DUK 280

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų  užsakymo puslapyje  pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių. Paspauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų operatoriai). Lėktuvo bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas. Zigzag Travel operatorių pagalbai gauti skambinkite tel. nr.+370 600 26766.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroniniai lėktuvų bilietai užsakomi ir už juos sumokama internetu, aviabilietai atsiunčiami keleiviui nurodytu elektroniniu paštu arba faksu.
Šiuo metu daugelis aviakompanijų jau perėjo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Atsiųstą elektroninį lėktuvo bilietą rekomenduojame atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Informacija pateikiama jūsų užsakymo patvirtinime.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi mokesčiai įskaičiuoti.

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite tik lotyniškais rašmenimis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tačiau be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite be tarpų, brūkšnelių ar kitų ženklų. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuotas vieno rankinio bagažo pervežimas (55x40x20 cm. dydžio, iki 8 kg.).
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvo bilietų kainą įskaičiuotas registruoto bagažo iki 20 kg. pervežimas.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., Ryanair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimas neįskaičiuotas. Šiuose skrydžiuose vienam keleiviui nemokamai galima gabentis vieną rankinio bagažo vienetą iki 8-10 kg. Registruoto bagažo pervežimą jums padės užsakyti mūsų operatoriai po aviabilieto užsakymo. Detalią informaciją apie galimus mokesčius už bagažo pervežimą rasite aviabiliete. Apie Ryanair ir Wizzair bagažą, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair Bagažas„.

Rankinio bagažo pervežimo apribojimai.

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti skysčius, išskyrus skysčius atskirose ne didesnėse kaip 100 ml arba lygiaverčio tūrio talpyklose, sudėtose į vieną permatomą ne didesnės kaip 1 l talpos plastikinį maišelį, kurį galima pakartotinai sandariai uždaryti (tokias pakuotes galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). Į plastikinį maišelį turi lengvai sutilpti į jį dedami daiktai; maišelis sandariai uždaromas. Skysčiais vadinami geliai, pastos, losjonai, skystų ir kietų medžiagų mišiniai ir hermetiškų talpyklų turinys, pvz., dantų pasta, plaukų gelis, gėrimai, sriubos, sirupai, kvepalai, skutimosi putos, aerozoliai ir kitos panašios konsistencijos produktai.

Apribojimo išimtys taikomos rankiniame bagaže gabenant skrydžio metu reikalingus vaistus, kūdikių maistą ir specialios mitybos poreikiams tenkinti reikalingas priemones.

Skysčiai, įsigyti kontroliuojamojoje zonoje už įlaipinimo talonų tikrinimo punkto esančiose prekyvietėse, kurioms pagal oro uosto saugumo programą taikomos patvirtintos saugumo procedūros, taip pat supakuojami į maišelį, su pakankamai aiškiais ženklais, jog skystis buvo pirktas tame oro uoste ir tą dieną. Atidaryti maišelį iki skrydžio griežtai draudžiama. Daugiau informacijos čia.

Kelionės į kitą šalį su vaikais

Vykstant į užsienio valstybes su Lietuvos Respublikoje gyvenančiais vaikais, neturinčiais 18 metų (išskyrus asmenis iki 18 metų, sudariusius santuoką, arba teismo tvarka pripažintus veiksniais – emancipuotus), svarbu turėti reikiamus ir galiojančius dokumentus. Jei Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnams pateikiamas dokumentas, patvirtinantis, kad vaikas nuolatos gyvena užsienio valstybėje, kertant sieną užtenka pateikti vaiko asmens tapatybės dokumentą, papildomų pažymų ar vaiko tėvų sutikimų nereikia.
Visais atvejais, nesvarbu, ar vaikas vyksta į užsienio valstybę su abiem tėvais (įtėviais) ar vienu iš jų, globėju (rūpintoju), įgaliotu atstovu ar vienas, vykstant per sieną pasienio kontrolės punkto pareigūnams būtina pateikti vaiko asmens tapatybės dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę. Atkreiptinas dėmesys, kad vaiko gimimo liudijimas nėra asmens tapatybės dokumentas, tinkamas keliauti į užsienį.
Jeigu vaiko kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.Šengeno valstybės yra 24. Tai 22 ES narės: Austrija, Belgija, Danija, Graikija, Ispanija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Portugalija, Prancūzija, Suomija, Švedija ir Vokietija, Lietuva, Latvija, Čekija, Estija, Lenkija, Malta, Slovakija, Vengrija, Slovėnija ir 2 ne ES valstybės – Norvegija ir Islandija.
Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi tokioms ES valstybėms kaip Didžioji Britanija, Airija, Kipras, Rumunija, Bulgarija ir Šveicarija. Vadinasi, jei vaikas vyksta į šias šalis, jo tėvams ar globėjams jau prieš kelionę reikės kreiptis į notarą.
Papildomi dokumentai turi būti pateikti atsižvelgiant į tai, su kuo vaikas vyksta į kitas, ne Šengeno, užsienio valstybes:
• Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.
• Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
• Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
• Kai vaikas vyksta į užsienio valstybę su organizuota vaikų grupe į ekskursiją, turistinę kelionę ar kitas organizuotas keliones (su sporto, mokslo, meno ar kitais kolektyvais), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu turi būti pateiktas kelionės organizatoriaus parašu ir antspaudu patvirtintas raštas, kuriame turi būti nurodytas išvykstančių vaikų ir juos lydinčių asmenų vardinis sąrašas, ir šio rašto kopija. Už šio sąrašo sudarymą atsakingas kelionės organizatorius. Vaiko duomenys į sąrašą gali būti įtraukiami tik gavus bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Tėvų, globėjų (rūpintojų) sutikimus turi saugoti kelionės organizatorius.
Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatyto vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą laikiną vaiko išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vykstama.
Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Portale Lėktuvų-bilietai.lt galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (easyJet, Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos ir auga priklausomai nuo reiso užpildymo. Todėl rekomenduojame lėktuvo bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.

Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
– +/- 1 diena
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Jei kilo klausimų

Susisiekite su mumis!

280 thoughts on “DUK

 1. Lina Kalvaitienė Lap 23, 2016 12:36 pm

  Laba diena,
  šiandienpirkau bilietą į Vilnius-Nica-Vilnius, o nupirkau į Vilnius-Malmo-Vilnius išvykimas 2017-01-22 grįžimas iš Malmo 2017-01-25. Ar yra galimybė pakeisti į skrydį į Nicą tomis pačiomis datomis, nes viešbutis yra rezervuotas.

  Lauksiu atsakymo,
  Pagarbiai,
  Lina Kalvaitienė

 2. Simas Lap 21, 2016 11:31 pm

  Sveiki,
  ar galima vežtis elektroninę cigaretę kartu su baterijomis į BORA BORA(Paryžių)?

 3. Almantas Lap 17, 2016 5:07 pm

  Sveiki norėjau paklausti.aš esu užsisakes bilieta bet ta diena nebeskrndu ar galėčiau ta bilieta perleisti sava draugui

 4. Saulius Lap 15, 2016 3:25 pm

  Įsigyjau kompanijos Wizzair skrydį, bet užvakar paslydau ir susilaužiau koją ar galiu atgauti pinigus už bilietą, nes negaliu keliauti?

 5. Lina Lap 15, 2016 3:24 pm

  Kai pirkau bilieta nebuvau istekejusi. Dabar mano pavarde pasikeite, skrydis Ryanair uz menesio ar galiu keliauti?

  • Eleonora Lap 15, 2016 3:58 pm

   Sveiki, jeigu Jūs keliausite su galiojančiu asmens dokumentu (kuriame yra Jūsų senoji pavardė, sutampanti su skrydžio biliete esančia pavarde), nesklandumų kilti neturėtų.
   Jeigu asmens dokumentą po santuokos jau pasikeitėte, turėkite skrydžio metu tiek seną, tiek naują asmens dokumentus bei santuokos liudijimą.

 6. Inga Lap 15, 2016 3:23 pm

  Kai pirkau bilieta buvau nebuvau nescia, dabar esu nescia ar galiu keliauti su Ryanair

  • Eleonora Lap 15, 2016 3:50 pm

   Sveiki, galite keliauti, tiesiog svarbu atsižvelgti į savo savijautą, poreikį ir galimybes.

   Skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, Ryanair turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės.

 7. Vytis Lap 15, 2016 3:22 pm

  Sveiki, kiek galiu gabentis cigareciu rankiniame bagaze

  • Eleonora Lap 15, 2016 3:44 pm

   Sveiki,

   Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis bagaže negali būti didesnis kaip:
   – 800 cigarečių (4 blokai)*;
   – 400 cigarilių;
   – 200 cigarų;
   – 1 kg tabako.

 8. Edvinas Lap 3, 2016 8:52 pm

  Sveiki esu isvykes atostogu i UK ir taip nutiko kad susilauziau ciurna , skrendu is Glazgow i Riga ar oro uoste yra toks dalykas kaip pagalba kokia pvz. praeiti visas patikras bagazo ir pasu ir lengvesnis ilipimas i lektuva ir is jo su kazkokia tai pagalba? ar net vezimelis koks kur po oro uosta galeciau vazineti ?

  • Neringa Lap 8, 2016 8:13 am

   Edvinai, asmenys, kuriems reikalinga pagalba iki įlaipinimo vartų ir pan., gali užsisakyti palydos paslaugą. Jei bilietus pirkote ryanair.com, tai galite padaryt prisijungus per „Tvarkyti kelionę“ paskyrą. Jei bilietus pirkote kurioje nors bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės tiesiogiai į bilieto pardavėją.

 9. Daiva Spa 29, 2016 6:55 am

  Laba diena. Paieskos sistema Skyscaner radau pigų bilietą į Indiją. Noriu jį įsigyti, bet nežinau kaip. Ar gali tai man atlikti agentūra? Kokie maždaug jų įkainiai?

  • Neringa Lap 8, 2016 7:58 am

   Sveiki,
   Susisiekite su bilietų pardavėju dėl nesklandumų, kelionių agentūra gali pažiūrėti savo sistemose kiek kainuotų bilietas, tačiau ta kaina nebūtinai bus tokia kokią matėtė Jūs, įkainiai taikomi skirtingi.

 10. br Spa 14, 2016 6:44 pm

  Sveiki,
  ar galima grąžinti bilietą ir atgauti pinigus?

 11. Monika Rgs 13, 2016 9:37 pm

  Sveiki nusipirkau bilietus sau ir dviem savo mergaitem is Londono i Lietuva sekmadienio rytui. Tykejaus gauti bilietukus su barkodais ir sedimom vietom, bet gavau kiek supratau elektronini bilieta. Man jo ir uzteks oro uoste? Nes ant jo nera nei barkodo, nei sedimu vietu.

 12. Edita Rgs 13, 2016 6:43 am

  Laba diena,
  ką daryti jeigu per klaidą rezervavau bilietus ir neapmokėjau? Man tų bilietų nereikia, kaip anuliuoti jeigu neužsirašiau jokio kodo?

 13. Vitalijus Rgp 17, 2016 1:50 pm

  Sveiki mano vaikas turi asmens grizimo pazymejima o registracijoje yra tik pazymet pasa arba asmens tapatybes kortele kaip man uzpildyti registracija?

 14. Erika Rgp 16, 2016 9:18 am

  Laba diena ar galima vezti rankiniame bagaze arbatzoles ir vaistus

  • Neringa Rgp 17, 2016 10:13 am

   Sveiki,
   Erika, jei vaistai nereceptiniai, galite gabenti. Pasak taisyklių – ne daugiau nei 5 pakuotes. Vaistažoles gabenkite originalioje pakuotėje.

 15. Gintaras Lie 13, 2016 9:53 pm

  Sveiki, nusipirkęs bilietus gavau rezervacijos kodą 7 ženklu , pabandžiau ,,cek-in “ priima tik 6 ženklus , ……ar aš čia kažką ne taip darau ?

  • Neringa Rgp 3, 2016 4:49 pm

   Sveiki,
   Jei bilietus įsigijote mųsų portale ir užpildėte visus duomenis registracijai į skrydį, tuomet papildomai Jums nereikia niekur registruotis, jeigu negavote jokios informacijos, tuomet susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@lektuvu-bilietai.lt arba tel. 860026766, galbūt neteisingai nurodėte savo el.paštą.

 16. Edita Lie 13, 2016 6:12 am

  Laba diena. Rugpjucio 3d. susituoksiu, o rugpjucio 22d skrendu i Ukraina. Bilietai nupirkti pries puse metu sena pavarde. Ar galiu skrysti su bilietu ir pasu sena pavarde.

  • Neringa Rgp 3, 2016 4:26 pm

   Sveiki, biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Jei jau būsite pasikeitusi dokumentus su nauja pavarde, tuomet bus reikalingas dokumento duomenų koregavimas.

 17. Gerda Lie 5, 2016 2:54 pm

  Sveiki, man reikalingi receptiniai vaistai, ar galima dėtis juos į rankinį bagažą? Jei taip, ar yra kiekio ribojimai?

  • Neringa Rgp 3, 2016 10:14 am

   Sveiki, gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.

 18. renata Lie 3, 2016 4:10 pm

  Laba, ar galima mažam bagaže gabenti elektrine vafliu keptuve?

 19. Marijus Lie 2, 2016 2:14 pm

  Laba diena norejau suzinoti pirkau bilietus liepos 11-25 dienai is Dublino (Airija) i Ryga (Latvija) pirma karta bandziau pirkti is merginos taciau pinigai buvo ne jos saskaitoje, todel viska is naujo pildziau ant saves bet negavau jokios zinutes i savo telefona apie skrydi, taciau gavo kitu numeri mergina. Sumokejau uz bilietus per Paypal taciau negavau i el.pasta informacijos apie skrydi? Skambyti bandziau bet niekas man neatsako

 20. Lina Bir 17, 2016 8:53 pm

  Ar 16 metu vaikui vienam keliaujanciam, reikalingas notariskai patvirtintas tevu sutikimas vykstant is lietuvos y anglija?

  • Renata | Lektuvų bilietai Rgp 5, 2016 10:27 am

   Lina, 16 metų asmenys skrenda kaip suaugusieji, todėl gali laisvai keliauti vieni ir papildomo notaro patvirtinimo nereikia.

 21. Evelina Bir 9, 2016 4:28 pm

  Laba diena,
  kokiu būdu galėčiau gauti Jūsų siūlomus geriausius skrydžių pasiūlymus į savo el. paštą? 🙂

  • Neringa Rgp 8, 2016 11:22 am

   Sveiki,
   Evelina, deja, tačiau prenumeruoti geriausių skrydžio pasiūlymų šiuo metu nėra galimybės, tačiau visada galite rasti atnaujintą informaciją mūsų portale, bei kilus klausimams kreiptis į mūsų konsultantus el.paštu: uzsakymai@lektuvu-bilietai.lt arba telefonu : 860026766.

Komentuoti nebegalima.

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!