Hamburgas

Į Hamburgą tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos nėra vykdomi. Tiesiogiai nuskristi galima iš Rygos

Lėktuvų bilietus į Hamburgą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.
Faktai apie miestą:
Hamburgas – miestas šiaurėsVokietijoje, prie Elbės ir Alsterio upių, antrasis pagal dydį Vokietijos miestas.
Hamburgo senamiestis yra rytiniame Alsterio upės krante, o naujamiestis – vakariniame. Senamiestyje yra pagrindiniai verslo kvartalai, daug kanalų. Tad Hamburgas pasižymi ir tiltų gausa (jų priskaičiuojama per 2300), kurie pastatyti per kanalus – čia daugiau tiltų nei Amsterdame ir Venecijoje kartu paėmus. Alsterio upės žiotyse yra suformuoti ežeriukai, nedidelės užtvankos, dambos, šalia yra daug alėjų ir parkų. Žalioji zona sudaro net 14 % miesto ploto.
Lankytinos vietos:

Nikolaikirche bokštas;
Uosto krantinė (Hamburgo jūrų uostas yra antras pagal dydį uostas pasaulyje);
 Šv. Mykolo bažnyčia;
Šv. Jakobo bažnyčia;
Rathaus – Hamburgo miesto rotušė;
Internationales Maritimes Museum papasakos lankytojams Hamburgo jūreivystės istoriją.

Iš Lietuvos tiesioginiai skrydžiai į Hamburgą nėra vykdomi. Tačiau airBaltic bendrovė daro tiesioginius skrydžius iš Rygos.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Hamburgą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!