Rijeka

Iš Lietuvos į Rijeką skrydžiai yra vykdomi su persėdimais. Lėktuvų bilietus į Rijeką galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Lėktuvų bilietai į Rijeką >

Lėktuvų bilietai į Rijeką

Faktai apie miestą:
Rijeka − miestas Kroatijoje, šiaurinėje Dalmatijoje netoli Istrijos pusiasalio, prie Adrijos jūros. Šiandien miestas yra didžiausias uostamiestis Kroatijoje, garsus laivų ir jų variklių statyklomis, naftos perdirbimu. Kiekvienų metų vasarį ir kovą vyksta didžiausi Kroatijos karnavalai.

Lankytinos vietos:

  • Rotušė;
  • Romėnų arkos griuvėsiai;
  • Trsato pilis;
  • Jūrų ir istorijos muziejus;
  • Šv. Vito katedra;
  • Šv. Mikalojaus bažnyčia.

Iš Lietuvos skrydžiai į Rijeką yra vykdomi su persėdimais.
Įsigykite lėktuvų bilietus į Rijeką, labai greitai ir paprastai, per lėktuvų bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!