Nuo 2017 metų su airBaltic naujas maršrutas iš Rygos!

Naujas maršrutas su airBaltic

Latvijos oro bendrovė airBaltic praneša apie naują kryptį Ryga – Madridas. Skrydžiai šia kryptimi startuos 2017 m. gegužės 26 dieną. Naujojo maršruto dėka rasti tinkamiausią skrydį keliautojams į Madridą bus kur kas paprasčiau.

Avialinijos airBaltic valdymo tinklo viceprezidentas Wolfganas Reusas teigia:“ Mūsų pirmasis ir visiškai naujas orlaivis CS300 jau prisijungė prie airBaltic“ lėktuvų parko. Džiaugiamės galėdami pridėti airBaltic maršrutą Ryga – Madridas į skrydžių žemėlapį ir diegti naują lėktuvą. Naujasis maršrutas tarp Latvijos ir Ispanijos sostinėse pristatys ir siūlys naujas galimybes tiek verslo, tiek laisvalaikio keliautojams.“

airBaltic skraidins iš Rygos į Madridą 3 kartus per savaitę naujuoju „Boeing 737″ ir „Bombardier CS300“ lėktuvais. Skrydis truks 4 valandas ir 5 minutes. Į vieną pusę bilietų kainos numatomos nuo 75 eurų, įskaitant oro uosto ir transakcijos mokesčius.

 * Mažiausia kaina, įskaitant mokesčius, rinkliavas ir paslaugų mokesčius, daugiau: www.airbaltic.com

* Mažiausia kaina, įskaitant mokesčius, rinkliavas ir paslaugų mokesčius

Be to, primename, kad latvių aviakompanija airBaltic nuo 2017 m. kovo 26d. pristatys du naujus maršrutus iš Vilniaus į Paryžių ir Miuncheną, bei aštuonis naujus maršrutus iš Rygos, kurie gerokai išplės jau esančių skrydžių gamą:

Ženevą (Šveicarija)
Aberdyną (Jungtinė Karalystė)
Stavangerį (Norvegija)
Geteborgą (Švedija)
Tamperę (Suomija)
Kataniją (Italija)

Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Stokholmą, Berlyną, Amsterdamą, Rygą, Taliną. Taip pat bendrovė siūlo naujus tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!