Kelionė su kūdikiais ir vaikais

Pigių skrydžių aviakompanija Wizz Air savo taisyklėse nurodo kelionės su kūdikiais ir vaikais sąlygas bei reikalavimus.

Kūdikiai iki 2 metų (kūdikiai turi būti iki 2 metų amžiaus tiek išvykimo, tiek grįžimo dieną)

Kūdikiai iki 2 metų gali keliauti ant lydinčiojo suaugusiojo kelių, sumokėjus kūdikio mokestį. Atkreipkite dėmesį į tai, jog tik vienas kūdikis gali keliauti ant vieno lydinčio suaugusiojo kelių. Jei lydinčiojo suaugusiojo skrydžio į vieną pusę bilieto kainą yra mažesnė nei 27 EUR, kūdikio mokesčiui bus taikoma tokia pati suma. Svarbu žinoti, jei į užsakymą yra įtrauktas kūdikis, be kūdikio mokesčio nebus imamas joks papildomas mokestis užsakant internetu.

Suaugusiajam, keliaujančiam su vaiku, leidžiama vežtis papildoma kūdikiui skirtą asmeninį daiktą kartu su orlaivio salono bagažu. Vaikui skirtas asmeninis daiktas negali viršyti 40 x 30 x 18 cm. Į lėktuvą, vietoj salono bagažo, galima nemokamai pasiimti vaikišką sulankstomą vežimėli, taip pat keleiviai turi galimybę įsigyti papildomą vietą ir pasiimti kūdikiams skirtas automobilines kėdutes (kėdutėje turi būti fiksatorius, kuris leistų saugiai pritvirtinti kėdutę saugos diržu).

Vaikai

2 – 14 m. vaikai turi keliauti kartu su suaugusiuoju, kuriam turi būti bent 16 metų ir jis turi prisiimti visą atsakomybę už lydintį vaiką. Vyresniems nei 2 metų vaikams neleidžiama keliauti ant lydinčiojo suaugusiojo kelių. Tokio amžiaus vaikams taikoma suaugusiojo bilieto kaina.

15 m. vaikai gali keliauti vieni, tačiau negali būti atsakingi už kitą vaiką. Jiems taikoma suaugusiojo bilieto kaina.

Vyresni nei 16 m. asmenys laikomi suaugusiais ir jiems taikoma suaugusiojo bilieto kaina. Vienas suaugusysis gali lydėti iki 10 vaikų grupę.

Vykdant užsakymą vaikai nuo 2 iki 14 metų turi būti įvardijami kaip vaikai. Jiems yra reikalinga atskira sėdėjimo vietą, todėl skrydžio bilieto kaina bus tokia pat kaip ir suaugusiojo asmens bilieto kaina. Vaikas turi būti įtrauktas į tą patį užsakymą kaip ir lydintis asmuo.
Vietų priskyrimas. Laikantis saugos reikalavimų, kūdikiams ir vaikams neleidžiama sėdėti pirmoje eilėje esančiose vietose arba vietose su papildoma vieta kojoms, 30 eilės C ir D vietose, skrendant A320 lėktuvu.

Svarbi informacija, kad Ukrainos ir Rumunijos nepilnamečiams keleiviams, taikomi specialūs reikalavimai, dėl šių šalių numatytų įstatymų.
Pigių skrydžių aviakompanija Wizz Air savo klientams, kurie keliauja kartu su visa šeima, siūlo pasinaudoti specialiomis paslaugomis, tokiomis kaip „WIZZ Discount Club“ ar pirmenybiniu įlaipinimu, taip sutaupyti laiko ir pinigų.

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?