Nauja Wizz Air kryptis į Marakešą

Vengrijos mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Wizz Air pradės skrydžius į Marakešą Maroke. Skrydžiai iš Vilniaus bus pradėti vykdyti nuo spalio mėnesio. Žiemos sezonu skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę. Wizz Air skrydžius į Marakešą taip pat vykdys iš Varšuvos.

Marakešas – ketvirtas pagal dydį Maroko miestas. Miestas yra laikomas Maroko širdimi. Marakešas yra vienas svarbiausių kultūrinių, religinių centrų. Miestas buvo įkurtas 1062 m. ir yra  įsikūręs Atlaso kalnų papėdėje. Marakešo lankytinos vietos ir garsai paliks neišdildomus įspūdžius. Šiame mieste gausu senovės meno elementų. Taip pat jame galite pamatyti šiuolaikinio meno ir dizaino scenų.

Marakešo mieste matoma išskirtinė architektūra, siauros senamiesčio gatvės, vietinės turgavietės. Marakeše – nuostabūs panoraminiai vaizdai. Mieste galite matyti tiek kalnus, tiek ir dykumą, kurie paliks neišdildomus įspūdžius. Mieste galima pamatyti blizgias mečetes, galingus pastatus, įspūdingas pilis. Daugumoje pastatų matomos išskirtinės architektūros detalės, piešiniai, raižiniai. Pažymėtina, jog Marakešas sulaukia ypatingo turistų susidomėjimo iš viso pasaulio. Pažymėtina, jog šiame mieste gausu egzotiškų detalių. Marakešas turi savo tradicinę virtuvę, kurioje vyrauja citrusiniai vaisiai ir aragano aliejus. Tradicinių patiekalų sudėtyje dažnai naudojamas kuskusas. Kuskusas yra gaminamas iš manų kruopų. Kuskusas gali būti ir pagrindinis patiekalas, o taip pat gali būti vartojamas kaip garnyras. Maistas pasižymi saldumu. Marakeše mėgstama gerti mėtų arbatą. Marakešas garsėja savo tradicinėmis prekyvietėmis. Paminėsiu keletą lankytinų vietų Marakeše. Place Jemaa el – Fna – tai didžiulė aikštė, kurioje nuolatos šurmuliuoja turistai. Turgavietė – dar viena dėmesio verta vieta. Rūmų ir sodo kompleksas Palais de la Bahia, kuris buvo pastatytas XIX a. Būtent šiame komplekse galėsite pamatyti autentišką marokietišką  stilių. Koutoubia mečetė yra didžiausia mečetė visame Maroke. Jos minareto aukštis net 70 metrų. Tai tik keletas vertų dėmesio Marakešo lankytinų objektų.

Su Wizz Air oro linijų bendrove taip pat galima pasiekti ir kitą Maroko miestą – Agadirą. Spalvingasis Marokas ypatingai patraukli kryptis. 2017 m. duomenimis, su Wizz Air į Maroką skrido daugiau kaip 75 tūkstančiai turistų.

Marakešas – išskirtinė ir verta dėmesio  kryptis! Susiplanuokite rudens atostogas jau dabar! Keliaukite ir patirkite nepamiršamų nuotykių!

Skrydžio bilietai į Marakešą >>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!