Keičiasi tabako gabenimo apribojimai keliaujantiems į Airiją 6

Nuo 2014.01.01 į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Keičiasi tabako gabenimo apribojimai keliaujantiems į Airiją

6 thoughts on “Keičiasi tabako gabenimo apribojimai keliaujantiems į Airiją

 1. Atsakyti astuole Sau 27, 2014 7:27 pm

  Laba diena,
  Norejau paklausti, ar is Lietuvos skrendant i Airija galima tureti rankiniam bagaze cigareciu pries einant patikra, ar jas galima isigyti tik is duty free jau praejus patikra?

 2. Atsakyti egle Sau 13, 2014 7:00 pm

  Laba diena .Skridau is Dublino 2013.12.30 diena .Likau nesupratusi,uzkliuvo i svecius atsivezta Baltoji arbata,Ji supakuota i rutuleli 2,5×2,5cm ,jos neisgeriau ir ji liko mano kosmetineja.Net nezinojau ,kad tai draudziama.Kodel ji buvo is manes atimta ,palikta pas darbuotojus.Jos verte 3lt.Kodel darbuotoju neinformuojate apie arbatos ipakavimus?Nuo kada arbata yra uzdrausta.As jau rasiau ,kad visada esate problematiska firma.Noreciau si karta sulaukti atsakymo i mano klausima.Su pagarba E.G.

  • Atsakyti Simona Sau 15, 2014 9:55 am

   Sveiki,
   Arbata turi būti supakuota originalioje pakuotėje. Kilus įtarimui oro uosto darbuotojai turi teisę konfiskuoti daiktą, kuris sukėlė įtarimų.
   Mes nesame aviakompanija ar oro uostas, todėl atsakyti už šių institucijų veiklą – negalime.
   Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!