Išpardavimas Ryanair skrydžio bilietams šv. Velykų proga

Ryanair sveikina su šv. Velykomis! Šia proga skrydžių bilietai tik nuo 19.99 EUR! Paskubėkite ir pasinaudokite šia puikia proga įsigyti skrydžių bilietus. 

Pavasaris  – ypatingas metų laikas. Atbundanti gamta, šiltėjantis oras vis labiau skatina pažinti naujas dar neatrastas vietas, o jų toks didelis pasirinkimas… Žinoma kelionės gali būti į labai mėgstamus kraštus. Galite pasirinkti šias kelionių kryptis:

Galimi Ryanair lėktuvų bilietai į RodąRodas – atostogos Rode – tai atostogos fantastiško grožio Graikijos saloje! Jeigu nori atostogų su pramogų gausa, nuostabiais paplūdimiais ir nepamirštamais vaizdais – Rodas puikus pasirinkimas!  Paryžius taip pat laukia kiekvieno čia atvykstančio. Aplankant šį svajingą miestą būtina paragauti gurmaniško maisto, atsigerti kavos jaukioje kavinukėje, aplankyti Eifelio bokštą, Lurvo rūmus ir kt. Jeigu keliaujate su mažaisiais šeimos nariais – užsukite ir į Disneilendą! Galimi Ryanair lėktuvų bilietai į Alikantę.  Alikantė – provincija Ispanijos uostamiestyje. Šis regionas pasižymi vynuogių auginimu, o turistus regionas traukia ypatinga senovine kultūra, karšta saule, nuostabiais paplūdimiais! Apsilankius senamiestyje pamatysite puošnius pastatus, siauras akmenimis grįstas gatveles. Atostogos Alikantėje laukia Jūsų! Galimi Ryanair lėktuvų bilietai į Romą.  Italijos sostinę Romą apibūdinti sudėtinga – ten tiesiog reikia nuvykti ir pamatyti viską savomis akimis, o pamatyti bus labai daug. Galimi Ryanair lėktuvų bilietai  į Atėnus.

Atėnai – Graikijos sostinė ir Antikos civilizacijos lopšys. Jūs atrasite nuostabias vietas, kurios paliks neišdildomus įspūdžius. Pavasario atostogos Atėnuose puikus pasirinkimas! Galimi Ryanair lėktuvų bilietai į Burgasą. Burgasas – miestas Bulgarijos pietryčiuose prie Juodosios jūros. Burgasas pradėjo kurtis XVII a.. Prieš tai miesto vietoje buvo Pirgoso gyvenvietė. Atostogos Burgase – tai paplūdimio laikas, šeimos ekskursijos į lankomus objektus. Galimi Ryanair lėktuvų bilietai į Riminį. Riminis garsėja kaip pajūrio kurortas.  Riminio žavesį savo pirmuosiuose filmuose užfiksavo garsus režisierius Federico Fellini, kuris gimė ir augo Riminyje.  Pats pakrantės ruožas apie 15 km ilgio, o jame barai, klubai, restoranai, daugybė viešbučių. Riminis garsėja aukštos kokybės paplūdimiais. Čia apsilanko tūkstančiai lankytojų, kurie nori pailsėti, atsipalaiduoti, mėgautis saule bei plaukioti šiltoje Adrijos jūroje.  Riminis ne tik žymus pajūrio kurortas, bet taip pat turtingas garsiomis istorinėmis vietomis, gražiais parkais, įdomiais muziejais.  Tai tik dalis krypčių, kurias galite rinktis nuostabioms bei nepakartojamoms pavasario atostogoms!

Įsigyk lėktuvų bilietus paprastai ir greitai, pigiausiomis kainomis. Bilietų kainos sparčiai kinta priklausomai nuo likusių vietų. Taigi patariama juos įsigyti iš anksto. 

Pigūs skrydžiai į Rodą >>

Pigūs skrydžiai į Paryžių >>

Pigūs skrydžiai į Alikantę >>

Pigūs skrydžiai į Romą >>

Pigūs skrydžiai į Atėnus >>

Pigūs skrydžiai į Burgasą >>

Pigūs skrydžiai į Riminį >>

 

2982a2e000000578-3449846-image-a-1_1455654760411

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!