Memingenas (vakarinis Miunchenas)

Wizzair skrydžiai į Memingeną (vakarį Miuncheną)

Memingenas (vakarinis Miunchenas) – Memmingen (Munich West) 

Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose Memingeno vardas paminėtas 1128 m. Ochsenhausen vienuolyno raštuose. Anksčiau buvusi tarpinė stotis tarp Vokietijos ir Italijos prekybiniame kelyje, išaugo į vieną svarbiausių prekybos taškų gabenant druskas. 12 a. Memingenui suteikta miesto chartija ir jis tapo laisvuoju imperijos miestu (Reichsstadt),  Švabijos Alpių Bavarijos aukštumose.

Šiandien, palyginus su šalia esančiais metropolitais Memingenas yra gana ramus ir jaukus miestelis. Per šimtmečius Memingenui pavyko išlaikyti savo malonų, viduramžišką įvaizdį. Be daugelio žavių ir idiliškų skverų, istoriniame senamiestyje miesto lankytojai tikrai ras į ką paganyti akis. Memingenas įsikūręs užburiančiame Unterallgäu regione, kur su žalios pievos ir nedidelės kalvos Alpių viršūnių fone kviečia pasivaikščioti ir susipažinti kiekvieną atvykėlį iš arčiau.

Pigūs Wizzair skrydžiai į Memingeną iš Vilniaus >>

Nerandate skrydžio į Memingeną? Rašykite el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba skambinkite telefonu: 860026766

Allgäu Memingeno oro uostas (Allgäu Memmingen Airport – FMM) – įsikūręs 5 km atstumu nuo Memingeno ir 115 km atstumu nuo Miuncheno miesto. Šis oro uostas aptarnauja aviakompanijas:  Ryanair, Wizzair ir kt.

Kaip nuvykti iš Memingeno oro uosto į Memingeną:

Memingeno miestą galite pasiekti nuomotu automobiliuautobusais, kurie išvyksta kas 60 min.

Kaip nuvykti iš Memingeno oro uosto į Miuncheną:

Miuncheno miestą galite pasiekti nuomotu automobiliuautobusais, kurių išvykimo laikai yra pritaikyti prie lėktuvų nusileidimo laikų.

Ką veikti Memingene? Populiarios lankytinos vietos:

Dievo motinos bažnyčia (Frauenkirche) – 15 a. bažnyčia, su išlikusiu ankstesnės 14 a. bažnyčios bokštu. Šio bokšto sieną bažnyčios viduje puošia įstabi freska, kuri nutapyta dar 16 a. Ir jei jums įdomu, kodėl priešais bažnyčią yra pastatyta vienaragio statula, tuomet atidžiau pažvelkite į freską ir pabandykite surasti vienaragį!

Memingeno rotušė (Memmingen rathaus) – labai patrauklus, renesanso stiliaus pastatas. Vienas žymiausių ir labiausiai lankomų pastatų Memingene. Šalia rotušės įsikūręs viduramžiškas turgus – puiki vieta pajusti miestelio dvasią.

Miesto sienos ir bokštai (Town wall and towers) – vaikščiodami po Memingeno senamiestį, miesto lankytojai gali pastebėti išlikusius, viduramžius menančius, bokštus ir miesto vartus. Grimmel pavadinimą turintis bokštas išsiskiria savo, balandžių uodegomis primenančiu, fasadu, o raganos bokštu (Hexenturm) vadinamas bokštas buvo naudojamas kaip kalėjimas.  Miesto vartai, priklausantys šiam tandemui, buvo pastatyti apie 1440 m. ir laukia visų norinčių juos pamatyti miesto svečių.

Wizzair skrydžiai į Memingeną (vakarį Miuncheną)Wizzair skrydžiai į Memingeną (vakarį Miuncheną)Wizzair skrydžiai į Memingeną (vakarį Miuncheną)

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?