lapenranta

Tiesioginiai skrydžiai į Lapenrantą yra vykdomi iš Rygos
Lėktuvų bilietus į Lapenrantą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Lapenranta – miestas pietryčių Suomijoje. Miestas priklauso Pietų Suomijos provincijai bei Pietų Karelijos regionui. Įsikūręs prie Saimos ežero. Už 30 kilometrų – siena su Rusija. Dabar Lapenranta yra Pietryčių Suomijos komercinis centras ir ES susitikimų su Rusija vieta, nes nuo Lapenrantos yra po 215 kilometrų iki Helsinkio ir Sankt Peterburgo.
Laperantoje labai daug turistų vasarą, nes miestas yra šalia Saimos ežero. Dėl žemyninio klimato vasaros ten karštos, o žiemos – šaltos. Nemažai turistų mieste lankosi ir žiemą, nes Laperantoje yra žiemos sporto centras – galima čiuožti slidėmis, važinėtis sniego motociklu. Tai yra antrasis turistų labiausiai lankomas Suomijos miestas po Helsinkio.
Lankytinos vietos:

Senoji tvirtovė su muziejumi, amatininkų krautuvėle ir kavinėmis;
Smėlio pilis – pati didžiausia tokia pilis vioje Skandinavijoje;
Centrinis turgus, kur galima pasivaišinti vietiniais pyragais.

Tiesioginiai skrydžiai į Lapenranta yra vykdomi iš Rygos oro uosto.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Lapenrantą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!