honkongas

Į Honkongą skrydžiai iš Lietuvos vykdomi su persėdimais
Lėktuvų bilietus į Honkongą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Honkongas – viena iš dviejų Kinijos Liaudies Respublikos specialiųjų administracinių teritorijų. Čia savo būstines ir atstovybes turi daugelis stambių tarptautinių kompanijų ir bankų dėl ypač žemo korupcijos lygio ir palankios mokesčių sistemos, kas sukuria palankias sąlygas privačiam verslui.
Honkongas yra vienas svarbiausių pasaulio civilinės aviacijos centrų ir dažnai naudojamas keliautojų kaip persėdimo taškas į kitus Azijos kraštus skrydžiams iš Europos bei JAV miestų. Teritorija turi puikiai išvystytą bei efektyvią kelių ir viešojo transporto sistemą, bei vieną šiuolaikiškiausių pasaulio oro uostų.
Lankytinos vietos:

Lantau salos slėnis, kuriame pastatyta bronzinė Budos statula;
Viktorijos viršūnė – kalnas nuo kurio atsiveria miesto panorama;
Honkongo istorijos muziejus;
Soho – visą parą veikiantis pramogų centras, kuriame įrengtas vienas ilgiausių pasaulio eskalatorių;
Žvaigždžių alėja – lygiai tokia kaip Holivude, su žymių aktorių delnų įspaudais;
Bruce Lee statula;
Kowloone žvaigždžių prospektas.

Iš Lietuvos į Honkongą nuvykti galima tik skrendant su persėdimais.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Honkongą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Turkish Airlines lėktuvų bilietai į tolimuosius kraštus su NUOLAIDA! 6

Lėktuvų bilietai į daugelį šalių už gerą kainą Įsigykite Turkish Airlines lėktuvų bilietus į daugelį pasaulio miestų! Daug krypčių, pasirinkimas be galo platus. Akcija galioja iki 2016.06.15. Visi lėktuvų bilietai vienoje vietoje! Įsigijus aviabilietus keliauti galėsite iki 2017.03.31. Kaina nurodyta skrydžiams į abi puses ⇆ su persėdimu. Į bilieto kainą įskaičiuotas ir registruoto bagažo gabenimas ? . Kryptis Kaina (nuo)* Kryptis Kaina (nuo)* Kryptis Kaina (nuo)* Tbilisis 208 EUR Pekinas 396 EUR Seulas 560 EUR Sofija 209 EUR ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!