Pažintis su Milanu: lankytinų vietų pasiūlymai

Milanas – mados, dizaino bei verslo sostinė, turinti prabangaus miesto vardą. Jame apstu ne tik prabangių parduotuvių, restoranų, tačiau galima atrasti ir istorinę šio miesto pusę. Kad šis Italijos miestas nepasirodytų alsuojantis tik mada, siūlome Jums naudingos informacijos sąrašą apie tai, ką galima nuveikti ir pamatyti Milane.

  • Duomo katedra – įsikūrusi pačioje Milano širdyje. Tai trečia pagal dydį gotikinio stiliaus bažnyčia Europoje, o savo dydžiu Italijoje nusileidžia tik Šv. Petro bazilikai. Šios katedros statybos užtruko net 600 metų. Turistai kviečiami užkilti į katedros bokštus ir pasigrožėti nuostabiu vaizdu.
  • Milano muziejus po atviru dangumi – Monumentinės kapinės. Tai vienos didžiausių ir įspūdingiausių amžino poilsio vietų visoje Italijoje, kadangi kapinėse gausu įmantrių skulptūrų, kvapą gniaužiančių paminklų, monumentų, obeliskų ar koplytėlių. Kapinėse ilsisi daugybė žymių visuomenės žmonių, įtakingų šeimų. Vienas itin žinomas paminklas yra ant Bocconi šeimos kapo. Šio kapo yra didžiulė marmurinė baldakimu papuošta statula, kuri vaizduoja nukryžiuotą Jėzų ir jo gedinčias moteris.
  • Santa Maria delle Grazie bažnyčioje – Leonadro da Vinčio šedevras „Paskutinė vakarienė“. Bažnyčia yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir kasmet sulaukia tūkstančių lankytojų, kurie nori patekti į bažnyčią ir išvysti garsiąją freską. Planuojantiems kelionę į Milaną, derėtų iš anksto užsisakyti bilietus į šią bažnyčią, nes patekti į ją nėra taip lengva, kadangi bilietų pardavimai yra griežtai ribojami.
  • Parco Sempione – Milano centrinis parkas. Sugrįžti į gamtą ir pailsėti po ilgų pasivaikščiojimų. Parkas lengvai pasiekiamas metro, nes įkurtas greta Castello Sforzesco. Parke galite pamatyti Taikos arką, kurią XIX a. pastatė Napoleono įsakymu.
  • Naviglio Grande kanalai, prie kurių statymo bei tobulinimo prisidėjo ir garsusis Leonardas Da Vinči. Navigli rajone tinkamiausias apsilankymo metas pavasarį bei ankstyvą rudenį, kada oras yra palankus pasivaikščiojimams po itališkas gatveles, krantines ar pasiplaukiojimu laivu.
  • „La Scala“ teatras – yra vienas garsiausių bei prestižiškiausių pasaulio operos teatrų. Teatro sezonas prasideda gruodžio 7 d. – Milano globėjo Šv. Ambroziejaus diena. „La Scala“ yra įkurtas ir muziejus, kuriame galima susipažinti su teatro istorija, tačiau svarbu paminėti, jog tiek patekimas į teatrą, tiek į muziejų yra mokamas.
  • Sforcų pilis – istorinis-muziejinis Milano kompleksas. Pilies lankymas nemokamas, išskyrus muziejus. Pilyje yra Sforcų pilies pinakoteka, senovės muziejus, Egipto muziejus, priešistorinis muziejus, muzikinių instrumentų muziejus. Garsiausias muziejus Sforcų pilies pinakoteka, kurioje eksponuojama italų renesanso dailininkų darbai.
  • Pasivaikščiokite po istorinį miesto centrą, įvertinkite itališką virtuvę, išgerkite tikros kavos, o svarbiausia turėkite pačius geriausius įspūdžius!

 

46671265

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!