Puikūs airBaltic rezultatai Lietuvoje

Latvijos oro linijų bendrovė airBaltic pasiekė puikių rezultatų. Per praėjusius metus su šia aviakompanija iš Lietuvos ir į Lietuvą skrido daugiau kaip 4440 000 keleivių. Tai net 19 procentų daugiau, lyginant su ankstesniais metais. Praėjusiais metais airBaltic tinklas sustiprėjo visose Baltijos šalyse. Oro linijų bendrovės planuose –  tiesioginių skrydžių iš Baltijos šalių sostinių didinimas bei skrydžiai iš Vilniaus, Rygos, Talino į bet kurią pasaulio šalį tik su vienu persėdimu. Pažymėtina, jog airBaltic yra pati punktualiausia oro linijų bendrovė Europoje, o pasaulyje pagal punktualumą užima antrąją vietą. Tai išties puikus įvertinimas. Ši aviakompanija iš Lietuvos siūlo skrydžius į Taliną, Amsterdamą, Berlyną, Paryžių bei jungiamuosius skrydžius per Rygą. Su šia aviakompanija patogu pasiekti Skandinaviją, Vidurio Rytus ir kitas šalis. 2019 m. airBaltic iš Rygos tiesiogiai siūlys pasiekti Lvovą, Dubliną bei Štutgartą. Su airBaltic galima itin didelė skrydžių įvairovė.

Jūs galite aplankyti Vokietijos sostinę Berlyną. Berlynas skirtas tiems, kurie nori patyrinėti pažangiausią architektūrą, kultūrą, istoriją ar pasimėgauti pasakišku maistu. Bismarkas ir Marksas, Einšteinas ir Hitleris, jie visi suformavo ir juos formavo – Berlynas.Tai miestas, kuris surengė revoliuciją, buvo nacių būstinė, buvo padalintas į du ir pagaliau susijungė – ir tai buvo tik XX a. Pasivaikščiokite prie Berlyno sienos liekanų, stebėkite Prūsijos rūmų grožį, apsilankykite „Checkpoint Charlie“. Berlynas yra tarsi begalinis įdomus 3D vadovėlis. Tai miestas, kuris tikrai niekada nemiega, nuo nedidelių rūsių klubų iki pramoninių techno šventyklų. Per pastaruosius 20 metų miestas tapo milžiniška kultūros eksperimentų laboratorija dėl dvasios, kuri puoselėja ir skatina naujas idėjas. Berlynas yra gana didelis, tačiau jo pagrindinės sritys yra kompaktiškos ir lengvai pasiekiamos pėsčiomis, dviračiu ar viešuoju transportu. ČIA galite rasti nemokamų lankytinų vietų Berlyne sąrašą.

Žiema įsibėgėjo, todėl dabar puikus metas pailsėti ir atgauti prarastas jėgas arba susiplanuoti savo būsimas atostogas. Gal tiktų  atostogos ten, kur šilta? Tuomet reikėtų leistis į atostogas Egipte. Na, o galbūt norisi pailsėti Turkijoje. Keliaukime ir patirkime daugybę nepamirštamų nuotykių!

Skrydžio bilietai į Berlyną >>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!