Nauja SCAT kryptis į Astaną!

SCAT Airlines oro linijų bendrovė yra viena didžiausių Kazachtano oro linijų bendrovių. Būtent SCAT Airlines pradės vykdyti skrydžius iš Vilniaus į Kazachstano sostinę Astaną. Skrydžiai  tiesioginiai ir bus pradėti vykdyti nuo gegužės 17 d. Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę: ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Pačio skrydžio trukmė apie 4 valandos, o orlaivyje tilps apie 118 keleivių. Pastaruoju metu SCAT oro linijų bendrovė vykdo skrydžius į Rusiją, Kiniją, Jungtinius Arabų Emyratus, Gruziją, Indiją, Turkiją, Armėniją bei Azerbaidžaną. Pasinaudokite  šia puikia proga susipažinti su Astana. Nauja SCAT kryptis į Astaną – puikus Jūsų kelionės pasirinkimas!

Skrydžių bilietai į Astaną >>

Astana yra Kazachstano sostinė. Naujoji šalies sostinė greitai išsiplėtė. Joje yra daug svarbių pastatų.  Jus neabejotinai sužavės Astanos modernioji architektūra. Astanos pastatų  architektūroje galima pamatyti ekstravagantiškų, fututristinių elementų. Astanoje yra nemažai stiklinių dangoraižių. Žmonės gyvenantys Astanoje pasižymi ypatingu draugiškumu. Žinoma Astanoje tikrai turėsite ką pamatyti.

Taip pat siūlome aplankyti Stokholmą >>

Pateiksiu keletą pavyzdžių, kurie neabejotinai verti Jūsų dėmesio. Nacionalinis Kazachstano muziejus, kuris yra labai įspūdingas. Muziejaus eksponatai pasakoja Kazachstano istoriją nuo jos priešistorės iki šiuolaikinių laikų. Kitas dėmesio vertas objektas Hazrat Sultan mečetė. Ši mečetė yra didžiausia Kazachijoje, atidaryta nuo 2012 m. Neeilinis pastatas Astanoje – Khan Shatyr. Jo aukštis 150 m.  Pastatatas yra palapinės struktūros bei permatomas. Šis pastatas yra aukštos klasės prekybos centras. Kitas dėmesio vertas objektas Astanoje – stiklo ir plieno piramidė,  kuri buvo atidaryta 2006 m. Pati piramidė  yra gražiai apšviesta ir yra miesto akcentas. Tiems, kurie domisi karo istorija reikėtų aplankyti Ginkluotųjų pajėgų muziejų. Jurtos formos muziejuje yra  paruoštos parodos apie ginkluotę bei karą. Tai tik keletas pavyzdžių, ką vertėtų pamatyti Astanoje. Dėmesio vertų vietų Astanoje išties gausu. Taip pat Astana žinoma kaip verslo, technologijų bei pramonės centras. Taigi, ši kelionių kryptis puikus pasirinkimas ne tik turistams, bet ir verslininkams, o tiesioginis skrydis iš Vilniaus itin patogus būdas pasiekti Astaną.

Sekanti kelionės kryptis – Astana! Keliaukite ir patirkite daugybę nuotykių!

Taip pat siūlome aplankyti >> Romą

 

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!