Venecija

Iš Lietuvos skrydžiai į Veneciją vykdomi su persėdimais. Lėktuvų bilietus į Veneciją galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Lėktuvų bilietai į Veneciją >

Lėktuvų bilietai į Veneciją

Faktai apie miestą:
Venecija – miestas šiaurės rytų Italijoje, Venecijos įlankos sudarytoje lagūnoje. Veneto regiono sostinė, išsidėstęs salelėse. Miestas yra didelis turistų traukos centras, visų pirma dėl unikalių savo kanalų. Ant vandens pastatytame mieste iki šių dienų pagrindinė susisiekimo priemonė – vandens transportas. Automobiliai čia neįleidžiami. Miesto kanalais kursuoja vadinamieji vandens autobusai – vaporetto, kuriais iš vienos vietos į kitą nuplauksite vos už kelis eurus. Tačiau labiausiai Venecija garsėja gondolomis – tačiau tai yra pati brangiausia susisiekimo priemonė mieste, nors, neabejotinai, ir pati romantiškiausia. Valanda šio malonumo kainuoja apie 80-100 EUR.
Lankytinos vietos:

  • Didysis kanalas;
  • Šv. Morkaus bazilika;
  • Dožų rūmai;
  • Šv. Morkaus aikštė;
  • Kampanilė;
  • Rialto tiltas;
  • Akademijos galerija.

Įsigykite lėktuvų bilietus į Veneciją, labai greitai ir paprastai, per lėktuvų bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!