Singapūras

Iš Lietuvos į Singapūrą skrydžiai yra vykdomi su persėdimais Lėktuvų bilietus į Singapūrą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Lėktuvų bilietai į Singapūrą >

Lėktuvų bilietai į Singapūrą

Faktai apie miestą:
Singapūras – tai nedidelė valstybė, įsikūrusi Malakos pusiasalio pietuose bei salose, Pietryčių Azijoje. Singapūro miestas, kuris yra šalies sostinė, užima beveik visą šalies teritoriją. Singapūras įsikūręs beveik ties pusiauju, dėl to čia būna karšta ištisus metus, sezonai čia praktiškai nėra išskiriami, o dienos ir nakties ilgumas ištisus metus beveik nesiskiria ir būna apie 12 val. Turizmas Singapūre – viena iš svarbiausių industrijų. Per metus čia apsilanko per 10 mln. turistų, iš kurių dauguma atvyksta į didžiulius prekybos centrus, lošimo namus. Šioje srityje Singapūras yra vienas iš regiono lyderių šalia Bankoko, Honkongo, Tokijo.
Lankytinos vietos:

  • Merlionas;
  • Azijos civilizacijų muziejus;
  • Apžvalgos ratas;
  • Nacionalinis Singapūro muziejus;
  • Britų armijos štabas;
  • Malajų paveldo centras;
  • Hajjah Fatimah mečetė.

Iš Lietuvos į Singapūrą skrydžiai yra vykdomi su persėdimais.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Singapūrą, labai greitai ir paprastai, per lėktuvų bilietų rezervavimo sistemą.

Turkish Airlines lėktuvų bilietai į tolimuosius kraštus su NUOLAIDA! 6

Lėktuvų bilietai į daugelį šalių už gerą kainą Įsigykite Turkish Airlines lėktuvų bilietus į daugelį pasaulio miestų! Daug krypčių, pasirinkimas be galo platus. Akcija galioja iki 2016.06.15. Visi lėktuvų bilietai vienoje vietoje! Įsigijus aviabilietus keliauti galėsite iki 2017.03.31. Kaina nurodyta skrydžiams į abi puses ⇆ su persėdimu. Į bilieto kainą įskaičiuotas ir registruoto bagažo gabenimas ? . Kryptis Kaina (nuo)* Kryptis Kaina (nuo)* Kryptis Kaina (nuo)* Tbilisis 208 EUR Pekinas 396 EUR Seulas 560 EUR Sofija 209 EUR ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!