Turku

Skrydžiai į Turku iš Lietuvos vykdomi su persėdimais. Lėktuvų bilietus į Turku galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Lėktuvų bilietai į Turku >

Lėktuvų bilietai į Turku

Faktai apie miestą:
Turku – seniausias Suomijos miestas, įkurtas XIII a. Tai Suomijos pietvakariuose esantis uostamiestis, kuris valdant Švedijai buvo pagrindinis Suomijos miestas. Šiuo metu Turku Suomijoje svarbus kaip uostamiestis bei vieta, į kurią dažnai atvyksta daug studentų, tiek iš pačios šalies, tiek iš užsienio.
Lankytinos vietos:

  • Turku katedra;
  • Turku pilis;
  • Turku istorijos muziejus;
  • Muminukų slėnis.

Iš Lietuvos skrydžiai į Turku miestą vykdomi su persėdimais.
Įsigykite lėktuvų bilietus į Turku, labai greitai ir paprastai, per lėktuvų bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!