Pafosas

Tiesioginiai skrydžiai į Pafosą yra vykdomi iš Kauno. Lėktuvų bilietus į Pafosą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Lėktuvų bilietai į Pafosą >

Lėktuvų bilietai į Pafosą

Faktai apie miestą:
Pafosas – nedidelis kurortinis miestelis išsidėstęs Kipro salos pietvakariuose. Dabartiniu metu tai šiuolaikiškas prabangus kurortas, kuriame gausu viešbučių pagal kiekvieno skonį. Pafosas – itin vaizdinga vieta, čia yra daugybė požeminių šaltinių, gausu žalumos. Čia puikiai dera smėlio paplūdimiai ir uolėta pakrantė, pušų ir kedrų augmenija, bananų plantacijos ir vynuogynai.

Lankytinos vietos:

  • Senasis Pafoso uostas;
  • Pėsčiųjų promenada;
  • Akamas pusiasalis;
  • Coral Bay įlanka.

Iš Kauno į Pafosą tiesioginius skrydžius vykdo Ryanair pigių skrydžių bendrovė.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Pafosą labai greitai ir paprastai, per lėktuvų bilietų rezervavimo sistemą.

Negali neskristi! Lėktuvų bilietai tik nuo 9 Lt!

Gera naujiena: Neturi banko kortelės? Tik čia Jūs galite rezervuoti visų aviakompanijų (įskaitant ir „Ryanair“) lėktuvų bilietus ir sumokėti už juos banko pavedimu arba grynaisiais mūsų biuruose. Pigūs RYANAIR lėktuvų bilietai iš Kauno ir Vilniaus dar pigiau! Kaina tik nuo 9 Lt! Iš Kauno: Oslas nuo 9 Lt, Lidsas, Liverpulis nuo 35 Lt, Briuselis, Stokholmas, Tamperė nuo 38 Lt, Birmingemas nuo 76 Lt, Bristolis nuo 77 Lt, Frankfurtas (Hahn) nuo 80 Lt, Londonas (Gatwick, Luton, Stansted) nuo87 Lt, Edinburgas nuo 118 Lt, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!