Registracija į Wizz Air skrydžius

Registracija į Wizz Air skrydžius galima internetu, mobiliąja programėle bei atvykus į oro uostą. Pigių skrydžių bendrovė Wizz Air savo klientams siūlo pasinaudoti nemokamomis užsiregistravimo galimybėmis.

Registracija internetu.

Registracijos paslauga į Wizz Air skrydžius internetu yra visiškai nemokama. Užsiregistruoti internetu galima likus nuo 30 dienų iki 3 valandų iki suplanuoto išvykimo laiko. Jei pasirinksite registraciją internetu, įlipimo kortelę turėsite atsispausdinti ir pateikti prie įlipimo vartų kartu su kelionės dokumentais (pasu arba asmens tapatybės kortele) ne vėliau nei likus 30 minučių iki suplanuoto išvykimo laiko. Jei turite ne ES kelionės dokumentus, turite atvykti į registracijos vietą, kad prieš einant prie įlaipinimo vartų jūsų dokumentai būtų patikrinti ir ant įlaipinimo kortelės būtų uždėtas antspaudas. Jei keliaujate Šengeno erdvėje, jums nereikia užpildyti kelionės dokumentų duomenų registruojantis internetu. Jei keliaujate į tas šalis, kuriose reikalinga viza, registruojantis internetu jūsų gali būti paprašyta pateikti vizos duomenis, tačiau jei jums nereikalinga kelionės vizos, nurodytame lauke įrašykite xxxxx.

Registracija mobiliojo įrenginio programa.

Registracija į Wizz Airs skrydžius galite atlikti pasinaudoją mobiliąja programą. Ši paslauga yra nemokama. Norint pasinaudoti tokiu registravimosi būdu, mobiliajame įrenginyje reikalinga speciali Wizz Airs programėlė, kuria galite atsisiųsti taip pat nemokamai. Jei registruojatės naudodami programą, turite galimybę atidaryti įlaipinimo kortelę programoje, tačiau tam reikalingas internetas. Taip pat galite įvesti skrydžio patvirtinimo kodą ir atsispausdinti kortelę. Wizz Airs keleiviams siūlo galimybę įsirašyti įlaipinimo kortelę į „Passbook“ („iPhone“ ir „iPad“ programa) arba „Passwallet“ („Android“ programa), kad turėtumėte prieigą, net kai telefonas nebus prijungtas prie interneto.
Kai kuriuose oro uostuose vis dar nėra galimybės pasinaudoti mobiliąja įlaipinimo kortelę, todėl tokiu atveju jums teks apsilankyti svetainėje, atsidaryti savo užsakymą ir atsispausdinti įlaipinimo kortelę.

Registracija oro uoste.

Registracijos paslauga oro uoste yra mokama. Registracijos oro uoste mokestį galima sumokėti užsakant, vėliau naudojant parinktį „Įtraukti paslaugą” arba susisiekus su skambučių centru. Tokiuose oro uostuose, kaip Dubajuje (tik kryptyje į Budapeštą), Korfu, Maljorkos Palmoje, Saragose, neteikiama registracijos internetu paslauga, todėl registracija oro uoste bus nemokama.
Registracijos laikas ir įlaipinimas

Registracija pradedama likus 2 valandoms ir baigiama likus 40 minučių iki išvykimo. Jei turi specialių prašymų ar poreikių, patartina užsiregistruoti likus 2 valandoms iki suplanuoto skrydžio laiko, jog registracijos procedūra būtu atlikta laiku.

Prie įlaipinimo vartų turite atvykti ne vėliau nei likus 30 minučių iki suplanuoto skrydžio laiko. Oro uosto saugumo patikros punkte bei prie įlaipinimo vartų turėsite pateikti visus kelionės dokumentus. Jei keliaujate su kūdikiu, prie įlaipinimo vartų turėsite pateikti ir kūdikio įlaipinimo kortelę. Keliaujant su registruotu bagažo skyriuje vežamu bagažu, į bagažo atidavimo punktą turite atvykti ne vėliau kaip likus 40 minučių iki jūsų skrydžio.

Jei neįvykdysite registracijos iki nurodyto termino pabaigos arba laiku neatvyksite į registracijos punktą ar prie įlaipinimo vartų, jūsų užsakymas bus atšauktas ir negalėsite keliauti. Jums bus gražinta bilieto kainos suma, išskaičius mokesčius už kitas paslaugas bei vietos rezervavimo mokesčius (80 EUR).

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?