Didysis pavasario išpardavimas su AirBaltic!

Didysis pavasario išpardavimas su aviakompanija Airbaltic jau prasidėjo! Rinkitės pigius skrydžių bilietus į įvairias kryptis iki balandžio 24 d., o pigius skrydžių bilietus galėsite naudoti nuo gegužės 20 d. iki gruodžio 15 d. Pagalvokite ir  išsirinkite Jūsų mėgstamas, o gal tokias kelionių kryptis apie kurias ilgai svajojote. Dabar puikus metas išsirinkti ir keliauti! Skrydžių bilietai vos nuo 19 EUR! Itin gausus skrydžių krypčių pasirinkimas.

Skrydžiai į Atėnus. Atėnai – Graikijos sostinė ir žinoma Vakarų civilizacijos lopšys. Atėnuose daugybė dėmesio vertų objektų tokių kaip: Akropolis, Senovės Agora, Dzeuso šventykla, olimpinis stadionas, Nacionalinis sodas, Parlemento rūmai ir kiti.  Skrydžiai į Rodą. Rodas – atostogos Rode – tai atostogos fantastiško grožio Graikijos saloje! Jeigu nori atostogų su pramogų gausa, nuostabiais paplūdimiais ir nepamirštamais vaizdais – Rodas puikus pasirinkimas! Norite susipažinti su gražiausiu Rusijos miestu Sankt Peterburgu? Mieste pamatyti garsiuosius Jekaterinos rūmus su Gintaro kambariu. Grožėtis Peterhofo rūmais su nuostabiomis skulptūromis, fontanais, parkais. Ar susipažinti su Ermitažo kūrinių kolekcijomis. Visa tai ir dar daugiau Jūsų lauks, jei savo atostogas pasirinksite praleisti Sankt Peterburge.

Skrydžiai į Madridą. Apsilankykite Ispanijos sostinėje Madride ir pažinkite šį unikalios architektūros miestą. Madridas yra tinkamas pasirinkimas įvairių pomėgių žmonėms. Mieste itin gausus pasirinkimas įvairių muziejų bei kitų lankytinų objektų. Madride vyksta įvairūs festivaliai, koncertai, renginiai. miestas patrauklus ir sporto aistruoliams! Apsilankykite Katalonijos regiono sostinėje – Barselonoje, kurioje  spalvinga gamta, gražūs paplūdimiai, daug lankytinų objektų bei ypatinga maisto kultūra. Barselona ypatingas turistų traukos centras. Šiame mieste galėsite puikiai suderinti poilsį su turistiniais žygiais. Skrydžiai į Paryžių, kuris garsėja įvairiapusiškumu. Paryžius – mados sostinė. Miestas turi daugybę turtingų muziejų, daugybę lankytinų vietų, restoranų, kuriuose galėsite paragauti prancūziškų patiekalų.

Įsigyk lėktuvų bilietus paprastai ir greitai, pigiausiomis kainomis. Bilietų kainos sparčiai kinta priklausomai nuo likusių vietų. Taigi patariama juos įsigyti iš anksto.

Pigūs skrydžiai į Atėnus >>

Pigūs skrydžiai į Madridą >>

Pigūs skrydžiai į Barseloną >>

Pigūs skrydžiai į Paryžių >>

Didysis pavasario išpardavimas su AirBaltic

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!