Bagažas 1 528

RYANAIR

ryanair_bagazo_reikalavimai

Ryanair skatina keleivius susimokėti už bagažą iš anksto, o ne atvykus į oro uostą, nes oro uoste kaina žymiai šokteli. Vienas asmuo gali gabenti iki 3 vnt. registruoto bagažo. Nepamirškite užsiregistruoti į skrydį, atsispausdinti įlaipinimo kortelę ir laiku atvykti į oro uostą. Būkite atidūs!

Ryanair rankinis bagažas

Nemokamo Ryanair rankinio bagažo išmatavimai: 55 x 40 x 20 cm.  Svoris negali viršyti 10 kg.

Papildomai ir nemokamai aviakompanija į lėktuvo saloną leidžia įsinešti ir antrą krepšį – mažą moterišką rankinę, krepšį, kuris neturėtų viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Oro uoste įsigytas prekes galima neštis atskirai.

Įlaipinimo pirmenybę (įskaitant „Flexi“, „Flexi Plus“ ar „Family Plus“ bilietą) turintys keleiviai gali pasiimti mažą ir didelį salono krepšį, nebent dėl darbinių priežasčių didįjį salono krepšį reikėtų atiduoti vežti bagažo skyriuje.

Jeigu jūsų rankinis bagažas yra didesnis negu nurodyti išmatavimai ir netelpa į oro uostuose esančias bagažo patikros dėžes, Ryanair atstovai paprašys bagažą užregistruoti. Tai jums kainuos papildomai.

Kūdikiams (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuriuos ant kelių laikys suaugęs asmuo, salono krepšio turėti negalima, tačiau kūdikį lydinčiam asmeniui leidžiama papildomai prie salono krepšio pasiimti iki 5 kg sveriantį kūdikio reikmenims skirtą krepšį, taip pat galima vežtis 2 vaiko įrangos vienetus: sulankstomą vežimėlį, automobilinę kėdutę arba kelioninę lovelę

Vaiko įranga turi būti registruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų įranga registruojama su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama taip pat kaip jūsų registruotas bagažas. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą.

Ryanair registruotas bagažas

Registruoto bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 81 x 119 x 119 cm.

Registruotas bagažas gali būti iki 20 kg. Už kiekvieną papildomą kilogramą, jeigu bagažas svers daugiau negu leistina norma, teks susimokėti po 10 eurų. Bet koks registruotas bagažas NEGALI viršyti 32 kg.

Po užsiregistravimo į skrydį vis dar galite internetu nusipirkti: registruotą bagažą, pirmenybinį įlaipinimą, kūdikių ir sporto įrangą, muzikos instrumentus. Šias paslaugas galite pirkti iki skrydžio likus ne mažiau kaip 2 valandoms.

Intensyvaus keliavimo laikotarpiu, pvz., per Kalėdas, Velykas, vasarą, ir tam tikrais maršrutais registruotojo bagažo mokestis vienam asmeniui gali keistis.

WIZZAIR

wizz_luggage

Wizzair rankinis bagažas

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 55 x 40 x 23 cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis turi tilpti po keleivio sėdyne priešais jus arba, jei yra vietos, viršutinėje bagažo lentynoje.

Daugiau nei vieną orlaivio salono bagažo vienetą gabenantiems keleiviams bus neleidžiama eiti pro saugos vartus ir jų bus paprašyta grįžti į registracijos punktą, kitaip supakuoti arba išmesti papildomus rankinio bagažo vienetus

Keleiviams, įsigijusiems pirmenybinio įlaipinimo paslaugą „WIZZ Priority“, leidžiama gabenti 1 papildomai rankinę, nešiojamojo kompiuterio krepšį arba fotoaparato krepšį, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 18 cm.

Papildomai galite gabenti: paltą arba apklotą, mobilųjį telefoną, skaitinį, jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, automobilinę kėdutę arba sulankstomą vežimėlį, ramentų porą neįgaliesiems.

Taip pat, su savimi salone galite turėti įsigytas prekes perėjus oro uosto saugumo patikros procedūras.

Dėmesio!!! Keliaujant su bet kokia aviakompanija rankiniame bagaže negali būti skysčių, kurių indelių talpa didesnė nei 100 ml, o bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 litro. Skysčiai, neviršijantys nustatytų normų, turi būti sudėti į 1 litro plastikinius, permatomus, užsegamus maišelius. Kai kuriuose oro uostuose šie maišeliai yra nemokami. Praėjus saugumo patikros punktą, „Duty Free“ parduotuvėse galėsite pirkti gėrimus ir kitus skysčius bet kokioje talpoje.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

Wizzair registruotas bagažas

Registruoto Wizzair bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 149 x 119 x 171 cm.

Vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 20 arba 32 kilogramų. Su Wizzair kompanija galite gabenti iki 6 vienetų registruoto bagažo.

Wizzair nemokamai leidžia pasiimti 1 daiktą, skirtą vaikui – sulankstomą vežimėlį arba kūdikiui skirtą mašininę kėdutę. Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai (nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus).

Keleivis turi galimybę įsigijęs 20 kg registruoto bagažo vienetą, iki skrydžio likus ne mažiau nei 3 val. pasikeisti jį į 32 kg bagažą. Iš 32 kg į 20 kg bagažą pasikeisti nėra galimybės.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

DAIKTAI, KURIOS GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA SKRAIDINTI RYANAIR IR WIZZAIR SKRYDŽIUOSE

Kai kurie daiktai neskraidinami, jei:

 • yra didelė tikimybė, kad jie gali sukelti pavojų lėktuvui, asmenims ar nuosavybei;
 • yra didelė tikimybė, kad jie gali būti sugadinti skraidinant;
 • jie netinkamai supakuoti;
 • jie yra uždrausti pagal įstatymus, reglamentus arba įsakus, galiojančius šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią skrendama;
 •  jų negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • jie gali sukelti nepatogumų arba pasibjaurėjimą lėktuve esantiems asmenims.

Toliau nurodytus daiktus griežtai draudžiama skraidinti:

 • šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
 • bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
 • degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
 • radioaktyviąsias medžiagas;
 • suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
 • nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
 • ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
 • lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
 • daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
 • medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
 • daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
 • žmogaus palaikus;
 • daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose;
GYVŪNAI

Ryanair ir Wizzair aviakompanijos gyvūnų neskraidina.

MAISTO PRODUKTŲ GABENIMAS

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui. Visų šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių;
 • 400 cigarilių;
 • 200 cigarų;
 • 1 kg tabako;
 • 10 litrų stipriųjų gėrimų;
 • 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
 • 110 litrų alaus.

Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

Tabako gabenimas į Airiją

Į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

 • 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3 l  alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
 • 2 l alaus (2.5 %)  ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
 • 18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Maisto gabenimas  į Norvegiją

Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno) vienam asmeniui (asmuo vyresnis nei 10 m. amžiaus). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus t.p. galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

Maistas rankiniame bagaže

Visi birūs produktai – užpilamos košės, sriubos – puikus sprendimas. Beje, dėl visa ko, geriau išmesti aliejų, esantį greitai paruošiamų makaronų pakuotėse ar sriubose, nes gali tekti dėl skysčio išmesti visus makaronus.

Su savimi galite pasiimti tikrų makaronų, sūrio, dešros, rūkytos mėsos, duonos, košę. Tik atkreipkite dėmesį, kad sūris negali būti mocarela supakuota vandenyje, o šlapią dešrą (kai pakuotėje yra skysčio) verčiau sudėkite iškart į sumuštinius ar išpakuokite.

Prie negendančių produktų priskiriamus konservus teks palikti namie, nes skystis esantis konservo viduje paprastai būna priežastimi išmesti šį maisto produktą oro uosto patikros punkte.

Nepamirškite įsidėti kavos, arbatų, cukraus, jei reikia druskos, pipirų. Galima vežtis tiek visą pakį, tiek išbertą į popierinį ar plastikinį maišelį, kad turinys nepasklistų po visą bagažą, verčiau sudėkite birų turtą į kelis maišelius. Vietoje cukraus galite įsimesti saldiklių, o kava gali būti supakuota į maišiukus.

Jei sugalvosite pasiimti į mažus maišiukus supakuoto medaus ar kečupo, majonezo, garstyčių ir pan. juos teks „deklaruoti“ kaip skystį ir jis užims vietą būtent tame maišelyje, kur yra visi jūsų 10 buteliukų 100 mililitrų.

Beje, venkite birius produktus vežtis didelės taros (litro ir pan.) buteliuose, nes gali tekti aiškintis, kam jis jums toks didelis.

000-104  ,
1V0-601  ,
1Z0-060
2V0-621  ,
200-125  ,
100-105  ,
200-310
350-018  ,
70-412
70-534
700-501  ,
70-461  ,
1Z0-051  ,
70-533
70-487
MB6-703
000-017
70-487
70-270  ,
200-125  ,
642-732
2V0-621
N10-006
220-902
220-802  ,
VCP550
MB5-705
70-411
JN0-102
400-101
70-243
9L0-066
000-080
70-347
070-461
70-347
1Y0-201
C_TFIN52_66
2V0-621
9L0-066
70-533
c2010-652
200-125  ,
700-501
NSE4
000-017
LX0-104
70-462
70-462
350-001
VCP550
70-461

1 528 thoughts on “Bagažas

 1. Viktorija Rgp 13, 2013 12:15 pm

  Laba diena sakykit jeigu as skrysiu is Kauno i Alicante su ryanair,su rankiniu bagazu kiek as galiu pasiimti cigareciu?

  • Indrė Rgp 13, 2013 5:18 pm

   600 vnt. cigarečių, 250 g tabako, 100 vnt. cigarilių

   Daugiau – Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių ← Zigzag.lt kelionių blogas

 2. Pavlina Rgp 13, 2013 11:56 am

  Sveiki! Esu įsigijusi Ryanair aviakompanijos bilietą skrydžiui iš Kauno į Edinburgą. Susimokėjau už 20 kg registruotą bagažą, o į saloną norėčiau vietoj rankinio bagažo neštis smuiką. Ar tai įmanoma be papildomo mokesčio?
  Beje, radau informaciją, jog galima turėti du registruoto bagažo vienetus, tačiau antrojo svoris neturi viršyti 15 kg. Ar už antrąjį vienetą nebereikia papildomai mokėti, t. y. ar mokestis už jį jau įeina į sumą, kurią sumokėjau už 20 kg? Ačiū!

  • Indrė Rgp 13, 2013 5:19 pm

   Sveiki,

   Smuiką galite imti tik tuo atveju, jei jis telpa į nurodytus išmatavimus. Už papildomą bagažą Jums reikia mokėti

  • Darius Rgp 19, 2013 9:34 pm

   Sveiki, norėjau pasiteirauti ar galima skrendant su Wizzair kompanija vežtis du salono krepšius?: 1- mažas, kiek žinau nemokamas ir 2 – didelis, kaip suprantu mokamas.

 3. Erika Rgp 13, 2013 11:15 am

  Skrisim i Londono Luton su Ryanair, ar skraidinantis receptinius vaistus, kuriuos reikia nauditi kiekviena diena, butinai reikia tureti recepta ar pazyma is gydytojo? ir ar ji turi buti isversta angliskai? ar vaistai turi buti spec. plastikiniuose maiseliuose?

 4. julija Rgp 13, 2013 7:22 am

  labas rytas. noriu skrist su kudikiu ir pasimt vezima nesvarbu kokio dydzio vezimas?

 5. Inga Rgp 12, 2013 8:59 pm

  Sveiki. Noriu paklausti ar galima su Wizz air vežtis ilgus, nesulankstomus skėčius. Turim registruotą didelį bagažą, bet į jį netelpa. Galiu neštis į saloną? kaip jį parsigabenti?( Skrydis iš Norvegijos)

 6. roberta Rgp 12, 2013 5:35 pm

  Sveiki, ar galiu skraidintis is norvegijos 4 sokoladus i lietuva? rankiniam bagae ir arbatos birios pakeli?

 7. roberta Rgp 12, 2013 5:34 pm

  Sveiki, ar galiu skraidintis is norvegijos 4 sokoladus i lietuva?

 8. Ilija Rgp 12, 2013 5:27 pm

  Ar galyma su Wizzair skristant i Kieva vežti dešra, maisto produktas?

  • Indrė Rgp 13, 2013 5:23 pm

   Į Ukrainą galima vežtis iki 2 kg produktų, kurių bendra vertė neturėtų viršyti 50 EUR. Tos pačios rūšies produktų gali būti tik 1 vnt.

   Daugiau – Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių ← Zigzag.lt kelionių blogas

   • Viktorija Rgp 14, 2013 6:15 pm

    Sveiki,
    sakykite ar galima rankiniame bagaže vežtis tokią kosmetiką kaip kvepalai, tušas ir t.t. ar reikia juos sudėti į specialius maišelius ? ar gal geriau dėti į registruotą bagažą? Ačiū.

    • Indrė Rgp 20, 2013 9:37 am

     Jei turite registruotą bagažą – geriau dėkite į jį. Tušas, krempudra, kvepalai – priskiriami skysčiams ir jiems taikomas taros apribojimas.

  • Antanas Spa 2, 2013 5:59 pm

   Ar galima veztis 4blokus cigareciu pirktus ne is „DUTYFREE“ parduotuves.
   Tarkim „maxima, IKI, Prisma, Rimi ir t.t.
   Ryanair skrydis i Leedsa- Anglija.

 9. pliks Rgp 12, 2013 12:00 am

  labas,
  kiek cigareciu galima tureti rankiniame bagaze skrendant i norvegija?

  • Indrė Rgp 12, 2013 2:52 pm

   18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

 10. Jurate Rgp 11, 2013 5:06 pm

  laba diena,

  skrendant su Wizr air i Norvegija kiek supratome 2 metu vaikui rankinis bagazas jau priklauso, o ar priklauso vezimelis ar jau nebe? Aciu :0

 11. Zydrunas Rgp 11, 2013 1:21 pm

  Laba diena ,
  Situacija: Pasas galioja iki Lapkricio… bet as ji keiciu Rugseji … esme tame kad check online jau padariau.. kaip su mano gristamuoju bilietu ?? ar mane praleis su nauju pasu ar kils kazkokiu tai problemu ? Nes paso numeris tai bus kitas.
  Aciu.

  • Indrė Rgp 12, 2013 2:54 pm

   priklausomai nuo šalies į kurią skrendate, jei tai Europos sąjungos valstybė – problemų neturėtų būti

 12. Ilija Rgp 10, 2013 12:09 pm

  Labas Indrė. Skridis su Wizzair iš Vilniu i Kieva-ar galima pasiimti su savim bankuchina? Ačiu.

 13. Tomas Rgp 9, 2013 1:07 pm

  Sveiki, ar galima į Wizzair registruotą bagažą įsimest keletą alaus butelių, ar nereikės mokėti jokių muitų ir pan. skrendant į Olandiją?

 14. violeta Rgp 7, 2013 8:55 pm

  Ar galima rankiniame bagaze tureti darzoviu (pomidoru, agurku) skrendant i Londona

 15. Sandra Rgp 7, 2013 9:42 am

  laba dieno. norejau paklausti. turiu 3 men. dukryte ir skrisime mes su Ryanair liektuvu. Ar reikia vaikui tureteti kiedute ar duos lektuve?

 16. Viktorija Rgp 6, 2013 7:42 pm

  Sveiki,norejau paklausti ar skrendant su Ryanair rankiniame bagaze galima tureti aukstakulnius? 🙂 man pazystama pasakojo,kad jai neleido ju prasivezti,nes gali sukelti pavoju-AUKSTAKULNIA ar tai tiesa?

 17. Ineta Rgp 6, 2013 6:44 pm

  Labas vakaras, noriu paklausti ar skrendant su wizzair aviakompanija registruoto bagažo tikrai tokie išmatavimai 149x119x171 cm? Nerealūs skaičiai, tai čia gaunasi, kad imk kokio nori dydžio registruotą bagažą, svarbu, kad neviršytų 32 kg. Paaiškinkit, ačiū

  • Indrė Rgp 12, 2013 3:10 pm

   Registruoto bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 149x119x171 cm. ir negali viršyti 32 kg svorio.

   • Irma Sau 27, 2014 8:34 pm

    Sveiki,
    Skrisiu į Norvegiją su registruotu bagažu. Žinau, jog skrendant į Norvegiją yra taikomi alkoholinių gėrimų apribojimai, norėjau paklausti, jei įsidėsiu alkoholio į registruotą bagažą ar vis dar galėsiu jo nusipirkti praėjusi patikras Duty Free? Ar alkoholis pirktas Duty Free yra priskaičiuojamas prie leistino į Norvegiją įsivežti alkoholio kiekio?
    Ačiū

 18. Kristina Rgp 6, 2013 6:41 pm

  Sveiki, noreciau pasiteirauti ar skrendant su Ryanair galima tureti nedidele tasyte per peti prie saves piniginei bei dokumentams? Ar ji bus priskaiciuota kaip papildomas svoris?

  • Indrė Rgp 12, 2013 3:13 pm

   Su savimi galite turėti tik vieną rankinį bagažą. Jei tašytė vienintelis Jūsų rankinis bagažas – galite turėtu su savimi, jei turite ir rankinį bagažą – tašytę turite dėti į jį

 19. monika Rgp 6, 2013 6:35 pm

  sveiki skrisiu lektuvu is lutono i vilniu, ar galiu vestis kosmetikos skystos? pvz pudra skysta, kremas, tusas ir lupu blizgis ir kvepalai????

 20. Olga Rgp 6, 2013 11:58 am

  Laba diena norejau paklausti del vaistu skraidinimo tvarkos, norint skraidinti vaistus kuriuos asmuo privalo naudoti kiekviena diena, ar reikia kazkokio israso is daktaro, kad galima butu pervezti juos?

 21. Kristina Rgp 5, 2013 7:57 pm

  Laba, skrisiu Raynier su rankiniu bagazu ar galiu paimti vaikui krema nuo saules kuris yra 150ml. aerozoliniam flakone, bet jo turis jau perpus yra isnaudotas? Aciu

 22. julija Rgp 3, 2013 9:01 pm

  labas vakaras , noriu skrist is kauno i londona keliausu su mazu kudikeliu ar rankinem galiu tureti vaikui misinuko su virintu vandeniu , ir savo kosmetine su ivairiais dazais ?

 23. Gabrielė Rgp 3, 2013 10:28 am

  Sveiki ar nesudarys problemų jeigu ant bilieto yra ne „Mrs“ o „Mr“ Nes per klaidą taip užsižymėjo o biliete toliau viskas tvarkinga. 🙂

 24. Gyta Rgp 3, 2013 8:44 am

  Laba diena, norejome paklausti, su seima, skrendame: vyras, as ir 5,5 menesiu kudikiu i Lietuva su Rynair tik su rankiniu bagazu, ar kudikio tase priskaitoma kaip prie rankinio bagazo ar ne, nes vezames du rankinius lagaminukus ir tase kudikiui kur sudetas maistelis pampersai, serveteles. jie yra butini kudikiui, ir jeigu pasidarau kudikiui maisteli i buteliukus ar galiu vezti?

  • Indrė Rgp 6, 2013 3:22 pm

   Vaiko daiktai priskiriami prie mamos rankinio bagažo, tačiau papildomai galite turėti nedidelę tašelę vaiko daiktams susidėti

 25. Tomas Rgp 2, 2013 3:43 pm

  Ar galima skraidinti vaistus, kurie yra nereceptiniai Lietuvoje? Pvz. Panadol ir panašūs paprasti vaistai.

 26. modesta Rgp 1, 2013 9:27 pm

  Sveiki, kiek kilogramu gali tilpti tiek i maza tiek i dideli orlaivio bagaza kuri pasiimam kartu i lektuva-skrendant Wizzair. Aciu

 27. Evelina Rgp 1, 2013 1:42 pm

  Sveiki. Ar galime rankiniame bagaže vežtis metalinę arba plastikinę gertuvę 0.7l talpos, jei ji tuščia?

 28. Ingrida Rgp 1, 2013 10:28 am

  Sveiki,skrendame is lietuvos i anglija su wizzair su rankiniu mazuoju bagazu ar galima i ji deti alkoholinius gerimus ar ne?nes mes norime lauktuviu nuvesti viena buteli 0,7l brendzio

 29. Laura Lie 31, 2013 9:29 pm

  Sveiki,

  Ar bus tikrinamas registruoto bagazo ir rankinio bagazo vidus (ivairus ju viduje esantys daiktai) ?

 30. Simona Lie 31, 2013 11:52 am

  Laba diena, norėjau paklausti ar lagaminas, kurio matmenys 46x34x22 cm tinka rankiniam bagažui?

  Ar blakstienų tušas kurio talpa iki 12ml laikomas skysčiu?

 31. Ieva Lie 30, 2013 10:31 pm

  Sveiki, pirmą kartą skrisiu su lėktuvu, ir nežinau, ką tikrinant reikia sudėti į dėžutę?
  Ir ar galiu rankiniame bagaže vežtis pincetą, dildę ir kosmetines žirklutes?

 32. Zydrunas Lie 30, 2013 6:45 pm

  Sveiki norejau paklausti ar galima gabenti lektuvu(rankiniame bagaze) skutimosi peiliukus?

 33. Renata Lie 30, 2013 4:24 pm

  Laba diena, ar galima veztis lyna ir metalini jo itempeja (jis gana didelis) rankiniam bagaze?

  • Indrė Rgp 1, 2013 10:58 am

   Atsiprašome, tačiau nežinome kas tai yra.

   • Elena Rgp 5, 2013 10:50 pm

    Labas vakaras,
    Norėjau paklausti, ar oro uoste nekils problemų, jei į plaukus būsiu įsisegusi metalinių segtukų (prisegamas plaukų sruogas)? Taip pat domina, ar Vilniaus oro uoste už registruotą bagažą galima atsiskaityti kreditine kortele? Ačiū už atsakymą.

  • Tomas Rgp 5, 2013 5:31 pm

   Sveiki, skrendu su wizzair i Norvegija. Skrides esu tik su ryanair, iskilo klausimas ar tas rankinis nemokamas bagazas panasus kaip ir Ryanair ar mazesnis?

 34. Loreta Lie 30, 2013 4:05 pm

  Laba diena, jei jau yra nupirktas ryanair bilietas vilnius -liverpulis ir skrenda 16-mete.
  Bilietas pirktas pries vaikui sukankant 16. Klausimas kyla del dokumentu. Kadangi Anglija kaip supratome nera Sengeno valstybe reikes kitokiu dokumentu ir ji negales skristi? Nes siaip kiek zinome ryanair leidzia skristi vaikams nuo 16 metu savarankiskai i ES salis. Ar uztektu notariskai patvirtinto sutikimo ar reikia kokio kito dokumento?

  • Indrė Lie 31, 2013 12:38 pm

   Vaikai nuo 16 metų Ruanair avia kompanijoje gali keliauti vieni, tačiau keliaujant į Angliją privalo turėti notariškai patvirtinimą tėvų sutikimą

 35. audra Lie 30, 2013 2:57 pm

  sveiki,,,noriu paklausti koks tikslus ir didziauses bagazo ismatavimai gali buti ryanair lektuvo?nes mano rankinio bagazo matmenys yra 50-33-25 ar tilps i ryanair ismatavimo lenta?ir skrendu su 2,5metu vaiku,,,,turim tik rankinius bagazus,ar man priklauso ir ar nekainuos vezimukas vaikui jai vesiuos kartu?aciu

  • Indrė Lie 31, 2013 12:41 pm

   Ryanair rankinio bagažo išmatavimai – 55x40x20. Nemokamai gabenamas vaikiškas vežimėlis ar automobilinė kėdute priklauso tik vaiams iki 2 metų

  • Jurate Rgp 21, 2013 7:09 pm

   Sveiki.Koki bagazo svori gali tureti 3 metu vaikas.Ir ar bus apmokestinta kudikio kedute nors ji uzsideda ant vezimeli(ant sportines dalies),Aciu.

   • Indrė Rgp 22, 2013 1:15 pm

    Jei vaikui pirkote bilietą kaip vaikui nuo 2 iki 14 (16) metų – jam priklauso toks pats rankinis bagažas kaip ir suaugusiam asmeniui. Nemokamai gabenamas vežimėlis Ryanair tik kūdikiams iki 2 metų, Wizzair – vaikams iki 3 metų.

 36. Ligita Lie 29, 2013 11:01 am

  Labadiena,norėčiau sužinoti ar galima vykstant Wizz Air, vežtis savo reikmėm keletą švirkštų ir lašalinių sistemų.Ačiū už atsakymą.

 37. Rasa Lie 28, 2013 10:48 am

  Sveiki. Skrendame su 3.5 metu vaiku is Dublino i Kauna. Ar priklauso vaikui nemokamas vezimelio gabenimas?

 38. Dovile Lie 26, 2013 11:10 am

  sveiki, mes is Londono su ryanair skrendame i Norvegija 4 dienoms su kudikiu bet be registruoto bagazo ar galima rankiniame bagaze veztis ne tik paruosto kudikiui maisto bet ir dezute pieno milteliu nes mums reikia butinai tokios rusies misinuko, bei kokius 4 indelius kosyciu stiklinese bonkutese. Labai aciu

 39. eugenija Lie 25, 2013 10:05 pm

  laba diena skrisiu ryanair liektuvu i liverputi,turiu krema tubelyje 200ml,jis yra su banderole,nebuvo atidarytas,ar galiu ideti i ranlini bagaza?

 40. Liucija Lie 25, 2013 6:38 pm

  Sveiki, norejau paklausti kiek galima i ispanija Raynair lektuvu rankiniame bagaže vežti cigarečių blokų? vežtų 21 metų mergina:)

 41. Arturas Lie 25, 2013 12:40 am

  Sveiki, man yra 17 metu ir as skrendu i suomija atostogu, norejau paklausti ar isvis galima vestis kiek nors cigareciu prie saves nepilnameciui?

 42. Gabrielė Lie 23, 2013 5:47 pm

  Dar vienas klausimas. Jeigu pas mane nuo skausmo šaldantis gelis ir jo talpa yra 150ml. tai jau nepraeis ar kaip jis? Ir dar klausimas ar galima veštis geležies vitaminus 30tabl. pakuote? Ačiu uz ats

  • Indrė Lie 29, 2013 12:09 pm

   150 ml talpos – rankiniame bagaže turėti negalite. Vitaminus gabenti galite

   • MonikA Lie 29, 2013 2:47 pm

    Sveiki,
    Norejau paklausti. Siandien skrendu is Vilniausi londona. Ir turiu tik rankini,bet man reikia smuika veztis taip pat. Kaip cia reiketu daryti? ar galima salia pasiimti smuika?kiek kainuoja? I bagaza tikrai nenoriu deti. Kaip su instrumentais Rynair?

   • Monika Rgp 5, 2013 2:59 pm

    Sveiki.
    Norėčiau pasiteirauti, ar rankiniame bagaže galima vežtis tokius daiktus,kaip- plaukų tiesintuvą,džiovintuvą ir elektrinį kūno skustuvą? ar šitie daiktai,turi būti registruojamam bagaže?
    Ačiū už informaciją.

 43. Sveta Lie 23, 2013 3:18 pm

  Ar kvepalai supakuoti i gamintojo pakuote irgi turi buti sudeti i permatoma maiseli?Ar tai ne butina?

 44. aivaras Lie 23, 2013 1:43 pm

  Sveiki ar galima rankinem bagaze vesti stiklo ir molio gaminius pvz cierkiukus ir kolinius bokalus

 45. Vasara Lie 23, 2013 10:33 am

  Laba diena,

  ar akiu seseliai, skaitalai, biri pudra priskiriami pries skysciu?
  ar duty free isigytos prekes turi „tilpti“ i 10kg nemokamo bagazo svori?kaip yra jei ten perkamas alkoholis didsneje nei 100ml taroje?
  ačiū

  • Indrė Lie 29, 2013 12:14 pm

   Laba diena,

   ar akiu seseliai, skaitalai, biri pudra priskiriami pries skysciu?
   Atsakome: jeri tai birūs produktai – ne, nepriskiriami.
   ar duty free isigytos prekes turi „tilpti“ i 10kg nemokamo bagazo svori?
   Atsakome:taip
   kaip yra jei ten perkamas alkoholis didsneje nei 100ml taroje?
   Atsakome: dutty free pirktoms prekėms netaikomi skysčių gabenimo apribojimai

 46. aivaras Lie 22, 2013 3:44 pm

  Sveiki as norejau pasidomet ar rankinem bagaze galima gabentis stuklo ir molio gaminius kokius kai cerkiukus ar molinius bokalus

 47. Dalia Lie 21, 2013 8:25 pm

  jau nusipirkau bilietą į Norvegiją per Wizzair ir noriu iš anksto sumokėti už didelį orlaivio bagažą, kaip tai padaryti?

 48. Lina Lie 21, 2013 8:11 pm

  Sveiki,
  Registruotame bagaže neribojama skysčių tarų talpa ir kiekis?
  Ačiū

 49. Emigrante Lie 21, 2013 6:11 pm

  Sveiki, norejau paklaisti kiek bloku cigareciu galima veztis rankiniame bagaze is Lietuvos i Londona su Ryanair ?
  Aciu

 50. Dalia Lie 21, 2013 5:52 pm

  Laba diena,
  Skrendu su Ryanair į Kretą. Rankiniame bagaže turėsiu vežtis antidepresantų ,,Seroxat“ 5 tabletes asmeniniam naudojimui. Ar tiks atšviestas receptas ( iš receptų knygelės) ? Ar būtinas gydytojo patvirtinantis dokumentas ?

 51. Edta Lie 21, 2013 5:33 pm

  Sveiki, koks rankinio bagazo svoris leidziamas skrendant is GB i LT?
  Aciu

  • Indrė Lie 29, 2013 12:20 pm

   Priklausomai nuo avia kompanijos – patikslinkite klausimą

  • Nijolė Lie 31, 2013 12:45 pm

   Laba diena,
   rugpjūtį skrisiu Ryanair kompanijos lėktuvu. Ar Vilniaus Tarptautiniame oro uoste yra bagažo patikros dėžės? Mano sportinės minkštos tašės išmatavimai 25/30/50 ar tilps ji į tą dėžę, kur patikrinti? Žinau, kad lagamino išmatavimai 20/40/55, bet gal tašę galima suspausti, tie tašės dugno 25 cm mane labai neramina.

   • Indrė Rgp 1, 2013 10:57 am

    Ar Vilniaus Tarptautiniame oro uoste yra bagažo patikros dėžės?
    Atsakome – taip, yra.
    Mano sportinės minkštos tašės išmatavimai 25/30/50 ar tilps ji į tą dėžę, kur patikrinti? Žinau, kad lagamino išmatavimai 20/40/55, bet gal tašę galima suspausti, tie tašės dugno 25 cm mane labai neramina.

    Atsakome: jei galėsite paspausti – tilps 🙂

 52. Kamilė Lie 21, 2013 5:05 pm

  Laba diena, už keliu dienų skrisiu į Anglija, man 17m. Esu globojama turiu notaro patvirtintą dokumentą. Ar man būtina jį išversti į anglų kalbą? Tuo metu, kai būsiu Anglijoje dar skrisiu į Airija ar galės mano brolis būti lydintis asmuo, kuris yra pilnametis?

 53. Alina Lie 21, 2013 11:40 am

  Sveiki, skrisiu is ukrainos i lietuva ir yra taikomi tie patys apribojimai kaip i es sali? Nes nesupratau ar 10 ltr ar 1 ltr stipriuju gerimu galima veztis? SKrisiu su wizzair

  • Indrė Lie 29, 2013 12:24 pm

   Sveiki,

   Galite turėti 1 l. stipriųjų gėrimų

  • Irena Rgp 2, 2013 5:36 pm

   Sveiki,
   Norėjau paklausti. Koks yra Wizzair rankinio bagažo svoris? Skrydis į Milaną. Ar už standartinį lagaminą 56 x 45 x 25 cm reikės primokėti 70 lt orouoste?

   • Indrė Rgp 6, 2013 3:24 pm

    Wizzair rankinio bagažo svorinis neribojamas. Taip – už didesnį nei mažasis orlaivio salono bagažas reikės sumokėti papildomus mokesčius orouoste

 54. Sigita Lie 20, 2013 7:50 pm

  Sveiki,

  ar rankinis bagažas skrendant su Ryanair apmokestintas?

 55. Aistė Lie 20, 2013 3:02 pm

  Sveiki. Planuoju skrydį su šeima. Norėčiau paklausti kokį rankinį bagažą gali gabenti 9 metų vaikas? Ar jam galimas toks pat rankinio bagažo svoris kaip ir suaugusiųjų?

 56. Ramune Lie 20, 2013 2:12 pm

  Jeigu rankinio bagažo plotis yra keliais centimetrais didesnis, nei nurodyta, ar praleis ar ne?

 57. Ramune Lie 20, 2013 1:37 pm

  Sveiki, dėl kokių priežasčių darbuotojai gali atidaryti keleivio bagažą? Ką reikia daryti, kad viskas būtų tvarkoj ir jo nereiktų atidaryti, patikrinti?

 58. Lina Lie 19, 2013 7:21 pm

  Sveiki,

  Norejau paklausti ar del 2 bloku cigareciu dideliame bagaze problemu nekils?

 59. Inga Lie 18, 2013 6:23 pm

  Skrendu su raynair i Londona,man butini gerti antidepresantai,ar galiu veztis juos,tai butu 6 tabletes?

  • Indrė Lie 21, 2013 6:58 am

   Galite, turėkite gydytojo receptą

  • Gabrielė Lie 23, 2013 5:43 pm

   Sveiki,norėčiau pasidomėti. Skrendant su Wizz Air kompanija labai įdomiai numatyta su rankiniu bagažu… Kaip čia suprasti vienur rašo,kad už rankini bagaža 56x45x25cm reikia susimokėti kitur nerašo.. CITUOJU: „Didelis orlaivio salono bagažas: Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną nemokamai. Jis privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje.“ Tai kaip čia gaunasi,kad teks damokėti už bagažą ar kaip? Jeigu pas mane lagaminas 44x30x15cm. tai prie kurio bus priskirtas,mažojo ar didžiojo rankinio bagažo? Ačiū už ats.

 60. Vaiva Lie 18, 2013 1:08 pm

  Ir ar nereikes irodineti,kad jos asmeniniam naudojimui ir skirtos man?

 61. Vaiva Lie 18, 2013 12:24 pm

  Sveiki. Skrendu i Airija, su Ryanair, su rankiniu nemokamu bagazu iki 10kg. Kiek cigareciu galiu skraidintis savo rankiniame bagaze? Ar jos gali buti neispakuotos (nepraplesti blokai)? Ar geriau praplesti blokus,pakelius?

 62. Monika Lie 17, 2013 4:47 pm

  Sveiki ! Ar galima nusipirkti ir susimokėti už bagažą atvykus į oro uostą, prieš pat skrydį. Ir kiek kainuotų tas bagažas ?

  Ačiū !

 63. Egle Lie 17, 2013 3:01 pm

  laba diena. skrendant wizzair lektuvu su 3 menesiu kudikiu kiek ml misinuko ir vandens galima pasiimti y lektuva?ar isvis kudikio maisto kiekis neribojamas? aciu uz ats.

  • Indrė Lie 21, 2013 7:02 am

   mišinuko kiekis nėra ribojamas. Jūs galite gabenti paruoštą mišinuką – tačiau Jūsų gali paprašyti jį paragauti.

 64. Jurate Lie 17, 2013 1:41 pm

  Sveiki,
  Uzsakeme skrydi Wizzair’e su registruotu bagazu. Norejau pasiklausti, kokia kaina virsvorio sioje bendroveje? Ar labai priekabiai tikrinamas svoris?
  Dekoju.

  • Indrė Lie 21, 2013 7:04 am

   Svoris tikrinamas. Wizzair rankinis bagažas nesveriamas. Rekomenduojame sunkesnius daiktus dėti į rankinį bagažą. Viršsvoris – 70Lt už kilogramą

 65. Angelė Lie 17, 2013 12:23 pm

  Laba diena. Skrendu su Wizzair į Norvegią, noriu paklausti.
  1. Ar gydomasis veido kremas, dantų protezų korega, priskiriami skysčiams. Pakuotės jau naudotos ir nepilnos. Ar atsižvelgiama į tai, ar išlieka galioti viskam 100 ml apribojimas. Kaip juos supakuoti.
  2. Ar pieštukinis dozodorantas priskiriamas skysčiams.
  3. Ar galima vežti skėtį.
  Ačiū

  • Indrė Lie 21, 2013 7:06 am

   Laba diena,

   1. Ar gydomasis veido kremas, dantų protezų korega, priskiriami skysčiams. Pakuotės jau naudotos ir nepilnos. Ar atsižvelgiama į tai, ar išlieka galioti viskam 100 ml apribojimas. Kaip juos supakuoti.
   Atsakymas: taip, tai skysčiai ir galioja skysčių apribojimai.
   2. Ar pieštukinis dozodorantas priskiriamas skysčiams.
   Atsakymas: taip, priskiriamas.
   3. Ar galima vežti skėtį.
   Atsakymas: taip, galima

 66. Erika Lie 16, 2013 9:43 pm

  Sveiki ar galiu rankiniame bagaze tureti preparata nuo atstmos „ventolin“?

 67. elvyra Lie 16, 2013 9:41 pm

  noriu skristi su anuke i norvegija,turiu laikina globa,ar reikia dar ko nors ,ar uztenka to dokumento kad as esu laikina globeja.aciu

 68. Aiste Lie 16, 2013 8:49 pm

  Sveiki. Pirma karta skrisiu liektuvu wizzair ir kiek suprantu apsauga ar kas ten tokia, tikrins viska rankiniame bagaze, t.y. kuprineje/taseje. Ar galima detis drabuzius i specialu maiseli is kurio paskui istraukiamas oras? Ar nelieps ju isimti ir parodyti?
  Ir jei pasirinciau check in type Airport, ka tai reikstu?

 69. Mindaugas Lie 16, 2013 7:05 pm

  kiek galima skrendant su wizzair veztis lietuvoje pirktu cigareciu?
  ir ta kiekį riboja lietuvos muitine ar norvegijos?

 70. Keliauninke Lie 16, 2013 11:54 am

  Sveiki,

  ar neprigrūstas lagaminas, kurio matmenys 46x34x22 cm, gali ramiai pretenduoti tilpti į Wizzair mažojo salono bagažo rėmus?
  Iš anksto dėkoju.

  • Indrė Lie 21, 2013 7:11 am

   Jei galėsite lagaminą paspausti iki 42x32x25cm matmenų – taip, gali būti kaip mažasis orlaivio bagažas

 71. Anonimas Lie 16, 2013 11:13 am

  Sveiki, jei darbuotojai lagamine randa cigarečių, bet jų kiekis yra leistinas, ar visvien tikrina lagamino savininko amžių?

 72. Gaudentas Lie 16, 2013 9:49 am

  Laba diena,
  Griztant is Norvegijos kokie ribojimai taikomi alkoholiui, ar kaip is treciosios salies, ar kaip is ES, Norvegija ES nepriklauso, bet priklauso EEB ir Sengeno erdvei. Sia pagrinde kalba eina apie isigyjima Duty free, pataikius ant nerealios akcijos gal dar kazkoks kiekis registruojamame bagaze.
  Aciu

  • Indrė Lie 29, 2013 12:56 pm

   Laba diena,

   Grįžtant iš Norvegijos galioja apribojimai kaip iš trečiųjų šalių:

   Cigarečių – 200 vnt.arba
   Cigarilių (cigarai, kurių kiekvieno maksimalus svoris 3 gramai) – 100 vnt., arba
   Cigarų – 50 vnt., arba
   Rūkomojo tabako – 250 g
   Nedenatūruoto etilo alkoholio, kurio koncentracija ne mažesnė kaip 80 % – 1 litrą, arba
   Etilo alkoholio ir alkoholinių gėrimų, kurių koncentracija didesnė kaip 22 % – 1 litrą, arba
   Etilo alkoholio ir alkoholinių gėrimų, kurių koncentracija ne didesnė kaip 22 % – 2 litrus
   Ramių vynų -4 litrus
   Alaus -16 litrų

   Keleivis, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš trečiųjų šalių, nemokėdamas importo muitų ir mokesčių, gali įvežti:
   – asmeniniame bagaže esančias nekomercinio pobūdžio prekes (įvežamas nereguliariai ir skirtas keleivių arba jų šeimų narių asmeniniam naudojimui arba dovanoms), jeigu jų bendra vertė (išskyrus toliau nurodytas ribojamas prekes) yra ne didesnė kaip:

   ○ 1480 litų, jeigu keleivis atvyksta oro ar jūrų transportu

   ○ 510 litų, jeigu prekes įveža keleivis, jaunesnis kaip 15 metų, transporto priemonių, vykstančių reguliariais tarptautiniais maršrutais į trečiąsias šalis arba iš jų, įgulos nariai arba asmenys, dirbantys ir (arba) gyvenantys pasienio su trečiąja šalimi zonoje,

   ○ 1030 litų, jeigu prekes įveža kiti asmenys.

  • vikule Rgp 2, 2013 10:53 am

   sveiki, turiu klausima, skrendame is anglijos i lietuva su kudikiu 4 menesiu, kaip reiks daryti su vezimeliu? vieni sako palikti prie laiptu lipant i lektuva, kiti kad nestis i lektuvo vidu ir palikti priekyje, o kaip istikro? laukiu atsakymo, aciu.

  • ilona Spa 8, 2013 7:32 pm

   sveiki ,skrendu su ryanair is vilniaus i liverpooli tai norejau paklausti del rankinio bagazo ar yra ten kokie ismatavimai jo,nes kiek suprantu ir vaikui ir man po 10kg galima taip.o del ismatavimu bijau tai ar jie yra kazkokie rankionio dekui.

 73. Tomas Lie 15, 2013 5:57 pm

  Sveiki, ar su Wizzair galima paimti kelis lagaminus už vieno registruoto bagažo kaina, jei jų bendra suma neviršija 32kg?

 74. KAROLINA Lie 15, 2013 12:33 pm

  Sveiki, vietoj vezimo imsime automobiline kedute, ar neturi reiksmes kokio ji tipo?

 75. Anonimas Lie 15, 2013 11:52 am

  Sveiki, skrisiu su wizzair ir iškilo klausimas. Jei mano lagamine yra leistinas kiekis cigarečių, ar darbuotojai tikrina kieno tai lagaminas ar ne?

 76. Marius Lie 12, 2013 5:22 pm

  Sveiki, ar wizzair labai tikrina lagaminu dydzius.
  jei pazymesiu, kad mazas, o nesiuosi dideli.
  gali kilti problemu? ar didelis telpa po sedyne?

 77. Grete Lie 12, 2013 11:43 am

  Laba diena, parasyta, kad Ryanair rankinis bagazas negali virsyti 55 (aukštis) x 40 (plotis) x 20 (ilgis) cm. Ar labai grieztai i tai ziuri, tiksliai turi atitikti ilgis, aukstis, plotis? Pas mane rankines ilgis 55cm, taciau aukstis tik 27 cm, o plotis 21cm

 78. aurelija Lie 11, 2013 5:40 pm

  Laba diena, Skrendam su Ryanair su rankiniu bagazu. Ar galima veztis kelioneje pirktus suvenyrus… toje salyje gardus vynas bei suriai… ar tai turime deti i bagazo skyriu (uzsakyneti papildomai?) ar galime talpinti i rankini bagaza? Aciu

  • Indrė Lie 16, 2013 7:28 am

   Vynui bei sūriams taikomas skysčių apribojimas – ne didesnėje nei 100 talpoje. Rekomenduojame nusipirkti registruojamą bagažą, nebet suvenyrus pirksite prieš kelionėje Duty free parduotuvėje.

 79. Jurga Lie 10, 2013 7:57 pm

  Sveikute, Indre,
  Skrendant Ryanair’u ish UK i Airija, rankiniame bagaze galima tureti stiklines taros kazkokius tai daiktus? Tarkim, kremo indeli ar krempudra?
  Aciu

  • Indrė Lie 16, 2013 7:29 am

   Sveiki, taip galite turėti. 🙂

  • Augustė Lie 25, 2013 8:46 pm

   Sveiki,
   norėjau pasiteirauti keleto dalykų:
   1. Kaip supakuoti skysčius, kuriuos vežuosi indeliuose iki 100ml? Ir ar jie turi būti atskirose pakuotėse, ar visi gali būti vienoje? Jei neturiu specialaus maišelio, ar man duos jį oro uoste?
   2. Jei vežuosi paprastas tabletes, kurių gali bet kada prireikti (Gripex, Cold, Ibumetin ir pan.), ar joms reikia turėti kokius nors receptus?
   Ačiū už info!

   • Indrė Lie 29, 2013 12:06 pm

    Laba diena,

    1. Kaip supakuoti skysčius, kuriuos vežuosi indeliuose iki 100ml? Ir ar jie turi būti atskirose pakuotėse, ar visi gali būti vienoje? Jei neturiu specialaus maišelio, ar man duos jį oro uoste?
    Atsakome: visi skysčiai turi būti sudėti į plastikinį maišelį, jei maišelio neturite – maišelį Jums duos patikros vietoje.
    2. Jei vežuosi paprastas tabletes, kurių gali bet kada prireikti (Gripex, Cold, Ibumetin ir pan.), ar joms reikia turėti kokius nors receptus?
    Atsakome: minėtiems vaistams receptas nėra būtinas

 80. Grete Lie 8, 2013 6:30 pm

  Laba diena,

  O alkoholiniai gėrimai turi būti supakuoti į specialius maišiukus? Juos galima vežti ir registruotame, ir rankiniame bagaže? Ką daryti su didesniais buteliukus nei 100 ml ?

  • Indrė Lie 9, 2013 2:44 pm

   Didesnius nei 100 ml talpos butelius/buteliukus dėkite į regitsruojamą bagažą, prieš tai gerai supakuokite.

  • Tatjana Lie 9, 2013 4:17 pm

   Sveiki,liepos 19 diena skrendame su seima i Lutono Londono oro uosta,noreciau pasiklausti ar neuzdrausta veztis rukytu desru,skilandziu rankiniame bagaze(nes kaip zinome baltarusijoje siaucia kiauliu afrikietiskas grypas)?

 81. martyna Lie 8, 2013 8:28 am

  Sveiki, skrendu šiandien vakare į bergamo orouosta į italija, su ryanair , , norėjau paklausti jeigu man 16 ar reikia tėvų kažkokio sutikimo? Ar galiu vežtis cigarečių? Ir kaip del skutimosi peiliuko? Jei jis uždarytas, bet ne į pakuotė įdėtas?

  • Indrė Lie 9, 2013 2:46 pm

   Sveiki,
   Tėvų sutikimo nereikia. Cigaračių negalite turėti, nes jums nėra 18 metų. Skutimosi peiliukus galite turėti ir rankiniame bagaže.

 82. Lil Lie 7, 2013 2:37 pm

  Ar galima rankiniame bagaže skraidinti tokius vaistus kaip nitroglycerin? Ar reikia recepto iš gydytojo? skrendame su wizzair

 83. Aiste Lie 7, 2013 1:41 pm

  Sveiki,keliausim i norvegija su wizzar.Noriu paklausti ar priklauso 2 metuku vaikui vezimelis nemokamai.Ir kaip ji uzregistruoti.Aciu.

 84. Lina Lie 7, 2013 1:32 pm

  Laba diena.
  Srendu į Ispaniją su Wizzair. Užsakytas mažas orlaivio salono krepšys. Mano krepšys laisvai stovėdamas užima tokius parametrus: 44 x 27 x 25. Tačiau man lengvai pavyksta jį įdėti į stalčių, kurio parametrai yra 40 x 30 x 20. Ar galiu vežtis tokį bagažą?
  Dar noriu paklausti ar Wizzair rankiniame bagaže galiu turėti nagų dildę, žnyplytes ir skutimosi peiliuką? Ar 50 ml indelyje esantį veido kremą galiu vežtis nepermatomame indelyje, su kuriuo jis buvo pirktas? Ar lūpų balzamas taip pat priskiriamas skysčiams?
  Dėkoju už atsakymus.

  • Indrė Lie 9, 2013 2:51 pm

   Taba diena, į visus Jūsų klausimus atsakome – TAIP, galite 🙂

   Visus skysčius, taip par ir lūpų balzamą ar blizgesį sudėkite į permatomą maišelį

 85. Vika Lie 5, 2013 3:03 pm

  Sveiki, liepos pabaigoje skrendu su wizzair kompanija ir noriu skraidintis fotoaparata, kompiuteri rankiniame bagaze, bet kaip bus su akumuliatoriais jei jie yra licio jonu? ar galima skraidinti ir ar nieko nesakys?

 86. Viktoras Lie 5, 2013 1:18 pm

  Sveiki,
  ar, skrendant su Ryanair, galima ant juosmens turėti tą vadinamą „piniginę“ ir ar ji nebus skaitoma kaip rankinis nemokamas bagažas?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 87. natalja Lie 4, 2013 9:56 pm

  labas vakaras skrendu su vaiku jei imsiu vezimuka man vistiek priklauso rankinis bagazas ar nebe?ir gal galeciau vietoj sulankstomo vezimuko paimti vaikui stumiama dviratuka?

  • Indrė Lie 5, 2013 1:31 pm

   Ne, dviratuko negalite. Kūdikiams rankinis bagažas nepriklauso – Jums priklauso nepriklausomai ar turėsite vežimėlį ar ne

 88. inga Lie 3, 2013 8:15 pm

  Sveiki, norejau pasiteirauti apie leidziama skysciu kieko vezima. suprantu, kad negali buti daugiau nei 10 buteliuku po max 100ml bet o jei jie ne po 100ml o po gerokai maziau-75ml, 30ml, tai ar galiu pasiimti daugiau, (tarkim 12 buteliuku) bet vistiek nevirsyti 1l supakuotos i maiseli leistinos talpos?

 89. Guste Lie 3, 2013 6:15 pm

  Skrendu su Ryanair i Skotija. Ar galima rankiniame bagaze vetis nagu dilde ir skutimosi peiliuka?

 90. Viktorija Lie 3, 2013 4:28 pm

  Laba diena, skrisiu su wizzair I Lutona nesiojamo kompiuterio ir fotoaparato baterijos yra licio jono ar galima kad butu rankiniame bagaze? Labai aciu uz atsakyma

 91. Ieva Lie 3, 2013 11:01 am

  Sveiki, ar galima i registruota bagaza det keramikini peili?

 92. Danutė Lie 1, 2013 8:19 pm

  Labas vakaras. Ketinu iš Rygos oro uosto skristi lėktuvu į Norvegiją ir ruošiuosi vežti dovanų giminaičiams puodelių servizą. Norėjau paklausti, ar juos, kaip dūžtančius daiktus, galima vežti rankiniame bagaže? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Indrė Lie 3, 2013 1:39 pm

   Taip, galite turėti rankiniame bagaže

   • Rasa Lie 7, 2013 5:08 pm

    sveiki, pirma kart skrisiu su wizzair, noreciau suzinoti ar labai grieztai tikrina bagazo dydi ir ar visalaika. uz bagaza nieko nemokejau. dabar paskaicius pamatavau kad mano lagamino aukstis 50cm, tai 8cm aukstesnis nei leidziama, visi kiti matavai atitinka. Ar gali prisikabinti prie aukscio ir kiek reiks moketi oro uoste jei teks pirkti didesni bagaza? Aciu.

    • Indrė Lie 9, 2013 2:48 pm

     Orouoste yra niša į kurią Jums reikės įtalpinti nemokamą bagažą. Jei Jums tai pavyks – problemų nekils, jei bagažas netilps – orouoste mokesite 70 Lt mokestį.

     • Inga Lap 11, 2013 11:08 pm

      Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar maistas kurį vešiu rankiniame bagaže gali būti pirktas paprastoje maisto prekių parduotuvėje ar privalo būti pirktas oro uosto parduotuvėje?
      aciū už atsakymą.

     • Simona Lap 12, 2013 12:14 pm

      Sveiki,
      Galite vežti iš bet kokios parduotuvės pirktą maistą.

  • Gitana Lie 7, 2013 1:04 pm

   Ar galima vežtis rankiniame bagaže tokius medikamentus kaip anglies tabletės, analginas, ibumetinas, klaritromicinas, amoksicilinas, paracetamolis, lomexin kurie yra nuo skausmo, temperatūros bei bakterinių susirgimų ar tokiems irgi reikia gydytojo pažymos?

 93. Jude Bir 30, 2013 4:20 pm

  Sveiki, skrendu su Rynair, ar galiu veztis triju daliu vaikiska vezimeli (ratai, sportine dalis,automobiline kedute) visos trys dalys susideda kartu, ar reikia kur nors priregistruoti ir ar reikia papildomai moketi?

 94. Giedre Bir 30, 2013 3:54 pm

  Laba diena,
  su drauge skrendame į Maltą, ar reikia turėti tėvų sutikimą, kuriame nurodyta, jog galiu keliauti be lydinčio asmens? Mums abiems po 17 m.

 95. Irma Bir 30, 2013 3:30 pm

  Sveiki, skrendame su Ryanair į Kiprą. Ar galima rankiniame bagaže gabenti nardymo kaukę su vamzdeliu, ar tai priskiriama sporto inventoriui ir reikia užsisakyti registruotą bagažą?

 96. Asta Bir 30, 2013 9:44 am

  beje, skrisiu su wizz air’u 🙂

 97. Asta Bir 30, 2013 9:43 am

  Sveiki,
  liepos mėnesį skrisiu į norvegiją. Kiek suprantu galima veštis 800 cigarečių vienas žmogus, tai taip išeina, kad čia du blokai ar kiek? 🙂

 98. Auguste Bir 29, 2013 2:30 pm

  Sveiki. Ar galiu viena su ryanair skristi i Stockholma is Vilniaus, jei turiu notaro patvirtinta rastiska tevu sutikima? Man 14 metu.

 99. Monika Bir 28, 2013 7:43 pm

  Laba diena, norejau paklausti ar vezantis rukyta mesa reikia ja vakuumuoti? Skrendu Ryanair į Anglija

 100. Deimantė Bir 28, 2013 4:21 pm

  Laba diena,
  Skrendu Ryanair lėktuvu, norėjau paklausti, ar galima į rankinį bagažą dėtis nagų lakus?
  Iš anksto Ačiū 🙂

Komentuoti nebegalima.

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!