Ryanair ir Wizz Air taiko naują rankinio bagažo politiką

Nuo lapkričio 1 d. pigių skrydžių bendrovės Ryanair ir Wizz Air pradėjo taikyti naują rankinio bagažo politiką. Įsigaliojo naujos rankinio bagažo taisyklės. Iki minėtosios datos skrendant su Ryanair ir Wizz Air buvo galima turėti 10 kg lagaminą nemokamai. Lagaminas buvo pažymimas prie įlaipinimo vartų, o po to paimamas į bagažo skyrių. Pažymėtina, jog papildomas mokestis nebuvo taikomas.

Ryanair nuo lapkričio 1 d. į orlaivio saloną nemokamai leidžia įsinešti vieną nedidelį bagažo vienetą be papildomo mokesčio. Rankinio bagažo matmenys tokie: 40x20x25 cm. Šis bagažo vienetas turi tilpti po kėde priešais. Didesnis bagažo vienetas keleiviams yra leidžiamas įsinešti įsigijus pirmumo paslaugą.

Wizz Air nuo lapkričio 1 d. į orlaivio saloną nemokamai leidžia įsinešti nedidelį bagažo vienetą be papildomo mokesčio. Rankinio bagažo matmenys tokie: 40x30x20 cm. Taip pat galima įsinešti didesnį bagažo vienetą keleiviams, kurie įsigyja pirmumo paslaugą. 10 kg arba didesnį bagažą reikalinga atiduoti keleivių registracijos metu.

Išskirtina tai, jog keleiviai, kurie Ryanair skrydį užsisakė iki rugpjūčio 31 d., o ruošiasi keliauti tik po lapkričio 1 d., su savimi gali pasiimti 10 kg bagažą, kurį turėtų atiduoti registracijos metu.

Keleiviai, kurie Wizz Air skrydį užsakė iki spalio 10 d, taip pat turi galimybę su savimi pasiimti 10 kg bagažą. Šį bagažą turėtų atiduoti į bagažo registracijos punktą.

Skrydžio bilietai į Turku >>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!