Wizzair pradeda skraidyti į Kijevą. Lėktuvų bilietai nuo 74 Lt

Pigių skrydžių bendrovė Wizzair šiandien paskelbė didinanti savo siūlomų maršrutų iš Vilniaus bazės skaičių, pridėdama pigius skrydžius į Kijevą. 

Wizzair pradeda skraidyti į Kijevą. Lėktuvų bilietai nuo 74 Lt

Wizzair lėktuvų bilietai į Kijevą

Į Kijevo Žuljanų oro uostą Wizzair bendrovė skraidins pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Skrydžiai bus pradedami vykdyti nuo liepos 5 dienos. Lėktuvų bilietų kainos – nuo 74 Lt.

Šis tiesioginis skrydis tarp Lietuvos ir Ukrainos sostinių atitinka bendrovės Wizzair strategiją siūlyti įvairius skrydžius, jungiančius įdomius antrinius oro uostus ir pagrindinius oro uostus, tokius kaip Vilnius ir Kijevas. Kijevo Žuljanų oro uostas yra vos už 8 km nuo Kijevo miesto centro, todėl tai bus puiki vieta pradėti pažintį su Ukraina tiek keliautojams, tiek verslo klientams, skrendantiems pigiais Wizzair skrydžiais. Taip pat tikimasi, kad šis maršrutas bus labai populiarus tarp Ukrainos piliečių, kadangi Ukrainoje itin greitai auga turistų, norinčių vykti į vakarų Europą, skaičius. Naujuoju maršrutu Vilnius–Kijevas skraidins „WizzAir Ukraine“.

Šiandien Vilniuje György Abrán, bendrovės Wizzair komercijos vadovas, teigė: „Šis mūsų naujas maršrutas į Kijevą – tai puiki žinia Vilniaus turizmui ir Lietuvos vartotojams. Naujo maršruto atidarymas pabrėžia bendrovės Wizzair įsipareigojimus savo bazei Vilniaus oro uoste. Nuo Wizzair bazės Vilniuje atidarymo 2011 m., jau daugiau nei 780 000 keleivių pasirinko mūsų bendrovės žemas kainas ir puikų aptarnavimą. 15 mūsų siūlomų tiesioginių tarptautinių maršrutų yra populiarūs tiek tarp keleivių, kuriems svarbi kaina, tiek tarp tų, kuriems svarbus komfortas. Pirmieji renkasi labai pigius mūsų skrydžius, o antrieji į savo lėktuvo bilietą įtraukia papildomų paslaugų ir taip patenkina savo verslo klasės lygio kelionės poreikius. Manome, kad šis naujas maršrutas į Kijevą patrauks tiek pigių skrydžių mėgėjus, tiek verslo klientus ir per pirmuosius skraidinimo šiuo maršrutu metus tikimės sulaukti virš 62 000 keleivių. Drauge su savo Lietuvos įgula ir oro uosto valdyba šiandien džiaugiamės nauju skrydžių maršrutu į Kijevą, kuris įmanomas tik dėl mūsų bendradarbiavimo su Vilniaus oro uostu“.

Bendrovė Wizzair yra didžiausia pigių skrydžių ir mažų sąnaudų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje. Jai priklauso 40 „Airbus A320“ orlaivių. Bendrovė skraidina iš 16 bazių ir siūlo 270 maršrutų, jungiančių 92 miestus 30 šalių. Bendrovės „Wizzair komandą sudaro 1 500 profesionalų, kurie gali pasiūlyti aukščiausio lygio aptarnavimą ir labai mažas kainas. Todėl 2013 m. bendrovę Wizzair pasirinko 13,5 milijono keleivių.

Su vengrų oro bendrove Wizzair iš Vilniaus taip pat tiesiogiai dar galima nukakti į Barseloną, Korką, Donkasterį, Dortmundą, Eindhoveną, Londoną, Milaną, Paryžių, Romą, Oslą Bergeną, Stavangerį, Trondheimą bei Alesundą.

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!