:51 pm

   Laba diena,
   balandžio mėn. skrisiu su anūku į Oslą su Ryanair kompanija . Anūkui 3 metukai 10 mėnesių, turiu tėvų leidimą skristi į Norvegiją, patvirtintą notaro, lietuvių kalba ar jį būtina išversti į anglų kalbą, ar jam priklauso nemokamas 10 kg rankinis bagažas?

   • Simona Kov 13, 2013 9:38 am

    Laba diena, p. Irena,
    Leidimo nereikia verstis į anglų kalbą. Jeigu bilietas pirktas jau kaip vaikui, tai jam priklauso 10 kg rankinis bagažas.

 83. Birutė Kov 6, 2013 2:29 pm

  2013-03-09 skrendu į Londoną su Ryanair avialinijomis , tačiau neįsigijau registruotam bagažui bilieto. Ar galima įsigyti dabar, tai yra likus keletui dienų iki skrydžio?

  • Simona Kov 6, 2013 2:40 pm

   Laba diena, p. Birute,
   Bagažą dar galite užsisakyti. Parašykite mums arba skambinkite tel nr. 860026766 ir padėsime Jums užsisakyti bagažą.

   • Vita Bal 24, 2013 9:09 am

    sveiki,skrendu is Maroko ,ar galima i rankini isideti kemarikos suvenyra ,maza kaljana,ir medine dezute ?aplamai ar galima i lektuvo salona pasiimt nedideliu stikliniu gaminiu ? Aciu

    • Simona Bal 24, 2013 10:01 am

     Sveiki,
     Galite vežtis visus daiktus, tik gerai supakuokite, kad nesudužtų. Viskas turi tilpti į rankinį bagažą.

     • Jurate Bal 27, 2013 10:54 am

      Laba diena, mano kuprines matmenys 45x31x20 , aukstis neatitinka wizzair aukscio t.y. 42. ar man reiks uz si bagaza moketi?

     • Indrė Bal 29, 2013 8:51 am

      Sveiki,

      Jei bagažas netilps į matuokės nišą – reikės primokėti. Gal bus galimybė kuprinę paspausti, kad neviršytų išmatavimų.

 84. Žaneta Kov 6, 2013 1:53 pm

  Ar gali vežti termometrą rankiniame bagaze?

  • Simona Kov 6, 2013 2:00 pm

   Rankiniame bagaže galite vežti tik elektroninį termometrą, originalioje pakuotėje. Gyvsidabrio termometro gabenimas yra uždraustas.

 85. janina Kov 6, 2013 1:52 am

  kaip papildomai uzsisakyti registruota bagaza skrendant su wizzair,jei bilietas jau uzsakytas.

  • Simona Kov 6, 2013 9:58 am

   Laba diena, p. Janina,
   Bagažą dar galite užsisakyti. Parašykite mums arba skambinkite tel nr. 860026766 ir padėsime Jums užsisakyti papildomą bagažą.

 86. Birute Kov 4, 2013 7:35 pm

  labas vakaras, norejau suzinoti Wizzair registruojamo bagazo kaina i viena ir i abi puses (svoris 32kg, ar neklystu?). Bilietus zadu pirkti internetu. Vilnius-Luton -Vilnius skrydzio kryptis. Dekoju.

  • Simona Kov 5, 2013 9:15 am

   Laba diena, p. Birute,
   Parašykite mums planuojamas skrydžio datas ir tiksliai atsakysime į Jūsų klausimą.

   • Zaneta Rgs 16, 2013 9:45 am

    Sveiki,noriu Jusu paklausti,kaip isigyti bileta keliaujant su gyvunu is Norvegijos i Ryga? Suniukas su visais dokumentais,sveria 2kg,ar reikalinga veterinaro apziura iki skrydzio?Kelione planuojam Spalio menesi su airboltic avialinijom.Aciu

    • Indrė Rgs 17, 2013 10:17 am

     Gyvūnai privalo turėti mikroschemą, kurioje yra užfiksuota visa būtina informacija apie gyvūną. Būtinas augintinio pasas, kurį reikės parodyti oro uoste dirbantiems pareigūnams. Gyvūnai privalo būti paskiepyti nuo pasiutligės ir kitų virusių ligų. Kai kurie skiepai privalo būti sušvirkšti gyvūnui ne paskutinę akimirką. Nuveskite augintinį pas veterinarą likus bent mėnesiui iki numatytos kelionės datos. Smulkesnę informaciją jums suteiks veterinarijos klinikos. Kai kurios šalys be įprastinių skiepų reikalauja, kad įgaliotas veterinaras gyvūno pase pasirašytų likus 24 valandoms iki numatyto skrydžio (pvz.: Švedija, Norvegija, Airija), kitos reikalauja, kad gyvūno įvežimas būtų iš anksto suderintas su atitinkamomis valstybės institucijomis (pvz.: Airija rekomenduoja tuo pasirūpinti prieš 1 – 1,5 mėnesio iki kelionės datos).

  • Aukse Kov 15, 2013 7:18 pm

   Sveiki. Noriu patikslinti kiek kg galiu nestis i lektuva rankiniame bagaze su Wizzair kompanija? Aciu

 87. Alfredas Kov 3, 2013 10:42 pm

  Sveiki.Noriu paklausti
  1.Skrendant su Wizz air kiek skyscių galiu dėtis ir kokiose talpose registruotame bagaže?(degtinė vaistai ,brendis)
  2. Kokia vaistų vežimo registruotame bagaže tvarka(smecta,raniberl,nošpa,ketanovas,vitaminai,skysta geležis)?
  3.Ar būtina registruota bagaža pažymeti savo inicialais kaip ,kad rašoma Wizz air puslapyje?
  Dėkoju už atsakymus,jūs labai išsamiai atsakote,esu jums dėkingas uz tai.

  • Simona Kov 4, 2013 12:34 pm

   Laba diena, p. Alfredai,
   1. Į registruotą bagažą nėra ribojamas skysčių kiekis (t.y. kvepalai, kremas ir kt.) Vežant alkoholinius gėrimus, reikėtų pasidomėti koks jų kiekis yra leidžiamas įvežti į šalį.
   2. Galite vežtis visus vaistus registruotame bagaže, tik jei kažkurie iš minėtų yra receptiniai, reikėtų turėti receptą. Vaistai turėtų būti originaliose pakuotėse.
   3. Nėra būtina žymėti bagažą savo inicialais. Tai yra yra rekomenduotina, kad būtų lengviau rasti savo bagažą tarp kitų.

   • Kristina Kov 26, 2013 1:57 pm

    Sveiki,
    10 dienu skrendame atostogauti, imame tik rankini bagaza, 10kg, norejau paklausti del higienos kosmetikos priemoniu, galima veztis iki 1 litro, po 100ml buteliukus, o tarkime plauku putos buna 200ml, ar galiu jas veztis, juk ju neisipurksiu i maza indeli? Ar jas butina taip pat deti i specialu maiseli?

    • Indrė Kov 27, 2013 8:58 am

     Laba diena,

     Rankiniame bagaže galite gabenti kosmetines priemones. Skystas kosmetines priemones sudekite į atskirą plastikinį 1 l maišelį. Plaukų putų flakonėlio 200 ml vežtis negalėsite . Metalinės ar aštriu galu dildės rankiniame bagaže gabenti negalėsi. Tačiau dabar yra visokiausių dildžių nagams, kurios nepažeis rankinio bagažo reikalavimų 🙂
     Skysčiais rankiniame bagaže laikomi:
     • vanduo ir kiti gėrimai, sriubos bei sirupai;
     • kremai, losjonai ir aliejai;
     • hermetiškų indų turinys, skutimosi putos, kitos putos ir dezodorantai;
     • kvepalai;
     • pastos, dantų pasta;
     • purškiamieji skysčiai;
     • skystųjų ir kietųjų medžiagų mišiniai;
     • geliai, plaukų ir dušo geliai;
     • blakstienų tušas.

  • Indrius Sau 5, 2014 10:38 pm

   Sveiki vasara planuoji pirkti bilietus seimai taciau domina mane informacija apie neigaliuosius asmenys. Koki reikia pirkti bilieta senyvam zmogui kuris turi dideli antsvori ir iprasta sedejimo vieta jam per siaura. Ar invalidams skirtas punktas yra tinkamas siam zmogui?

   • Simona Sau 6, 2014 2:18 pm

    Sveiki,
    Punkto „Neįgalusis“ pasirinkimas šiame atvejyje nėra tinkamas.
    Pirkdami Jūs turite įsigyti arba „Extra seet“, tai reiškia, kad įsigysite tuščia kėde šalia. Arba įsigyti vietą, kuri yra pritaikyta aukštiems asmenims ir yra sudarytos sąlygos turėti skrydyje daugiau vietos.

 88. Edita Kov 1, 2013 2:13 pm

  Ka daryt jei vaikai labai neramus,nenusedintys vietoj. Paleist lakstyt po lektuva nelabai noreciau kaip kad buvo rasyta. Ka galeciau jiems paimt kad jie issedetu tas 3su puse valandos per skridi?

  • Vytas Rgs 19, 2013 11:06 am

   Ar galima rankiniame bagaže vežti tuščią metalinį 1,5 l talpos maisto termosą?

  • Karolina Sau 26, 2014 11:26 am

   Sveiki. Ar dabar rankinio bagazo RYANAIR ir WIZZAIR ismatavimai tokie patys? 55x40x20cm ?
   nes visur kur patikrinu skirtingai,pvz Wizzair rodo 42x32x25cm o Ryanair 55x40x20cm
   ir dar, Ryanair skaiciau kad galima veztis su savimi dar rankine kurios didziausi matmenys butu 35x20x20cm o Wizzair negalima?

   • Simona Sau 27, 2014 11:02 am

    Sveiki,
    Tiksli informacija yra tokia:
    Ryanair rankinis nemokamas bagažas: iki 10 kg matmenys 55x40x20 cm plius mažas rankinė 35x20x20 cm – svoris neribojamas;
    Wizzair rankinis nemokamas bagažas: svoris neribojamas 42x32x25 cm. Jeigu norite turėti didelį rankinį orlaivio salono bagažą 56x45x25 cm, reikia mokėti papildomą mokestį.

 89. Edita Vas 28, 2013 11:15 pm

  Sveiki,vykstu su pusantru metu vaiku ir treju metu vaiku I Korka,ka galima bus detis I rankini bagaza? Buteliukas su arbata bus galima? Siaip kokiu uzkandziu vaikams.

  • Indrė Kov 1, 2013 9:41 am

   Laba diena, Edita,

   Buteliuką su arbata galite dėtis, tačiau dėkite atskirai nuo viso rankinio bagažo. Gali būti, kad oro uoste paprašys paragauti paruoštą arbatą vaikui. Maisto produktus rankiniame bagaže galite vežtis.

 90. Žydrūnė Vas 26, 2013 11:21 am

  Laba diena,
  Skrendu į Angliją, tik su rankiniu bagažų, norėjau paklausti kiek blokų cigarečių galių turėti ir dar noriu nusiskraidinti 9 vnt. moteriškų sagių, jų užsegimas žiogelis. Ar neturėsiu problemų?
  Ačiū už atsakymą

  • Indrė Vas 26, 2013 11:24 am

   Sveiki, į Angliją galite gabenti 4 blokus cigarečių. Sages galite gabenti rankiniame bagaže, jei jų užsegimas (žiogelio adatėlė) ne ilgesnis nei 6 cm.

   • Simona Bal 3, 2013 12:28 pm

    Sveiki!
    Balandžio 19d. skrendu su Wizzair iki Oslo, bilietus pirkau internetu, bet nepažymėjau kad noriu registruoto bagažo. Ar galiu už jį mokėti oro uoste, prieš skrydį?

 91. Dainius Vas 23, 2013 7:45 pm

  Kiek kainuoja sportinio inventoriaus gabenimas su ryanair?

  • adminas Vas 23, 2013 7:47 pm

   Priklauso nuo kompanijos ir krypties. Gal galėtumėte tiksliau nurodyti skrydžio detales?

 92. jurate Vas 19, 2013 8:11 pm

  skrendant ryanair linijomis,norint registruoti papildoma bagaza.Kiek kainuoja ir kiek kilogramu galima vesti?

  • Indrė Vas 20, 2013 9:37 am

   Sveiki, registruojamas bagažas gali būti iki 15 kg. arba iki 20 kg. Bagažo kaina nuo 75 Lt iki 120 Lt skrydžiui į vieną pusę.

  • 13 Rgs 23, 2013 9:38 pm

   ar galima veztis manikiurines zirklutes ir nagu dilde? kuriam bagaze? ir ar reikia visus akiu tusus atskirai pakuoti i maiseli, jei jie guli kosmetineje?

 93. Sima Vas 12, 2013 10:14 am

  Labas,kiek su Wizzair i Osla galima cigareciu veztis?

 94. Simona Vas 11, 2013 10:40 pm

  Sveiki ,esu uzsisakiusi bilieta su WIZZAIR avia kompanija is Rygos i Osla ir noreciau papildomai uzsisakyti bagaza,ar galima tai padaryti po bilieto uzsakymo,Jei taip kaip tai padaryti,jusu psl.informacijos neradau.

 95. Alfredas Vas 9, 2013 6:23 pm

  Dar labai svarbus klausimas:
  Kaip man nusiskraidinti i Uk skrendant su Wizz air dideli sketi kurio ilgis 98cm.???Ar man ji tiesiog neštis su savimi,ar nebus papildomų mokesciu,ar man jo neatims ar nelieps palikti?Atsakykite prašau i ši klausimą,nes skečio ten reikia,o i taše nei viena jis netelpa.

  • Indrė Vas 11, 2013 9:54 am

   Skėčio neštis į lėktuvo saloną Jums neleis. Skėtį reikia dėti į registruojamą bagažą, tačiau jis turi tilpti į Jūsų registruojamo bagažo lagaminą, jei skėtis netilps – turėsite registruoti kaip antrą lagaminą ir mokėti papildomą mokestį.

 96. Alfredas Vas 9, 2013 6:19 pm

  Sveiki labai įdomu sužinoti jei skrendu su Wizz tai
  1. Turiu užsisakęs dideli orlaivio salono bagažą-kokio svorio jis gali būti,kuri nešiuosi i lėktuvą?
  2.Turiu užsisakęs registruota bagažą 1 vienetą-kokie išmatavimai ir kiek ten kilogramų gali būti pridėta?
  3.jei su savimi i orlaivi isinešiu 4 blokus cigarečių,tai registruotame gal irgi galiu ideti bent 3?
  DĖKOJU UŽ ATSAKYMUS.

  • Indrė Vas 11, 2013 9:51 am

   Sveiki, p. Alfredai,
   Wizzair rankinis bagažas nesveriamas ir svorio apribojimų nėra. Registruojamo bagažo svoris negali viršyti 32 kg., lagaminui dydžio apribojimų nėra.

  • Indrė Vas 11, 2013 9:57 am

   3.jei su savimi i orlaivi isinešiu 4 blokus cigarečių,tai registruotame gal irgi galiu ideti bent 3?

   Jūsų gabenamas kiekis – ne daugiau kaip 800 vnt cigarečių ir nėra skirtumo kur jį sudėsite. Jei dėsite į rankinį 4 o į registruojamą 3 – tai bendras kiekis bus ne 4 blokai o 7. Taigi – negalima 🙂

   • Ruta Bal 9, 2013 10:56 pm

    Sweiki, siu kompaniju lektuvu planuojame skristi i Londona su kudikiu, perskaiteme, kad vezimelis skraidinamas nemokamai, taciau norint sulankstyti musu vezimeli, reikia nuimti sedimaja dali, todel gaunasi du daiktai. Ar del to gali kilti problemu? Gal geriau pasirupinti paprasciau susilankstanciu vezimuku? Aciu uz atsakyma.

 97. kristina Vas 9, 2013 2:43 pm

  sveiki,ar yra nustatyti standartai kokius vaikiskus vezimelius galma skraidinti?ar galma 4menesiu kudikiui skristi?ar jam galma imti atskira rankini bagaza?

  • Indrė Vas 11, 2013 9:46 am

   Kūdikio automobilinei kėdutei ar vežimėliui nustatytu reikalavimų nėra. Rankinis bagažas kūdikui nėra priskiriamas – jam galima gabenti tik paruoštą kūdikio maistą.

   • Gerda Lap 3, 2013 5:47 pm

    Sveiki,
    Norėčiau sužinoti ar galima į rankinį bagažą neštis akių tušą, pudrą(30 ml nepermatomoje tūtelėje), plaukų džiovintuvą. Ir ar kiltų problemų jei šampūnas būtų supiltas į permatomą bet rožinės spalvos indelį?
    Iš anksto dėkoju!

  • Viktorija Rgs 20, 2013 10:21 am

   Sveiki. Noriu paklausti nes istikruju nepamenu
   Vaikui beveik trys metukai ar jis gali tureti koki pat rankini bagaza kaip ir suaugusiojo iki 10kg. Aciu

 98. Diana Sau 26, 2013 9:10 pm

  Sveiki,
  Kiek cigareciu galima veztis i Anglija?

  • Simona Sau 28, 2013 9:24 am

   Laba diena,
   Galima vežtis 800 cigarečių (4 blokus).
   Informaciją apie leistinų vežti gaminių kiekius galite rasti Muitinės departamento interneto puslapyje http://www.cust.lt/ arba sužinoti telefonu (8 ~ 5) 261 3027.

   • jurate Rgs 23, 2013 8:15 pm

    ar galima rankiniame bagaze vezti stiklines lekstes,su ryanair kompanija?

   • Zita Spa 24, 2013 3:03 pm

    SVEIKI NOREJAU PAKLAUSTI AR TIKTU RANKINIO BAGAZO ISMATAVIMAI 50*26*27 SKRENDU IS LIETUVOS I ANGLIJA SU RYANAIR. ACIU.

   • Lina Lap 9, 2013 11:09 pm

    Laba vakara. Skrisiu su wizzair, mano lagamino dydis 54x35x23cm ar man reikes damoketi kaip uz dideli bagaza? skridimo trukme 1val.30min. Ir ar svoris ribojamas? Skyscius galima deti i tokiu matmenu lagamina? aciu

    • Simona Lap 12, 2013 11:53 am

     Sveiki,
     Taip, reikės už jį mokėti, nes jis atitinka didelio orlaivio salono bagažo išmatavimus.
     Svoris nėra ribojamas. Galite dėti skysčius, bet rankiniame bagaže galite turėti iki 10 vnt. buteliukų skysčių iki 100 ml.

   • Kristina Lap 25, 2013 5:57 pm

    Sveiki, skrendu į Londoną už kelių dienų, ar galiu rankiniame bagaže turėti parfumerine kurioje bus skutimosi peiliukai? Kaip ašmenys turi būti apsaugoti, kad nekiltu jokių problemų?

  • Jowita Rgp 11, 2013 4:29 pm

   sveiki, kiek cigarečių galima gabenti vykstant su ryanair?
   Keliauju nuo Lietuvos į Skavską ir iš jos į Stansted.

   • Indrė Rgp 12, 2013 2:53 pm

    4 blokai asmeniui

   • Aton Rgs 30, 2013 11:45 am

    Laba diena .Skrendu su Ryanair Vilnius-Dublinas .
    Tabaka ir alkoholi tik duty free galima pirkti ar ir seip praleis per patikrinima su jais ?
    Kiek galima skraidinti kokie apribojimai?

    • Simona Spa 2, 2013 9:10 am

     Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui. Visų šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

     800 cigarečių;
     400 cigarilių;
     200 cigarų;
     1 kg tabako;
     10 litrų stipriųjų gėrimų;
     20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
     90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
     110 litrų alaus.

  • gabija Gru 3, 2013 5:14 pm

   Sveiki,

   gruodi skrendu su raynair, turesiu dag visokiausiu zaisliuku vaikam, jie nesvers 10 kg, todel noresiu paimti kaip rankini bagaza. Ar galima zaislus vaikas imti I rankini bagaza?

  • Marija CH Sau 9, 2014 8:44 am

   Sveiki, norėjau paklausti, jeigu skrendant su wizzair aš į rankinį bagažą pasiimčiau egipto žemę, skystį akių kontaktiniams lešiams 50ml, kvepalus iki 50ml, veido krema apie 50ml, ir galbūt kūno kremą apie 50ml tai nebūtų per daug talpos? ar galėčiau visus šiuos daiktus gabenti su savimi?

   • Simona Sau 9, 2014 9:39 am

    Sveiki,
    Visus daiktus galite vežtis. Jie turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį.

    • Marija CH Sau 9, 2014 10:18 pm

     dar norėjau paklausti jeigu vežiesi 100ml talpos buteliuke pvz kontaktinių lešių skystį, bet jame nebera jau 100ml o jame yra like tarkim tik 50ml nes pusė išnaudota, tai skaičiuojama bus kaip 50ml ar kaip 100ml(tas kas parasyta ant pakuotes)?

  • Raimondas Sau 14, 2014 9:11 am

   laba diena ,kaip reikia žinoti ,skrendant į Singapūra kokie lėktuvai skraidina ir per kurias šalis.

  • Elena Sau 22, 2014 6:12 pm

   Laba diena.
   Norejau pasiteirauti, as skrendu su wizzair is Anglijos, noreciau isideti vaiko pieno milteliu i maiseli, ar tai yra galima, jai galima, tai gal koks specialus maiselis turi buti, ar uztenka paprasto ir gal numatytas kiekis yra kiek jo galima isideti (cia butu rankinis bagazas)? Ir dar zinau, kad ant vaiko vezimuko dedasi lipdukas, ar kazkas panasaus, kur reikia kreiptis, kad ji uzdetu?
   Aciu uz atsakymus.

 99. Renata Sau 19, 2013 3:11 pm

  Laba diena, skrendam į Vokietiją,neužsisakėme bagažo,kiek papildomai užsisakius kainuotų bagažas?

  • Indrė Sau 21, 2013 9:21 am

   Laba diena, priklausomai nuo aviakompanijos papildomas registruojamas bagažas Jums kainuos nuo 64 Lt iki 120 Lt. Dėl tikslios bagažo kainos susisiekite su konsultantais.

  • Grazvydas Kov 16, 2013 1:11 pm

   Laba diena. Balanzio menesi skrendu Ryanair kompanija liektuvu i Briusseli 10 dienu tik su rankiniu bagazu esu pensininkas. Noriu suzinoti ar galyma vezti vaistus po 10 tableciu ( betazolok, Presteram, Physiotens, Nalpaza, Telmisasartanas ir Clonazepamas kuris skirimas prie narkotiniu, israsomas pagal recepta ir perkant lieka vaistineje. Ar galyma vezti rankineme bagaze ir kaip turi buri supakuotas.?
   Is ansto busiu dekingas.

   • Indrė Kov 18, 2013 9:12 am

    Laba diena, p. Gražvydai,

    vaistus galite gabenti rankiniame bagaže, tačiau Jūs turite turėti pažymą iš gydytojo, jog šie vaistai Jums yra būtini.

  • Laura Lie 14, 2013 9:57 pm

   Sveiki, skrendu su Ryanair is Londono Gatwick oro uosto i Kauna ir nupirkau lauktuviu kavos, bei tepamo riesutinio sviesto. Ar yra draudimas ir siem produktam ir ju pakuotes turiam? Aciu 🙂

  • Robert Spa 20, 2013 8:17 pm

   Laba diena,
   Galima gabenti skysčius iki 100 ml STIKLINĖJE talpoje? Pvz. kvepalai, skysta pudra… Nieko tokio? Ar tai turėtų būti plastikiniai buteliukai?

1 2 3 6

Komentuoti nebegalima.

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!