Pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair

Mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Ryanair keičia tvarką registracijoje į skrydį tiems keleiviams, kurie perka bilietus be papildomo rezervuotos vietos mokesčio. Nauja registracijos į skrydį tvarka jau nuo birželio 13 dienos. Keleiviai, kurie pirks bilietus be rezervuotos vietos mokesčio, registracija į skrydį bus galima likus 48 valandom iki skrydžio pradžios. Tie keleiviai, kurie pirks bilietus su rezervuotos vietos mokesčiu, registracijos į skrydį tvarka nesikeis: registracija į skrydį galima likus 60 dienų iki skrydžio pradžios.

Keleiviai, kurie įsigijo bilietus anksčiau ir nesutinka su nauja registracijos į skrydį tvarka, turi galimybę kelionę atšaukti, o oro linijų bendrovė ketina grąžinti pinigus už skrydžio bilietus per penkias darbo dienas. Manoma, jog pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair padaryti todėl, kad keleiviai, kurie už vietas sumokėjo papildomai, turėtų daugiau laiko išsirinkti pageidaujamas vietas lėktuve.

Su oro linijų bendrove Ryanair galimi labai įvairių krypčių skrydžiai, o juk vasara ypatingai geras laikas keliauti ir pažinti naujas vietas ar aplankyti atrastas ir mėgiamas vietoves. Jūs galite aplankyti Rodą. Atostogos Rode – tai atostogos įspūdingo grožio saloje. Pažinkite šią nuostabaus grožio Graikijos salą jau birželį, kadangi poilsis be pažinimo šioje saloje yra neįsivaizduojamas.

Skrydžio bilietai į Rodą >>

Jūs galite aplankyti Maltą. Aplankykite ypatingą salų valstybę ir Viduržemio jūros perlą – Maltą. Atostogas pasirinkę praleisti Maltoje pamatysite nuostabų kraštovaizdį, uolėtas pakrantes bei ramias įlankas. Malta garsėja savo smėlėtais paplūdimiais ir povandeniniu nardymu.

Skrydžio bilietai į Maltą >>

Jūs galite keliauti į Barį. Baris yra nuostabus pietų Italijos miestas bei Apulijos regiono sostinė. Šios itališkos atostogos bus ramios ir atpalaiduojančios. Baryje galėsite vaikščioti po siauras senamiesčio gatves, pasivaikščioti imperatoriaus Augusto promenada ar aplankyti lankomus objektus. Žinoma Jums neabejotinai patiks ir gardžių itališkų patiekalų virtuvė. 

Skrydžio bilietai į Barį >>

Pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair jau nuo birželio 13 dienos!

Ryanair lėktuvų bilietai

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!