Top 5 miestai Europoje, kuriuos turėtumėte aplankyti

Atostogos ar savaitgaliai yra puiki galimybė aplankyti įvairius Europos miestus. Vos kelių valandų skrydis, ir galite mėgautis lankytinomis vietomis, maistu bei gėrimais. Nesvarbu, ar ieškote architektūros paminklų, puikių muziejų, ar tiesiog norite prasiblaškyti, rekomenduojame aplankyti šiuos Europos miestus, kurie išties verti dėmesio.

  1. Barselona

Barselonoje yra tiek daug ką pamatyti. Šis miestas garsėja Antoni Gaudi architektūra.  Pasivaikščioję po miestą galėsite pamatyti unikalius šio architekto kūrybos pavyzdžius. Vienas iš A. Gaudi kūrinių, kurį būtina pamatyti, yra Guelio parkas. Šis parkas yra įtrauktas į UNESCO. Parkas Jus tiesiog  sužavės tiek prabangiai dekoruotu drakono fontanu, tiek spalvingomis terasomis, kurios mozaikomis padengia sienas bei terasas. Jei esate Barselonoje trumpą laiką, geriausia būtų prisijungti prie organizuotos ekskursijos, tokiu būdu Jūs pamatysite visus pagrindinius lankytinus objektus ir pasimėgausit važiavimu per miestą.

Skrydžio bilietai į Barseloną >>

  1.  Helsinkis

Manoma, jog Helsinkis yra vienas sparčiausiai augančių Europos miestų. Nors santykinai nedidelis, bet tuo pačiu gyvas ir triukšmingas. Miesto populiarumas didėja nuo 1952 m. , kuomet Helsinkis buvo Olimpinių žaidėjų šeimininku. Dėl savo geografinės padėties daugelis Helsinkio lankytinų vietų yra susijusios su jūra. Manoma, jog Helsinkyje yra keletas geriausių restoranų pasaulyje. Šis miestas yra gurmaniško maisto mėgėjų rojus.

Skrydžio bilietai į Helsinkį >>

  1. Florencija

Florencija yra Toskanos sostinė. Miestas garsėja architektūros, meno bei kultūros paveldu. „Piazza della Signoria“ yra garsiausia Florencijos aikštė, esanti pačiame istorinio miesto  centre. Tai puiki vieta atsipalaidavimui. Verta dėmesio Florencijos katedra, kuri turi įspūdingą kupolą bei nuostabų interjerą, puikius vitražinius langus, unikalias freskas ir spalvingą marmuro išorę. Florencijoje būtinai  turėtumėte paragauti gelato ledų.

Skrydžio bilietai į Florenciją >>

  1. Praha

Praha –  dar vienas vertas dėmesio, nuostabaus grožio Europos miestas. Norint geriausiai susipažinti su šiuo miestu, tereikia tiesiog pasivaikščioti  akmenimis grįstomis gatvėmis. Mieste yra Prahos pilis, kuri neprimena tradicinės pilies. Tai tarsi pastatų kolekcija. Prahos akcentas yra Karolio tiltas, kuris siūlo vieną geriausių miesto vaizdų. Na, o senamiesčio aikštė yra puiki vieta atsipalaiduoti kavinėje ir grožėtis gotikiniais pastatais.

Skrydžio bilietai į Prahą >>

  1. Paryžius

Nesvarbu, kiek laiko būsite Paryžiuje, būtinai turėtumėte aplankyti miesto akcentą – Eifelio bokštą. Pakilus į bokšto viršų atsiveria nuostabi panorama. Taip pat būtina pamatyti Paryžiaus Dievo motinos katedrą. Tai vienas reikšmingiausių ankstyvosios gotikos architektūros paminklų. Paryžius – vienas iš pačių lankomiausių miestų pasaulyje, kuris žavi ne tik puošnia architektūra, bet ir prancūziška elegancija.

Skrydžio bilietai į Paryžių >>

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!