vroclavas

Iš Lietuvos į Vroclavą skeydžiai yra vykdomi su persėdimais
Lėktuvų bilietus į Vroclavą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Vroclavas – miestas-apskritis pietvakarių Lenkijoje, Žemutinės Silezijos vaivadijos sostinė. Išsidėstęs prie Odros (Oderio) upės. Vroclavas gali didžiuotis savo įstabiu senamiesčiu, kuris pastatytas net ant dvylikos salų, jos jungiamos šimtu tiltų. Mieste vyrauja gotikinio stiliaus pastatai, leidžiantis pajusti gotikos laikotarpio miesto erdvę bei pažinti architektūrą.
Lankytinos vietos:

Architektūros muziejus;
Slezijos muziejus;
Šv. Kryžiaus bažnyčia;
Šv. Jono Krikštytojo katedra;
Šimtmetinė salė;
Kšiazo pilis;
Valimo šachtos;
Miesto rotušė.

Iš Lietuvos skrydžiai į Vroclavą yra vykdomi su persėdimais.
Įsigykite lėktuvų bilietus į Vroclavą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Wizzair nutraukia skrydžius iš Korko į Vilnių

  Gera naujiena: Neturi banko kortelės? Tik čia Jūs galite rezervuoti visų aviakompanijų (įskaitant ir „Ryanair“) aviabilietus ir sumokėti už juos banko pavedimu arba grynaisiais mūsų biuruose. „Irish Times“ neoficialiomis žiniomis praneša, kad vengrų pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“ nutraukia skrydžius iš Korko į Vilnių. Skelbiama, kad skrydžiai į šį Airijos miestą nebus vykdomi nuo sausio 13 d. Taip pat atsisakoma skrydžių iš šio miesto į Varšuvą ir Vroclavą.
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!