Skelbiama nauja Wizzair kryptis iš Vilniaus

Naujas Wizzair maršrutas

Aviakompanija Wizzair paskelbė naujieną. Nuo 2017 m. sausio 14 d. bus pradėti vykdyti skrydžiai nauju maršrutu: Vilnius – Grenoblis. Aviakompanija į Prancūzijos miestą skraidins kartą per savaitę – šeštadieniais. Iki šiol Wizzair į Grenoblį skraidė tik iš Varšuvos.

Skrydžiai bus vykdomi į Grenoble-Isère oro uostą, įsikūrusį tarp Grenoblio ir Liono. Nuo oro uosto iki Grenoblio yra apie 45 km, iki Liono – apie 85 km. Tad labai patogu keliaujantiems ir į Lioną!

Grenoblis – mylima žiemos sezono kryptis. Miestą supa Alpių kalnai, tad čia renkasi žiemos pramogas mėgstantys keliautojai. Kurorte gausu slidininkų, snieglentininkų, žygeivių ir kitų sporto entuziastų. Miestas puikus ir aktyviam poilsiui, ir ramesniam. Čia gausu kavinių, restoranų, klubų. Visi atras sau tinkamą kampelį! Žinoma, kryptis tinkama ir vasarą!

✈ Lėktuvų bilietai į Grenoblį >

Primename, kad WIZZAIR šiais metais paskelbė apie dar 3 naujas kryptis:
– NICA. Wizzair skrydžiai į Nicą bus vykdomi iš Vilniaus nuo 2016.08.03 iki 2017.03.22 trečiadieniais ir sekmadieniais.
– BARIS. Wizzair skrydžiai į Barį bus vykdomi iš Vilniaus nuo 2016.10.31 iki 2017.03.24 pirmadieniais ir penktadieniais.
– REIKJAVIKAS. Wizzair skrydžiai į Reikjaviką bus vykdomi iš Vilniaus nuo 2016.10.31 iki 2017.03.24 pirmadieniais ir penktadieniais.

Wizzair nauja krptis - GrenoblisWizzair skrydžiai į GrenoblįGrenoblis

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!