Ryanair akcija! Lėktuvų bilietai su 20 proc. nuolaida

Vienos dienos akcija! Pigūs Ryanair lėktuvų bilietai daugeliui miestų!

Aviakompanija Ryanair skelbia pirmąją akciją šiais metais. Visiems skrydžiams suteikiama iki 20 % nuolaida! Lėktuvų bilietai į daugelį miestų tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno!

Lėktuvų bilietai su nuolaida tik iki 2016.01.05 vidurnakčio.

Ryanair skrydžiai iš Vilniaus vykdomi 15 krypčių: į Dubliną (Airija), į Birmingemą (Anglija), į Liverpulį (Anglija), į Londoną, Stansted ir Luton oro uostus (Anglija), į Briuselį (Belgija), į Kretą (Graikija), į Madridą (Ispanija), į Milaną (Italija), į Romą (Italija), į Oslą (Norvegija), į Paryžių (Prancūzija), į Brėmeną (Vokietija) ir į Frankfurtą (Vokietija).

Ryanair skrydžiai iš Kauno vykdomi 14 krypčių: į Dubliną (Airija), į Šanoną (Airija), į Bristolį (Anglija), į Londoną, Gatwick ir Stansted oro uostus (Anglija), į Kopenhagą (Danija), į Kosą (Graikija), į Rodą (Graikija), į Alikantę (Ispanija), į Maljorką (Ispanija), į Trapanį (Sicilija), į Kiprą, į Maltą ir į Edinburgą (Škotija).

Ryanair yra didžiausia Europos pigių skrydžių aviakompanija, 30 šalyse turinti 62 bazes ir kasdien skraidanti daugiau kaip 1600 maršrutų. Įsigykite pigius lėktuvų bilietus ir keliaukite į pasirinktą miestą! Gali keliauti ir su persėdimais.

Lėktuvų bilietai internetu ✈

Ryanair lėktuvų bilietai

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!