Su AirBaltic bus vykdomi skrydžiai į Dubliną

Džiugi naujiena! Latvijos oro linijų bendrovė AirBaltic planuoja skrydžius iš Vilniaus į Dubliną. Skrydžių pradžia –  kovo 31 d. Planuojama, jog skrydžiai bus vykdomi net keturis kartus per savaitę. Keleiviai galės pasiekti Dubliną už ganėtinai patrauklią kainą ir ekonomine, ir verslo klase. Apsilankykite Airijos sostinėje bei didžiausiame mieste Dubline, kuris neabejotinai turi ką pasiūlyti. Dublinas – lietuviams tikrai nesvetimas miestas. Dublinas gali būti puikus pasirinkimas ilgajam savaitgaliui. Mieste vyrauja jūrinis klimatas. Norint geriau pajausti Dublino atmosferą, reikėtų apsilankyti vietiniuose miesto baruose. Tie, kurie mėgsta įvairius renginius, turėtų Dubliną  aplankyti kovo mėnesį, kadangi yra minima Šv. Patriko diena ir tuomet vyksta įvairūs renginiai. Dubline puikiai išvystytas viešojo transporto tinklas. Mieste galima važinėti autobusais, tramvajais ar miesto traukiniais. Keletas lankytinų vietų Dubline, kurias vertėtų aplankyti:

Nacionalinis archeologijos ir istorijos muziejus – kaip ir sako pats pavadinimas, muziejuje galėsite susipažinti su Airijos archeologiniais radiniais bei istorija. Taip pat muziejuje yra keletas skyrių skirtų keltams bei vikingams. Šios ekspozicijos dažniausiai būna itin įdomios lankytojams.

Trinity College yra seniausias universitetas Airijoje. Kolegija buvo įkurta karalienės Elžbietos XVI a. Šioje kolegijoje yra saugoma daugybė vertingų rankraščių ir knygų.

Šv. Patriko katedra – tai didžiausia gotikinio stiliaus bažnyčia Airijoje –  dar vienas dėmesio vertas objektas.

Nacionalinė galerija – joje galėsite susipažinti su garsiausiais Airijos menininkų darbais. Taip pat šioje galerijoje yra eksponuojami ir pasaulinio lygio menininkų kūriniai: Pikaso, Goja, Monė ir kitų.

Fenikso parkas – dar viena vieta, kurią galėsite aplankyti Dubline. Fenikso parkas yra laikomas didžiausiu Europoje miesto parku. Jame yra Dublino zoologijos sodas, Fenikso kolona, Airijos prezidento rezidencija ir kiti įdomūs objektai.

Žiema puikus metas pailsėti ir atgauti prarastas jėgas. Gal tiktų  atostogos ten, kur šilta? Tuomet reikėtų leistis į atostogas Egipte. Na, o galbūt norisi aktyvių atostogų? Tuomet puikus pasirinkimas – slidinėjimas.

Keliaujam!

Skrydžio bilietai į Dubliną >>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!