los andzelas

Iš Lietuvos į Los Andželą skrydžiai vykdomi su persėdimais
Lėktuvų bilietus į Los Andželą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Los Andželas  – miestas Kalifornijoje. Miestas išsidėstęs prie Ramiojo vandenyno ir Los Angeles upės. Tai antrasis pagal dydį Jungtinių Valstijų miestas (po Niujorko). Miestas yra Kalifornijos ekonominis, verslo ir kultūrinis centras su daugybe universitetų, aukštųjų mokyklų, tyrimų institutų, teatrų ir muziejų. Los Andželas yra pasaulinio lygio lėktuvų ir kosminės pramonės centras bei žinomas kino ir televizijos industrija čia veikia Holivudas.
Lankytinos vietos:

Los Andželo gamtos istorijos muziejus;
Kalifornijos mokslo centras;
El Pueblo de los Angeles – valstybinis istorinis parkas;
Šiuolaikinio meno muziejus;
Kalifornijos afroamerikiečių muziejus;
Holivudas – pasaulio kino industrijos meka.

Iš Lietuvos, skrydžiai į Los Andželą vykdomi su persėdimais.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Los Andželą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

SKRYDŽIAI Į LOS ANDŽELĄ

Su oro linijų bendrove Lufthansa galimi skrydžiai į Los Andželą. Juk būtų taip įdomu pažinti šį nepakartojamą miestą! Lufthansa yra didžiausia pagal lėktuvų skaičių bei viena didžiausių oro linijų bendrovių pagal aptarnautų keleivių skaičių. Los Andželas – antras pagal dydį JAV miestas, kuris yra Kalifornijos valstijoje, prie Ramiojo vandenyno. Būtent šiame mieste yra įsikūręs garsusis Holivudas. Los Andželas yra  neišvengiamai susietas su gamta. Miestas gali pasigirti nuostabiais paplūdimiais. Los Andželo ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!