Su Wizz Air iš Palangos bus vykdomi skrydžiai į Vokietiją

Super naujiena! Wizz Air – sparčiai auganti aviakompanija Europoje planuoja skrydžius iš Palangos į Dortmundą Vokietijoje. Skrydžiai turėtų būti vykdomi nuo balandžio mėnesio. Planuojama, jog skrydžiai vyks du kartus per savaitę: trečiadieniais bei sekmadieniais. Atsiradusi naujoji kryptis turėtų pagerinti Palangos vietinį turizmą. Pažymėtina, kad tai jau antroji Wizz Air kryptis iš Palangos.

Dortmundas įsikūręs Ruro – Vestfalijos žemėse. Miestas suklestėjo XIX a., pradėjus kasti akmens anglį, geležies rūdą. Šiais laikais kasyklos ir plieno gamyklos yra uždarytos, o jų vietose įsitvirtino aukštųjų technologijų pramonės šakos. Garsios alaus daryklos. Daug šio gėrimo yra eksportuojama. Futbolas yra pagrindinė Dortmundo aistra. Dortmunde yra keletas lobiais užpildytų bažnyčių ir aukštos kokybės meno muziejų. Keletas lankytinų vietų Dortmunde, kurias vertėtų aplankyti:

Dortmundo alaus daryklos muziejus – jame galėsite sužinoti alaus gamybos istoriją Ruro regione. Senoji turgaus aikštė – labai populiari susitikimų vieta Dortmunde. Aikštėje galėsite susipažinti su istoriniais pastatais ar pasėdėti jaukioje kavinėje. Dar vienas dėmesio vertas objektas – Gamtos istorijos muziejus, kuriame galėsite susipažinti su Žemės istorija. Šiame muziejuje yra eksponuojami dinozaurų skeletai, net 150 tūkstančių vabzdžių fosilijų. Kitas objektas, kurį vertėtų aplankyti yra televizijos bokštas vietinių vadinamas Florijonu. Šis televizijos bokštas yra pastatytas 1959 m. ir yra aukščiausias pastatas mieste. Bokštas yra apsuptas parko, kuriame vyksta įvairūs festivaliai, labai mėgiami vietinių gyventojų bei turistų.  Be būsimos naujos krypties į Dortmundą, Wizz Air neseniai pradėjo vykdyti skrydžius Vilnius – Lvovas bei Kaunas – Turku. Pažymėtina, jog iš Dortmundo yra patogus susisiekimas traukiniais į kitus miestus.

Žiema įsibėgėjo, todėl dabar puikus metas pailsėti ir atgauti prarastas jėgas arba susiplanuoti savo būsimas atostogas. Gal tiktų  atostogos ten, kur šilta? Tuomet reikėtų leistis į atostogas Egipte. Na, o galbūt norisi susipažinti su Graikijos sala Rodu. Keliaukime ir patirkime daugybę nepamirštamų nuotykių!

Skrydžio bilietai į Dortmundą >>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!