bristolis

Į Bristolį galima nuskristi tiesioginiais skrydžiais iš Kauno – su Ryanair aviakompanija
Lėktuvų bilietus į Bristolį galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Bristolis – miestas pietvakarių Anglijoje, 169 km į vakarus nuo Londono, 71 km į rytus nuo Kardifo. Šeštasis miestas pagal dydį Anglijoje ir devintasis Jungtinė Karalystėje). Išsidėstęs prie Bristolio įlankos.
Bristolis yra regiono kultūros, švietimo ir pramonės centras. Jo klestėjimas buvo susijęs su komerciniu uostu, kuris buvo miesto centre, bet dabar perkeltas į Severno upės žiotis Avonmute ir Portberyje. Šiuo metu miesto ekonomikoje vyrauja kosmoso ir aviacijos pramonė, o miesto centro dokai atgimė kaip kultūros objektas.  Bristolis dar kitaip vadinamas vakarų Anglijos sostine traukia pulsuojančia energija, linksmu naktiniu gyvenimu bei klubais, kurie siūlo įvairiausią muziką – nuo dubstepo iki džiazo.
Lankytinos vietos:

Cabot bokštas;
Clifton suspension tiltas, jungiantis Kliftoną Bristolyje su Šiauriniu Somersetu;
Bristolio katedra;
Bristolio muziejus ir meno galerija;
Avono upės slėnio geležinkelis;
Bristolio akvariumas;
Bristolio zoologijos sodas.

Tiesioginius skrydžius į Bristolį, iš Kauno vykdo pigių skrydžių bendrovė Ryanair.
Nuo oro uosto iki Bristolio – 13 kilometrų.  Iki miesto centro veža autobosai. Bilieto kaina – 6 svarai.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Bristolį, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Lėktuvų bilietai iš Kauno tik nuo 35 Lt !

Akcija: pigūs RYANAIR bilietai iš Kauno dar pigiau! Kainos nurodytos be oro uosto mokesčių skrydžiams į vieną pusę iš Kauno. nuo 35 Lt – Stoholmą (Skavsta), Tamperę; nuo 73 Lt  – į Frankfurtą (Hahn); nuo 80 Lt  – į Londoną (Luton) nuo 91 Lt – į Birminghemą, Bristolį; nuo 104 Lt – į Londoną (Stansted ir Gatwick) nuo 117 Lt  – į Edinburgą; nuo 138 Lt – į Maltą, Paphos; nuo 142 Lt  – į Dubliną; nuo ...

Negali neskristi! Lėktuvų bilietai tik nuo 9 Lt!

Gera naujiena: Neturi banko kortelės? Tik čia Jūs galite rezervuoti visų aviakompanijų (įskaitant ir „Ryanair“) lėktuvų bilietus ir sumokėti už juos banko pavedimu arba grynaisiais mūsų biuruose. Pigūs RYANAIR lėktuvų bilietai iš Kauno ir Vilniaus dar pigiau! Kaina tik nuo 9 Lt! Iš Kauno: Oslas nuo 9 Lt, Lidsas, Liverpulis nuo 35 Lt, Briuselis, Stokholmas, Tamperė nuo 38 Lt, Birmingemas nuo 76 Lt, Bristolis nuo 77 Lt, Frankfurtas (Hahn) nuo 80 Lt, Londonas (Gatwick, Luton, Stansted) nuo87 Lt, Edinburgas nuo 118 Lt, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!