edinburgas

Iš Lietuvos skrydžiai į Edinburgą yra vykdomi su persėdimais
Lėktuvų bilietus į Edinburgą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Edinburgas – Škotijos sostinė. Išsidėstęs Škotijos rytinėje pakrantėje, netoli Šiaurės jūros. 1995 m. Edinburgas buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Edinburgas yra stebėtinai žalias miestas ir, net pačiame centre, jūs niekada nesat toli nuo atvirų erdvių, kuriose jūs galėsite mėgautis nepaprastais vaizdais ar tiesiog relaksuoti gryname ore.
Lankytinos vietos:

Edinburgo pilis;
Holyrood rūmai;
Edinburgo Karališkasis botanikos sodas;
Leito uoste yra karališkoji jachta Britannia, kurią galima lankyti;
Karališkasis muziejus;
Ugnikalnio viršūnė – joks kitas miestas pasaulyje savo miesto ribose neturi  „apsistojusio“ negyvo ugnikalnio, išskyrus Edinburgą.

Kauno į Edinburgo Turnhouse oro uostą, tiesioginius skrydžius vykdo Ryanair pigių skrydžių bendrovė.
Nuo oro uosto iki miesto yra apie 13 kilometrų. Specialus oro uosto autobusas (Airlink 100) į Edinburgą važiuoja kas 10 minučių. Kaina – 3,5 svaro. Taip pat veža ir 35 autobusas, už 1,3 svaro. Tačiau kelionė bus ilgesnė.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Edinburgą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Lėktuvų bilietai iš Kauno tik nuo 35 Lt !

Akcija: pigūs RYANAIR bilietai iš Kauno dar pigiau! Kainos nurodytos be oro uosto mokesčių skrydžiams į vieną pusę iš Kauno. nuo 35 Lt – Stoholmą (Skavsta), Tamperę; nuo 73 Lt  – į Frankfurtą (Hahn); nuo 80 Lt  – į Londoną (Luton) nuo 91 Lt – į Birminghemą, Bristolį; nuo 104 Lt – į Londoną (Stansted ir Gatwick) nuo 117 Lt  – į Edinburgą; nuo 138 Lt – į Maltą, Paphos; nuo 142 Lt  – į Dubliną; nuo ...

Negali neskristi! Lėktuvų bilietai tik nuo 9 Lt!

Gera naujiena: Neturi banko kortelės? Tik čia Jūs galite rezervuoti visų aviakompanijų (įskaitant ir „Ryanair“) lėktuvų bilietus ir sumokėti už juos banko pavedimu arba grynaisiais mūsų biuruose. Pigūs RYANAIR lėktuvų bilietai iš Kauno ir Vilniaus dar pigiau! Kaina tik nuo 9 Lt! Iš Kauno: Oslas nuo 9 Lt, Lidsas, Liverpulis nuo 35 Lt, Briuselis, Stokholmas, Tamperė nuo 38 Lt, Birmingemas nuo 76 Lt, Bristolis nuo 77 Lt, Frankfurtas (Hahn) nuo 80 Lt, Londonas (Gatwick, Luton, Stansted) nuo87 Lt, Edinburgas nuo 118 Lt, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!