dortmundas

Į Dortmundą iš Vilniaus skraidina Wizzair lėktuvai

Lėktuvų bilietus į Dortmundą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.
Faktai apie miestą:
Dortmundas – miestas Vokietijos šiaurės vakaruose. Šis Vokietijos miestas žinomas kaip plačios pramonės, gamybos centras, svarbi ekonominė vieta. Europoje Dortmundas garsėja kaip vienas geriausių alaus gamintojų.
Lankytinos vietos:

Protestantiškoji bažnyčia, išlikusi nuo IX amžiaus;
Marijonų bažnyčia, statyta XIII amžiuje;
Šv. Bonifaco bažnyčia;
U-Tower, buvusi alaus darykla, dabar veikianti kaip muziejus;
Televizijos bokštas Florian;
Haus Bodelschwingh pilis, statyta XIII amžiuje;
Dortmundo operos namai;
Gamtos istorijos muziejus, įkurtas dar 1910 metais;
Vestfalijos pramonės muziejus.

Vilniaus į Dortmundą galima tiesiogiai nuskristi su Wizzair lėktuvais. Dortmundo oro uostas yra už 12 kilometrų nuo miesto centro, kurį galima pasiekti traukiniu, miesto C41 maršruto autobusu arba oro uosto autobusu už 6,5 euro.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Dortmundą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Su Wizz Air iš Palangos bus vykdomi skrydžiai į Vokietiją

Super naujiena! Wizz Air – sparčiai auganti aviakompanija Europoje planuoja skrydžius iš Palangos į Dortmundą Vokietijoje. Skrydžiai turėtų būti vykdomi nuo balandžio mėnesio. Planuojama, jog skrydžiai vyks du kartus per savaitę: trečiadieniais bei sekmadieniais. Atsiradusi naujoji kryptis turėtų pagerinti Palangos vietinį turizmą. Pažymėtina, kad tai jau antroji Wizz Air kryptis iš Palangos. Dortmundas įsikūręs Ruro – Vestfalijos žemėse. Miestas suklestėjo XIX a., pradėjus kasti akmens anglį, geležies rūdą. Šiais laikais ...

AKCIJA! Pigūs aviabilietai iš Vilniaus – tik nuo 40 Lt!

  PLANUOKITE VASAROS ATOSTOGAS JAU DABAR! Jau galima įsigyti Wizz Air lėktuvų bilietus 2012 m. vasaros sezono skrydžiams.   AKCIJA! Pigūs aviabilietai iš Vilniaus – tik nuo 40 Lt! Kryptis Kaina (nuo) Kryptis Kaina (nuo) Kryptis Kaina (nuo) Barselona 90 Lt Bergenas 90 Lt Donkasteris 50 Lt Dortmundas 70 Lt Eindhovenas 50 Lt Korkas 90 Lt Liverpulis 90 Lt Londonas 50 Lt Milanas 40 Lt Oslas 90 Lt Paryžius 90 Lt ...

Wizzair check-in internetu 14 dienų prieš skrydį!

Jau ir Wizzair aviakompanijoje darykite registraciją internetu (Check-in) prieš 14 dienų! Pigiausi skrydžiai su Wizzair iš Vilniaus: Barselona 248 Lt Bergenas 218 Lt Donkasteris 178 Lt Dortmundas 178 Lt Korkas 248 Lt Liverpulis 178 Lt Londonas 248 Lt Milanas 218 Lt Oslas 132 Lt Paryžius 178 Lt Roma 248 Lt Stavangeris 132 Lt *Bilietų kiekis už tokią kainą yra ribotas.
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!