Lietuvos oro uostuose naujų maršrutų pradžia!

Balandžio pirma diena svarbi diena, tai vasaros skrydžių sezono pradžia. Tie, kurie planuoja skristi iš Vilniaus bei Kauno turi dar didesnę skrydžių  pasirinkimo galimybę. Susipažinkite su skrydžių naujienomis!  Lietuvos oro uostuose naujų maršrutų pradžia. 

Nuo kovo 27 d. su Wizz Air oro linijų bendrove  pigūs skrydžiai į Atėnus.  Skrydžiai į Atėnų oro uostą  skrydžiai bus vykdomi  antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais. Nuo gegužės 10 d. su Ryanair oro linijų bendrove skrydžiai bus vykdomi ketvirtadieniais, sekmadieniais.  Atėnai – Graikijos sostinė ir žinoma Vakarų civilizacijos lopšys. Atėnuose daugybė dėmesio vertų objektų tokių kaip: Akropolis, Senovės Agora, Dzeuso šventykla, olimpinis stadionas, Nacionalinis sodas, Parlemento rūmai. Burgasą iš Kauno bus galima pasiekti ir reguliariaisiais skrydžiais. Su Ryanair oro linijų bendrove pigūs skrydžiai  į Burgasą nuo kovo 29 d.  Skrydžiai bus vykdomi iš Kauno,   ketvirtadieniais. Burgasas – Juodosios jūros pakrantės miestas Bulgarijoje. Jame yra ne vienas kurortas, puikūs smėlio paplūdimiai. Burgase yra gausu viešbučių ir didelė pramogų pasiūla. Burgasas apsuptas didžiulių ežerų.

Su Ryanair oro linijų bendrove pigūs skrydžiai į Korfu (Kerkyra) oro uostą  nuo kovo 28 d. Skrydžiai bus vykdomi iš Vilniaus trečiadieniais ir šeštadieniais. Korfu (Kerkyra) – Jonijos jūros sala, kuri garsėja savo auginamais alyvmedžiais. Pati sala yra nedidelė 58 km ilgio ir 24 km pločio. Saloje yra žavių žvejų kaimelių, tradicinių kaimelių, aukštų uolų, paplūdimių. Įvairių pramogų bei skanaus maisto. Su Ryanair oro linijų bendrove pigūs skrydžiai į Riminio oro uostą  nuo kovo 29 d. Skrydžiai bus vykdomi ketvirtadieniais. Skrydžiai bus iš Kauno. Riminis – Italijos miestas, kuris yra Adrijos jūros  pakrantėje.  Šis kurortas garsėja savo paplūdimiais. Riminyje yra daug klubų, restoranų. Būtent Riminyje augo žymus kino režisierius Federico Fellini. Su Ryanair oro linijų bendrove  pigūs skrydžiai iš Kauno į Žironos oro uostą  nuo kovo 26 d. Skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais, iš Kauno. Žirona – Ispanijos miestas. Žirona turi nuostabų senamiestį, įspūdingą katedrą, spalvotų namų gatves. Pastaruoju metu Žirona itin patraukli Game of Thrones serialo mėgėjams. Su SCAT Airlines oro linijų bendrove  gegužės mėnesį iš Vilniaus oro uosto skrydžiai bus vykdomi į Astaną, Kazachstane. Kaune savo darbą pradės LOT oro linijų bendrovė, kuri vykdys skrydžius į Varšuvą.

Pigūs skrydžiai į Atėnus >>

Pigūs skrydžiai į Burgasą >>

Pigūs skrydžiai į Korfu >>

Pigūs skrydžiai į Riminį >>

Pigūs skrydžiai į Žironą >>

Įsigyk lėktuvų bilietus paprastai ir greitai, pigiausiomis kainomis. Bilietų kainos sparčiai kinta priklausomai nuo likusių vietų. Taigi patariama juo įsigyti iš anksto.

 

Ryanair lėktuvų bilietai

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!