Ryanair naujovės: papildoma rankinė ir mažesni bagažo mokesčiai 4

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair nuo 2013 m. gruodžio 1 d. leis nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą nešulį – mažą moterišką rankinę, taip pat oro uoste įsigytas prekes. Rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų. Primename, kad iki gruodžio 1 d. Ryanair leidžia nemokamai įsinešti tik vieną rankinį bagažą.

Ryanair naujovės: papildoma rankinė ir mažesni bagažo mokesčiai

Išplatintame pranešime spaudai, bendrovė taip pat žada mažinti bagažo mokesčius – vietoj dabar sumokamų 60 svarų keleiviai mokės perpus mažiau, jei už rankines atsiskaitys prie daiktų patikros. Sumažės ir pakartotinio įlaipinimo bilieto mokestis – tuo atveju jei keleivis registruosis internetu, vietoj 70 svarų jam teks mokėti 15 svarų. Mažesnius bagažo mokesčius planuojama įvestis nuo 2014 m. sausio 5 d.

Nuo 2013 m. lapkričio 1 d. perkantiems bilietą Ryanair interneto svetainėje bus suteikta galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei suklydo, skambinant į Ryanair aptarnavimo centrą.

Per naktinius skrydžius nuo 21 vail iki 8 val. – skrendantiems keleiviams bus leidžiama pailsėti ir nebus skelbiama apie nuolaidas ar patrauklius pasiūlymus.

4 thoughts on “Ryanair naujovės: papildoma rankinė ir mažesni bagažo mokesčiai

  1. Atsakyti audrute Sau 14, 2014 10:35 pm

    Sausio 29 skrendu į UK.Jei skrydis taip pat atgal su Rayannair,tai mažos rankinės svoris irgi neribojamas?Ačiū.

  2. Atsakyti DAIVA UKSIENE Sau 12, 2014 9:27 pm

    Labas vakaras. 15 d. is Kauno skrendu i Londona tik su rankiniu bagazu. Rankinio bagazo svoris 10 kg o toje papildomoje rankineje koks gali buti svoris, pvz = ar galiu isideti dar 2 kg. Lauksiu greito atsakymo
    is anksto aciu

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!