Ryanair skrydžiai tarp Londono Luton ir Vilniaus oro uostų nuo 05.13 atšaukiami 4

Nuo 2013.05.13 atšaukiami Ryanair skrydžiai tarp Londono Luton oro uosto ir Vilniaus oro uosto. Nuo 2013.05.13 skrydžiai į Londono Luton oro uostą bus vykdomi iš Kauno oro uosto.

Keleiviai, įsigiję lėktuvų bilietus į skrydžius iš Vilniaus į Londono Luton oro uostą, turi gauti pranešimus apie perkeltus skrydžius. Gavę pranešimus jie gali skristi iš/į Kauno oro uosto į Londono Luton oro uostą, pasinaudojus Ryanair siūlomu nemokamu pervežimu, arba kreiptis dėl pinigų grąžinimo.

2013 metų vasaros sezono metu Ryanair vykdo skrydžius tarp Vilniaus ir Londono Stansted oro uostų bei tarp Kauno ir Londono Stansted, Luton bei Gatwick oro uostų.

Ryanair skrydžiai tarp Londono Luton ir Vilniaus oro uostų nuo 05.13 atšaukiami

4 thoughts on “Ryanair skrydžiai tarp Londono Luton ir Vilniaus oro uostų nuo 05.13 atšaukiami

 1. Mėta Bal 28, 2013 1:51 pm

  sveiki, Skrisiu wizzair’u į Londoną. Klausimas: ar galima rankiniame bagaže (nemokamame) vežtis varškės pyragą (apie 1,5 kg.)? Ar neprisikabins, kad varškės kremas tai skystis? Pyragas bus plastikinėje biriems produktams skirtoje dėžutėje

 2. Agne Bal 10, 2013 2:30 pm

  Laba diena noriu paklausti kur man reikia kreiptis jei mano skrydis yra atsauktas vilnius – londonas luton

  • Indrė Bal 10, 2013 3:22 pm

   Laba diena,

   Jei bilietus pirkote su savo kreditine kortele – informaciją gausite el paštu. Jei pirkote per kurią nors iš agentūrų – kreipkitės į Jus aptarnavusią agentūrą.

Komentuoti nebegalima.

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!