DUK 280

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų  užsakymo puslapyje  pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių. Paspauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų operatoriai). Lėktuvo bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas. Zigzag Travel operatorių pagalbai gauti skambinkite tel. nr.+370 600 26766.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroniniai lėktuvų bilietai užsakomi ir už juos sumokama internetu, aviabilietai atsiunčiami keleiviui nurodytu elektroniniu paštu arba faksu.
Šiuo metu daugelis aviakompanijų jau perėjo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Atsiųstą elektroninį lėktuvo bilietą rekomenduojame atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Informacija pateikiama jūsų užsakymo patvirtinime.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi mokesčiai įskaičiuoti.

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite tik lotyniškais rašmenimis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tačiau be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite be tarpų, brūkšnelių ar kitų ženklų. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuotas vieno rankinio bagažo pervežimas (55x40x20 cm. dydžio, iki 8 kg.).
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvo bilietų kainą įskaičiuotas registruoto bagažo iki 20 kg. pervežimas.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., Ryanair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimas neįskaičiuotas. Šiuose skrydžiuose vienam keleiviui nemokamai galima gabentis vieną rankinio bagažo vienetą iki 8-10 kg. Registruoto bagažo pervežimą jums padės užsakyti mūsų operatoriai po aviabilieto užsakymo. Detalią informaciją apie galimus mokesčius už bagažo pervežimą rasite aviabiliete. Apie Ryanair ir Wizzair bagažą, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair Bagažas„.

Rankinio bagažo pervežimo apribojimai.

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti skysčius, išskyrus skysčius atskirose ne didesnėse kaip 100 ml arba lygiaverčio tūrio talpyklose, sudėtose į vieną permatomą ne didesnės kaip 1 l talpos plastikinį maišelį, kurį galima pakartotinai sandariai uždaryti (tokias pakuotes galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). Į plastikinį maišelį turi lengvai sutilpti į jį dedami daiktai; maišelis sandariai uždaromas. Skysčiais vadinami geliai, pastos, losjonai, skystų ir kietų medžiagų mišiniai ir hermetiškų talpyklų turinys, pvz., dantų pasta, plaukų gelis, gėrimai, sriubos, sirupai, kvepalai, skutimosi putos, aerozoliai ir kitos panašios konsistencijos produktai.

Apribojimo išimtys taikomos rankiniame bagaže gabenant skrydžio metu reikalingus vaistus, kūdikių maistą ir specialios mitybos poreikiams tenkinti reikalingas priemones.

Skysčiai, įsigyti kontroliuojamojoje zonoje už įlaipinimo talonų tikrinimo punkto esančiose prekyvietėse, kurioms pagal oro uosto saugumo programą taikomos patvirtintos saugumo procedūros, taip pat supakuojami į maišelį, su pakankamai aiškiais ženklais, jog skystis buvo pirktas tame oro uoste ir tą dieną. Atidaryti maišelį iki skrydžio griežtai draudžiama. Daugiau informacijos čia.

Kelionės į kitą šalį su vaikais

Vykstant į užsienio valstybes su Lietuvos Respublikoje gyvenančiais vaikais, neturinčiais 18 metų (išskyrus asmenis iki 18 metų, sudariusius santuoką, arba teismo tvarka pripažintus veiksniais – emancipuotus), svarbu turėti reikiamus ir galiojančius dokumentus. Jei Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnams pateikiamas dokumentas, patvirtinantis, kad vaikas nuolatos gyvena užsienio valstybėje, kertant sieną užtenka pateikti vaiko asmens tapatybės dokumentą, papildomų pažymų ar vaiko tėvų sutikimų nereikia.
Visais atvejais, nesvarbu, ar vaikas vyksta į užsienio valstybę su abiem tėvais (įtėviais) ar vienu iš jų, globėju (rūpintoju), įgaliotu atstovu ar vienas, vykstant per sieną pasienio kontrolės punkto pareigūnams būtina pateikti vaiko asmens tapatybės dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę. Atkreiptinas dėmesys, kad vaiko gimimo liudijimas nėra asmens tapatybės dokumentas, tinkamas keliauti į užsienį.
Jeigu vaiko kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.Šengeno valstybės yra 24. Tai 22 ES narės: Austrija, Belgija, Danija, Graikija, Ispanija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Portugalija, Prancūzija, Suomija, Švedija ir Vokietija, Lietuva, Latvija, Čekija, Estija, Lenkija, Malta, Slovakija, Vengrija, Slovėnija ir 2 ne ES valstybės – Norvegija ir Islandija.
Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi tokioms ES valstybėms kaip Didžioji Britanija, Airija, Kipras, Rumunija, Bulgarija ir Šveicarija. Vadinasi, jei vaikas vyksta į šias šalis, jo tėvams ar globėjams jau prieš kelionę reikės kreiptis į notarą.
Papildomi dokumentai turi būti pateikti atsižvelgiant į tai, su kuo vaikas vyksta į kitas, ne Šengeno, užsienio valstybes:
• Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.
• Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
• Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
• Kai vaikas vyksta į užsienio valstybę su organizuota vaikų grupe į ekskursiją, turistinę kelionę ar kitas organizuotas keliones (su sporto, mokslo, meno ar kitais kolektyvais), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu turi būti pateiktas kelionės organizatoriaus parašu ir antspaudu patvirtintas raštas, kuriame turi būti nurodytas išvykstančių vaikų ir juos lydinčių asmenų vardinis sąrašas, ir šio rašto kopija. Už šio sąrašo sudarymą atsakingas kelionės organizatorius. Vaiko duomenys į sąrašą gali būti įtraukiami tik gavus bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Tėvų, globėjų (rūpintojų) sutikimus turi saugoti kelionės organizatorius.
Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatyto vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą laikiną vaiko išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vykstama.
Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Portale Lėktuvų-bilietai.lt galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (easyJet, Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos ir auga priklausomai nuo reiso užpildymo. Todėl rekomenduojame lėktuvo bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.

Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
– +/- 1 diena
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Jei kilo klausimų

Susisiekite su mumis!

280 thoughts on “DUK

 1. Rita Kraucevičiūtė Bir 8, 2016 1:58 pm

  Sveiki,

  pirkau bilietus grupei žmonių. Pildant vieną pavardę užrašiau neteisingai. Kaip ištaisyti klaidą?
  Rezervacijos kodas: WFMCCAE

  Pagarbiai,
  Rita Kraucevičiūtė

  • Renata | Lektuvų bilietai Bir 30, 2016 4:47 pm

   Rita, suvedus neteisingai asmens duomenis Jūs turite dvi alternatyvas:
   1. Galite registruotis su klaidingu vardu ar pavarde ir atvykus į oro uostą prašyti, kad nemokamai pakeistų. Tačiau dėl papildomų išlaidų kiekio, mes informuoti negalime.
   2. taip pat galite kreiptis į mūsų portalo atstovus, ir Jums bus suteiktas pakeitimas už papildomą mokestį.

 2. Bilietai Geg 25, 2016 2:39 pm

  man reikia pigiu bilietu i Londona. galit pasiulyt ka nors?

 3. Vesta Geg 25, 2016 11:43 am

  Laba diena, gal galit pasakyt, ka man daryt? esu uzsieny, bet nespeju grizt ir baigiasi paso galiojimas. noriu pirkt bilietus grizt i Lietuva.

  • Renata | Lektuvų bilietai Geg 26, 2016 5:53 pm

   Vesta, grįžti į Lietuvą galima su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris išduodamas laikinai užsienio valstybėje esantiems asmenims, neturintiems galiojančio dokumento. Šį pažymėjimą išduoda Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų konsuliniai pareigūnai. Daugiau informacijos apie atstovybes užsienyje rasite čia.

 4. Kamile Geg 25, 2016 11:41 am

  Sveiki, tai gerai suprantu, kad vaziuojant nepilnameciui i uzsieni reikia tevu sutikimo?

  • Renata | Lektuvų bilietai Geg 26, 2016 4:43 pm

   Kamile, keliaujant nepilnamečiui Šengeno zonoje tėvų sutikimo turėti nereikia. To tarpu, keliaujant ne Šengeno zonoje turi būti pateikiamas bent vieno iš tėvų rašytinis sutikimas, ir šio sutikimo kopija. Sutikimas turi būti patvirtintas notaro.

 5. Ugnė Geg 21, 2016 3:05 pm

  Sveiki, skrisiu į Norvegiją, man 16 metų, skrisčiau su lydinčiu žmogumi, ar reikia vieno iš tėvų sutikimo?

 6. viktor Geg 19, 2016 7:54 pm

  geguzes 24 turejau skristi is oslo i vilniu bet negaliu kaip susigrazinti bent dali pinigu uz bilieta

  • Juste Geg 24, 2016 1:06 pm

   Pigių skrydžių aviakompanijų (Pvz., Ryanair ar Wizzair) lėktuvų bilietai negrąžinami.

 7. ieva Geg 4, 2016 7:14 am

  jei skrendi su kudikiu, ar galima pasiimti sulankstoma vezimeli, ar tai kainuos papildomai?

  • Renata | Lektuvų bilietai Geg 12, 2016 6:28 pm

   Ieva, galimybė pasiimti sulankstomą vežimėlį visada yra, tačiau kiekviena aviakompanija turi skirtingus reikalavimus šiuo klausimu. Skrendant su Ryanair papildomai mokėti nereikia, jeigu domina kita konkreti aviakompanija, prašau pateikite ir padėsime.

 8. valentina Geg 3, 2016 5:41 pm

  Laba diena,kokios nuolaidos turit studentams?

 9. Rasa Geg 2, 2016 5:23 pm

  Sveiki, nusipirkau bilieta daugiau nei pries savaite, bet gavau I e-maila tik apmokejimo patvirtinima, bilietu, kaip nera taip nera.

  • Renata | Lektuvų bilietai Geg 12, 2016 6:21 pm

   Rasa, skrydžio bilietai yra registruojami ir siunčiami klientams dažniausiai likus savaitei ir mažiau iki skrydžio.

 10. Olga Bal 26, 2016 12:16 pm

  Laba diena,
  kaip galima pakeisti keleivio duomenis lektuvo bilete?
  Ačiu

  • Juste Geg 13, 2016 12:01 pm

   Jei norite pakeisti keleivio duomenis, turėsite susisiekti tiesiogiai su savo bilieto pardavėju.

 11. Karolina Bal 15, 2016 8:17 pm

  Jai klaidingai pasirinkau kreipinį, nieko baisaus? Ar reikia butinai pakeisti? Ir jai reikia, tai kaip?

 12. Audrone Bal 5, 2016 2:27 pm

  Neturiu galimybes atsispausdinti lektuvo bilieto ar galima ji parodyti skaitmenoje – telefone ar planseteje?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 11:30 am

   Audrone, dažniausiai užtenka parodyti bilietą mobilioje programėlėje, tačiau ne visos aviakompanijos teikia šią galimybę. Todėl pirmiausiai norėčiau sužinoti, su kokia aviakompanija skrendate.

 13. Lina Bal 5, 2016 2:27 pm

  Lektuvu bilietuose parasyta kad atvykti i registracija reikia ne veliau nei pries valanda. Taciau i lektuva ileidzia tik likus 5 minutems. Ar butinai turiu vaziuot pries valanda jei neturiu registruoto bagazo?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 12:24 pm

   Lina, atvykimo terminas į registracijos punktą priklauso skirtingai nuo kiekvienos avialinijos. Pavyzdžiui, Ryanair įlaipinimo vartai užsidaro likus 20min. iki skrydžio. Todėl, rekomenduojama būti likus ne mažiau kaip 30 min., nes prieš tai dar reikia praeiti saugumo patikrą (keleivių bei bagažo tikrinimas). Pasibaigus registracijos terminui keleiviai nebebus įleidžiami prie įlaipinimo vartų.

   atvykti į registracijos punktą yra būtina likus ne mažiau nei 45 minutės iki skrydžio, nes nesvarbu ar turite registruotą bagažą ar ne, registracijos terminui pasibaigus, keleiviai nebebus įleidžiami prie įlaipinimo vartų.

 14. Monika Bal 5, 2016 2:25 pm

  Kaip pasidaryti checkin?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 19, 2016 2:47 pm

   Monika, kiekvienoje avialinijoje yra skirtingi reikalavimai, kaip daryti checkin. Daugiau informacijos galite rasti tam tikros avialinijos svetainėje. Jei vis tiek kils nesklandumų, parašykite kurios avialinijos klausimai jus domina.

 15. Ieva Bal 5, 2016 2:24 pm

  Esu nescia. Neseniai suzinojome. Laukiame vaikucio. Esu nusipirkus lektuvu bilietus i Osla su Ryanair. Ka man daryti? Ar galiu skristi?

 16. Vytas Bal 5, 2016 2:23 pm

  Pavardeje padariau klaidą. Ar lektuvo bilietas nebegalioja?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 19, 2016 2:29 pm

   Vytai, lėktuvų bilietuose svarbu nurodyti keleivio vardą bei pavardę, tiksliai taip, kaip parašyta asmens dokumente. Todėl, susisiekite su savo bilieto pardavėju, kuris suteiks jums galimybę pakeisti duomenis.

 17. Ramune Bal 5, 2016 2:22 pm

  Mano varde ir pavardeje yra lietuvisku simboliu ar ryanair galiu vesti lietuviskai? Ar viskas bus gerai ir biliete jie matysis?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 19, 2016 2:23 pm

   Ramune, pagal tarptautinius susitarimus keleivių vardai bei pavardės nurodomi tik lotyniškomis raidėmis, todėl geriau yra vesti be lietuviškų simbolių.

 18. Arnas Bal 5, 2016 2:21 pm

  Pirkau bilieta ir noreciau ji atiduoti, ka man daryti?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 5, 2016 3:04 pm

   Arnai, galimybė atiduoti bilietą yra, tačiau būtų privaloma pakeisti keleivio duomenis jūsų įsigytame biliete už papildomą mokestį.

 19. simona Kov 31, 2016 1:13 pm

  Sveiki ! Man 16 metų , kokių dokumentų reikia norint vienai skristi iš Anglijos į Lietuvą ir atgal , ir ar nereikia lydinčių asmens ?

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 2:13 pm

   Simona, 16 metų asmuo jau gali skristi vienas, nereikia lydinčių asmenų. Keliaujant į Angliją bus reikalingas vieno iš tėvų rašytinis sutikimas, patvirtintas notaro. Ir, žinoma, būtina turėti arba asmens tapatybės kortelę, arba pasą.

 20. Erika Kov 22, 2016 7:18 pm

  Sveiki, norėjau paklausti ko reikia 16 metų vaikui skrendant vienam iš Kauno į Dubliną ir atgal? Kokių dokumentų ir pan…

  • Renata | Lektuvų bilietai Bal 22, 2016 2:29 pm

   Erika, keliaujant vienam 16 metų asmeniui į Dubliną (ne Šengeno zonoje) kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu būtina turėti ir bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo rašytinį sutikimą, kad vaikas vyksta vienas ir šio sutikimo kopiją. Sutikimas turi būti patvirtintas notaro.

 21. Gintarė Sau 29, 2014 5:42 pm

  Sveiki, norėčiau skristi į Norvegiją man 16 metų, skrisčiau su lydinčiu žmogumi, ar reikia vieno iš tėvų sutikimo?

 22. Lina Sau 29, 2014 4:54 pm

  Sveiki, skrendu su ryanair, jeigu rankiniame bagaže turėčiau puoduką ar jį iš manęs atimtų? ar reikia gal įdėti į kokį nors maišelį ir pan ?:) ačiū

 23. mindaugas Sau 28, 2014 9:57 pm

  sveiki, ar galima atsaukti lektuvo bilietus nors jau esu uzmokejas ir laukiu bilietu ?

 24. rita Sau 28, 2014 1:26 pm

  Sveiki,norejau suzinoti skrendu is rygos i londona koki kieki galima su rankiniu bagazu tureti cegereciu?aciu.

 25. Sigita Sau 15, 2014 8:29 pm

  Sveiki.
  Noreciau skristi su 4 metu anuku i Belgija (anukas turi pasa), ar reikalingas vienas is tevu sutikimas?

 26. Daina Gru 23, 2013 8:20 pm

  Sveiki norejau paklausti uz uzsakitus bilietus mokejau grinais biure bet i el pasta negavau patvirtinimo ir bilieto atspausdinimui nors gavau biure atspausdinta ar tai normalu? Ir dar klausimelis biliete kuri man dave biure ant bilieto uzrasitas mano vardas kartu su zodziu miss ar tai normalu? Nebus paskui problemu orouoste su registracija?

  • Simona Gru 27, 2013 10:20 am

   Sveiki,
   Jeigu Jums biure davė bilietą, tai jau į el. paštą papildomai Jums nebėra siunčiamas patvirtinimas. O dėl to, kad yra nurodytas kreipinys prie jūsų vardo, tai nėra jokia klaida ir taip turi būti.

 27. Elena Gru 12, 2013 8:36 pm

  Kiek kainuoja jei vaikas yr nepilnametis ir jis skrenda be tievu lietuva ir teva nori kad padetu nuskristi vaiku su stiordesem kiek kainuoja?

  • Simona Gru 16, 2013 1:10 pm

   Ši paslauga galima tik reguliarių skrydžių maršrutuose. Kaina priklauso nuo aviakompanijos, dažniausiai nuo 50 EUR.

 28. Dovile Gru 11, 2013 10:54 pm

  Labas vakaras. Turiu tokį klausimą. Aš esu Rusijos piliete,bet su leidimų gyventi Lietuvoje. Greitai skrisiu į Prancuziją,bet skrydis bus su persodinimų Dubline. Norėčiau pasiteirauti, ar man,kaip Rusijos pilietei, bus reikalinga viza, jeigu Dublino oro uoste aš busiu vos 7 val. ?

 29. Ligita Gru 9, 2013 10:24 pm

  Ar 16 metų galiu skristi viena į Anglija? (wizzair ar Ryanair kompanijomis) Reikalingas tėvų sutikimas?

 30. Paulina Gru 4, 2013 11:17 pm

  Laba diena,
  norėjau paklausti, ar galima rankiniame bagaže vežtis dantų funkcinę plokštelę? Turi metalo vielutes. Ją laikau dėkle. Ar reikia kokios nors spec. pažymos? (kompanija Ryanair, skrydis Ryga-Švedija ir atgal).
  Ačiū.

 31. vitalija Gru 3, 2013 8:25 pm

  Sveiki.
  jei istrintas i el.pasta atsiustas bilietas buvo istrintas ar atsiustumet pakartotinai?

 32. Tomas Gru 2, 2013 11:26 pm

  laba,
  situacija tokia, langelije kur reikia pasirinkti dokumento tipa, ivedziauasmens tapatybes kortele, a is tikruju turi buti pasas, paso duomenis irasyti teisingai, ar bus del to problemu, chek in jau padarytas

 33. ILIJA Lap 26, 2013 11:28 pm

  Sveiki. Skridis su Wizzair Kievas-Vilnius——Ar galyma bileta isigiti Lietuvoi? Ir Kaip biletu galetu pasinaudoti iej žmogus gyvena Ukrainoi/ar užtenka pasakiti kad biletas užsakitas, ar reiketu dar kaž kaip irodineti ar tureti kokia nors pažyma. AČIU.

  • Simona Lap 27, 2013 4:32 pm

   Sveiki,
   Galite bilietą įsigyti ir Lietuvoje. Jeigu tai yra wizzair aviakompanija, keleivis turės pasidaryt registraciją – check-in ir atsispausdinti įlaipinimo kuponus.

 34. Vaiva Lap 4, 2013 5:56 pm

  Sveiki, skrendu į Sardinijos salą(Italija), man 17m. skrendu su 18-mečiu, ar man reikia eiti pas notarą dėl tėvų sutikimo? Ar galiu skristi be jo?

 35. Petras Spa 31, 2013 8:22 pm

  Sveiki, jei netycia klaidingai pasirinkau atvirkstini marsruta. Pinigai yra sumoketi, taciau check in dar nepadarytas. Noreciau suzinoti ar imanoma atgauti visus pinigus sumoketus uz bilietus? O galbut galima pakeisti ju marsuta?

  • Simona Lap 5, 2013 1:04 pm

   Sveiki,
   Pagal aviakompanijos taisykles pinigai už bilietus nėra grąžinami. Jeigu dar nepadarėte registracijos yra galimas keitimas už aviakompanijos nustatytą mokestį.

  • Danutė Gru 8, 2013 9:27 am

   Labas.Noriu vasarai parsivežti savo anūką (6 metų) iš Airijos, kuris turi ir lietuvišką pasą .Tačiau noriu važiuoti su juo pirmiausia į Angliją, iš ten paimti kitą anūką ir važiuoti į Lietuvą. Noriu paklausti ar anūkui iš Airijos reikia turėti notaro patvirtintą dokumentą su tėvų sutikimu.Ar nekils problemų skrendant iš Airijos į Angliją ir iš Anglijos į Lietuvą

   • Simona Gru 9, 2013 11:50 am

    Sveiki,
    Tokiu atveju yra geriausia turėti notaro patvirtintą vieno iš tėvų leidimą, vaikui išvykti iš šalies.

 36. Evelina Spa 22, 2013 3:02 pm

  Na aišku, ačiū už informacija.

 37. Evelina Spa 21, 2013 12:25 pm

  Tėvų sutikimo reik abiejų, ar užtenka vieno?

 38. Evelina Spa 20, 2013 8:12 pm

  Labas vakaras, norėčiau pasiteirauti, man 17 metų ir ruošiuosi skirsti į Londoną su Ryanair skrydžių kompanija. Ar būtinas tėvų sutikimas? Kokie dokumentai reikalingi ir kiek kg galima veštis be bagažo?

  • Simona Spa 21, 2013 10:56 am

   Sveiki,
   Taip, tėvų sutikimas yra būtinas. Reikalingas Jūsų asmens dokumentas (pasas arba ID kortelė). Galite nemokamai gabenti iki 10 kg svorio rankinį bagažą.

 39. alesia Spa 14, 2013 8:10 pm

  sakykit ar galima, nusipirkus jau bilietus,pakeisti varda,mes uzrasem sutrumpinta forma o pase rasosi pilnas vardas,ar nebutina keist nes vardas tas pats tik sutrumpintas,ir jei reikia keist ar uz likusias papildomas raides reikia moketi ir kiek kainuoja?

  • Simona Spa 15, 2013 10:45 am

   Gali kilti problemų oro uoste, kadangi vardas nesutaps su pase esančiu. Tokiu atveju reikia keisti vardą.
   Susisiekite su konsultantu tel. 8 600 26766.

   • romas Spa 17, 2013 10:36 am

    sveiki,skrendat su air baltic i norvegija kiek galima veztis cigareciu ir alkoholio

    • Simona Spa 18, 2013 2:00 pm

     Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

     1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
     2l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
     18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
     Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

 40. sandra Spa 13, 2013 6:23 pm

  laba vakara.skrendu su norvegion kompanija pirkau elektronini bilieta.ar butina atsispausdint bilieta ar uztenka tik orderio nr?skrendu is rygos o trondheima.aciu

 41. RASA Spa 12, 2013 3:38 pm

  skrendu su 14metu sunum i uk. mes galime nestis i salona 2 rankines po 10kg? ir kiek kainuotu registruotas bagazas po 15kg? ar galeciau pasiskambinus i kauna uzsisakyt bilietus,o atvykus i oro uosta pries skrydi susimoket?

  • RASA Spa 13, 2013 11:47 am

   uzsisakiau bilietus i uk su sunum. apmokesiu rytoj pavedimu banke. ar man reikia atsispausdint ta informacini lapa ,kurigavau i emaila ir ji pateikti banke apmokant? nes siuo metu neturiu spausdintuvo,tai tik vakare galesiu atsispausdint. o gal reikes is naujo suvesti duomenis ir vel atlikt registracija? prasau greito atsakymo.aciu.

  • Simona Spa 15, 2013 10:27 am

   Taip, Jums priklausys po 10 kg rankinio bagažo.
   Bilietus užsakant, reikia iš karto apmokėti.

 42. Karolina Spa 11, 2013 2:43 pm

  Sveiki, norint atsisakyti skrydzio galima ir internetu ar tik skambuciu?

  • Simona Spa 15, 2013 10:20 am

   Priklauso nuo aviakompanijos. Jeigu bilietas jau yra užsakytas ir apmokėtas, tai vargu ar galėsite jį grąžinti.

 43. Sigita Meškinienė Spa 11, 2013 1:21 pm

  16 m dukra skrenda viena į Londoną spalio 24 d. Be tėvų sutikimo skristi vienai, bilieto ir paso, ar dar reikia kokių nors kitokių dokumentų.

 44. Regina Spa 10, 2013 11:05 am

  Sveiki,

  Norėjau paklausiti ar galima rankiniame bagaže turėti skutimosi peiliukų? Pincetą? ar jie turi būti kaip nors supakuoti? Skrisiu su Raynair aviakompanija.

 45. adomas Spa 1, 2013 5:10 pm

  laba diena noreciau suzinoti kokiu dokumentu reikia 16 metu asmeniui vykstanciam vienam i norvegija su norvegian oro linijomis

 46. Karolina Rgs 26, 2013 12:35 pm

  Laba diena,

  Dar norėčiau pasiteirauti. Ar galima rankiniame bagaže skrendant su įmone Wizzair vežtis mobilaus pakrovėją ir fotoaparatą, bei patį mobilujį telefoną?

 47. Julius Rgs 25, 2013 10:22 am

  Sveiki,

  Skrendame į Angliją su Ryaniar skrydžių kompanija ir norėtume sužinoti keletą dalykų.
  1. Ar galima turėti rankiniame bagaže barzdaskutę?
  2. Ar blakstienų tušas laikomas skysčiu ir jį būtina dėti į maišelį?
  3. Ar galima rankiniame bagaže turėti tokį daiktą http://aic.lt/images/uploads/032030-wildo_spork-1.jpg? Nepakeičiamas dalykas keliaujant, tačiau tai stalo įrankis, nors ir iš plastiko.

 48. rAIMONDA Rgs 22, 2013 10:26 am

  Sveiki,norėjau pasiteirauti jei mes nebegalime niekur skristi o bilietai jau užsakyti ir pinigėliai jau sumokėti ar mes galime kaip nors atsiimti pinigėlius už tuos sumokėtus bilietus?

  • Simona Rgs 23, 2013 8:54 am

   Priklauso nuo aviakompanijos ir Jūsų priežasties. Bet jeigu tai nėra svari priežastis, tai mokėjimo neatgausite.

 49. Vitalija Rgs 20, 2013 3:11 pm

  Laba diena. Noriu paklausti, ar aviakompanija wizzair priima keleivius iš Londono su laikinais keleivio pasais, kurie išduoti konsulate? Niekur nerandam tikslios informacijos, vieni sako, kad priima, kiti-kad ne. Kaip yra iš tikrųjų?

  • Simona Rgs 20, 2013 3:20 pm

   Su asmens grįžimo pažymėjimu galite vykti tik į šalį, kurios pilietė esate. Į skrydį jus priims. Registruojantis į skrydį pažymėkite varnele, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Kitas dokumentas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo.

 50. Regina Rgs 15, 2013 3:04 pm

  Laba diena, vaikai nupirko man Ryanair bendroves bilietus spalio 4 d i Leeds Bredorda ir spalio 11 d atgal, Patvirtinima del bilietu pirkimo gavau ir i el. pasta ir i telefona, kada gausiu bilietus i el .pasta, kad galeciau atsispausdinti? Aciu.

 51. Aura Rgs 14, 2013 7:11 pm

  Ar 15 metų galiu skristi viena į UK? (ryanair arba wizzair kompanijos) Reikalingas tėvų sutikimas?

 52. Sigita Rgs 3, 2013 8:28 pm

  Sveiki,
  turiu du klausimus:
  ar skrendant su Ryanair asmens tapatybės kortelė taip pat galioja kaip ir pasas?
  ar galima vežtis vaistus VENTOLIN(INH) IR SERETIDE, čia diskai, mamai jie sergant astma reikalingi.
  Ačiū už atsakymą.

  • Indrė Rgs 4, 2013 2:21 pm

   Vaistus skirtus asmai gyditi vežti galima.

   Asmens tapatybės kortele galioja kaip pasas visose Europos sąjungos šalyse, taip pat Norvegijoje

 53. rAIMONDA Rgs 2, 2013 7:36 am

  SVEIKI SPALIO 2D PLANUOJAME SKRISTI IŠ KAUNO Į LONDONA LUTONO OROUOSTA. NORĖJAU PAKLAUSTI KIEK GALIMA VEŠTI CIGAREČIU RANKINIAME BAGAŽE IR KIEK REGISTRUOTAME BAGAŽE?IR ALKOHOLIO RANKINIAME BAGAŽE KIEK GALIMA?

  • Indrė Rgs 4, 2013 2:25 pm

   Galite turėti ne daugiau nei :

   800 cigarečių;
   400 cigarilių;
   200 cigarų;
   1 kg tabako;
   10 litrų stipriųjų gėrimų;
   20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
   110 litrų alaus.

   Dėmesio – alkoholi rankiniame bagaže galite turėti tik tuo atveju, jei pirksite po patikros, Duty free parduotuvėse ir jis tilps į Jūsų rankinį bagažą.

 54. Žaneta Rgp 25, 2013 9:29 pm

  Labas vakaras.

  Noriu pasiteirauti.Skrendant Ryanair kompanija,jei rankinis bagažas atitinka visus leistinus išmatavimus,tačiau yra papildoma rankinė,kuri prieš įlaipinimą, paprašius įsidėti į lagaminą – netelpa(išmatavimai:23x20x12.Svoris: 100 g).Koks turėtų būti papildomas mokestis ?

 55. Ramutė Rgp 19, 2013 9:52 am

  Laba diena. Noriu paklausti, kaip registruotis skrydžiui internetu. Nesurandu formos, kurią reikia užpildyti. Ačiū.

 56. Gintas Rgp 19, 2013 8:28 am

  Laba diena, pirkau bilietus is UK ir atgal dukrai, ji papuole i avarija, ar galiu pakeisti bilietu datas i velesnes (iki skrydzio dar 25 dienos) ar yra kazkoks mokestis uz pakeitima? Ir kur reiketu kreiptis? Dekoju uz atsakyma

  • Indrė Rgp 19, 2013 10:56 pm

   Keitimo mokestis yra. Ligos atveju reikėtų kreiptis į avia kompaniją Airijoje – būtų galimybė grąžintis sumokėtus pinigus

 57. Agnė Rgp 18, 2013 11:23 am

  Laba diena,
  ar skrendant į Airiją įmanoma su savimi pasiimti šuniuką?
  Jis yra mažos veislės – 2,5kg

 58. Sigita Rgp 10, 2013 9:44 am

  Sveiki,

  rugsėjį ketinu su mama skristi į Angliją su ryanair, jai prieš kelis metus keistas klubo sąnarys. Ar reikia turėti kažkokius gydytojų išrašus, kad protezas metalinis? Gal Lietuvoje ir nebūtų problemų, bet skrendant atgal manau gali kilti nesusipratimų. Turbūt einant per apsaugą pypsės. Ačiū už atsakymą.

 59. Mindaugas Rgp 2, 2013 9:43 pm

  Laba diena, ar galima nusipirkus bilieta ir klaidingai yrasius varda pakeisti jy dar nepadarisu chek-in, jei galima tai kaip padaryti tai ar gal tiesiog nieko keisti nereikia, nes nera butina. skrendant su wizzair 😉

 60. Ligita Lie 31, 2013 7:43 pm

  Sveiki,norėčiau paklausti ar galima nukelti skridimą su Wizz Air linijomis iš rugpjūčio mėn.į gruodžio mėn.

 61. Rasa Lie 30, 2013 1:17 pm

  Sveiki,
  Pas jus rasoma, kad wizzair internetine registracija, kainuoja 35 lt.
  Wizzair tinklapyje rasoma :
  “ Užsakant iš karto apmokėta registracija oro uoste kainuoja 10 EUR, o oro uoste išvykimo dieną – 20 EUR. Registracijos internetu paslauga yra visiškai nemokama. “

  Tai kaip cia yra: kas tai yra ta is anksto apmoketa registracija , kuri kainuoja 10 EUR, ir ar vis tik reikia moketi registruojantis skrydziui internetu ?

  • Indrė Lie 31, 2013 1:02 pm

   Sveiki,

   Jei registruojatės internetu – nemokamai, jei pasirenkate paslaugą – registraciją oro uoste ir iš karto ją apmokate – 10 EUR (35 LT) registruojatės oro uoste 2 val iki skrydžio su asmens dokumentu. Jei pasirinkote registraciją internetu, tačiau jos neatlikote ir atvykote į oro uostą be įlaipinimo kuponų – mokėsite 20 EUR (70 Lt) mokestį.

 62. Aivaras Lie 18, 2013 10:08 am

  Sveiki, ar vaikiskas sulankstomas vezimelis bus gabenamas nemokamai jei vaikui 2,5metu?
  Kudikiams, kiek zinoma, tai nieko nekainuoja ,o kaip siuo atveju?
  Skrendant WIZZAIR
  Aciu.

 63. Irina Lie 10, 2013 4:07 pm

  ar galima rankinam bagaze vezti uogas pvz. melines su wizzair

 64. Rima Lie 9, 2013 6:16 am

  Laba diena , norėjau paklausti skrendant į Norvegiją su Wizar , ar galima mažajame rankiniame bagaže vežtis rūkytas dešras , sūrį ir šokoladą . dėkoju už atsakymą.

 65. INGA Lie 4, 2013 5:16 pm

  Sveiki,skrisiu su raynair i Anglija,bus kaip tik 28 nestumo savaite,gydytoja israse pazyma,kuri yra lietuviska,tik joje yrase trim kalbom,lotyniskai,angliskai ir lietuviskai,kad skristi galiu,ar tiks tokia pazyma,ar butinai reikia raynair formos pazymos,aciu

  • Indrė Lie 5, 2013 1:35 pm

   Nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, „Ryanair“ aviakompanija turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. Pažyma būtinai turi būti Ryanair

   Daugiau – Apie keliavimą nėštumo metu ← Zigzag.lt kelionių blogas

   • Monika Sau 12, 2014 12:17 pm

    Laba diena,

    Norėjau paklausti, užsisakiau bilietus su ryanair iš Norvegijos MOSS Rygee sausio 30, tačiau atsitiko taip, kad reiktų pakeisti datą. Ar tai būtų įmanoma?

 66. Emma Lie 1, 2013 1:23 pm

  Laba diena. Man 14, ar galiu viena su tėvų sutikimu skristi į norvegija? skrendu su wizzair kompanija

 67. Simona Bir 30, 2013 3:51 pm

  Sveiki, norėjau paklausti kodėl perkant wizzair bilietus nereikia rašyti gimimo datos ir kodėl gavus bilietą prie ‘nationality’ nieko nėra parašyta?

 68. Rima Bir 27, 2013 10:20 am

  užmiršau parašyti šalį , tai Norvegija dėl cigarečių .ir ar galima vežtis šviežių daržovių ( agurkų , pomidorų ) ar wizzar mažojo rankinio bagažo svoris turi būti 10 kg.

  • Indrė Lie 3, 2013 2:02 pm

   Wizzair bagažo svoris neribojamas.
   Tabakas
   18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Daržoves vežti galite

 69. Rima Bir 27, 2013 9:27 am

  Sveiki , norėjau paklausti ar galima vežtis su Wizzar 2 blokus cigarečių , jei jos pirktos Duty Free parduotuvėje. mažojo bagažo išmatavimai skiriasi nuo nurodytų , aukštis ir plotis mažesni , o ilgis ne 42 cm , o 44 cm . tašė iš minkštos medžiagos . ar tokia tašė skaitysis kaip mažasis salono bagažas . kremas-pudra , veidui kremas ar priskiriami prie skysčių . dėkoju už atsakymą

  • Indrė Lie 3, 2013 2:03 pm

   Cigares galite pirkti ir iki skrydžio paprastoje parduotuvėje. Jei lagaminas iš minkstos medžiagos – problemos nebus, jei galėsite paspausti. Kremas-puda, kremas – priskiriami prie skysčių.

 70. lionela Bir 26, 2013 10:05 pm

  labas vakaras.kaip atspausdinti bileta 12 mecui vaikui?lidintis 18 metis asmuo skrenda kartu,bet bileta nusipirkis anksciau.ar bus problemu jei pakeisiu gimimo metus kad leistu priregistroti vaika?tevu sutikima jis turi.svarbiause nurecau zinot ka darit su registracija ir kaip padaryt.aciu uz atsakima

  • Indrė Bir 26, 2013 11:06 pm

   Jus galite įrašyti kitą datą, tačiau prieš skrydį Jums vis tiek riekes kreiptis į Ryanair atstovus, kad prijungtų vaiką prie lydinčio asmens

 71. Neringa Bir 25, 2013 6:38 pm

  sveiki,ar 14m vaikas gali skristi su 16m asmeniu i Norvegija be tevu sutikimo. skiris su norwegian skrydziu kompanija.

 72. Agnetė Bir 25, 2013 8:34 am

  Sveiki, su broliu užsisakėme bilietus į Italiją. Aš gavau į el paštą duomenis registracijai patvirtinti, o broliui vis dar laukiame, nors jo el paštas įrašytas gerai, o apmokėjimą irgi pervedė. Laukiame beveik visą dieną. Kiek ilgiausiai užtrunka patvirtinimo atsiuntimas? Kada reiktų sunerimti ir kreiptis į biurą?

 73. Silvija Bir 19, 2013 5:18 pm

  Ar reikia pažymos iš odontologo jei burnoje yra viršutiniai, apatiniai breketai + metalinis aparatas gomuryje? (wizzair)

 74. Silvija Bir 19, 2013 5:16 pm

  Man 14 metų. Ar galiu su Wizzair aviakompanija į Norvegiją skristi viena? Ar yra reikalingas raštiškas tėvų sutikimas iš notaro?

 75. jurgita Bir 11, 2013 11:16 pm

  O kaip su dantu implantais . juk tai irgi metalas kune. gal reikia tureti kokia pazyma is stomotologo. Cia rase apie matala nugaroje po operacijos, cia irgi kazkas panasaus.

 76. petras Bir 7, 2013 5:59 pm

  laba diena.ar 2 metu 3 ju menesiu vaikui priklauso rankinis bagazas.aciu

 77. monika Bir 5, 2013 11:47 am

  sveiki,ar skrendant su wizzair perkant bilietus reikia pazimeti vaiko vezimeli,tokio skyriaus neradau….

 78. petras Bir 5, 2013 8:12 am

  ar butina ta nuotrauka.su manim skris 2 metuku vaikas.ar galima turret pieno buteliuka?

  • Indrė Bir 5, 2013 10:27 pm

   Turėkite nuotrauką arba pažymą iš gydytojo. Pieno buteliuką galite turėti: jei tai kūdikis – kiekis neribojamas, jei vaikas virš 2 metų – ne daugiau kaip 100 ml.

 79. LOLITA Bir 4, 2013 9:50 pm

  Sveiki,jei perkant ilietus nepirkau registruoto bagazo,ar galiu isigyti veliau ?

  • Gitana Lap 21, 2013 8:31 pm

   Laba diena ,norejau paklausti ;uz dvieju dienu turime isskristi ,bet vyras pateko sunkios bukles i lygonine ,ar yra galimybe atgauti pinigus .Skrendame su RYAINAIR .

   • Simona Lap 25, 2013 11:14 am

    Sveiki,
    Galima kreiptis į aviakompaniją dėl pinigų grąžinimo ar datos keitimo turint medicininę pažymą iš gydymo įstaigos.

 80. petras Bir 4, 2013 2:58 pm

  skrisiu is uk I lietuva.po nugaros operacijos turiu metalo kune,kaip bus su patikra?

 81. monika Bir 2, 2013 1:59 pm

  sveiki,norejua paklausti ar gali 10 metu vaikas skristi vienas,ar reikia sumoketi kazkoki mokesti uz palydova ir ar tokias paslaugas teikia wizz air

 82. Daiva Bir 1, 2013 10:17 am

  sveiki,ar gerai supratau,kad Norvegija yra sengeno salis,ir 15 metu vaikas gali keliauti ten ir gryzti vienas,ne notaro patvirtinto tevu sutikimo,ir be lydincio asmens?su wizzair

  • Indrė Bir 3, 2013 6:09 am

   Supratote teisingai. Šengeno erdvėje – vaikui tėvų sutikimas nėra būtinas. Tačiau ar gali keliauti vienas lėktuve – apsprendžia avia kompanijos taisyklės. Avia kompanijos Wizzair skrydžiuose vaikai nuo 14 metų gali keliauti vieni.

 83. Daiva Bir 1, 2013 9:51 am

  sveiki,vaikas 15 metu keliaus i norvegija su suaugusiu lydinciu asmeniu,su notaro patvirtintu vieno is tevu sutikimu,bet ar gales gryzti is ten vienas?

 84. Vilita Geg 20, 2013 2:33 pm

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis kvepalus 100ml buteliuka (pirktas ne duty free), jeigu taip kiek tada papildomai dar galima veztis skysciu?

  • Simona Geg 20, 2013 3:47 pm

   Sveiki, p. Vilita,
   Taip, galite vežtis, bet jūsų kvepalai turi būti supakuoti maišelyje. Dar papildomai galite vežtis 9 vnt. po 100 ml. Viso bendras skysčių kiekis turi būti iki 1 l.

 85. Marius Geg 11, 2013 8:12 pm

  Noriu paklausti kaip nusipirkti papildomą bagažą Ryainair,išskrendame 05 12 6val.20min į Dubliną.

  • Indrė Geg 11, 2013 9:46 pm

   Laba diena,

   Reikia prisijungti prie Jūsų rezervacijos internete ir sumokėti. Jei tokios galimybės nėra – sumokėti galėsite oro uoste.

 86. Evaldas Geg 9, 2013 11:16 am

  Dar vienas klausimas , ar keliauti i Norvegija wizzair oro linijomis, Uztenka asmens tapatybes korteles, nebutinas pasas ?

  • Aistė Lie 2, 2013 6:56 pm

   Laba diena, man 16 metu, ar galiu buti lydintis asmuo 11 metu duktereciai? Skristume i Anglija. As tevu sutikima turiu. Kokiu dokumentu reiktu jai? Ar galetume skristi su Ryanair ar tik su Wizzair? Aciu uz atsakyma

   • Indrė Lie 3, 2013 1:39 pm

    Taip. Lydintis asmuo galite būti. Skristi galite ties su avia kompanija Ryanair, tiek su Wizzair. Abiems keliaujantiems asmenims iki 18 metų reiklaingas tėvų sutikimas

  • Vanda Spa 7, 2013 6:53 pm

   Laba diena. mano dukra parskrenda į Lietuvą paso keitimui. Atgal skris jau su kitu pasu. Jai vežtis ir seną atžymėtą su skylutėm? Tačiau jis bus nebegaliojantis, o naujo paso duomenų nebus atgaliniame biliete. Kaip mano dukrai reiktų pasielgti? Į Lietuvą grįžta trečiadienį vakare, o išskrenda sekmadienio ankstų rytą. Ačiū

   • Simona Spa 8, 2013 11:57 am

    Jeigu dar neužsiregistravo, reikėtų tai daryti tik į vieną pusę, o jau atgaliniai kelionei registruotis su nauju dokumentu.

    • Rasa Geg 8, 2016 5:17 pm

     Laba diena ar butinai reikalinga pažyma jei turėjau operacija du blauzdos kaulu skeveldriniai lužei yra plokštelė ir sraigteliai,ar bus reikalinga per patikra?

     • Juste Geg 13, 2016 12:09 pm

      Vilniaus oro uostas informuoja: „Rekomenduojama turėti medicinos įstaigos išduotą pažymą, tačiau Lietuvoje ji nėra privaloma. Jeigu arkinis metalo ieškiklis sukels pavojaus signalą, pasakykite aviacijos saugumo darbuotojui apie metalinį implantą ar plokštelę ir nurodykite vietą, kurioje jis yra, o aviacijos saugumo darbuotojai Jus patikrins rankomis.“

 87. Evaldas Geg 9, 2013 9:55 am

  Sveiki ,
  Klausimas butu toks – Ar galima nestis i lektuva maza bagaza (nemokama) ir didesni ( kaina 35lt ) kartu , ar cia tiesiog pasirinkimo metu koki bagaza vezies pasirenki viena is ju ir tik su juo keliauji i lektuva, ir ar i ta didesni bagaza galima deti 1L. talpos alkoholini gerima stikliniame butelyje ? Ir kiek bloku cigareciu galima veztis vienam asmeniui i Norvegija , keliaujant Wizzair oro linijomis ?

  • Indrė Geg 9, 2013 10:06 am

   Laba diena,

   Jūs galite turėti tik 1 rankinį bagažą – didelį arba mažą. Nepriklausomai nuo pasirinkto bagažo dydžio – reikalavimai rankiniam bagažui yra vienodi. Į Jūsų klausimą dėl 1 L skysčio indo atsakome – ne, negalėsite.
   Vykstant į Norvegiją tabako gaminių galite gabenti:
   18 m. sulaukę asmenys gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Vykstant į Norvegiją alkoholio galite gabenti:
   1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
   2 l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%.

 88. Vilia Geg 3, 2013 9:48 pm

  uzsakiau bilietus vaikams skristi i Alikante.Sunui 17 metu, dukrai 13 metu, jie skris be suaugusiu.Kokiu dokumentu ir kaip bei kur juos reikia iforminti.Aciu

  • Indrė Geg 6, 2013 6:38 am

   Vaikams iki 18 metų reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, kad jie keliauja į užsienį vieni. Sutikimas turi būti patvirtintas notariškai

 89. SKIRMA Bal 29, 2013 6:02 pm

  Ar galima pasiimti lūpų dažus į rankinį bagažą? Gal juos reikia taip pat dėti į specialų maišelį?

 90. Grazina Bal 18, 2013 4:36 pm

  Sveiki, noriu pasiteirauti, jei skrendu su kudikiu ir kartu man reikalingas vezimelis kokios cia jau butu taisykles, uz ji reikia papildomai moketi ar jis kartu prie bazago?

  • Indrė Bal 18, 2013 5:51 pm

   Sveiki,

   Kūdikiams iki 2 metų vežimėlis priklauso nemokamai. Su juos važiuojate iki lėktuvo – atiduodate stiuardesėms ir po skrydžio vėl pasiimate tik išlipę iš lėktuvo.

 91. Dovile Bal 17, 2013 8:53 pm

  Sveiki, noreciau suzinoti iki kiek nestumo savaiciu leidziama skristi Ryanair oro bendrove?

  • Indrė Bal 18, 2013 6:06 am

   Sveiki,

   Nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, „Ryanair“ aviakompanija turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės.

 92. Urtė Kov 18, 2013 9:19 am

  Laba diena, norejau paklausti man yra 16m, broliui 14m. ar as ji galiu vestis i Italija?

 93. Grazina Vas 14, 2013 2:48 pm

  sveiki, čia jau kategoriškai negali neturintis 16 metų vaikas skristi vienas. O kaip jei yra tėvų sutikimas su notaro parašu?

  • Simona Vas 14, 2013 3:41 pm

   p. Gražina,
   Kad skristų vienas, vaikas turi turėti bent vieno iš tėvų notariškai patvirtintą sutikimą ir palydą, t.y. suaugęs asmuo.

 94. Grazina Vas 7, 2013 6:29 pm

  Sveiki, norėčiau sužinoti, ar gali vienas 12 metų vaikas skristi į Norvegiją?

 95. Toma Vas 7, 2013 9:17 am

  Laba diena.
  Jei aš skrendu su Wizz air Ukraina (WAU) aviakompanija, kokio dydžio rankinį lagaminą aš galiu pasiimti į lėktuvą.
  Dėkoju

  • Indrė Vas 7, 2013 10:45 am

   Laba diena,
   Jei Jūs skrendate su Wizzair Ukraina (WAU) Jums priklauso didelis orlaivio salono bagažas (56 x 45 x 25 cm). Jo svoris nėra ribojamas. Taip pat Jums priklauso 1 registruojamas bagažas, kuris gabenamas nemokamai.

 96. Daiva Vas 6, 2013 4:05 pm

  Tai ir kelioninis mažas krepšys ,ir didesnis orlaivio bagažas gali sverti tiek pat ? Jų nesveria,ar kaip?

  • Indrė Vas 6, 2013 4:25 pm

   Svoris nėra ribojamas, į mažą lagaminą Jūs galite susidėti ir 20 kg svorį. Svoris nėra tikrinamas, svarbūs tik lagamino išmatavimai.

 97. Daiva Vas 6, 2013 1:43 pm

  Laba diena,
  Apie wizair orlaivio bagažo dydį visur rašo ,o koks svoris leidžiamas
  mažame ir dideliame orlaivio salono bagaže?
  Dėkui.

 98. Renata Vas 5, 2013 8:42 pm

  Tuos matmenios tai as zinau, bet mano lagaminas neatitinka nei viena, nei kito lagamino matmenu, todel as ir klausiu, koks mano lagaminas – mazas ar didelis?
  Aciu uz atsakyma

  • Simona Vas 5, 2013 10:12 pm

   Jūsų lagaminas didesnis nei mažas – tai reiškia – didelis.

  • Egidijus Kov 21, 2013 7:25 am

   Laba diena,
   Ar reikalingas patvirtinantis dokumentas lydinčiam asmeniui skendant su 13m vaiku. Bilietai užsakyti internetui i tą patį reisą tik skirtingais užsakymais. Lydintis asmuo ne giminaitis.

   • Indrė Kov 21, 2013 9:17 am

    Laba diena,

    Prieš skrydį Jums reikia užeiti į Ryanair atstovybę oro uoste ir priskirti vaiką prie lydinčio asmens rezervacijos. Jokio papildomo dokumento turėti nereikia. Taip pat vaikui iki 16 metų Jus negalėsite atlikti registracijos internetu. Registraciją atliksite oro uoste Ryanair atstovybėje – papildomi mokesčiai neturėtų būti skaičiuojami.

 99. Renata Vas 4, 2013 8:46 pm

  Laba diena. Norėjau paklausti dėl lagamino dydžio skrendant Wizzair aviakompanija. Mano lagamino dydis 52x32x17. Ar jis laikomas mažasis ar didysis bagažas? Ačiū už atsakymą.

  • Indrė Vas 5, 2013 10:04 am

   Laba diena, p. Renata,
   1.Mažas orlaivio salono krepšys:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.

   2.Didelis orlaivio salono bagažas:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už papildomą mokestį.

 100. Giedre Sau 16, 2013 1:57 pm

  Laba , norejau paklausti ar cia jusu puslapyje kainos jau galutines su visais mokesciais. Ar yra papildomi mokesciai

  pvz, 149 Lt

  Aciu

  • Simona Sau 16, 2013 2:07 pm

   Sveiki, p. Giedre,
   Priklauso nuo skrydžio ir skrydžių kompanijos. Kai kurios skrydžių kompanijos (Ryanair ir kt.) taiko kortelės mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio maršruto. Šį mokestį pamatysite darydama užsakymą antrame žingsnyje (Mokėjimo būdo pasirinkimas).

Komentuoti nebegalima.

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!