TUI ketina savo veiklą pradėti Baltijos šalyse

Kelionių operatorius TUI  ketina savo veiklą pradėti Baltijos šalyse. TUI  yra labai žinomas ir didžiausias pasaulyje turizmo operatorius. Taigi, šio kelionių operatoriaus atėjimas į Baltijos šalių rinką galėtų tapti patrauklesnių kainų priežastimi. Taip pat suteiktų galimybę pasiekti egzotinius kraštus. Baltijos šalių turistai  jau naudojasi TUI paslaugomis, tačiau skrydžiai vykdomi iš kitų šalių. Vieną jų – Vokietija. Visgi dar nėra aišku ar TUI galvoja vykdyti skrydžius iš Baltijos šalių, ar tiesiog stiprinti kelionių prekybą Baltijos šalyse. Pažymėtina, jog jau yra matomi darbo pasiūlymai Latvijoje ir Lietuvoje.

TUI grupei priklauso apie 150 lėktuvų, 14 kruizinių laivų bei per 300 viešbučių daugiau nei 30 pasaulio šalių. Tai išties įspūdingi skaičiai. TUI  yra galimybių kompanija. Jie siūlo platų paslaugų spektrą, įskaitant pervežimus, ekskursijas ar keliones į abi puses. TUI turi 6 oro uostus, kurie aptarnauja daugiau kaip 180 paskirties vietų visame pasaulyje. Manoma, jog TUI atėjimas į rinką yra tikslingas, kadangi kelionių paklausa pastaruoju metu auga. Šiuo metu Lietuvos  rinkoje dominuoja: Novaturas, Tez Tour bei Kidy tour. Žinoma dar vieno kelionių operatoriaus atėjimas į rinką neabejotinai padidintų konkurenciją.

Likęs vasaros mėnesis yra puiki proga keliauti. Jeigu dar neturėjote atostogų, o gal tiesiog atostogų dar pritrūko galite jas pasiimti ir pasirinkti norimą atostogų kryptį, kurių išties gausu. Keliaukite ir patirkite daugybę nuotykių! Juk kelionės ypatinga patirtis, kuri praturtina.

Skrydžio bilietai į Berlyną >>  

Pigūs lėktuvų bilietai internetu

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!