Nauja Wizz Air kryptis į Kutaisį!

Vengrijos oro linijų bendrovė Wizz Air  pradėjo skrydžius nauju maršrutu: iš Rygos, Latvijoje į Kutaisį, GruzijojeŠia nauja kryptimi skrydžiai bus vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais. Skrydis į Kutaisį – puikus pasirinkimas. Bilietų kainos nuo 49,99 EUR. Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.  Nauja Wizz Air kryptis į Kutaisį – puikus pasirinkimas!

Kutaisis yra trečias pagal dydį miestas Gruzijoje. Šis miestas yra itin patrauklus turistams. Turistams patinka turtinga istorija, senovės tradicijos, šalies virtuvė. Kutaisis yra nutolęs 221 km nuo Gruzijos sostinės Tbilisio. Kutaisis yra vienas iš seniausių  Gruzijos miestų.  Kutaisyje ir aplink jį yra daugybė dėmesio vertų objektų. Šiame mieste yra išlikę seniausi kultūros paminklai, kuriuos galėsite apžiūrėti. Taip pat mieste galėsite rasti dinozaurų pėdsakus, urvus, katedrą bei fontaną, kurie skirti senovės graikų argonautų mitui. Šiek tiek informacijos apie įdomius objektus:

Sataplia gamtos draustinis, kuris nutolęs 12 km nuo Kutaisio. Angliškai šis gamtos draustinio pavadinimas reiškia – medaus vieta. Pastaruoju metu draustinis garsėja dinozaurų pėdsakais. Prometėjaus urvas, kuris yra nutolęs 20 km nuo Kutaisio. Urvas yra vienas iš Gruzijos gamtos stebuklų, pasižyminčių nuostabiais tūkstantmečių stalagmitų, stalaktitų, požeminių ežerų bei iškastų krioklių pavyzdžiais. Šis urvas yra laikomas vienu didžiausiu šalyje, tačiau lankytojams galima aplankyti tik vieną dešimtąją jo teritorijos. Bagrati katedra yra viduramžių architektūros brangakmenis. Katedra pastatyta XI a. Katedros sienas puošia spalvingos freskos. Gelati vienuolynas yra netoli Bagrati  katedros. Gelati vienuolynas anksčiau buvo viena iš ankstyviausių švietimo įstaigų. Šis vienuolynas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Parlamento pastatas  yra futuristinis pastatas, kuris yra naujasis Kutaisio priedas. Apsilankę Parlamento pastate galėsite daugiau sužinoti apie pastatų dizainą, istoriją, parlamentinę sistemą, misiją, struktūrą bei vaidmenis. Ekskursija užtrunka apie 60 – 70 minučių. Taigi, Kutasis puiki kelionių kryptis! Šis miestas neabejotinai tinka tiems, kurie nori kuo daugiau pažinti ir atrasti nuostabias bei įdomias vietas. Kutaisis puiki kelionių kryptis!

Įsigyk lėktuvų bilietus paprastai ir greitai, pigiausiomis kainomis. Bilietų kainos sparčiai kinta priklausomai nuo likusių vietų. Taigi patariama juos įsigyti iš anksto.

Skrydžiai į Kutaisį >>

Wizz Air kryptis į Kutasį

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!