Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu skrydžiai iš Kauno gali būti pigesni 6

2017 m. liepos 14 d. – rugpjūčio 18 dienomis Lietuvos oro uostų sostine taps Kaunas, kadangi šiuo laikotarpiu vyks Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija, o skrydžiai iš Vilniaus nebus vykdomi. Rekonstrukcijos metu 90 proc. oro skrydžių bendrovių ketina skrydžius perkelti į kitus miestus, o patyrę keliautojai prognozuoja pigesnius skrydžių bilietus.

Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu – susisiekimas su Lietuva bus užtikrinamas per kitus oro vartus – dauguma skrydžių bus perkelta į Kauną ir Palangą. Siekiant užtikrinti kokybišką keleivių aptarnavimą, šiuose oro uostuose bus sukurtos papildomos išvykimo bei atvykimo erdvės, įrengtos papildomos automobilių stovėjimo aikštelės. Išvykas planuojantiems šalies gyventojams teks pasirūpinti tik kelionę į reikiamą oro uostą.

Rekonstrukcijos dienomis skrydžių grafikas gali šiek tiek keistis, tačiau susisiekimas išliks puikus, o kai kuriomis kryptimis skrydžių gali ir padaugėti. Numatytu laikotarpiu didžioji dalis aviakompanijų savo skrydžius iš Vilniaus nukreips į Kauno oro uostą, tačiau tarp jų nebus „Ryanair“ ir „Belavia“, kurios nusprendė savo skrydžių neperkelti į kitus oro uostus. Keleiviams svarbu atminti, kad liepos – rugpjūčio mėnesiais jie negalės tiesiogiai iš Kauno keliauti į Birmingemą, Brėmeną, Lydsą, Liverpulį, Madridą bei Maltą. Tačiau oro linijų bendrovė „Belavia“, kuri skraido maršrutu Minskas – Vilnius, vasarą vykdys net du savaitinius skrydžius į Palangos oro uostą.

Keliautojams svarbu ne tik galimybė skristi, tačiau ir skrydžių kainos. Pasak Lietuvos oro uostų atstovės, oro uostai niekaip neįtakoja skrydžių kainų. Su portalu LRT.lt kalbėjęs patyręs keliautojas R.Pogelis mano, kad skrydžių kaina gali net kristi. Jo nuomonė, dėl gana mažo Kauno oro uosto žinomumo, keleiviai gali apskritai nesirinkti skrydžių iš šio oro uosto, o tai įtakos mažesnį lėktuvų apkrovimą, taigi ir pigesnes kainas.

ryanair-aircraft-(11)

6 thoughts on “Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu skrydžiai iš Kauno gali būti pigesni

 1. Atsakyti nijole akman Bir 11, 2017 4:38 pm

  liverpulio oro uostas arba mancesterio oro ustas skrydziai i kauna lt arba ryga liepos ir rugpjiucio men,,,grafikai ir kainos

 2. Atsakyti Giedra Bir 7, 2017 9:38 am

  Domina pigūs skrydžiai į Billund ( Denmark

  Pigūs skrydžiai Kaunas- Bilund (Denmark) liepos men.

 3. Atsakyti Rima Bal 20, 2017 11:56 am

  Sveiki,nuo kada prasides bilietu pardavimas is frankfurt hahn i kauna ar palanga?kol kas nesimato jokiu skrydziu liepos,rugpjucio menesiais.busiu dekinga uz info.

  • Atsakyti Eleonora Rgs 30, 2017 11:50 am

   Rima,

   šiomis kryptimis tiesiogiai skrydžiai nevykdomi. Iš frankfurto yra tiesiogiai skrydžiai nebent į Vilniaus oro uostą.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!