WIZZ AIR – SPARČIAI AUGANTI AVIAKOMPANIJA EUROPOJE

Vengrijos mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Wizz Air per 12 mėnesių laikotarpį aptarnavo daugiau nei 30 milijonų keleivių. Tai išties įspūdingas skaičius. Ši aviakompanija yra viena iš sparčiausiai augančių visoje  Europoje. Jau nuo kovo mėnesio pradžios Wizz Air pradėjo didžiausią savo plėtros laikotarpį. Atsirado trys naujos kryptys. Į Atėnus, Graikijoje. Į Vieną, Austrijoje bei į Charkovu Ukrainoje. Europos bazės bus papildytos net 21 orlaiviu. Pažymėtina, jog Wizz Air siūlo tiesiogines įdarbinimo galimybes aštuoniuose naujuose orlaiviuose bei bazėse Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Vengrijoje. Taigi, Wizz Air prisideda prie ekonomikos stiprinimo tose šalyse, kuriose plėtoja bei vykdo savo veiklą. Wizz Air – sparčiai auganti aviakompanija Europoje.

Wizz Air oro linijų bendrovė siūlo gausų įvairių skrydžių  krypčių pasirinkimą. Savo atostogas galėsite praleisti Atėnuose. Keliaukite į Atėnus ir atraskite vakarų civilizacijos lopšį. Mieste tikrai galėsite atrasti įdomią istoriją, kadangi yra išlikę didieji monumentai, o taip taip susipažinti su šiandieniniu daugiakultūriniu Atėnų veidu, turinčiu savo infrastruktūrą!

SKRYDŽIO BILIETAI Į ATĖNUS >>

Taip pat atostogas galite praleisti Paryžiuje. Paryžius – Prancūzijos sostinė bei didžiausias jos miestas. Aplankykite nuostabųjį Paryžių, kuris garsėja įvairiapusiškumu. Paryžius – mados sostinė. Miestas turi daugybę turtingų muziejų, daugybę lankytinų vietų, restoranų, kuriuose galėsite paragauti prancūziškų patiekalų. Kelionė į žavųjį Paryžių  laukia Jūsų!

SKRYDŽIO BILIETAI Į PARYŽIŲ >>

Dar viena galima atostogų kryptis – Berlynas. Berlynas – Vokietijos sostinė bei didžiausias jos miestas. Šiame milžiniškame turistų traukos centre neabejotinai rasite Jums patrauklios veiklos. Berlynas pasižymi kultūrinių renginių gausa, naktiniu gyvenimu, geru maistu, įdomiais ir kūrybingais žmonėmis.

SKRYDŽIO BILIETAI Į BERLYNĄ >>

Jūsų atostogų kryptimi gali būti Roma. Roma – Italijos sostinė bei didžiausias jos miestas. Pažinkite Romą – muziejų po atviru dangumi. „Amžinasis miestas“  lyg magnetas traukia keliautojus iš viso pasaulio, nes čia galima aplankyti daugybę įdomių ir išskirtinių vietų, kurios tikrai paliks nepamirštamus įspūdžius!

SKRYDŽIO BILIETAI Į ROMĄ >>

Su Wizz Air Jūsų laukia gausus krypčių pasirinkimas! Wizz Air – sparčiai auganti aviakompanija Europoje. Ar jau pasiruošėte keliauti? 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!