Kairas

Kairas – Egipto sostinė
Lėktuvų bilietus į Kairą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Kairas – miestas šiaurės Egipte, prie Viduržemio jūros, didžiausias šalies ir visos šiaurės Afrikos miestas, Egipto sostinė. Miestas įsikūręs prie Nilo upės žiočių. Egiptiečiai Kairą dažnai tapatina su pačiu Egiptu, ir miestą, ir šalį vadindami tuo pačiu pavadinimu – Masr. Kairas, kaip visas Egiptas – savitas, istorinis ir specifinę kultūrą turintis miestas.
Lankytinos vietos:

Nacionalinis Egipto muziejus;
Midan Tahrir – miesto centras;
Geziros sala;
Islamo dailės muziejus;
Azharo mečetė;
Miesto vartai;
Sultono Hasano mečetė;
Garsiosios Egipto piramidės;
Saladino tvirtovė.

Nusipirkite lėktuvų bilietus į Kairą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Turkish Airlines lėktuvų bilietai į tolimuosius kraštus su NUOLAIDA! 6

Lėktuvų bilietai į daugelį šalių už gerą kainą Įsigykite Turkish Airlines lėktuvų bilietus į daugelį pasaulio miestų! Daug krypčių, pasirinkimas be galo platus. Akcija galioja iki 2016.06.15. Visi lėktuvų bilietai vienoje vietoje! Įsigijus aviabilietus keliauti galėsite iki 2017.03.31. Kaina nurodyta skrydžiams į abi puses ⇆ su persėdimu. Į bilieto kainą įskaičiuotas ir registruoto bagažo gabenimas ? . Kryptis Kaina (nuo)* Kryptis Kaina (nuo)* Kryptis Kaina (nuo)* Tbilisis 208 EUR Pekinas 396 EUR Seulas 560 EUR Sofija 209 EUR ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!