Stavangeris

Iš Vilniaus į Stavangerį tiesioginius skrydžius vykdo Wizzair pigių skrydžių bendrovė. Lėktuvų bilietus į Stavangerį galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Lėktuvų bilietai į Stavangerį >

Lėktuvų bilietai į Stavangerį

Faktai apie miestą:
Stavangeris – miestas pietų Norvegijoje, Rugalando apskrities centras. Šiuo metu miestas labiausiai žinomas dėl čia įsikūrusios NATO karinės bazės. Taip pat Stavangeris garsus naftos išgavimu, jos pramonė čia ypatingai išvystyta. Miestas neatsilieka ir turizmo srityje, čia dažni užsienio lankytojai (kaip ir visoje Norvegijoje). Žmonės čia grožisi uosto aplinka, švelniu raminančiu jūriniu klimatu, gražia gamta, senaisiais išlikusiais pastatais.
Lankytinos vietos:

  • Sakyklos akmuo;
  • Norvegijos naftos muziejus;
  • Kongeparken parkas;
  • Akmens amžiaus gyvenvietė;
  • Jūrų muziejus;
  • Taikomosios dailės muziejus.

Iš Vilniaus į Stavangerį galima nuskristi su Wizzair pigių skrydžių bendrove. Oro uostas nuo miesto nutolęs apie 15 km. Jį galima pasiekti oro uosto autobusu (100 kronų) arba autobusu iš Sola miesto.
Įsigykite lėktuvų bilietus į Stavangerį, labai greitai ir paprastai, per lėktuvų bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...

Wizzair check-in internetu 14 dienų prieš skrydį!

Jau ir Wizzair aviakompanijoje darykite registraciją internetu (Check-in) prieš 14 dienų! Pigiausi skrydžiai su Wizzair iš Vilniaus: Barselona 248 Lt Bergenas 218 Lt Donkasteris 178 Lt Dortmundas 178 Lt Korkas 248 Lt Liverpulis 178 Lt Londonas 248 Lt Milanas 218 Lt Oslas 132 Lt Paryžius 178 Lt Roma 248 Lt Stavangeris 132 Lt *Bilietų kiekis už tokią kainą yra ribotas.
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!